Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Zapytam się jan ->nie dziwie się jest boski:) właśnie nie wiem jak z tymi stanikami ma być. nosze 70 b bo tylko w nich mi wygodnie. wiem ze są za duże czuje to. gdyby były mniejsze moje piersi wyglądałyby lepiej jedna gdy ubieram coś węższego to po kilku godzinach mam dość. boli, obtarte, maskara po prostu. z kalkulatora wychodzi mi 65 d. mierzyłam kilka mam nawet 1 po godzinie umieram a miseczka jest za duża. ostatnio mierzyłam 65 w e coś tam etna etena czy jakoś tak. i tam 65 A! mogło by być ale biust wyglądał na miniaturowy. nawet małe 70 mnie obcierają. z 70 a to samo z biustem wylewa się a 70 b miseczka jest idealna ale obwód za duży. chciałam kupić sobie wreszcie fajny stanik i dupa;/ pudel ma jakieś blednę dane co do cen tych sukienkę. czarna i czerwona to max 79 zł ale chyba kosztowały 59 zł bo z krótkim rękawkiem 49 zł kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam sie ja- dziewczyny, nie ma najmniejszej różnicy czy kupisz zegarek od projektanta czy nie, w takim przedziale cenowym nawet napis swiss made nie ma znaczenia, bo do wyboru z firm nie projektantów , miałabyś może Tissot, Certinę, Swatcha (lepiej nie....) a chyba nie jestes sklonna zaplacic 10 000 zł np za Omege ? Myślę, że w rozsądnym przedziale cenowym nie ma lepszego wyboru niż CK, taki zegarek ma chodzić i ładnie wyglądać i to robi, za to nie jest dziełem zegar mistrzowskim, bo za takie zapłaciłabys w grubych tysiącach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mediterranea -> ja się na zegarkach nie znam. nie nosze bo zawsze mam przy sobie kilka urządzeń mobilnych z zegarem a na ręce wole nosić bransoletkę:P ten ck 1 jest boski. co do omegi to męskie są cudne. bardzo mi się podobają. raz zdarzyło mi się poznać faceta który miał świra na punkcie zegarków i z nim o tym gadałam ale ja na ten temat jakiegoś wyśrubowanego zdania. pokazywał mi zegarki oczywiście za grube pieniądze i rzeczywiście tym można było się zachwycać jednak nie dla mnie. ja wolałabym parę szpilek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Wlasnie, zegarek ma chodzic i ladnie wygladac, zgadzam sie :D Co do sukienek muchy to mam takie cos z H&M wlasnie, tylko w czarno - biale paski, urocze jest, dorwalam ostatnia S. Taka sama dlugosc jak ma na zdjeciach tylko oczywiscie ja przy swoim kompleksie nog nie nosze tego jako sukienki, nigdy w zyciu a jako tunike, ladnie sie prezentuje do ciemnych prostych dzinsow i do szarych rurek. Dobieram do tego czerwone albo granatowe dodatki i jest ok :) Teraz nie spoczne dopoki zegarka nie kupie, wlasnie wole jego niz szpilki :D Ech, a jeszcze mi sie wymarzyla mala sportowa toyota bo teraz mam wybitnie praktyczny samochod a ze chce jeszcze kupic mieszkanie to chyba w zyciu sie nie wyplace. Ale zegarek bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
A dziewczyny orientujecie sie moze czy orginalne pedzle MAC'a maja na sobie tzn na trzonku :D numerki?? Bo chce kupic na allegro - niestety nie mam innej mozliwosci i sa komplety 24 sztuki w cenie podobnej, identyczne tylko roznia sie wlasnie tym ze jedne maja numerki a drugie nie. Bede wdzieczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam się ja -> popatrzę w macu przy najbliższej okazji jutro albo po jutrze:) ja teraz zbieram na seata wiec staram się oszczędzać ale moje zarobki nie są jeszcze tak duże żeby było to bezbolesne:( ja zakochałam się w tych kieckach (anxi zaraża:P) chce kupić jeszcze z 10!:P:P są cudne. jak mam je na sobie czuje się w 100% kobieco dawno nic tak mnie nie zachwycało. poluje na czerwoną lub różową i białą. chętnie kupiłabym też kremową lub łososiowa albo kawową ale one były tylko marszczone w biuście;/ a nie wiem czy się chwaliłam kupiłam bluzkę szarą z koronką na ramionach jak w czarnej sukience tylko szara i bez koronki na plecach. cudo za 24 zł!!! i mini o którym pisały anxi i lejdi udało mi się znaleźć czarną i w paski. czarna wyglądała super w paski nie szczególnie wiec kupiłam w paski. marze o butach z h&m czarnych z kokardką śliczne tylko że teraz chce kupić coś na obronę a one się nie nadają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest anxi
??? ona chyba mieszka koło wrocławia. nie pisała czy jej tam nie zalało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
Gość kwiecista sukienka
szortów już nie poszukuję :) kupiłam dziś w orsay fajne granatowe w delikatne paseczki do tego kupiłam białą bluzeczkę koszulową z paskiem w talii świetnie to razem wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
oj pokazuje się strona z wszystkimi bluzkami trzeba wejść w city, potem w bluzki i na drugiej stronie w trzecim rzędzie pierwsza z szerokim paskiem gumowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
a tych szortów co kupiłam nie ma ich na stronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
nibys - dziekuje za fatyge :) kwiecista sukienka - ladna bluzka :) oooo a ja mam taka jak kolejna zaraz za Twoja :D Identyczna tylko w pasku klamerka prostokatna zamiast okroglej i kupilam w reserved Czasami mam wrazenie ze rozne firmy tak naprawde maja to samo i sie powielaja w roznych sezonach bo rozumiem ze w orsay to nowa kolekcja a ja kupowalam w jesienno - zimowej 2009 reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
* okraglej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadniecie co dzis zrobilam... zalożylam... legginsy. nawet nie legginsy bo przeciez żadnych nie mam, ale takie kryjące matowe czarne rajstopy. do tego te khaki tunikę i ażurowe kozaczki. obiektywnie patrzac na siebie wyglądam nieźle, męzowi sie szalenie podoba, kolega z pracy stwierdził że wyglądam wyjatkowo seksownie (strzeliłam focha o to "wyjątkowo" ;)), ale kurcze... nie czuję sie. chyba jednak to nei moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe. Tak, cale szczescie mieszkam jakies 20 km pod Wroclawiem :D I nie, nie zalalo nas. Czasem zalewa nam w domu piwnice, ale to jak sa straszne ulewy, z reguly juz latem :/ ale generalnie jest spoko. Kupilam SOCZEWKI KOLOROWE, te ktore mi tutaj frufru bodajze polecila. Dolly black. Jutro powinny byc u mnie w domu, wiec zobacze co i jak. Odebralam moje PANTERKOWE OPEN TOE z primarka. Nie moge sie na nie napatrzec, sa i d e a l n e z wygyladu. Tylko jeden but jest jakby luzniejszy i nie trzyma sie stopy, tak wiec nie wiem jak sprawdza sie w praktyce. Ale z wygladu, cudo .. panterka i rozowa podeszwa. Moj ideal :) Kupilam sobie tez taka o to primarkowa torbe: http://allegro.pl/item1032228185_hit_torba_xxl_primark_atmosphere_pikowana_czarna.html Czekam az do mnie przyjdzie, ale juz ja widzialam w realu i podoba mi sie. No i kalosze. Wezowe, w sumie tak srednio mi sie podobaja, ale jedyne jaki mi sie wzglednie podobaly kosztowaly juz 80 zl, wiec ... dziekuje bardzo. A potrzebuje ich tylko na jakies 2-3 festyny, wiec jakos przezyje. Generalnie malo pisze i malo mnie w sieci, bo ciagle swietuje moje urodziny a zycie towarzyskie pochlania mnie bez reszty. Generalnie jestem w swoim zywiole i nawewt na zakupy mi szkoda czasu ;) Wlasnie mam jakiees 20 min zeby przygotowac sie na kolacje ze znajomymi a jeszcze nie zmylam odzywki z wlosow, tak wiec do zobaczenia nastepnym razem dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dostalam od chlopaka w prezencie SAMSUNGA DIVE. Miala mi zastapic Avile, ktora mi niedawno ktos ukradl.. I kurcze .. bylam ta diva zachwycona do momentu, w ktorym musialam napisac smsa i okazalo sie, ze nie ma QWERTY i teraz tylko sie zastanawiam czy nie da sie wgrac do niego odpowiedniego softu albo jakiegos innego oprogramowania, bo smsowanie z T9 jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze cie widzieć anxi
podczytuję tu ukradkiem i trochę sie zmartwiłam. najlepszego na urodziny, ja miałam w zeszłym tygodniu- grill pod deszczową chmurką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym sie zmartwilas? ;) ja we wroc mam babcie ale ona mieszka na srodmiesciu a tam wody nie bylo tym razem na szczescie :) A ja sama mieszkam daleko pod Wroclawiem i tutaj czuje sie bezpieczna. Kurcze .,,. ja grilowalabym non stop ale pogoda wieczorami ciagle nie sprzyja. Zbyt zimno jak dla mnie ... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam się ja ->jestem uziemiona aktualnie (uraz kolana) dlatego niestety nie sprawdzę maca;/ w orsayu to normalna sprawa oni nigdy nie zmieniają kolekcji jedynie je modyfikują tak żeby pasowały do obecnych trendów;/ anxipanxi- > sama poluje na podobną torebkę obecnie tylko wszystkie nie mają zamka w środku. bardzo mi się podoba:) z divą może być problem bo tam jest system operacyjny samsunga jakieś dziwne dzieło:P warto spróbować może akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinez
hey od jakiegos czasu wa podczytuje :) nibys :nie chcesz moze sprzedac tej czarnej koronkowej bluzki z h&m ? nigdzie nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi, napisalabys jak soczewki Ci podpasowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że chodzi ci o czarną koronkową sukienkę bo ona jest na zdjęciach. nie sprzedam uwielbiam ją:) jest na allegro kilka sztuk w dość wysokich cenach jeśli bardzo ci na niej zależy to znajdziesz bez problemu. w sklepach już dawno jej nie ma. mam jeszcze szarą bluzkę z koronką (identyczna jak sukienka) ale o niej tylko wspominałam. one są jeszcze w h&m w kolorach czarnym, szarym, różowym i białym za 25 zł na allegro też widziałam. http://files.hm.com/media/products/825/DXL825_75122_09090_78_0288.jpg http://files.hm.com/media/products/825/DXL825_75122_52044_52_9044.jpg http://files.hm.com/media/products/825/DXL825_75122_10101_78_0287.jpg mojej szarej nie było na zdjęciach. zastanawiam się nad zakupem 2 bo kosztują 25 zł a leżą genialnie i super się jej nosi (już prałam wygląda idealnie). tylko nie wiem na który kolor się zdecydować biała podoba mi się najbardziej ale jest nie praktyczna, czarnych mam nie dobór więc mogła bym kupić a w różowej mi ładnie. nie mogę się zdecydować. choć jak zwykle okaże się ze kupię tą która jeszcze będzie w odpowiednim rozmiarze:P jeszcze te są fajne ale niestety widziałam tylko duże rozmiary: http://files.hm.com/media/products/843/DXL825_75118_10101_23_0340.jpg a i mini szorty za 39 zł: http://files.hm.com/media/products/825/DXL825_75154_09090_31_8951.jpg są bardzo krótkie ale tyłek wygląda w nic idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka kokietka 233
dziewczyny, mam do Was mala prosbe kupilam sobie dzis w vero modzie jasne jeansowe rurki, z zameczkami na kostkach, przecenione z 199 na 99 :) sa naprawde bardzo jasne i nie wiem z czym mam je nosic moze podrzucicie jakas inspiracje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru Wzielam dolly black. Faktycznie oczy jak u lalki. Zrobilam sobie do tego czarne kreski i efekt byl powalajacy :) az mnie korci, zeby zamowic kolejny kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×