Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia_85

jagody Acai Berry Select

Polecane posty

Gość gość
cwiczycie dziewczyny do tych taabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale do nich trzeba napewno cwiczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz009
Ja nie ćwiczyłam wogóle tylko stosowałam trochę dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mysz009. Ja to wogóle ani nie ćwiczyłam , ani nie stosowałam żadnej diety i schudłam, ale moja koleżanka też sobie teraz kupiła ten Acai berry strong z chromem z tego sklepu i trochę stosowała tylko dietę i schudła więcej niż ja:(:( podam wam linka : odchudzaniezefektami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie dziewczyny i chłopaki. nie kupujcie tanich podróbek Acai na allegro bo ja kupiłam za niecałe 40zł. i wyrzuciłam do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaskaWynalzka
Dziewczyny nie dajcie się nabierać! Nie zmieniając diety nie schudniecie. Ja jem trochę mniej i ćwicze dwa razy w tygodniu chude. ok 8kg na miesiąc. Jeżeli chcecie poczytać sprawdzone informacje a nie reklamy to polecam ta strone http://acaiinfo.pl/ ona przekonala mnie do wziecia sprawy w swoje rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka101010
Witam wszystkich:) właśnie zamówiłam sobie Acai berry strong 1800 z chromem na ::odchudzaniezefektami.pl i czekam na dostawę. Będę Was na bieżąco informowała o moich efektach. Pozdrawiam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaminiaaa
Ja kupiłam ten Acai Berry Strong 1800 i muszę przyznać że jest rewelacyjny. W dwa tygodnie ubyło mi prawie 6 kilo. Naprawdę polecam wszystkim, jak chcecie szybko schudnąć to zajrzyjcie tutaj: http://odchudzaniezefektami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska88
To nie jest tak, że schudniesz zażywając same tabletki!!!! Ja trafiłam kiedyś na rzeczowy artykułu na stronie http://acaiinfo.pl kupiłam to magiczne AcaiBerry900, mieli tam całkiem dobrą cenę za zestawy... Wiadomo w reklamach wypisują, że schudnie się dużo i wgl. Więc pierwszy tydzień brałam i jadłam minimalnie mniej, bo nie byłam, aż tak głodna jak wcześniej. Jednak schudłam marny kilogram w tydzień :( no i wiadomo doszłam do wniosku, że na samy wspomagaczu to wiele nie schudnę. Wprowadziłam 4 posiłki dziennie, z mniejszymi ilościami, ale tak, żeby nie być głodna pomiedzy, wysiadałam dwa przystanki wcześniej i raz w tygodniu chodziłam na basen. To pozwoliło chudnąć mi prawie 3kg na tydzień. Wiadomo potem się trochę zwalnia ale ogólnie w dwa miesiące schudłam 14kg. Polecam ten wspomagacz jeśli masz głowę na karku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz009
Kup sobie Acai berry strong ma moc aż 10:1 i jest dodatkowo z chromem. Ja kupiłam i biorę już dwa tygodnie i schudłam już 6,5 kg. Podaje ci linka: odchudzaniezefektami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola wiola
Ja kupiłam ze strony:http://odchudzaniezefektami.pl i czekam na efekty , bo moja koleżanka kupiła właśnie acai z tej strony i po miesiącu schudła 12kg. więc i ja się skusiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka101010
UDAŁO SIĘ:) :) jak pisałam Wam wcześniej kupiłam sobie ten acai berry strong 1800mg z chromem i przez tydzień jestem lżejsza o 4kg.Używam go dalej i polecam Wam naprawdę warto:) daje linka jeżeli chcecie naprawdę schudnąć:) http://odchudzaniezefektami.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiulka 101010 i jak tam z efektami czy udało się jeszcze coś zrzucić na tym suplemencie?Jestem bardzo ciekawa po drugiej ciąży minęło mi już 2 lata a ja nadal nie mogę pozbyć się 10 nadprogramowych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka101010
gość tak teraz przez kolejny tydzień straciłam kolejne 5 kilo. tak dziennie to kilogram mi ubywa. Spróbuj sobie ten acai ja naprawdę jestem zadowolona z efektów:) też próbowałam różnych środków na odchudzanie i nie mogłam schudnąć, a jak dla mnie to ten acai jest rewelacyjny i jest wcale nie taki drogi bo za 100 kapsułek płacę 99zł. Naprawdę bardzo go polecam:) Ja kupuję go na tej stronie: odchudzaniezefektami.pl ale też on jest na allegro. Pozdrawiam:) za tydzień znowu napiszę o swoich efektach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę wszystko zależy od tego jaki kupi się produkt ja próbowałam naprawdę wielu środków ale żaden nie przyniósł takich rezultatów jak Acai berry 900, jest naprawdę skuteczny w miesiąc już schudłam 5 kg, stosuje te tabletki w dalszym ciągu mam nadzieje że efekty będą jeszcze lepsze. Przy zakupie produktu należy szukać oryginału dlatego ja kupiłam od producenta http://track.acaiberry900.pl/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=2186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka101010
gość ty schudłaś w miesiąc 5 kilo , a ja po tym acai berry strong schudłam w tydzień 5 kilo. Codziennie gubię kilogram , więc dla mnie ten acai jest najlepszy i napewno też jest na tej stronie: odchudzaniezefektami.pl oryginalny skoro ma rewelacyjne działanie.Dlatego naprawdę go polecam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Beata
Witam wszystkich. Dzis poczta przyszly zamowione przeze mnie tabletki Acai Berry 900. Nie bede wspominac nazwy producenta,ani zamieszczac linkow. Zaczynam od dzis i chetnie sie z Wami podziele moimi osiagnieciami(mam nadzieje, ze jakies beda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donadona
Witam Was. Ja sobie zamówiłam acai berry strong z tej strony: http://odchudzaniezefektami.pl i właśnie do mnie dotarły . Również będę pisała o swoich efektach. Mam nadzieję ,że zadziałają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja również mam zamiar zakupic ten specyfik, ale czekam jeszcze na wyniki osób, które teraz zaczynają. Mam jedno pytanie, jaką formę przesyłki wybraliście i czy było to zapakowane w dyskretne opakowanie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka101010
Ja wybrałam sposób dostawy kurierem i płatność przy odbiorze. Są zapakowane dyskretnie. Zamów sobie i napisz jak na Ciebie działają. Bo na mnie to działają i jak pisałam wcześniej to już schudłam około 11kilo. Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donadona
Ja tez wybrałam opcję , zapłaty przy odbiorze i tez kurierem ,dostałam dyskretnie zapakowane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katieeee
hej dziewczyny :) powiedzcie co znaczy dyskretnie zapakowane? chciałabym zamówić te tabletki ale z dostawą do pracy bo niestety wracam późno do domu... ponadto mam mieszane uczucia co do nich... czy one tak naprawdę działają? zależy mi żeby miesięcznie tracić jakieś 8 kg, potrzebuję uczciwej i prawdziwej odpowiedzi, czy to się sprawdza? czy naprawdę wspomagają odchudzanie? bardzo proszę o prawdziwe odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka101010
Jeżeli zamawiasz kurierem to są zapakowane tak że nawet nie wiesz co to jest czyli śmiało do pracy możesz sobie zamówić. Powiem tak szczerze że na mnie na prawdę te tabletki działają i naprawdę schudłam wyżej masz linka gdzie ja je kupowałam. Kosztują 99zł. i są warte swojej ceny. Spróbuj sobie bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katieeee
super, dziękuje Ci bardzo. chciałam sobie kupić z tej strony producenta za 119 zł, ale skoro na Ciebie działają te tańsze to może i ja spróbuje :) mam nadzieję, że w końcu i mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katieeee
kasiulka101010 a nie bałaś się, że coś może być nie tak? tych kapsułek jest 100 i kosztują 99 zł, trochę tanio jak na taki dobry preparat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka101010
Nie bo wcześniej moja koleżanka je kupowała i wszystko było w porządku bo też schudła, dlatego ja tez je kupiłam. Napisz później o swoich efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka101010
do katieee ja ogólnie też stosowałam dużo wspomagaczy i oprócz acai np. zieloną kawę, ale jednak lepsze efekty są po acai berry strong.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×