Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia_85

jagody Acai Berry Select

Polecane posty

Gość wiola wiola
Podzielę się z wami moim doświadczeniem z acai berry strong , a więc po prawie dwóch tygodniach ubyło mi 6 kilo.:):)Jestem bardzo zadowolona:):) i polecam wszystkim którzy naprawdę chcą schudnąć.Ten środek jest po prostu REWELACYJNY. Dla zainteresowanych podaje linka ponieważ jest dużo podróbek(tanich i które w dodatku nie działają) a w tym sklepie są na pewno oryginalne. http://odchudzaniezefektami.pl. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katieeee
kasiulka101010 bardzo Ci dziękuję za pomoc... w przyszłym tygodniu sobie zakupie i będę pisać o efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka101010
katieee bardzo proszę:) i czekam na twoje doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również czekam na Wasze efekty:) proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz009
Witam Was. Powiem na temat Acai berry strong. To jest jedyny środek który Naprawdę działa ja biorę juz prawie 1,5 miesiąca i schudłam około 13 kg.:):) Kupcie sobie bo naprwde warto. Tu jest link: http://odchudzaniezefektami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika warszawa
Ja stosowałam acai berry strong i też zrzuciłam prawie 15 kg.:):) Po prostu złoty środek na odchudzanie. http://odchudzaniezefektami.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
do marika warszawa: przyłączam się do grupy ZADOWOLONYCH z acai berry :):) Ja je już biorę 3 miesiące i już schudłam 19kg. jestem najszczęśliwsza pod słońcem:):):) POLECAM :)http://odchudzaniezefektami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga sosnowiec
co to za bzdury w atece mozna kupic za 28 zl 60 tabletek -to nie majatek 1 tabletka dziennie i ledwo patrze na jedzenie.Moral?-idzie kupic dobre tanio tylko trzeba sie ruszyc nie szukac na allegro nie wiadomo co i od kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do aga sosnowiec Nie wiem jak za 28zł. mozna schudnąć dla mnie to totalna bzdura.Jak kupisz tabletki za około 100zł. to tak , ale nie za 30 dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam zamiar kupic te tabletki w tym tygodniu, powiedzcie czy stosujac je zwiekszylyscie intensywnosc cwiczen?? ja moge chodzic na silownie 3 razy w tygodniu np. na orbitrek i na fitness a chce w tym miesiacu zrzucic jakies 8 kg, myslicie ze tyle wystarczy plus dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Magdalena
Po 5 dniach ubylo mi 1,5 kg bez odchudzania. Nie jadlam niej, ruchu tyle co zawsze(sporo). Mam swoj wiek i stwierdzilam, ze jesli w 3 m-ce, ktore zostaly mi do urlopu(ach te baby!) schudne 15-20kg, to bedzie dobrze. Szybko juz w zyciu chudlam. Teraz chce schudnac zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata Magdalena super dzieki za odpowiedz :) tez sobie sprawie w takim razie ten specyfik :) mam nadzieje ze do urlopu tez bede wygladac super i mam nadzieje ze skora po takim szybkim chudnieciu bedzie jedrna i napieta a nie wiszaca ;) bede pisac o efektach u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
Ja wcale nie ćiwczyłam tylko ograniczyłam jedzenie , bo po tych tabletkach tak za bardzo się nie chce jeść. Ja jestem bardzo zadowolona. Piszcze o swoich efektach. POWODZENIA:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria wp2
są różne środki na bazie jagody acai na rynku, polecam zajrzeć do rankingu na rtno.pl i wybrać suplement na bazie naturalnych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
do Beata Magdalena Na pewno z tymi tabletkami tyle schudniesz bo tak jak pisałam wyżej w 3 miesiące schudłam 13 kg. I na tej stronie http://odchudzaniezefektami.pl kupisz na pewno oryginalne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosiagosia Swoje Acai kupilam na amazon pod tym linkiem http://www.amazon.co.uk/Energy-Vitality-Extract-Capsules-Bottles/dp/B007X83554/ref=sr_1_92?ie=UTF8&qid=1396202063&sr=8-92&keywords=acai+berry Tam jest taki wybor, ze bladze jak dziecko we mgle ;-) Byc moze inne sa lepsze, ale cos wybrac musialam, no i padlo na nie. Podejrzewam, ze z mniejsza iloscia jedzenia schudlabym szybciej, ale jak pisalam, nie graniczam sie z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika warszawa
Gość nie musisz zwiększać ćwiczeń bo wystarczy że ograniczysz jedzenie, a po tych tabletkach i tak nie chce się jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
Do Beata Magdalena. To sprobuj sobie teraz te z tej strony co Ci podalam napewno sa lepsze od tych co kupilas.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z waszym wypowiedzi atwierdzam ze juz nie moge sie doczekac az bede mogla zamowic te tabletki, mam do zrzucenia minimum 8 kg do majowki, trzymajcie kciuki :) powiedzcie jeszcze w jakim czasie od zamowienia otrzymam tabletki z tej strony odchudzanie z efektami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosiagosia Kurcze, przebywam obecnie w Anglii i wzielam, co mieli. Wolalam przez amazon, niz ebay. Bylam na poleconej przez Ciebie stronie i wyglada to ciekawie. Najpierw zuzyje te, ktore mam, a jesli beda zadowalajace efekty(a apetyt na schudniecie wiekszy), to bedac w lipcu w kraju zamowie jakies polecone np. przez Ciebie. Te moje starcza na rowne 3 m-ce. Biore 2 dziennie wedlug wskazowek na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
do Beata Magdalena A te co ja biore to jedno opkaowanie ma 100kap. i dawkowanie jest 3 tabletki na dobę bo one dodatkowo zawierają chrom.więc jedno opakowanie starcza tak na ponad miesiąc.Mojej koleżanc to za granice wysłali te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a powiedzcie mi czy po takim schudnieciu skore macie napieta i jedrna czy raczej jest taka wiszaca? zalezy mi na tym zeby byla jedrna. uzywacie jakichs kremow czy cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosiagosia 3 kapsulki dziennie? 900mg? Moje bez chromu, chociaz specjalnie o jedzeniu nie mysle. Mam tak, ze jesli rano zjem sniadanie, to dlugo nie czuje apetytu. Najgorsze dni wolne. ja szybko chudne na dietach i szybko tyje po. Dlatego probuje jesc normalnie i ratowac sie acai. Wiosne przywitalam puszysta, ale nadzieja w acai, ze latem cieszyc sie bede sylwetka -15/20kg. gosiagosia, moze dobrac sobie chrom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
do gość To do tych co bierzesz dokup sobie te z chromem bo chromu masz wyznaczoną dawkę dzienna i nie możesz jej przekroczyć dlatego tylko trzy kapsułki na dobę możesz tylko zażywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika warszawa
ja mam jędrną skórę bo ten acai również działa ujędrniająco na skórę, więc już żadnych kremów nie musisz stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
do gość A te z chromem jeszcze bardziej hamują apetyt bo tak działa dodatkowo chrom w połaczeniu z jagodami acai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra wiadomosc :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
do gośc no ja w trzy miesiące schudłam 13kg.ale ja wogóle nie ćwiczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamierzam minimum 2 razy w tygodniu + dieta :) oby pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
do gość. myslę że ci pomoże bo ja tez zawsze miałam efekt jojo a teraz jakoś narazie nie mam z tym że ja cały czas używam tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×