Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia_85

jagody Acai Berry Select

Polecane posty

Gość gość
wlasnie ten efekt jojo... wkoncu przestaniesz i napewno utrzymasz wage :) super ze tyle udalo Ci sie zrzucic to mnie motywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika warszawa
ja dostałam na drugi dzień po zamówieniu, a kolejne na trzeci. bo przez poczte zamówiłam a kurierem to masz na drugi dzień po zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
noo :):) ja jestem bardzo ale to bardzo szczęśliwa :):)bo naprawdę używałam juz wiele środków na odchudzanie i niestety nic, a te sa naprawdę SUPER i polecam je wszystkim co naprawdę chcą schudnąć. Masz rację bo juz je stosuje długo i jak je odstawię to juz efektu jojo na pewno nie będzie. Bo ja k stosujesz miesiąc i przestaniesz to zaraz możesz wrócic do swojej wago , a jak jakisczas juz stosujesz to są znikome szanse na efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietnie :) ja tez sie zmagam z nadwaga od dlugiego czasu i juz bylam bardzo zalamana bo nic mi nie pomagalo, nawet sama silka i dieta slabo pomagaly... ciesze sie waszymi opiniami bo to daje mi wiare ze wkoncu i mi sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
będę trzymac kciuki za ciebie pisz na bierząco o swoich efektach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo Ci dziekuje :) ciesze sie ze znalazlam tutaj osoby, ktore mnie motywuja i dopinguja :) dam znac oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
zobaczysz juz za pare tygodni bedziesz musiala kupic sobie mniejsze ciuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
nie ma za co:) ja tez dzieki moim znajomym ktorzy za mnie trzymali kciuki i polecili mi tą stronke z acai to nie dalabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
gosiagosia Ja tez kupiłam sobie te acai z chromem co ty poleciłas z tej strony:http:/odchudzaniezefektami.pl i rzeczywiście masz rację że są lepsze bo dzięki zawartości tego chromu są o wiele mocniejsze niż te zwykłe acai. Jeszcze raz dzięki za polecenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
do gosc11 nie ma za co:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perspektywa kupienia sobie mniejszych ciuchow jest wspaniala :) oj tak grunt to miec wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
no bo bez tego wsparcia to tak troche licho by było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem cos o tym, ja mam nie mam praktycznie zadnego wsparcia... wiec Twoje doswiadczenia sa bardzo pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
bardzo cieszy mnie to ze moge komus pomoc:) dlatego ze sama wiecznie wzmagam sie z ta niedobra nadwaga :(, az do teraz (mam nadzieje). i mysle ze ty tez juz ostatni raz sie z nia wzmagasz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki, tez mam taka nadzieje :) a Ty napewno utrzymasz obecna wage i juz nigdy nie wrocisz do tego co bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
no mam nadzieje bo juz te duze ciuchy powyzucałam hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe :) i bardzo dobrze nie ma co wracac do twgo co bylo skoro osiagnelas taki sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
własnie tez tak pomyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra to walcze :) dopiero pod koniec tygodnia do mnie przyjda te tabsy wiec dam znac :) jeszcze raz Ci bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
to jeszcze raz POWODZENIA i czekam na wiadomości od ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja też mam zamiar kupić te tabletki, ale za dwa tygodnie dopiero. Póki co czekam na Wasze opinie. Podzielcie się opiniami, ja też tak zrobię. Mam nadzieję, że to co piszecie jest prawdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika warszawa
Do gosc kup sobie bo napradę warto . Jest to jedyny środek który pomaga schudnac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
Ja tez polecam tylko ten acai z chromem bo jest mocniejszy od tego zwyklego acai i polecam z tej strony:http://odchudzaniezefektami.pl. Jak spróbujesz to na pewno dolaczysz do grona zadowolonych z efektow po stosowaniu acai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was. Ja po długim namyśle też się skusiłam na zakup tych tabletek acai z chromem z tego sklepu:odchudzaniezefektami.pl i muszę przyznać że działają.:) Biorę je już 3 tydzień i już schudłam 9,5 kilo:):) A do Majówki jeszcze muszę zrzucić około 15kilo. , ale myślę że z tymi tabletkami dam radę:) Więc jak macie problem z nadwagą to spróbujcie tego środka bo jest naprawdę bardzo dobry.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Gość, ja tez chce kupic te tabletki i zrzucic do majowki chociaz tak z 9 kg. Powiedz czy uprawiasz do tego jakis sport, czy tylko same tabletki bierzesz i wystarczylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość ja tylko trochę ćwiczę w domu na orbiterku (ze dwa razy w tygodniu po jakieś 20min.)i to wszystko, jakiejś tam specjalnie diety nie stosuję bo mi po tych tabletkach prawie wogóle się nie chce jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika warszawa
do gość a ja wogóle nic nie ćwiczę i też chudnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to zależy kto ma jaką pracę jak masz siedzącą to trochę ruchu by ci się przydało, a jak masz fizyczną to już możesz wogóle nie ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam niestety siedzaca ale i tak na orbitreka chodze jakies 2 - 3 razy w tygodniu po 40 minut wiec jestem optymistycznie nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spokojnie ci te ćwiczenia wystarczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×