Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boję_się_okropnie

chłopak uderzył mnie w brzuch 6miesiac ciąży

Polecane posty

Gość czytac ze zrozumieniem
O autobusie napisała pewnie w emocjach, ze sie nie chce. Pomyśl sama o jeździe autobusem po uderzeniu w brzuch:-o oszalałaś? zadzwoniła po karetkę, to że sie nie odzywa to jesli to prawda i nie prowokazja oznacza, ze karetka dojechała i zabrała ją do szpitala - to chyba najrozsądniejsze z rozsądnych wyjść w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burza na Warszawa
Jak juz ci radzono odejdz od tego chlopaka,dzis uderzyl ciebie pozniej uderzy dziecko,bo w nocy bedzie plakalo.Takie chcesz zycie? Wspolczuje ci bardzo ,trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estercia77
Matko swieta dziewczyno odezwij sie koniecznie jak wrocisz ze szpitala badz nawet jak tam zostaniesz co byloby chyba lepszym rozwiazaniem dla ciebie i dziecka. Odejdz od niego to jest nie dozeczne zeby ojciec i maz(prawie)uderzyl swoja kobiete w ciazy i to w brzuch przeciez ja bym go chyba zabila bo mi sie to w glowie poprostu nie miesci. Opowiedz bratu cala swoja historie a napewno cie samej z tym wszystkim nie zostawi do tego zglos sie do osrodka pomocy spolecznej oni ciebie nie zostawia samej bez srodkow do zycia pomoga ci stanac na nogi a pozniej juz sama dasz sobie rade do tego alimenty badz fundusz gdyby tatus sie migal i poradzisz sobie.Tylko badz dzielna.A tak odbiegajac juz od platnosci pisalas ze tata mieszka z bratem i jego rodzina w m-4 tak????????dziewczyno nie sadze by jeden pokoik nie znalazl sie tam dla ciebie.Zwsze z rodzina razniej i lepiej a dom samotnej matki to ostatecznosc.Popros brata i pojdz tam mieszkac a w trakcie staraj sie o wlasny lokal nawet socjalny.Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze a dzidzius urodzi sie o czasie i zdrowy jak rybka.Tylko sie juz nie denerwuj i staraj myslec tylko o pozytywach.Wyzuc drania na zawsze ze swojego zycia.Bo nie wart zachodu i uwagi a juz napewno nie godzien bycie ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no aleee eeeee
kobiety sa takie glupie czy tylko udaja :o jak mozna byc z damskim noxerem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no aleee eeeee
ps. boxerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie przedsadzajcie
czy wy myślicie że wszyscy na kafeteri to oszusci ok zdarzają się wyjatki, ale nie myśle żeby dziewczyna opisywała o takim czymś z myślą o prowokacji. Dajcie jej spokuj, napewno jest teraz w szpitalu męczą ją tam, za czym wykonają wszystkie badania to minie troszke czasu. A doradzac bedziemy jej jak już wszystko bedzie z dzidzia i z nia dobrze, wtedy doradzimy jej co ma robic po wyjsciu ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estercia77
Nikt tu nie przesadza tylko radzi jak tylko moze najlepiej.Zanim przyjechala karetka to prosila o rade tak wiec kazdy jak tylko moze radzi bo to co sie stalo moze miec straszne skutki choc wierze i zycze autorce z calego serca ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jesteście... gdy pojawia si ę problem to dla was jest prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mnie się
ze to pisał ktoś z chorą wyobraźnią.Pewnie za jakieś 3-4 godziny napisze, że poroniła lub urodziła ( w zależności jak chce dalej ciągnąć to swoje głupie opowiadanie).Myślę, że takich głupich w realu to chyba nie ma?, a autorka to niespełniona powieściopisarka lub bajarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie. żyjecie w swoim wyimaginowanym świecie, w którym nie zdarzają się takie rzeczy. od razu krzyczycie; ''PROWOKACJA!!!! 0/10''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie przedsadzajcie
Nie nie mi nie chodziło że jej doradzacie bo to jest dobrze właśnie. Chodzi mi o to że każdy już pisze że to prowokacja. Ja myśle że ta dziewczyna naprawde mówi prawde nie sądze żeby był ktoś zdolny na taka prowokacje, choc nie mówie że zdarzają się wyjątki. Ale ta dziewczyna wydaje mi sie być szczera i bardzo potrzebuje wsparcia i pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam nadzieje ze to jest
prowokacja... Jesli nie, to mam nadzieje, ze autorka zmadrzeje i ze wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydadajeee
ze to raczej prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJA I ŚCIEMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Aaalisha .... śmieszna jesteś z tym stwierdzeniem, że na mieszkając zadupiu nie można mieć neta :D hehehe koń by się uśmiał. Może tak było parę lat temu, ale na pewno nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
TAK JASNE FACET UDERZYŁ JA W BRZUCH A TA SIADA NA NETA I PISZE DO LUDZI ZE JA BOLI. CO ZA BZDURY. MARNA PROWOKACJA HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
"Jak sie dajesz to cie bije" nie bede komentowac debilizmu autorki tej wypowiedzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUKNIJ SIE AUTORKA W GŁOWE
śmieszne jest to co piszesz. Każda normalna osoba chwyciłaby za telefon od razu i dzwonila na pogotowie albo do rodziny a nie pisała na forum marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_asd
ja mam nadzieję, że z dzidziusiem ok. Natomiast wiesz lepiej odejść do domu samotnej matki niż zyc z takim chłopakiem. Samotna ciąża nie jest fajna i dobrze o tym wiem, ja nie odeszłam, bo bił, ale dlatego , że nie potrafił stać się odpowiedzialny za mnie i za dziecko, a teraz wiem, że dobrze zrobiłam, było ciężko, czasem mi go brakuje, ale jak tylko pytam o wózek i inne rzeczy to powiedział, że to moja sprawa. W tym momencie ja nie będę mieć skrupułów iść po jak najwyższe alimenty, o wyprawkę, a on nie wiem jak się zachowa po urodzeniu dziecka, ale wiem, że zycie z nim byłoby tylko gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
coz dla niektorych wszystkie tematy, ktore nie mowia o lodach, kupach i innych parujacych klocach to prowokacje. Gratuluje poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... tematy o lodach, kupach, i bzykaniu się z własnym ojcem nie są prowokacjami, są szczere aż do bólu. Prawdę rzekłszy jedzenie kupy wypełnia większość dnia kefeteryjnych forumowiczów, potem bzykają się z własnymi ojcami a na dobranoc szybki lodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
nie, nie bije mnie facet. Ale moze tobie przydalby sie porzadny wpierdol zobaczylibysmy co bys zrobila. Najprosciej kopac lezacego kolezanko. Nastepnym razem pomysl zanim napiszesz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy czytac
nie umiecie. Napisala że ma internet w telefonie, a to nie sztuka mieć taki internet bo wytsarczy 5, 10 zł i ma się internet. I nawet na zadupiu bedzie taki internet działał.Niewiem czemu wy sie tak czepiacie, szukacie tylko chyba zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się wkreciliście
hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boje_sie_okropnie
daliście sie nabrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boję_się_okropnie
Czesc dziewczyny Przykro mi ze wiekszość z Was uwaza ze to jakas prowokacja bardzo bym chciala aby tak bylo, trafilam na to forum pierwszy raz i napisalam o problemie co do odpowiedzi na pytania to w domu mam laptopa i normalny internet bezprzewodowy ale roznie sciaga bo zasieg mamy ciezki Z internetu z telefonu korzystam jak jestem poza domem albo jak mi sie nudzi tyle, nie pisalam ze jestem biedna tylko ze nia mam swoich dochodow Autobusem nie chcialam jechac bo nie wiem czy dalabym rade ujsc 5 km na przestanek a potem tluc sie nim pol godziny Poza tym u nas jezdza autobusy moze ze trzy za dnia Jestem juz na oddziale Gdybym to zbagatelizowala moglo by sie to zakonczyc przedwczesnym porodem w najblizszym czasie Poki co zostaje na dluzszej obserwacji Teraz mam jakas kroplowke dostaje luteine i magnez Mialam usg z dzieckiem ok wazy 1200g Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao a dieta
wg mnie dziewczyna pisze prawde, a jestem na kaffe juz długo i nie jedne prowo widziałam:-Pto, ze wy byscie uciekły od takiego faceta nie oznacza, ze kazda inna jest w stanie zrobic to samo...wiem po sobie, tez zyje z wariatem i nie potrafie od niego uciec...to sie tak tylko łatwo mowi-odejdz:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao a dieta
heh, kolezanko wyzej-wszystko przed toba!!!I nie obrazaj autorki, nie jestes od niej lepsza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×