Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale o so choziii

slub i wesele bez kamerzysty ?

Polecane posty

Gość alfabetagama
ja tez bedemiec fotografa,kamerzysty nie chcielismy.a czemu?bo nikt nigdy i tak nie oglada tych filmow weselnych.ja uwazam zdjecia za lepsza pamiatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia ok
"nikt nigdy nie ogląda" :D i gadaj jak do słupa to ze wy nie oglądacie to nie znaczy że nikt nie ogląda. Po ślubie jakakolwiek kumpela mnie nie odwiedziła każda chciała zobaczyć film..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
bla bla bla (ciekawy nick;) mój kamerzysta jest z Łomży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla_23
a taki nick dlatego, ze wszystko, ale to wszystko juz bylo :) o to super ze jest z lomzy ja tez :) moglabys mi wyslac na e-mail ( zalozony 3 minuty temu hehe) xyz_007@o2.pl jego nr telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla_23
i ewentualnie nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
właśnie ci wysłałam na maila, on mieszka na południu na ul Moniuszki jeśli dobrze pamiętam..młody chłopak, łatwo się dogadać. Pamiętam rozmowę z jednym kandydatem, masakra:D dyskutował ze mną jak ważna jest msza i chciał nakręcić całą do tego nudny jak flaki z olejem. Jego filmy były właśnie takie o jakich tu piszą, po jednym razie do szuflady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artis-Kam- WIDEO-FOTO KIELCE
Realizacja filmu wideo z uroczystości ślubnych. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji takich uroczystości, a poza tym fantazję miłą atmosferę i potrzebne umiejętności. Fotografia - one zatrzymają ulotne wrażenia, kolory i uczucia. Wybieramy właściwe ujęcia, dobieramy muzykę i efekty specjalne. Oczywiście Państwo mają duży wpływ na tworzony film wideo - dostarczając ulubioną muzykę, zdjęcia z dzieciństwa i narzeczeństwa, opiniując nagrany materiał. ZAPRASZAMY !!! Państwo dla Nas My dla Państwa!!! Z Poważaniem Kamil Moćko Wideo- Kielce Tel.: 0 665 138 703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też nie będzie kamerzysty. Zdjęcia to chyba fajniejsza pamiątka, do nich wraca się częściej. A film? Do obejrzenia raz, drugi i... tyle. Ktoś wcześniej zadał pytanie, czy takie filmy jako gość oglądam chętnie. Odpowiem: niekoniecznie. Ważne w nich dla mnie są momenty: składania przysięgi, pierwszegfo tańca, a później to spieszy mi się, by zobaczyć, jak ja zostałam zarejestrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eubouifbewi
ja miałam tylko fotografa :) zdjęcia prześliczne :) filmu nie chciałam bo i tak nikt nie ogląda :D nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również będziemy mieli tylko fotografa, wolimy więcej zapłacić za porządne zdjęcia do których na pewno będziemy często wracać, a film obejrzymy tylko raz więc szkoda na ot pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi przyjaciele nie mieli
kamerzysty. A jednak ze znajomymi stwierdziliśmy, że fajnie by było potem to obejrzeć. No i kupiliśmy kamerę w prezencie. Cały "myk" polegał na tym, że kamera od początku była w użyciu, powiedzieliśmy, że jest pożyczona :P Kto chciał to filmował, za to nikt z gości się nie krępował tej kamery, bo nie latał z nią obcy facet ;) Wszyscy na luzie, składaliśmy życzenia i generalnie jeden wielki wygłup :D Po północy owinęliśmy kamerę wstążką i wręczyliśmy młodym w prezencie. I powiem Wam tak: może się trzęsie, może zupełnie nieprofesjonalnie ale za to jaaaaka radocha z oglądania tego! Mało tego - do filmu wracamy na co drugiej imprezei i za każdym razem mamy taki sam ubaw ;) Bo jednak jest tam wiele momentów, których fotografowie nie uchwycili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0009 natalia 0009
ja osobiscie nie bede miec kamerzysty- szkoda mi na to pieniedzy ;) poza tym i tak nie ogladam filmow z wesel- nudza mnie strasznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mamy nikogo wynajętego;-) Wiem, ze mój brat bierze kamerę ze statywem i przyszły szwagier tez. Zrobi się z tego mix i będzie ok;-) Wołałam więcej dać za super zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja k.
nie mieliśmy filmu i nie żałowaliśmy, było super, nikt nie świecił nam po oczach no i byłiśmy oryginalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja k.
żadnych kamer, slub to nie miejce na kamere!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa.ndra
A ja tez miałam plan nie brać kamerzysty na wesele jednak moja koleżanką mnie przekonana i z perspektywy czasu nie żałują. Wiadomo nie ma co decydować się na byle kogo. Najlepiej jeśli ma się kogoś sprawdzonego. Ja skorzystałam z usługi firmy http://www.camvi.pl i z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo osób od tego odchodzi już... ale ja jednak się zdecyduję. będziemy chcieli wziąć najtańszego, ale żeby był. potem po 10 latach włączasz i wszystko masz. zdjęcia to zdjęcia, ale film też chcę mieć. dziwię się tylko tym, co biorą takich z jakimiś super profesjonalnymi kamerami, robią jakieś nadmuchane teledyski, które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością i trochę śmierdzą tvnowskim stylem. ktoś się orientuje jaki jest dzisiaj przedział cenowy kamerzystów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
dużo osób żałuje kasy na kamerzystę ,taka jest prawda,bo obniżają koszty wesela,więc tylko tak gadają że nie potrzeba ale jakby ktoś im fundnął to będą narzekać że muszą dać jeść dla kamerzysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie żałuje,ze mamy film ze ślubu i wesela:) Wogóle to sobie nie wyobrażam by nie mieć takiej pamiątki... Nasz film jest super zrobiony i bardzo często wracam do tamtych chwil a szczególnie teraz gdy jestem za granicą i tęskno mi za mężem:( a tak włącze sobie i od razu lżej na duszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a może ślub bez księza ,też byłaby oszczęność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięcie kosztów???Czemu nie.Jakieś fotki ktoś" pstryknie" Prywatne kamerowanie to normalka.Zawsze coś z tego można "ukręcić"i mini pamiątka gotowa.Co prawda bez pompy w tle.W sumie jest wiele ważniejszych spraw,które... by wiecznie trwały i nigdy nic by ich nie zniszczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film ze ślubu i wesela to nie tylko pamiątka samej ceremonii zawarcia związku małżeńskiego, ale także zarejestrowane chwile gdy rodzina spotka się w jednym miejscu w tak dużym gronie. Czasami po latach dopiero doceniamy ich wartość. Jestem na etapie przeglądania i przemontowywania archiwów domowych sprzed kilkunastu lat, to dopiera frajda zobaczyć ruchomy obraz sprzed wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
kamerzysta dużo je i trzeba dla niego brać podwójną porcję jedzenia a jeszcze taki kamerzysta sałątkę do kieszeni chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas mialo nie byc kamerzysty - ja nie chcialam. a dzis....nie moge sie doczekac tego DVD bo z wesela prawie nic nie pamietam :/, caly czas balowalam na parkiecie i nie widzialam jak sie bawia inni, poprostu wylecialo mi to wszystko z pamieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że warto bo można za jakiś czas obejrzeć i sobie powspominać. Ale na dwóch ostatnich weselach jakich byłam nie było kamerzysty. Tak po prostu chcieli młodzi. Więc to jest zależny tylko od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
no pewnie że młodzi niechcą kamerzysty,nie chcą zespołu a fotografa tylko do kościoła i na plener ,bedzie mniej mord do wykarmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ex-Komunikant
Mój kolega worek kartofli, przez którego razem wyrzucili nas z seminarium, ma całkowitą trafność, ile to można pchać w ryje tych nienażartych chałturników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
potwierdzam ,wyrzucili nas razem z seminarium bośmy zaglądali zakonnicom pod habity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ex-Komunikant
No i podczas otrzęsin worek kartofli, mój serdeczny kolega, nie chciał pocałować w usta prałata, a ja nie chciałem mu zlizać śmietany z kolan, przez co wyszło, że jesteśmy heteroseksualni i musieliśmy się wynosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×