Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale o so choziii

slub i wesele bez kamerzysty ?

Polecane posty

Gość gość
Ktoś tu wspominał, że dzięki takim filmom można po latach np. wspominać osoby, których już nie ma. I to uważam, za duuuży plus. Była u mnie w rodzinie taka sytuacja, że małżeństwo zginęło w wypadku, pozostawiając dwie maleńkie córeczki. Gdyby nie film (a mieli kamerę jako jedni z pierwszych w rodzinie) dziewczyny nigdy nie dowiedziałyby się, jaki głos mieli ich rodzice, jak się poruszali, jak się śmiali... Bo zdjęcia, nawet te najpiękniejsze, tego akurat nie pokażą. Podobnie zresztą było z moim bratem, który zginął w wypadku mając 20 lat. To jednak filmy właśnie z rodzinnych uroczystości pokazują go pełnego życia, bardziej niż zdjęcia. Ja osobiście lubię filmy z wesel moich znajomych czy rodziny. Zawsze bardzo chętnie oglądam, lubię też patrzeć na siebie, a co! :p Z kolei dzieciaki moich znajomych miały fazę, że żadna bajka w tv nie była tak interesująca jak film z rodzicami - "oglądamy dzisiaj mamusię i tatusia!" - aż do zajechania płyty :D Więc może rozważając wynajęcie kamerzysty pomyślcie też o innych, nie tylko o sobie. Piękne zdjęcia są ważne, to prawda. Ale film pokazuje nam imprezę jeszcze inaczej. Jeśli kogoś stać, to dlaczego nei skorzystać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przeciez ludzie czestoi maja filmy ze soba, niekoniecznie ze slubu, gdzie prawie kazdy wyglada ciut sztucznie i na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szprotka1988
My mieliśmy 2 kamerzystów i fotografa. Nie żałuje wogóle. Film który aktualnie w domu mamy do akceptacji oglądałam chyba z 20 razy w przeciągu 2 tygodni... A sądze jak już za parę dni dostaniemy pełną wersję to już wogóle będę w raju ;) Dziewczyny to nie prawda że rzuca się w kąt zresztą to zależy od podejścia dla mnie ślub był jednym z największych celów w życiu i jego organizacja a że wyszedł jak z bajki to miło się powraca... A wywiad Pana Młodego i sposób w jaki o mnie mówi...za 20 lat z miłą chęcią posłucham i mam nadzieję że będzie tak samo mnie kochał jak teraz... Za każdym razem łzy szczęścia lecą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamerzysta musi być!!! nam uwiecznił całą uroczystość pan Andrzej Planner z Gorzowa super kamerzysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również uważam, że kamerzysta powinien być. Film to świetna pamiątka na całe życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×