Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

bardzonowa kurcze no nie wiem co powiedziec hmm a moze jednak beta byla za wczesnie zrobiona? Moze jednak cos tam zakielkowalo? a robilas moze test? dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Bardzonowa, jak ja sobie uroilam ciąże to nie mialam temperatury takiej jak Ty ani bolu na miesiaczke. Jak bylam w ciazy to mialam temperature i bole,takze sama nie wiem co Ci doradzic,moze zrob te bete jeszcze raz albo test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu sikanego nie robiłam bo ta beta jak świętość :) dziewczyny ale tak szczerze, znacie kogoś komu beta się pomyliła? chyba nie ma takiej mozliwości. 15dc lekarz powiedział, że owulacja już była bo w jajnikach nie ma pęcherzyków, bo gdyby miała być później to chyba by powiedział, prawda? a bete zrobiłam 27dc więc chyba nie ma opcji, żeby nic nie wykazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni mi sie spoznila i poszlam rano na bete,dodam jeszcze ze mialam cycuszki cale w niebieskie zylki i sobie wmawialam,ze to ciaza...Ty wiesz co..a moze ja mialam 0.3..nie pamietam,mąż mi tak cos bąknął,ze chyba mialam mniejsza.. w kazdym razie sprawdz to bo sie zakatujesz. Mojej kolezance wyszla bledna beta , jakgdyz maszyna w laboratorium sie zepsula jak bum cyk cyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopuszczam do siebie mysl, że to cykl bezowulacyjny który nie wiadomo kiedy się skonczy. a co sądzicie o zarzyciu luteiny pod język na własną rekę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa: współczuje tego czekania. Nie wiem co można ci doradzić bo to dość dziwna sytuacja. Może ejst tak że im bardziej się nakrecasz tym bardziej się @ spóźnia? Choć powiem ci że ja mam nadzieje ze jednak jesteś w ciąży:) Nie nastraszyłaś mnie gdyż gdyby było puste jajo płodowe nie miałabym chyba ciała żółtego? Nie wiem tak sobie to wyobrażam. W tamtej ciąży tak to wyglądało. Pozatym chyba nie miałabym takich mdłości jak mam teraz wczoraj o mały włos a bym wylądowała w kibelku już było blisko, a że to było w czasie mojej pracy i że ja nienawidzę wymiotować zawsze wtedy wstrzymuje ten moment jak najdłużej i się udało otworzyłam okno i po mału przechodziło. Więc myśle że mój problem raczej chyba jest gdzie indziej może w tym że jem śniadania tak wcześnie bo np w weekend jak jadłam o 9 nie miałam tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz Kasiu rację, też uważam, że jak jest ciałko żółte to już jest dobrze :):) Mdłości też dobry znak, ja ich jeszcze nie doświadczyłam. Też przeszło mi przez myśl, że tak chce dostać ten @ , że im bardziej mysle o niej tym bardziej jej nadejście się opóźnia, wstretna @@ :) W ogóle nie bolą mnie piersi nic tylko cały czas czuję się jak na i podczas @ dzisiaj tem. 36,97 lece bo sie spoźniee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEŚCIE ??? POMOCY!!!!!!!!!!!!!! Zrobiłam przed chwilą test. Jest druga kreska! JESTEM PRZERAŻONA!!!! Kupiłam znowu ten zwykły tani tescowy pepino test i mowie dobra, robie przestane sobie cos wkre4cać biorę patrze i II i OGROMNE PRZERAŻENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja nie mam żadnych objawów, oprócz braku @ no i ta beta poniżej jeden. Może ten test się myli. Jezu... co teraz, cała się trzensę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co!!!!!!!!!!!!! jedz na bete trzeba to sprawdzic! trzymam kciuki!!! i czekam na nowe wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na becie. jestem cała roztrzęsiona. wynik ma byc dzisiaj. pani w lab. pow. , że BETA SIĘ NIE MYLI - bardzo była nie miła. więc może ten tani test jest o doope roztrzaś. temp 37,25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o ktorej bedzie wynik?? :) rany nie moge sie doczekac :) doszlysmy do wniosku z Eksia,ze bledy w tescie to raczej takie,ze wyszedl negatywny a jest ciaza...w druga strone to raczej rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Bardzonowa, myslimy ze to dobry znak bo test na pozytyw to sie raczej nie myli, no ja o czymstakim nigdy nie slyszalam. Jezu, kiedy bedzie wynik????? az mi ciary przeszly!! Manowczyk przepowiedziala mi ze ja jutro urodze, no jestem ciekawa bo cyganka dzis mi mowila, ze rowno za tydzien urodze heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wchodze na nasz topik a tu taka wiadomość. Niesamowite, czekam bardzownowa na wynik testu nie trzymaj nas w niepewności. Wiesz tak sobie mysle ze skoro zrobilas test ten jeden z tanszych i ci wyszedl pozytywny to watpie zeby byl bledny raczej by wtedy wyszlo ze nie jestes. Ja tez sie nie spotkalam z taka pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mam wyników, cały czas sprawdzam. dobra test sikany jesteśmy/jesteście w stanie wytłumaczyć ale beta?? boje się jaka bedzie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZONOWA CZEKAMY W NAPIECIU!!!!! mysle ze chyba wtedy byla beta za wczesnie zrobiona. A te wyniki to oni ci telefonicznie przekaza czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiałki ja byłam wczoraj na usg i niestety nie na 100 % ale najprawdopodobniej będzie babeczka u mnie, ale dziecinka miała czkawkę podczas usg, pokazywała język, ale żeby pokazać co ma między nóżkami to już nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa ja dziś spać nie pójdę jak nie napiszesz, albo wyślę Cię po jeszcze jednego sikacza. Choć nie sądzę żeby się mylił , w drugą stronę tak jak nie wychodzi to nie znaczy że nie ma ciąży jak wychodzi to znaczy ze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabel,najwazniejsze ze wszystko sie dobrze rozwija i dzidzia obojetnie jakiej plci ma sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exi pewnie że tak, to niesamowite widzieć takiego małego człowieczka i wogóle jest super, śmieję się tylko bo korci mnie do zakupów więc pozostają mi unisexy, ale ja nie przepadam za różem w duużych ilościach bo uważam że inne kolory są też superrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×