Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

ale ja byłam u gina w 15dc i było już po owu. czyli za niska ta beta? znalazłam normy od owu i tam się mieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja jako pani doktor zalecam wlozenie dwoch luteinek gleboko do pochwy ;) jedna po jednej stronie szyjki a druga po drugiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak bylo po owu? Przeciez mowil,ze nie widac wiec chyba po. Moj jak mowil,ze jest po owulacji to podpieral sie usg na ktorym byl pękniety pecherzyk (ten co uwolnil jajo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa normy normami a życie życiem, nie martw się na zapas w piątek na betę a jutro do lekarza, albo jak radzi manowiec, jeśli beta w piątek przyrośnie tak jak trzeba to jest dobrze i to najważniejsze, ja w tej ciąży zrobiłam betę tylko 2 razy i nie porównywałam z tabelkami, przyrosła i to było najważniejsze, a potem usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gleboko,pamietaj,ze gleboko - chociaz ja bralam duphaston ;) Nie martw sie Kochana,nie ma co sie gryzc na zapas (poza tym,ze kurka siwa moglysmy Cie predzej na te druga bete namowic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży,licząc tydzień ciąży od terminu owulacji mlU/ml 3 4 tydzień od owulacji 9 - 130 4 5 tydzień od owulacji 75 2600 5 6 tydzień od owulacji 850 - 20,800 6 7 tydzień od owulacji- 4,000 - 100,200 7 12 tydzień od owulacji- 11,500 - 289,000 12 16 tydzień od owulacji 18,300 - 137,000 16 29 tydzień od owulacji- 1,400 - 53,000 29 41 tydzień od owulacji 940 - 60,000 takze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak za wcześnie zrobiłaś to była malutka, teraz w piątek proszę zrobić i nie dostawać żadnych zawałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie,Bardzonowiutka no nie mozesz tak do tego podchodzic,musisz byc dobrej mysli. Babka z laboratorium pewnie jest czerwona z niezrecznosci bo podobno beta sie nie myli. Oj nie myli sie nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tez ta doustna luteine ale lekarz mowil, ze zadziala lepiej dopochwowo bo bezposrednio przy szyjce to szybciej i wiecej sie jej do macicy wchlonie. No albo wez duphaston ale ile to manowiec wie bo brala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczynki,dopiero do mnie dotarlo...zycie po poronieniu jest prostsze w porownaniu z ciązą po poronieniu. Zobaczcie same co sie dzieje,Bardzonowiutka masz wynik pozytywny,a jestes przerazona. Postaraj sie byc dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teoretycznie jestem 3 tyg. po owu, ale tylko teoretycznie. duphastonu mam tylko 13szt. muszę się umówić do moejgo lekarza jutro a mam do niego kawałek bo prawie 90km, mam nadzieję, że mnie przyjmie. poza tym na wizycie powiedział mi, że mam być 10dni po zatrzymaniu @ ale tak szczerze, jak uważacie nie zaniska ta beta????? według norm mojego lab. to 2-3 tydz. czyli o 2 tyg. za mało? i czy tabeta nie za mało przyrosła przez 9 dni z 1 na 159????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak Manowczynka ma racje! Bardzonowa spokojniutko teraz, sprobuj sie wyluzowac, chociaz do wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin więc moim zdaniem dobrze, 3 tydzień ale może tam masz ciążę a nie owulację więc by się też zgadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zadzwonie do męża. no nie wierze, wyobrażacie sobie jaki to dla mnie SZOK a jaki STARCH. dzieki, że jesteście. wróciłąm do bety Milvy w tym czasie podobnie i jej lekarz mówił, że dobrze ale... pewnie zalezy jak przyrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto - weź się w garść jutro telefon do lekarza a w piątek na betę i wszystko będzie jasne, moim zdaniem wygląda dobrze i tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzonowa,ja pewnie tak jak Kasia poszlabym na kolejna bete jutro zeby sprawdzic przyrost (wiem,ze powinno sie isc po 48h) ale to wszystko trudne no ;/ Issa,wlasnie doczytalam,ze bedziesz miala mala Ksiezniczke :) super fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×