Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

isa ja ci powiem, ze ja na poczatku pomimo tego, ze wiedzialam ze bedzie chlopak to kupowalam ciuszki biale, zolte albo w jakies misie bezowe itp Mi sie nie podobalo zybtnio to, ze dziewczynki to wszystko rozowe, a chlopcy niebieskie.. No ale jak popatrzec w szafe malego to jednak tych niebieskich tez sie uzbieralo, mama mi pelno rzeczy z niebieskim kupila heh aaaaaa no i wanienke mam niebieska do tego nocniczek, oczywiscie niebieski. wiec Isa, kupuj sobie wlasnie takie unisex jak napisalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilysmy na szkolki. ja chodzilam na weekendowa szkole razem z mezem. Moj maz chce byc przy porodzie, moiw ze si enie boi i ma nadzieje, ze nie zemdleje heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a gdzie moja ostatnia wypowiedz???? napisalam, ze chodzilam na weekendowa szkolke rodzenia razem z mezem. Moj maz bardzo chce byc przy porodzie i ma nadzieje, ze nie zemdleje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,kupuj ubranka bo pozniej na ostatnia chwile to kiszka :) Obie chodzilysmy..tyle,ze ja niewiele pamietam z tego wszystkiego. Plusem jest fakt,ze takich jak Ty Brzuchatek bedzie 30,cwiczycie razem,podpytujecie sie wzajemnie. Mozliwe,ze ja po prostu za predko zaczelam chodzic bo juz w 6mcu i dlatego tak mi z glowy wywialo ;). AA no i dostalam mnostwo materialow,probek itp. Ja bede rodzila z mezem jak dojedzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal czekam i sprawdzam. czekajcie, proszę. nie chce być sama, mąż musiał jechać do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa głupio mi to pisac ale lec po jeszcze jadnego sikacza, choć o tej porze to chyba wszystko już pozamykane, ja czekam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam!!! ja na szkolce bylam na koniec 7 miesiaca jakos ale mi tez duzo w glowie nie zostalo. Z tym, ze u mnie zadnych probek nie dostalam, nie bylo mowy o pielegnacji noworodka (moze cos tam polozna wtracila czasem) w zaszadzie to caly pordo omawiala bardzo szczegolowo. Mezowie cwiczyli z nami oddychanie, masowali nas na rozne sposoby- tak jak nas miedzy skurczami masowac maja dla zlagodzenia bolu. Siadalysmy na pilkach, ogladalismy porodowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariuję, czekam nadal. z tesco to już miałam test ;);) jak cos to idzcie spać :) napiszę jak tylko cos się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tez bym chyba po drugi leciala ;)) jak ja moj test zrobilam to chyba potem ze 3 naraz robilam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exi miałam to samo, przy pierwszym to mój hasbend zobaczył drugą jaśniutką kreseczkę i śmiał się że to przecież on nosi okulary hihihihihi, a potem drugi i teraz mam wierciocha z 3,8 cm stopami którymi dziś chyba stepuje hihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta 159, 00 chyba mało :(:(:(:(:(:( boje się co to oznacza???????????????????????????????????????? ostatni okres miałam 04.11 boje się :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo nowa czym jesteś załamana , z tego co wiem pierwszy wynik może być jeszcze niższy w tym wszystkim ważny jest przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi sie wydaje ze do zaplodnienia doszlo poprostu dosc pozno i dlatego beta jest jeszcze niska. Jutro najlepiej do lekarza po luteine albo duphaston :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzonowa, ale co ma do tego ostatnia miesiączka? Nie potrafilas wraz z lekarzem okreslic owulacji. Ja mysle,ze mialas ja naprawde niedawno stad wtedy 1 a teraz tyle. Wierze,ze bedzie dobrze no,musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×