Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misteria19

Gdzie szukacie promocji w Internecie?

Polecane posty

Gdzie szukacie promocji w Internecie? macie jakieś fajne stronki, sposoby na to żeby znaleźć coś w okazyjnej cenie? z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki za te informacje. a w jaki sposób znajdujesz takie perełki? bo ja nie ukrywam że porównywarki cenowe są dla mnie niezlym rozwiązaniem, ale jesli szukam czegoś konkretnego. Jak chce pobuszować to zostaje mi allegro, a wiem że jest w sieci mnóstwo sklepów oferujących fajniejsze rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierki
do bleeeseee - japonki za 200 zl ?? hhahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre przeceny powalają na kolana z 319 na 309:) Macie jeszcze jakieś fajne sklepy, gdzie są spoko rzeczy i okazyjne ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie też jestem zwolenniczką promocji, jak chyba wszystkie kobiety:P marzy mi się taki serwis z wyprzedażami online, żeby tego wszystkiego nie szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje tylko w tych sprawdzonych sklepach. Ostatnio kupiłam np zamienniki do drukarki na doktortusz.pl - wiem, że maja tam niższe ceny niz w innych miejscach. Sklep polecili mi znajomi i tym kierowałam sie w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonkaa
promocji w internecie szukamy w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidon
Jeżeli chodzi o elektronikę to zwykle wchodzę w ceneo i wyszukuje gdzie najtaniej choć warto zajrzeć na dział wyprzedaży w vobisie, czasami można kupić coś naprawdę po taniości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceneo i inne porównywarki są ok jak szukamy czegoś konkretnego, gorzej jak wiemy co mniej więcej nas interesuje a nie potrafimy się zdecydować-tak mają kobiety:) ja jakiś czas temu słyszałam o fajnych serwisach zwłaszcza w USA i UK, gdzie są na stronie tylko i wyłącznie promocje, rabaty, gratisy-można sobie zrealizować kupon online i kupić coś taniej niż w samym sklepie:) myślicie, że coś takiego wypaliłoby u nas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Zależy czego szukasz. Ja np. chętnie kupuję na promocjach w a.pl - mają niezłą szybką dostawę. Ale np. lepiej sprzętu agd i rtv szukać na sklepach specjalistycznych. Wszystko jest zależne - ale generalnie polecam szukanie za pośrednictwem sklepów internetowych. W sklepach bardziej się opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
promocji w internecie jest bardzo dużo..to zależy czego się szuka, ja szukając aparatu fotograficznego, znalazłam promocję na torres.pl dobrego aparatu Sony, także oczywiście musiałam kupić, ale tak przy okazji zauważyłam, że w promocji też są słuchawki Panasonica, także przy okazji też sobie zamówiłam...także jeżeli ktoś lubi promocje, to polecam ten sklep..tam tego jest pełno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geeeez, który to już temat tego typu :) Ale w sumie im więcej tym lepiej :) Ja promocji szukam przez google. Wrzucam hasło dodaje słowo 'promocja' i się sklepy znajdują. Tylko z Electro robię inaczej. Gdy potrzebuję jakiś sprzęt rtv agd to od razu tam zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to jest czambałamba. im więcej mówimy o promocjach tym jesteśmy bardziej szczęśliwe (mam nadzieję, że nie generalizuję:) marzy mi się taka strona,dzięki której nie będę traciła czasu na ich szukanie.Wchodzę, patrzę, klikam i biorę (oczywiście taniej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Misteria bierz się do roboty i zacznij urzeczywistniać swoje marzenia - stworzysz taką stronkę i zarobisz na tym mnóstwo pieniędzy, które później będziesz mogła wydawać za pośrednictwem...swojej stronki. To by było życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dość atrakcyjne, czy też promocyjne ceny mają na tanisport.pl - więc tam możesz sobie poszukać. Ja tam zwykle kupuję na siłownie i jogę różne, przydatne rzeczy. I jestem bardzo zadowolona z cen, bo są znacznie niższe niż w tradycyjnych sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta27
wspinaczka 8a, internetowo komputery/tv/notebooki/akcesoria jak najbardziej Vobis, internetowo i stacjonarnie czasem allegro, ale rzadko chce mi sie szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erynia to nie jest taki głupi pomysł:) Myślicie, że coś takiego by było przydatne dla nas internautek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam-no-gdzie
no właśnie, nie spamujmy, szukamy przecież fajnych portali/stronek z przecenami, ciekawy temat notabene. ja wciąż poszukuję miejsc, gdzie można tanio kupić książki w necie albo w ogóle pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aptekiinternetowe
a jakies tanie apteki internetowe, mozecie polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aptekiinternetowe
takie sprawdzone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablica jeśli masz ulubione sklepy to się nimi pochwal, bardzo chętnie sprawdzę i zobaczę czy mają rzeczywiście fajne rzeczy:) wkręciłam się ostatnio w kupowanie w Internecie, co nie do końca cieszy moich bliskich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam-no-gdzie
Dzięki za podowiedzi. Z zakupami w necie trzeba uważać :P Nie wiadomo jak, nie wiadomo kiedy znika kasa z konta :P Ale wygodne to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że możemy sobie doradzać i wymieniać się wskazówkami. jesteście prawdziwymi ekspertkami od wyszukiwania promocji.oby było nas jak najwięcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dużo dowiedziałam, gdzie szukać promocji w internecie. Super - teraz będę wiedziała, jak zaoszczędzić trochę pieniędzy. Wydaje mi się, że to jest bardzo dobry pomysł, żeby podreperować domowy budżet. Wyprzedaże rulezz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio znalazłam kilka fajnych gadżetów na wasserman.pl a tak to najczęściej dostaję jakieś linki od moich koleżanek. Jak coś fajnego znajdziemy, to podsyłamy sobie wzajemnie i tak jakoś to krąży między nami. Jest tego trochę w sieci. Wystarczy poszukać a można trafić na prawdziwe perełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz porównywarek szukam promocji po prostu w sprzawdzonych sklepach, w których już zamawiałam. Bo nie zawsze ufam temu co mi wyskoczy w porównywarce. Na przykład ostatnio kupowałam karty pamięci w sklepie wasserman.pl z różną elektroniką. Mają tam też gpsy, routery, cb radia, itd. Lubię ten sklep, bo trochę gadżetów tam jest, nie są drogie i jak tam zamawiałam, to wszytko się zgadzało z wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
Jeżeli chodzi o ciuchy, to rzadko zdarza mi się kupować w necie. Jeżeli już, to na bardzo zaufanych, sprawdzonych sklepach, które nie robią prolbemów podczas wymiany rozmiaru. Drobne agd i rtv to tylko z electro, bo tańszego sklepu chyba ni ma :) Przynajmniej tak wynika z ceneo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka miejsc, gdzie regularnie sprawdzam oferty i w razie potrzeby zamawiam to co mają akurat w promocji. Nowych i nieznanych sklepów jakoś nie lubię "sprawdzać", no chyba, że mają pozytywne opinie na forach i serwisach, jednak trudno się połapać, za dużo tych firm i firemek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidi erka
No ja też się kieruję opiniami na opiniarkach i porównywarkami cen. Jeżeli chodzi o elektronikę to niemal zawsze od kilku miesięcy wypada na electro.pl . Takie są suche fakty. Tysiące pozytywnych opinii od klientów i prawie zawsze najniższe ceny w ceneo. No i sprawdzony. Kryteria te same dla innych branż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×