Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

no i wróciliśmy od położnej , mierzenie ciśnienia , mierzenie brzucha, słuchanie serca i pobranie krwi bbrrr :/ po drodze zachaczyliśmy o bank , zapłacony maxi rachunek za prad i gaz za cały rok i padam z nóg bo małż uparł sie że słonko ładne to spacerkiem przejdziemy :/ majówka to jak pisze kasza to już godziny zostały :D my jechaliśmy do pl okolice gdyni równe 24 godziny z dwugodzinną przerwa w niemczeh u kuzynki , małż sam prowadził , męczące ale jak ktoś napisał - więcej pyszności można wziąć od mamy :P idę coś zjeść bede podczytywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby dziewczyny oby;) odkurzylam w pokoju,przelecialam sie ze 3 razy po schodach,zmylam kuchnie-czekam dalej.Juz nie wiem czy cos sie tli czy to juz moje urojenia-tak bardzo chce.zobaczymy.... moze w nocy mnie strzeli:D zaraz rzucam sie do wanny;jak cos to rano sie melduje a jak nie to znaczy ze byla nocna akcja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze herbata z lisci malin i zmolestuj meza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisza,ze bez czopa to zeby juz nie molestowac:( i co?to molestowac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo wiesz o tym nie pomyslalam...to niech Ci chlop zrobi masaz piersi i sutkow:-D podobno pomaga, jak chcesz karmic to zjedz sobie bigosu, manadarynek, czekolady i innych potencjalnie 'niebezpiecznych' rzeczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia my ten wózek zamierzamy w Polsce kupić teraz jak będziemy pod koniec maja albo później jak pojadę rodzić.a tam z resztą napisane że możliwa wysyłka za granicę. sporo to pewnie kosztuje. Fajnie tak do Polski samochodem. My z Polski chcemy wracać już z dzidzią jak będzie miała półtora miesiąca. Chyba wyrobimy się z dokumentami. Mam nadzieję. Później do Polski na chrzciny na święta...Także trochę tych podróży nas czeka w tym roku jeszcze. Znam tą stronkę co któraś tutaj podała na temat fotelików. Też skłaniam się ku maxi cosi cabrio fix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10...........03.05.10.....41 NIEWIERZE!!!...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........30...corka .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........22...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 24...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........20.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10.......... 18..... ..............Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......18.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........18..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........17..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........16...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............16....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........12.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Oj widze ze na forum goraco sie zrobilo:) majowka10 jestes? czy juz sie zaczelo:) kurcze trzymam kciuki za Ciebie !! tak poza tym to dzisiaj zrobilismy sobie wycieczke i dalam troszke czadu. wchodzilam pod taka wieeeeelka gore , ktora nie miala konca , po drodze robilam 6 przystankow , bo brzuszek juz przeszkadza i gleboko oddychalam. Na szczescie pozniej bylo z gorki wiec jakos dalam rade , poza tym wczesniej bylam w pracy a od jakiegos czasu leeeeze i nic nie robie hehe. Martwi mnie jeden problem:( Pojawily mi sie na skorze straszne zaczerwienienia , sucha , swedzaca skora , to wyglada jakbym sie poparzyla:/ nie wiem co to za cholerstwo , caly czas stosuje rozne kosmetyki proszki i nigdy mi wczensiej nic nie bylo. Jutro pojde z tym do przychodni bo zaczyna byc to uciazliwe no i mam nadzieje , ze to nie wplywa na dzidzie??? Miala ktoras z was cos takiego?? jak sie tego pozbyc , smarowalam sudocremem ale nic:/ echh w piatek ide do okulisty i tak caly czas jakis lekarz heh. Lola844 pisalas cos o piekacych sutkach ja tak mam jak wyjde spod prysznica brr. Aurela86 baardzo ladny model wozka chcialabym podobny tylko , ze z anglii ale znalazlam na ebayu polski wozek nowy wiec zobacze zobacze;) jeszcze mam czas hehe. no nic mykam spac. Buziak dziewczyny majowka10 trzymaj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie umie juz spac i postanowilam wejsc na kafe poczytac newsy :D moj maly taki popis dal wczoraj hehehe, czuc ze jest coraz wiekszy i silniejszy tez hehhe po tacie :) majowka jak tam jeszcze jestes to pisz do nas jka znajdziesz chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia a Tobie niewiem co moze byc, idz do GP niech cos da :) moje piersi okej nic mnie nie boli ani nie piecze- narazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:( noc nie nalezala do najprzyjemniejszych-jakies mini skurcze zaczely sie o 21 ale nawet tego bolem nie mozna nazwac.Potem przybraly na sile(ale tez bez przesady)ale byly tak nieregularne i rzadkie stosunkowo ,ze miedzy nimi spalalam a budzilam sie jak mnie cos tam zakulo lub pobolewalo.w efekcie mialam wrazenie,ze cala noc mnie brzuch bolal:( o 3 zszedl dalej czop podbarwiony krwia(moze to juz caly?) jestem z lekka zalamana takim obrotrem sprawy,bo myslalam,ze jakos pojdzie a tu kurcze moze byc dluga droga jeszcze. no i co?no i czekam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz niedlugo kochana!!masz najblizej z nas wsyztkich ;) tak ma byc i juz te skurcze, odpoczywaj ile sie da bo niedlugo porzadny wysilek cie czeka :) ja patrze na ebayu za wozkami ale nic ciekawego nie widze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Nescafe:) wiesz po prostu jestem psychicznie zmeczona tym wsluchiwaniem sie w siebie,panika czy to te skurcze czy nie te.czy cegos nie przegapie.Mala sie rusza wiec jestem spokojna,ze jest oki i ze ona tez sobie radzi jakos w tej sytuacji. przy tych niby skurcach co czuje odczuwam parcie na kiszke stolcowa-nie wiecie czy tak powinno byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak ;) zeby pozbyc sie wszystkiego co tam w srodku, mala tak jest ulozona i dlatego uciska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
hej dziewczyny ja tak z doskoku, regularnie was podczytuje Majówka10 jestes ? Juz od paru dni sledze co się u ciebie dzieje :-) Od rana nie piszesz, moze sie juz zaczeło ??? Powodzenia ! Pozdrowienia dla innych brzuchatek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Majowka na pewno juz urodzisz w przeciagu kilku dni.Jesli odszedl ci ten czop to na pewno cos sie ruszy.Jeszcze masz troche do przenoszenia,wiec nie jest tragicznie.Jest na pewno frustrujace to ciagle wyczekiwanie.Ja z kolei naczytalam sie jakis glupot w internecie i z kolei boje sie zeby przedwczesnie nie urodzic.W nocy mialm twrdnienie brzucha.Niby to normaalne,ale jak za czesto to tez nie jest dobrze.Juz oczywiscie sie zaczelam martwic, a moj facet oczywiscie ze panikuje i przesadzam.Jak oni nie rozumieja kobiet.Odkad jestem w ciazy jestem strasznie przewrazliwiona i to na pewno mi odbiera komfort psychiczny.Sa oczywiscie lepsze i gorsze dni.Grunt to chyba soie czyms zajc i nie analizowac za duzo.Czy wy dziewczyny macie takie twardnienie brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas bez mzian-no moze bole troche silniejsze,ale nadal rzadko-co 30 minut,czasem co 20 wiec i nieregularne.zdecydowanie lepiej jak chwyci z nienacka wierzcie mi-bo tk to idzie sie wykonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10 ja mam przeczucie że dziś w nocy urodzisz:) trzymamy kciuki i wiem że napewno wszystko będzie dobrze. jak masz silniejsze te bóle to myślę że to dobry znak. jak będziesz miała siłe to pisz co tam i jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowko bidulko, dasz rade, 9 miesiecy czekalas na dzidzie, a tu jeszcze moze tylko kilkanascie godzin i bedziesz ja miala, ehhh jak ja Ci zazdroszcze juz tej koncowki. Ja jestem juz zmeczona psychicznie ta sluzba zdrowia tutaj ze nie wiem jak to bedzie do konca ciazy. Wczoraj mialam miec scan z lekarzem, wiec poszlam do szpitala na umowiony czas(czekalam na ten scan 3 tygodnie i chcialam juz odpoczac psychicznie od ciaglego myslenia ze cos jest nie tak), a pani w recepcji mowi mi ze zapomniala mnie poinformowac ze doktor oczekuje mnie w innym miescie w tej samej godzinie(!!!!!???????), myslalam ze dostane szalu i sie az ze zlosci poplakalam. Przebukowali mi wizytye na 11 maja, ale moj chlopak sie wkurzyl i zabookowal mi wizyte u polskiego lekarza w Londynie. I teraz pytanie do Was czy ktoras z Was byla moze klinice? http://www.med-pol.eu/index.html takze w sobote sie tam wybieram, bo nie mam sily juz do tych angielskich konowalow( ze przeproszeniem). Ja nie wiem czy to tak wszedzie jest czy to ja mam pecha, bo mam problemy w ciazy?? Jestem juz tym poprostu zmeczona:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez sie zastanawialam czy do nich sie nie wybrac.Niestety nic nie wiem na ich temat.Mialam stan zapalny pochwy i lekarz w Polsce kazal mi to skontrolowac.Niestety normalnie w nhs tego mi tak prosto tego nie zrobia.Wiec sie zastanawiam nad prywatnym.Czytalam jednak dobre opinie na temat tej lekarki co tam przyjmuje.A orientujesz sie czy to wlasnie ona bedzie przyjmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ona bedzie mnie przyjmowac, moj chlopak slyszal dobre opinie o niej, dlatego przy rejestracji odrazu podalismy jej nazwisko, ze chcemy do niej. Mam wizyte w sobote na 18:30, wiec jak juz bede po to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola 3 maj sie, damy jakos wszystkie rade tej angielskiej sluzbie zdrowia. Czy masz pecha? Nie sadze, kazda ma lepsze i gorsze wizyty. Moze to nie pocieszenie, ale napisze ze ja jutro zaczynam 18tc a jeszcze nie mam wynikow z krwi ktore robilam ponad 2 mies temu! Bylam na wizycie u poloznej aby wpisala mi wyniki w karte ciazy, ale okazalo sie ze mojej poloznej nie bylo i jakas nowa na zastepstwie byla, ktora nie potrafila sprawdzic wynikow w komputerze! I kazali mi przyjsc na kolejna planowa wizyte czyli w 24tc. Czyli kolejne 6 tygodni czekania na wyniki! Bardziej bym sie dobijala i klocila jakby nie to, ze w Polsce porobilam badania i mialam wyniki tego samego dnia. Wiem, ze musze brac zelazo bo mialam slabe wyniki. Wiec tak to jest tutaj, pospiechu to nie ma. Dla nich czasem wazniejsza przerwa na herbatke niz nasza ciaza. Ehhhh Damy rade 🌼 W tej Przychodni Polskiej nie bylam. Bylam w innej w Acton. Ceny jak widze masz takie same a i wiecej badan robia i lepsze sprzety wiec chyba dobry wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoja polozna widzialam sluchajcie tylko raz od poczatku ciazy, potem bylam jeszcze dwa razy ale co wizyta to inna przyjmowala bo mojej nie bylo.Wiec ogolnie mialam 3 wizyty i kazda wizyta z inna polozna, ktorej musialam od poczatku wszytsko wyjasniac, bo one zadnych inf. na temat moich problemow nie maja w systemie. Malo tego, bo wczoraj moja wlasnie polozna zatelefonowala z pytaniem dlaczego jeszcze u niej nie bylam od pierwszej wizyty i ze ona mnie oczekuje, myslalam ze trzasne sluchawka. Najchetniej wrocilabym do Polski teraz, ale musze te ciaze jakos tutaj zniesc. Szykuje sie do pracy, a Wam zycze milego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10...........03.05.10.....41 NIEWIERZE!!!...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........30...corka .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........22...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 24...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........20.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10.......... 19.... ..............Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......18.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........18..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........17..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........16...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............16....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........12.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja własnie jeś 30minut temu skonczyłam robić pierożki:) wyszły pyszniutkie:) No i właśnie co do waszej wcześniejszej dyskusji odnośnie podróży z mqaleństwem do Polski, to my planujemy pojechać na Boże Narodzenie i od razu zrobić w święta chrzciny :) Załatwić 2 w jednym, jeżeli dzidzia urozi sie o czasie to bęzie miała ok 3 miesięcy, my mamy duży samochód kombi i w połowie drogi do Polski, a mamy 1600km, mieszka mojego Męza siostra i tam też przenocujemy z dzieckiem, a od promu do niej są cztery godziny, także miejmy nazieje że podróż będzie wporządku :) A na święta musimy jechac bo już 3 lata nie byliśmy. No i samochodem chcemy jechac dlatego, że chcemy poodwiedzać rodzinke, a tak bez samochodu z maleństwem to bardzo trudne. No i majowka10 trzymam kciuki, aby rozwiązanie przyszło jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem juz w Polsce normalnie nie wiem co ze soba robic :) jestem bez dzieci tutaj ale dziwnie i tesknie za ta najmlodsza :( jutro wizyta u gina :) usg 4d za 150 z plytka i zdjeciami na kolorowo kurcze cos tanio :) no ale trezba skorzystac z okazji.Jutro mam dzwonic na Policje w spr podpisow jeszcze zachacze o fryzjera i bedzie ok :D w PL zimno szaro i buro brrr a mnie dzis 1 raz zaatakowala zgaga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10...........03.05.10.....41 NIEWIERZE!!!...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........30...corka .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........28...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........22...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 24...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........20.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10.......... 19.... ..............Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......18.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........18..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........17..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........16...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............16....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........12.......... ....Birmingham wiecie co , byłam dziś w primarku ale sie zawiodłam no chyba że ten u nas primark to jakis mało zaopatrzony , szczególnie w ciuszki dla newborn i 0-3 Patinka26 trzymaj sie kochana i powodzenia w załatwianiu spraw , ja też zawsze korzystam z okazji że jestemw pl i ide do fryzjera :D a na zgage rennie ;) lola844 przykre że masz wieczne problemy z nhsem , niedobrze bo tylko niepotrzebnie sie stresujesz w i nie bedziesz miała miłych wspomnien z prowadzenia ciąży , ja pewnie bardziej bym sie stresowała bedąc w pl majówka trzymaj sie , już bliżej niż dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka nasza kochana pewnie sobie właśnie roddzi. Trzymaj się. Ciotki z forum trzymają kciuki za Waszą rodzinkę:):):) W primarku faktycznie jakoś mało rzeczy dla bobasków. Więcej jest dla dziewczynek ok 2-7 lat bo dla chłopców to też tak znikomo... Byliśmy ostatnio w Job Centre po formę na Maternity Allowance to nas idioci odesłali na jakąś stronę i dali jakiś numer telefonu z automatyczną sekretarką pod którym nikt żywy się nie zgłasza. Wiecie może jak można zamówic tą formę do wypełnienia? Tam na ulotce było napisane żeby zamówić pakiet. Może nie dzwonić nigdzie tylko iść im powiedzieć żeby sami mi to wydrukowali??? Co za durne załatwianie. Niemalże jak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Lola844,ja niestety też mam wieczne problemy z nhs,ponad miesiąc temu,kiedy trafiłam do szpitala ze skurczami i plamieniem,to ci "fachowcy" pobrali mi tylko krem na grupę-którą i tak już znałam,zrobili wymaz z nosa na gronkowca i kazali siedzieć na plastikowym krześle w poczekalni i czekać na USG,które zrobiono mi 7 godzin później.Najzabawniejsze było to,kiedy pielęgniarka zapytała mnie czy jestem w stanie chodzić o własnych siłach,czy potrzebuję wózka!!! Badania krwi miałam miesiąc temu,i do tej pory nie mam wyników chociaż dzwoniłam już we wszystkie możliwe miejsca...no ale koniec tego żalenia się...ciekawe jak majowka-pewnie już urodziła swoją kruszynkę!! Życzę wszystkim dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×