Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Marciaa masz racje , przepraszam , martwię sie o ciebie i maluszka , to juz twoja prywatna sprawa jak postąpicie i oby sie ułożyło po twojej myśli , życze wam najlepszego , tylko uważaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki emilia bardzo milo slyszec ze ktos sie martwi:) pozdrawiam ciebie i wszystkim zycze dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:* Ale późna godzina a ja jeszcze nie śpię, jakoś tak po pracy mi zostało bo na nocki teraz 4 dni robiłam od 21 do 7.00 :) A już dzisiaj o 11.45 mam drugie USG!!!!!!! Mam nadzieje, że wszystko jest dobrze, że dzidziuś jest zdrowy i że nie obkręci się pupką, tylko pokaże czy jest chłopcem czy dziewczynką:) Już nie moge się doczekać! Ale wstaje dzisiaj o 9.30 i pewnie szybko mi te godzinki do USG miną:D No i przyszedł mi wynik Down Syndrom i mam low risk, 1 na 15000 :) Ale ja się jakoś nie bałam o wyniki:) Choć musze powiedzieć, że strasznie też boje się tego USG i modle o to aby osoba wykonująca mi to badanie powiedziała, że dziecko jest zdrowe i dobrze się rozwija:) No i co raz częściej czuje kopniaczki mojego malucha:) Brzuszek mi się w ostatnich dniach powiększył:) No i teraz mam urlop! :) I z mężem lecimy do Włoch w czwartek:D:D Już nie mogę się doczekać hihi, krem z wysokim filterk i chusty choroniące brzuszek przed słoneczkiem kupione:D Zmykam spać:) A jutro dam Wam znać jak tam po USG:) Buziaki Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........31...corka .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........21............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........20.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........19........... .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......19.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........19..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........18...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............16....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingh Wielka Brytania, 22lata, 20tydzień, 29.09.2010 mój okruszek http://images35.fotosik.pl/127/97e00223a6e50a2e.jpg http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Emilia&year=2010&month=9&day=29&babycount=1 http://www.suwaczki.com/tickers/nzjd9jcgtt8aeapf.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek, u nas lepiej bo na mieszkaniu koncem sierpnia poczatkiem wrzesnia generalny remont kuchni i lazienek przez 2 tygodnie sie szykuje, ale mam nadzieje ze do tej pory nas tam nie bedzie bo nie wyobrazam sobie tego z parodbniowym dzieckiem! wydaje mi sie ze jak dobrze wywietrzysz mieszkanie taka jak emilka mowi to bedzie okej ;) marcia powiem szczerze ze wspolczuje Ci, ale zawsze przeciez mozecie wyjsc gdzies popoludniu do jakiejs knajpki albo do znajomych jak ci tego brakuje! dziwie sie twojemu facetowi ze tak sie zachowuje, tez zloscilabym sie i zostawiala go samego a szla sobie do kolezanek czy na zakupy laski bez...moj uwielbia chodzic na ryby ale wiem ze jakbym nie chciala to nie poszedlby, trzeba sie wzajemnie szanowac 🌼 u nas ani zadne nie pije ani nie pali, M czasem sobie piwo wypije ale to jest raz na pol roku, nie lubi pic poprostu, z reszta swoje juz w zyciu wypil hehe, a ja po piwie zawsze smieszka konkretnego lapalam wiec tez piwo wystarczalo,oooo szampan, uwielbiam, takk mnie kusi ojojoj jakby tutaj bylo picolo to wypilabym calego :D a z % nie chce.... mikla! trzymamy kciuki i pochwal sie pozniej :D tez polecialabym sobie oj ale nie da rady bo urlopu nie ma juz, a pieniazki trzeba oszczedzac w razie gdy wrocimmy do polski, bo tego nie wiemy jeszcze milego dnia wam zycze :D majowka jak tam mala? tease a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dzis tak zerknelam na nasza tabelke i stwierdzilam-kurcze ale ten czas leci co?dopiero co niektore czekaly na 1 scan a tu juz 2 maja za soba.jeszcze troche i tabelka szczesliwe mamusie wezmie gore;) Wy o siebie caly czas dbajcie-nie tylko fizycznie ale i psychicznie-to wazne miec oparcie w najblizszych i taki wewnetrzny spokoj-t dobrze wplywa na dziecko. Marcia -ty jestes bardzo mloda stad ten zal za rzekomo utracona mlodoscia.ale skarbie wszystko przed toba,dziecko nie zamyka zadnych rozdzialow w zyciu tylko poszerza horyzonty.jeszcze sie wybawisz,nasmiejesz ze znajomymi,wytanczysz-roznica bedzie taka ze w towim zyciu bedzie juz ten piekny szkrab.Ty jak bedziesz miala tyle lat co ja bedziesz juz miala odchowane dziecko ,ze hoho!!!a nadal bedziesz w najlepszym okresie swego zycia-bedzie oki zobaczysz;) moja mala zaczyna pokzaywac rogi,cycus jest jej najlpeszym przyjacielem i zaczyna go traktowac jako lek na kazde zlo.lacznie z zasypianiem.nie moge jej tak przyzwyczaic bo sobie nie dam rady ale jak placze w desperacji pozwalam na zabawy przy nim i szybkie zasniecie.Ah mowie wam dziewczyny-szybko rodzcie bedziemy sie dzielic doswiadczeniem i dobrymi poradami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe87 nie jest tak zle czasem a nawet czesto nam sie zdarza wychodzic gdzies do restauracji. A wczoraj strasznie bylam zla , ze mimo wszystko sobie poszedl , no ale coz...mam nadzieje , ze sie to zmieni. Milka88 u mnie zostalo juz tylko 6 dni do drugiego USG i tez juz sie nie moge doczekac!:-) Zwlaszcza , ze dowiem sie plci :))) Zazdroszcze Ci , ze masz juz dzisiaj i napisz pozniej czy synek czy coreczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ja to bym juz teraz remont zaczęła , ale wynajmujemy pokój parce i w umowie chcieli żeby im dać wypowiedzenie miesiąc wcześniej , więc za tydzień kiedy beda płacić czynsz , dostaną wypowiedzenie :D juz sie doczekać nie mogę kiedy znikną, bo to naprawdę męczący ludzie są, większość jedzenia zabierają do pokoju i potrafią nie wychodzić z niego czasem cały weekend :P a jak już otworzą drzwi to jest niesamowity odór :/ feee milkaa czekamy na relacje i wpis w tabelce :P ehh powiedzcie mi babki czy nie macie problemów ze spaniem? ja złożyłam trzy poduszki razem włożyłam w poszewke i klade miedzy nogi , w nocy ze trzy razy wstaje siku , nie mogę spać na plecach bo czuje że mi tchu brak i codziennie rano około 4 córa mi pobudke robi , skacze ja szalona po całym brzuchu ;) no to sie poskarżylam :P pogoda sie poprawiła , idę na zakupy to tesco i matalan , może bedą jakieś promocje ;) miłego przedpołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10 masz racje , wiem , ze sie jeszcze wybawie itd , nie wiem czemu teraz sie zachowuje jak glupia nastolatka , ktora juz nie jestem. No coz niektorym przychodzi szybciej bycie odpowiedzialnym i ja wiem , ze jak juz sie urodzi dzidzius bede najszczesliwsza na swiecie:))) Tylko czasami mnie nachodza glupie mysli i chcialabym zeby moj chlopak mnie wspieral w 100%....a moze za duzo wymagam...sama juz nie wiem. No nic mimo wszytsko dzieki majowka10 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia to wszystko normalne co czujesz.ciaza to specyficzny czas dla kobiety i mamy prawo miec nastroje i wysokie wymagania wzgledem najblizszych.I nie zachowujesz sie jak nastolatka-jestes mloda i ja sie osobiscie nie dziwie ze czasem ci po prostu zal tego chwilwo straconego szalenstwa.Ale potem,twoje kolezanki beda w pieluchach a ty bedziesz mloda kobietka,zpieknym dzieciatkiem,zyjaca pelna piersia;) weszlam na wage-o matko!tylko polowa zeszla.7,5kg siedzi we mnie jak w morde strzelil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,my w sobote mamy malowanie :) To ja musze mojego meza pochwalic. Jestesmy razem juz 9 lat, wiec kupe czasu i jak zaszlam w ciaze to zmienil sie niesamowicie. Dzwoni kilka razy dziennie i pyta jak sie czuje, pomaga mi w obiadach (do tej pory tylko ja gotowalam), ostatnio nawet podloge umyl :D co tez bylo moim obowiazkiem. Po prostu zakochal sie w swoim potomku i jest strasznie szczesliwy ze bedziemy miec dziecko. Wiele wiecej klocilismy sie przed ciaza niz teraz. Obym go nie zchwalila i zaraz sie zmieni. Po prostu widze duza roznice. Ale ma tez swoj wiek, dobija do 30 i przez te 9 lat razem wyszalesmy sie i teraz naturalna potrzeba powiekszenia rodziny. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie abym prosila meza zeby zostal a on wychodzi do baru. Ale to zalezy od relacji z zwiazku. Pewnie macie bardziej luzny uklad Marcia :) No i jak my mielismy po 20-25 lat to tez bardziej na luza do zwiazku podchodzilismy. Teraz to juz dziadki z nas :) Mysle Marcia ze wszystko sie ulozy, po prostu potrzebujecie czasu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa88 już czwarta godzina a my czekamy nieciepliwie na poprawke w tabelce :) czyżbyś poznała płeć i ze szczęścia pojechała na ciuszkowo - zakupowe szalenstwo ?:> ja jakoś nie moge przemóc sie do tych różowych ciuszków i póki co kupuje neutralne kolory :) znaczy biały i beżowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka mam pytanie :D jakie body zakładasz małej ? chodzi mi o np o body zapinane w kroku? czy takie masz? i czy nie ma problemu z ich ubieraniem? bo tylko pajacyki mam zapinane po całości - od kroku do szyji , i zastanawiam sie czy body newborn zapinane tylko w kroku nie sprawiają problemów przy ubieraniu? bo ten otwór na główke niby sie rozciąga ale mam wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:* Nie bvyło mnie wcześniej bo mieliśmy jeszcze pare spraw na mieście do pozałatwiania i w trakcie pakowania jestem:) No i byłam na USG, z dzidzią wszystko ok:), a pod serduszkiem noszę małego chłopca:) Także będzie synek, mąż się na USG popłakał, bo widział więcej niż ja, cały czas patrzył się w ekran, no i mi na koniec babka pokazała wszystko no i przyszło co do sprawdzania płci i mówi "jejku jak ono się rusza, bardzo ruchliwe" patrzy między nóżki i mówi chłopczyk, za chwile" a nie chyba jednak dziewczynka, a nie moge powiedzieć bo się za bardzo rusza" pokazała jeszcze raz serduszko główke rączki, nóżki i znowu między nie" o rączką zasłania, ale nie to chłopak, napewno prosze zobaczyć" no i faktycznie małe jajeczka i ptaszek jak nic hehe, mówiła że czasami dochodzi do pomyłki, ale ona jest raczej pewna, że to chłopczyk:) No szczerze to ja byłam troche zaskoczona, marzyłam o córeczce, o tych pięknych sukieneczkach, spineczkach, długich włoskach i innych rzeczach, a to pewnie dlatego bo nigdy nie miałam styczności z małymi chłopcami, wszędzie dziewczynki, u mnie w rodzinie, u mojego M i też mamy dwie chrześnice, także kompletnie nie mam pojęcia jak się opiekować małym chłopcem hehe No ale cóż wszystko przede mną:D Moja mama jak się maluch urodzi tez nie doradzi bo dwie córki ma, jedynie teściowa ma 2 synów hehe:D Ale co tam damy rade! No i to by było na tyle:D Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........31...corka .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........21............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........20.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......19.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........19..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........18...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............16....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy kolejny ogonek :D gratulujemy obu rodzicom :D a kto następny w kolejce na usg ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........31...corka .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........21............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........20.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......19.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........19..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........18...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingh ja ostatnio mam duzo pytan ale jakos mniej czasu bo inne sprawy na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka88 gratuluję serdecznie syneczka:) Będzie kolega dla mojego Adrianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulcje milka:)chlopakow wysyp sie robi;)bardzo dobrza mja mala bedzie miala w kim wybierac:D emilia body zapinane w kroku zakladam.szczerze powiem,ze czesto wyrecza mnie mama bo normalnie sie boje ze jej zrobie krzywe,ale przelamuje sie i staram sie zakladac sama-nie jest tak strasznie jakby sie wydawalo.trzeba sie przelamac po prostu:) boze ile moze trwac polog??bo moj trwa wieki a nie tydzien tak czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka serdeczne gratulacje:))) to teraz chyba ja jestem w kolejce do drugiego usg nastepna :) mam 18 maja czyli juz za 6 dni:) nie moge sie doczekac , bardzo sie ciesze a zdrugiej strony odczuwam jakas lekka treme czy to chlopczyk czy dziewczynka:) mi jest wszystko obojetne oby bylo zdrowe tak jak do tej pory! i teraz bede wiedziala czy moge kupic jakis rozowy ciuszek czy bardziej niebieski :P jak bylam w mothercare widzialam takie piekne sukieneczki na malusienkie dziewczynki normalnie slodkosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja jeszcze jakoś się kulam, brzuch mnie trochę pobolewał, ale przestał, więc jeszcze czas, a ja nie staram się na razie niczego przyspieszać;) milka- gratuluję syneczka :) majówka- jak dobrze że masz mamę przy sobie, moja niestety nie może przylecieć :( emilia- jeśli mogę coś doradzić z body, to ja kupowałam w Tesco 3 pak takich rozpinanych z przodu na zatrzaski i w kroku na zatrzaski, nie będzie trzeba zakładac przez główkę, zobaczymy jak się sprawdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Tease no właśnie obleciałam pobliskie tesco i nie ma takich :( znaczy są ale dla większych dzieci, no ale majówka mówi że da radę ;) majówka wyobrażam sobie jakie to trudne ale połóg to nawet 6 tygodni może trwać, trzymaj sie kobitko , niedługo nas to czeka ewelina81 jeśli tylko masz pytania , wal śmiało , postaramy sie pomóc eh a ja tak chciałam pierwszego ogonka mieć ;) może drugim razem sie uda ;) mam zgage , straszną paskudną zgage , cokolwiek bym nie zjadła, zgaga , i ciągle tylko ssam rennie :( ehh robie zakupy przez internet w babyrus a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lejdis :) Grauluje chlopczyka Milka, ja jeszcze 2 tyg do scanu. Jakos mam wrazenie, ze ostatnio wokolo wiecej rodzi sie chlopakow niz dziewczynek. Tez tak uwazacie? Mam nadzieje, ze nie bo wtedy czesc musialaby zostac gejamii :P Emila pisz co ciekawego kupujesz :) Jak ja juz chcialabym robic zakupy, ale trzymam sie sztywno do drugiego scanu. Jeszcze nie mam ani jednej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa głównie na newborn ciuszki w kolorze białym bo miałam kupione ale 0-3 i jak majówka napisała że są jednak za wielkie , to wyciągłam z szafy i tak popatrzyłam i chyba faktycznie sa wielkie , kupiłam jedne body newborn i jak przyłożyłam do tych 0-3 to jest duża różnica :D tak więc na 0-3 mam już wyprawkę ;) i tak np w baby r us : white sleepsuits - 3pack za 7.99 white sleeveles bodysuits - 7pack za 6.99 troche tego jest , wystarczy polukać ;) ale jak chcesz to ci konkretnie napisze co i gdzie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie wogole nie orientuje sie co ile kosztuje i ile jest warte. Jeszcze w zadnym sklepie z ubrankami nie bylam. Jakos balam sie zapeszyc albo zaczac ogladac niebieskie ubranka zamiast rozowych. Nie dla tego, ze nie chce dziewczynki, ale nie lubie rozowego poprostu :P No i postanowilam czekac do polowy ciazy i drugiego scanu z tym wszystkim. Potem powoli zaczne zakupy aby wszytkie wydatki nie spadly na ostatni miesiac. Na poczatek jakas komode chce abym miala gdzie ubranka skladac. Wozek, lozeczko czy komode to uzywane chce ale ubranka nowe. Jakos sama nigdy nie kupowalam sobie uzywanych ubran wiec i malenstwu tez nie kupie :) Pewnie bede miala milion pytan za kilka tygodni bo narazie nie wiem nawet o co pytac. Czytam tylko uwaznie co kupujecie i w jakich ilosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi dwa i pól miesiąca zostało i zaczynam kupować ciuszki, komode i szafe mam przewijak z wanienką też , zostaje łóżeczko i wózek, i chcę kupić wykładzine do pokoju bo u nas wszedzie panele i troche zimny ten pokój bedzie , ale to dopiero moge za miesiąc bo jak pisałam , mam lokatorów:) porównywałam ceny ubranek nowych z ebaya i ze sklepów i w sumie z przesyłką z ebaya na jedno wychodzi , oczywiście że ubranka nowe i twardy materacyk do łóżeczka kokosowy z trawą morską ( lub gryczano -kokosowy ) , wózek , łóżeczko itp największy problem mam z wózkiem , rodze pod koniec lipca więc chyba z gondolą bo to zaraz jesień i dni zimniejsze, ale żeby mi dziecko z tej gondoli tak szybko nie wyrosło , żeby chociaż jeszcze przez zime miało dobrą ochrone w tej gondoli :/ ehhh łóżeczko koniecznie cotbed z funkcją na todllerbed lub junior bed majówka czy masz juz pierwsze pranie ciuszkow za sobą? w jakim proszku pierzesz? czytałam gdzies że najlepiej to w płatkach mydlanych ale musze doczytać jeszcze ciekawe gdzie Patinka, wróciła juz z pl? odezwij sie czasem kochana no nic ide na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja mam czesc nowych ubranek.Duzo czesc dostalam i sa w dobrym stanie wiec zostawiam, bo nie widac zadnej duzddej roznicy.Ja tez nigdy sobie nie kupowalm uzywanych ubranek.Jednak ludzie praktykuja to.Zwlaszcza ze malenstwo szybko wyrasta.Doszlam do w niosku ze nie ma co szalec.ja wozek mam juz upatrzony i zmawiam w Polsce, z duza gondola.Rodze w lipcu jak emilia wiec na zime akurat.Lozeczko tez zamierzalam kupic jakies fajne,ale trafila mi sie okazje za darmo,biale drewniane z mamas &papas.Fajnie wyglada,pare malych drastek,ale to mozna maznac pedzlem in c nie bedzie widac.Poza tym mam wszytko nowe.Dokupuje stopniowo pierdol i wierzcie mi jak to zliczyc na koniec to wyjdzie niezla sumka.Warto wiec stopniowo, wypatrzyc gdzie taniej, co dobre.Dzisiaj tez dostalam wreszcie moja komodke,ktora kupilam na ebay,Byla super okazja, czekam terza tylko teraz w kartonie na rozpakowanie.Jeszcze niee wiem jak sie prezentuje.Wiecie jak to frajda kupowac wszytko dla malenstwa.Nie dajmy jednak dac sie zwariowac. Czy dziewczyny macie jeszcze mdlosci.Ja mdlosci co prawda nie mam.Ostanio zdarzaja mi sie na nowo male akcje z wymiotowaniem.Nie wiem moze mam zoladek przycisniety,albo zjem cos bardziej ciezko strawnego. Odkad siedze w domu, to ciagle cos sobie wynajde.To prasowanko,co chwile mam gore naczyn, to cos tam.Tak to jest jak sie siedzi w domu.Dzisiaj mam dylemat bo nie wiem co na obiad.Juz czasami nie chce mi sie nic wydziwiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie non stop boli glowa-tak jest przy karmieniu piersia-wzgledu na ta oksytocyne.mala je czesto wiec i tego hormonu mi dowala co chwila i efekt kiepski-zwlaszcza dzis. tak bym chciala juz dojsc do siebie-choc troche.wkurza mnie ze nie moge dac z siebie 100% malej bo ani nie moge iedziec ani stac dlugo.tlumacze sobie ze kazdy dzien zbliza mnie do konca tego. czy pranie mam juz za soba?zeby jedno:D piore w fairy non bio.Ale mala ma jakies zaczerwieninia wiec jutro zapytam polozna w czym prac zeby bylo najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka no właśnie przeczytałam o połogu i dałam do poczytania męzowi , powiedział że mężczyźni nie mają pojęcia o tym , myślą że poród to wszystko , później to tylko zajmowanie sie dzieckiem , sam był zdziwiony ile kobieta musi znieść po urodzeniu dziecka im dłużej i regularniej karmi sie cycem , tym później dostaje sie miesiączki itp no własnie ja tez kupiłam fairy non bio :D madziulek szcześciaro ,dobrze mieć znajomych , którzy mogą wesprzeć ;) pewnie gdybym wiedziała od kogo mam ubranka , nie zastanawiałabym sie czy wziąc czy nie :) skłaniam sie ku wózkowi silver cross , ale musze jeszcze dużo poczytać :/ i masz racje DZIEWCZYNY kupujcie stopniowo , nie czekajcie na ostatnie dwa miesiące , jeśli rozłożycie wydatki - nie poczujecie że wydaliście majątek :D co do młdości to dawno nie miałam , ale jakieś trzy tygodnie temu oddałam cały obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalilam sie ze mam komodke i okazalo sie ze ma inny kolor,ktory mi kompletnie nie pasuje.Poza tym namcili mi z adresem.Poza tym dzwonil moj byly szef z jakimis pierdolami o rachunki ktore nie zaplacili klieni i znalazl to w kasie , na raptem10 funtowI ja mam pamietac jakis ludzi sprzed 3 tyg.przy obsludze 100 takich samychzawraca mi glowe i podnosi cisnienie.Zwlaszcza ze tam juz nie pracuje i mam inne problemy na glowie.Popoludnie wspaniale,az mnie glowa rozbolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a my dzisiaj kupilismy baby heartbeat monitor:) Niesamowita sprawa , mozna uslyszec serduszko , ruchy dziecka a nawet puscic mi kolysanke czy muzyke klasyczna , albo powiedziec cos do niego przez mikrofon! Dalismy 25 funtow , ale naprawde sie oplaca , przeciez potem moge sprzedac np na ebayu. Super sprawa tylko nie moglam wyczuc serduszka:( za to po obiedzie zaczal sie ruszac i gdy przylozylam sluchawki slyszalam dokladnie jak sobie plywa i nawet wydawalo mi sie ze mu sie odbilo:P albo to jakis inny odglos hehe. Puszczalam mu po cichutku kolysanke dla okruszka - strasznie mi sie podoba ta piosenka:) jestem zauroczona tym sprzetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×