Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

czesc dziewczyny! Czytalam jescze cos na temat tych zastrzykow w internecie.Ponoc maja straszna opinie.Jest to bardzo duza dawka hormonow na raz.Ja na pewno bym sie nie zdecydowala.Ja chyba przystane na stosunku przerywanym,albo w dni plodne prezerwatywa.Jesli moj bedzie chcial.. Ja na punkcie opalania mialam kiedys bzika.Uwilbialam sie smazyc.Teraz w przeciagu ostatnich lat mi troche przeszlo.o solarium chodze sporadycznie, bo jest ponoc gorsze od slonca.Jak urodze to pojede moze z 2, 3 razy.Zastanawiam sie tez czy farbowanie wlosow jest szkodliwe jak sie karmi.Chcialabym sie jakos zregenerowac po porodzie i wrocic do formy. Slyszalyscie moze o nowosciach w sprawie zasilkow od przyszlego roku.Miedzy innymi dotyczy to kobiet w ciazy,roznych benefitow,vat itd.Warunki przyznawania house benefit maja byc bardziej restrykcyjne.Zmniejszony poziom dochodu rocznego do 40 tys. na przyznanie child tax credit.Nawt czytalam ze health pregnancy grant i sure start maja byc zniesione, choc w to nie chce mi sie wierzyc.Rzad ma ponoc latac w ten sposob spora dziure budzetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) mała w końcu przysnęła to mogę coś napisać, kurcze, nie zaglądałam do was dwa dni, a tu tyle postów i tyle tematów poruszonych, że jakbym chciała się do wszystkich odnieśc to chyba z dwie strony by mi zajęło:) nescafe- pytałaś skąd wziąc formularze: to CHb z jobcentre, a CHtc to trzeba dzwonic żeby przysłali, najpierw sprawdzają przez tel czy się kwalifikujesz a potem wysyłają, ja wysłałam już daawno temu i czekam, kurcze -a żeby dostac to becikowe(sure start mat.grant) trzeba wysłac aplikacje do 11tyg od urodzenia dziecka, warunkiem otrzymania jest otrzymywanie chtc albo innych zasiłków, więc mam nadzieje że zdązą mi przyznać chtc do tego czasu, bo dupa blada :P benefity słyszałam że mają poucinac, ale ucierpią na tym głownie ci, co więcej zarabiają, ci o zarobkach zbliżonych do minimum na razie są bezpieczni (oby) majówka- ja tez mam za sobą "pierwszy raz" i....nie było źle, nie bolało, a mąż powiedział, że nie czuje różnicy i jest tak jak kiedyś, ale ja jednak czuje różnicę, mam "tam" mniejsze czucie i słabsze mięśnie, będzie trzeba poćwiczyć..widzisz..u ciebie ciasno, a u mnie na odwrót :P ale wierzę w to ,że z czasem wszystko wróci do normy, i u mnie i u ciebie moja mała ma katar w nocy a w dzień jej znika, zastanawiam się czy to alergia ..albo powietrze za suche w sypialni mamy, bo mamy pomieszczenie z bojlerem w sypialni i jak jest w nim gorąca woda to grzeje pokój..głupie angielskie mieszkania :( w dodatku wczoraj zobaczyłam że mała tak dziwnie językiem mlaska, a wczesniej tak nie robiła i zaczęłam jej buźkę w środku oglądać i ma taką białą plamkę na dziąsełku, wg mnie to pleśniawka, aż ryczałam wczoraj bo kurcze, jak nie urok to sraczka...mimo że to tylko 1 plamka, przeszkadza jej to najwidoczniej, więc za tydzien znowu do lekarza znowu :( buuu jednak nie wzięłam tego zastrzyku, mam tabletki..ale boję się je brać ze wzgl na to że karmię, poczekam jeszcze trochę Aurela pytałas czemu w Anglii robimy chrzest- kościół Polski mamy blisko, chrzestny mieszka miasto obok nas, chrzestna doleci- po prostu łatwiej, i nie trzeba będzie jeszcze tego paszportu załatwiać lecę do małęj, pozdrowienia:) nie mogę się doczekac aż będzie nas więcej..tzn brzuchatki staną się mamuśkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie heath grant to mi polożna sama mówiła, ze rząd chce to znieść bo za dużo wydają pieniędzy na to ... No ale my się jeszcze załapiemy:) Dzisiaj w pracy dzień minął szybko i spokojnie, już odliczam dni do urlopu zostało jeszcze 18dni :D I koniec pracy na rok hihi:D Bo 2 tyg urlopu biore i potem od 03.08 macierzyński zaczynam, tylko jeszcze w pracy musze powiedzieć, u nas to na dzien przed można powiedziec że chce się iść na mcierzyński:) No i ja ide na rok ;) A teraz kabarety Top Trendy oglądam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem , ze przezywam , ale jak myslicie , jak bede uzywac balsamu brazujacego to zrobia mi sie przebarwienia ? nie powinno sie tego uzywac? kurcze nie wiem nic na ten temat i troche sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmierzam odczekac ze 2 tyg jeszcze,no i mam nadziej,ze to wystarczy by wszystko sie zagoilo jak nalezy.Uzywamy zelu-zakupilam takowy ale jak widac nie pomogl za bardzo.no nic trzeba cierpliowosci.ponad to naczytalam sie jak niebezpeiczne jest rozejscie sie szwow wiec lepiej poczekac(bo ja mam wlasnie takie odczucie jakby sie tam cos mialo rozejsc:O )zreszta nawet jak sama sie dotykam to czuje bardziej wrazliwe to miejsce.Niechce zalowac ze nie odczekalam jeszcze tych 2 tyg. Tease fajnie ze uciebie dobrze,a o luzy sie nie martw ponoc wystarczy cwiczyc Kegla i bedzie luzik;) ja tez slyszlam o benefitach.Wyslalam forme na CHB ,odeslalai minastpna z racji tego ze jestem Polka.Narazie cisza.a to juz bylo jakis czas temu.jak przyznja nam CHB to mz wystapi o tax credit. dobra lece do mojego malego obsranca:D pstaram sie zajrec jeszcze. Madziulekjak tam?ni sie nie zanosi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszytkim:) Majowka nie zanosi sie nic.Chyba nie jestem gotowa jeszcze do tego.Wczesniej mnie pobolewalo w pachwinie.Teraz kompletnie nic,zadnych znakow.No ale moze tez zaskoczyc z nienacka.Jeszcze ten tydzien nie chcialbym bo bede miala jeszcze male malowanie i to min drzwi i pojde na 2,3 dni do kolezanki.Zreszta ten temat jus mnie irytuje. Dzis znowu goraco.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........37...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........33..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........33...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 31...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........27......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........27....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............26...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........25..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......25....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........24......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........24......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........17........... .North West hejka mamuski i brzuchatki!! kolejny piekny weekend!!! az chce sie zyc :-) ponadto mdlosci i nudnosci mi przeszly (nareszcie) i czuje sie jak nowo narodzona!!! jeszcze 6 dni i bede w polsce! juz nie moge sie doczekac. jade na 9 dni! mam zamiar isc do gina zrobic usg itd. byc moze nawet uda sie juz dowiedziec czy bedzie chlopiec czy dziewczynka! wszyscy uwazaja ze chlopiec... no zobaczymy :-) pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj piekny weekend piekny ale ja juz nie moge wytrzymac z tym upalem:( spuchly mi nogi , rece i strasznie kreci sie w glowie , nawet nie wysciubiam juz nosa z domu , bo chyba bym sie usmazyla na ulicy. u mnie jest dzis ponad 30 st. cale szczescie , ze mmam holidaya , bo chyba bym wymiekla w pracy.........dziewczyny jak wy sobie radzicie z takim upalem??? ja jutro biegne kupic jakis wiatrak czy cus , bo nie wyrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam jest dosyc goraco ale sie ciesze ze sloneczka ,teraz po pracy zawsze sobie leze godzinke na slonku na lezaku w ogrodzie i jest super :) chociaz utrzymam opalenizne z turcjii hehehe a tak poza tym to rozpoczelam kupowanie bo w lipcu juz zaczne 7mc.... ostatnio przejezdzalam na ealingu autem i widzialam charity shop ale tylko z ubrankai dla dzieci i zamierzam tam kiedys podjechac,co prawda nigdy nic nie kupilam dla siebie w charity shopie ale ostatnio nabylam super koszule na 0-3mc i biala bluzeczke podspod za 1,2f z mothercare a wyglada jak nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jejku mi juz od jutra 38 tydzien.Jednak intuicyjnie czuje ze jeszcze troche czasu zostalo.Chcialabym w sumie to miec za soba z jednej strony.A co u was?Jak tam maluchy?tease i majowka- od kiedy mialyscie jakies konkretne sygnaly,bo ja nic nie czuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) mi dzisiaj mała pobudkę w nocy robiła co godzinę- taka głodna, wrzask niemiłosierny, próbowałam jej butle z mieszanką wcisnąć ale ryk jeszcze gorszy, a jak przystawie do cyca to spokój i uśmiech na buźce.. szok, nie wiem co mam z nią robić, żeby jadła z butli, radzę wam dziewczyny od początku przyzwyczajajcie malucha do butli, bo ja posłuchałam rad położnych żeby nie dawać przez pierwszy miesiąc i teraz mam za swoje :( teraz piję kawę- wiem że nie powinnam ale padam na pysk, też mi się coś należy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek, ja dzień przed porodem śmigałam jeszcze po centrum handlowym na zakupach, pierwszy znak..to taki gęsty dziwny śluz- czop śluzowy, dzień przed..no i jakoś tak czułam że to juz blisko, bo mówiłam męzowi że jak jutro nie urodze to padnę, na koniec miałam już serdecznie dość, czułam się jak żuczek, który przewrócił sie na plecki i nie moze wstać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mleko matki jest najzdrowsze
Dlatego większośc osób jest za karmieniem naturalnym . Laboratoria prześcigają się , żeby stworzyć mleko najbardziej odpowiadające mleku matki,ale to zawsze będzie chemicznie wysoko przetworzone mleko krowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Tease wspolczuje bo jestes pewnie wykonczona dziewczyno. Staraj sie malymi kroczkami ja przyzywczajac do buli.I nie sluchaj ze robisz cos zlego,bo nadal bedziesz dawala swoje a formula to tylko dodatek gdy dziecko bardzo glodne.u mnie tak jest-przez caly dzien jedziemy na cycku a na noc formula i spokojny sen od 21 do 5(oczywiscie bywaja odstepstwa od tego i potrafi sie obudzic w nocy). w sumie gdyby nie zapalenie piersi tez bym nie dawala przez 1 mc. Madziulek u mnie dzien przed porodem czop sluzowy,nastepnego dnia czesc dalsza ale w nocy juz byly skurcze ale takie wiesz ledwo wyczuwalne-dykomfort po prostu. lepiej zeby przyszlo z nienacka bo po terminie to stresior. Emilia dlaczego sie nie odzywasz?co slychac?jak sie czujesz? kurcze ja tez bym juz do Polski chciala:(a tu jeszcze ze 2,5 mca. caly czas myslimy czy pojechac/poleciec....sama nie wiem,pytamy znjaomych to jendni doradzaja auto drudza absolutnie,ze dziecko z male:O i badz tu madry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci zazdroszczę tego spania w nocy..ze tez mi się trafił taki uparciuch;) co do jazdy do Polski, to ja wolałabym lecieć niż jechać, wg mnie to mniej męczące dla malucha- majówka, czytałam, że jak maluch skończy 3 miechy to mozna spokojnie wybrac się w dłuzszą podróż:) a jak u Ciebie spacery? mój bobas nie znosi czapki i cały spacer bawi się w jej ściaganie a ja zakładam co minute i szlag mnie trafia, przyszyłam sznurki to mała ze złosci masakruje sobie buźkę próbując ją zdjąć..a u nas, mimo że ciepło to wichury straszne..własnie sie szykujemy do wyjścia, bez czapki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka jestem jestem i regularnie podczytuje ale czasu mało bo sie wyrabiamy z detalami i teraz męża brat przyjechał - przyszły chrzestny - więc dwóch panów przy porodzie bedzie i ciągle coś , czuje sie strasznie ale to przez upały :( puchną mi okrutnie stopy i czasem dłonie , staram sie czesto moczyć nogi w misce z zimną wodą , troche pomaga :/ majówka Ty chyba najlepiej wiesz czy jechać czy nie , jak córka zachowuje sie w aucie i czy sie męczy , ale ja bym odczekala z miesiąc jeszcze przynajmniej aż upaly miną troche , znajomi jechali z dwumiesieczna córką do pl na chrzciny i żadnych problemów nie było , dziecko w tym czasie je , spi i kupka ;) szkoła rodzenia wrażenia na mnie nie wywarła , wszystko co omawiały położne ja wiedziałam ale po polskiemu ;) za trzy tygodnie na ostatniej sesji zwiedzanie porodówki jak sobie pomóc w czasie upału ? mocznie stopy w misce zimnej wody , jak często możecie zraszajcie lub skrapiajcie chłodną wodą okolice karku i piersi , jedzcie sałatki z świezych warzyw o owoców schlodzonych uprzednio w lodówce , zimny kefir , maślanka i jogurty no i najważniejsze dużo wody mineralnej i magnez ( taki w pluszu ) a jakie wy macie sposoby na upał ? pozdrawiam wszystkie , zajrze znów za jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........37...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........33..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........33...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 31...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........27......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........27....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............26...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........26..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......25....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........24......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........24......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........17........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........37...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........33..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........33...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 31...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........27......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........27....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............26...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........26..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......26....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........24......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........24......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........17........... .North West emilia moje sposoby na upal to przede wszystkim dzisiaj kupno wiatraka stojacego do pokoju , caly czas czuje przyjemny wiaterek i od razu mi lzej , mam nadzieje , ze dzisiejsza noc przespie , bo ostatnio nie moglam zasnac , synek calyyyy czas kopal nie wiem co mu nie odpowiadalo , przewracal sie z boku na bok , ja na lewo - on kopie , ja na prawo - on to samo i tak w kolko , do tego bylo strasznie duszno , nawet otwarte okno nic nie daje , zwlaszcza jak sie dra mewy , bo my mieszkamy blisko oceanu:/ inne sposoby na upal to kupilam sobie wode w sprayu i jak jest mi goraco to sie pryskam nia caly czas...a tak poza tym siedze w domu w chwilach najgorszego skwaru , teraz bylam na spacerku , ale bylo przyjemnie chlodniej troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wiatraki chodza w kazdym domu.Moi wspolokatorzy tez dzis zakupili.U mnie w pokoju tez chodzi na okraglo.W jednym pokoju mam slonce od rano,a w drugim tak od 3 ej. Ja sobie wyszlam tak o 4 tej na zewnatrz,oczywiscie jak sie wypuszcze na miasto to zawsze cos malej kupie.Nie moge sie oprzec. Ja tez myslalam o zakupie takiej wody w sprayu. Marcia gdzie ja kupilas?Podejrzewam ze w bootsie moze byc dostepna.Wiem ze w szpitalu w ktorym bede rodzic jest strasznie goraco.Jak beda jeszcze takie upaly, to sie chyba rozpuszcze.Mam nadzieje ze basen bedzie dostepny:)I tak rozwazalam ta opcje, a na upaly jak znalazl.Oddzial przeszedl generalny remont i ponoc wszytko teraz jest odswiezone i nowiutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........38...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........33..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........33...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 31...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........27......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........27....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............26...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........26..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......26....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........24......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........24......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........17........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas też upały. Wczoraj chcieliśmy kupić wiatrak ale taki odpowiednio duży. Na nóżce. Był na carboocie ale jakiś syfiasty. W końcu stwierdziliśmy że to trochę jednak za duży klamot do naszego pokoju który powoli się zagraca. Fajnie że jest ładna pogoda. Ja się opalam i dość dobrze czuję się na słońcu. Oczywiście nie siedzę nie wiadomo ile. Tak ze 2 - 3 godzinki i od razu lepiej. Dzisiaj byliśmy nad morzem na chwilkę. Chciałam popływać ale już przy brzegu było strasznie głęboko. Sama to jeszcze może bym spróbowała wejść ale nie w ciąży. Wkurzają mnie te plaże kamieniste. U mnie w okolicy to tylko takie. Nie przyznali mi Income Support bo stwierdzili że 100 funciaków na tydzien dla nas to jest wystarczająco. O tak. Sam pokój tyle kosztuje. ehhh...no cóż. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wybieram do polski w polowie wrzesnia wiec mala juz bedzie miala 4,5mca.w niemeczech mamy kolegewiec na pewno sie bysmy u niego zatrzymali na dluzej,plus te neicale 2h na promie ,plus oczywiscie postoje w trakcie.no ae jakos mm obiekcje czy malej bedzie wygodnie?jak patrze na nia w tym foteliku to az sie dziwie ze ona w nim w momencie zasypia:O jakas taka pozycja ni to lezaca i to siedzaca:O jeszcze troche czasu jest wiec sie zastanowimy.szkoda ze nikt nie moze z nami akurat pojechac w tym czasie-na 2 samochody zawsze razniej. tease moja w nie nosi czapki wcale-tzn jak jest zimno i wieje to oczywiscie zakladam i to tez taka ze sznureczkami bo te inne to porazka-same spadaja albo ona sciaga.przez te upaly cos jej sie poprzekrecalo i strasznie placze mi w wozku:(nie wiem moze ze woze czarny i jej zbyt goraco(nie dosc ze na dowrze ukrop to jeszcze w wozek rzyciaga) czy po prostu juz calkiem nie moze zyc bez raczek:O mowie ci to mnie wykonczy.a najlesze jest to ze ona nie byla az tak duzo noszona w zaraz po urodzeniu.niemniej jednak dziewczyny pzrestroga dla was-noszenie ograniczcie do minimum-wiem ze to brzmi strasznie i ciezko bezie bo taka kruszynke by sie tyko nosilo ale potem jest masakra:O u mnie dzis pada i chlodniej.szkoda bo bylo tak fajnie...ta pogoda przez ostani tydzien sprawila ze wreszcie ten paskudny kraj wygladal ciut lepiej;) emilia 🖐️ dobrze ze sie odezwalas.trzymaj sie w te upaly;) teraz nescafe zniknela-pewnie pakuje ostatnie rzeczy:) dziewczyny tzrmajcie sie zw;aszcza te z wiekszymi brzuchami bo coraz ciezej pewnie wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ja tez jestem z Angli i oczekuje teraz drugiego dziecka :) mam do Was pytanie zeby zaczac otrzymywac MA potrzebny jest home office przy wypelnianiu aplikacji i zlozeniu? z gory dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zginelam :( czytam was caly czas... u nas jest tak w sam raz, ale wczoraj padalo caly dzien, dzis troszke slonka... u mnie tak sobie na dwa razy wiec nie pisze zeby nie smecic, ale czuje sie jak piate kolo u wozu wszedzie, a to chyba nie dobrze zwlaszcza w zwiazku... co zrobic, ale przez to takie mysli mnie nachodza ze masakra. Powrot? owszem, mysle o poworcie ale jak to ma wygladac tak jak wyglada teraz to niewiem czy ma to wogole sens :( trzymajcie sie dziewczyny cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........38...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........33..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........33...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 31...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........27......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........27....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............26...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........26..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......26....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........24......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........24......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........17........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wklejam bo zapomnialam sie uaktualnic :P Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........38...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........33..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........33...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 31...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........27......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........27....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............26...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........26..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......26....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........25......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........24......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........17........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Julci do złożenia samej aplikacji o Maternity Allowance niepotrzebny jest home office (np zgubiłaś gdzieś to w dokumentach) ale musisz udokumentować że pracowałaś i dostawałaś pejslipy, czyli że pracowałaś legalnie i że Ci się należy MA. Na tej podstawie oni wyliczają kwotę jaką będziesz otrzymywała. A żeby pracować w Anglii legalnie potrzebny jest Home Office więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 ta wode w sprayu kupilam w sklepie savers dokladnie nazywa sie cooling mist , ale podejrzewam , ze w bootsie czy innych sklepach kosmetycznych tez na pewno bedzie:) Przynosi ulge chociaz na chwile zwlaszcza na pelnym sloncu gdy nie ma cienia. Majowka10 my mamy plany jechac do Polski na swieta Bozego Narodzenia a to oznacza , ze synek bedzie mial 2 miesiace , albo troszke ponad. Tez sie boje jak to bedzie , zwlaszcza , ze w Polsce takie mrozy i w ogole brr...ale lecielibysmy samolotem , 2h i jestesmy na miejscu. Szczerze to nie wyobrazam sobie trzecich swiat spedzac tutaj...nawet pomimo , ze potrafimy sobie uszykowac rozne pysznosci itd ale atmosfera nie ta sama i przede wszystkim brak rodziny. Pozdrowionka dzieczyny mi juz zostalo kilka dni holidaya , ale caly czas leniuchowalam i chyba dzisiaj wezme sie za sprzatania chaupki , bo jakos nikt inny sie do tego nie garnie , ech uroki mieszkania w kilka osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×