Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

dzien dobry :) czy wasze dzieciaki przestawily sie na zmiane czasu? ewelina gratulacje i duzo zdrówka dla was obu:) jakby nie bylo, cc to operacja (wiem bo sama miałam) więc wracaj do formy i nie przmeczaj sie :) marciaa my składalismy child tax credit razem z working tax credit, akt urodzenia odeslali po tygodniu wraz z dodatkowymi papierami dla tych z zagranicy, mam nadzieje ze zmiana pieluszek i masc od gp pomoże na odparzenia:) my żywamy zwyklych pieluch z asdy i nie mamy żadnych problemów krisana wiem co czujesz, ja juz to kiedys tu pisalam, okolo miesiąca po porodzie często pojawia sie zanik mleka, ale to przechodzi, ja nie wiedziałam o tym - doczytałam poźniej - i poleciałam do sklepu po formułe bo mała wyła z glodu, do półtora miesiąca karmilam ją formułą i tym co udalo mi sie ściągnąć, teraz mała je tylko butlę , co trzy godziny po120ml a ja mam czas na reszte rzeczy- sprzatanie, pranie czy zabawe z córka :) żałuje z całego serca że nie mogę jej dac mojego mleka , chyba wyszło nam obu na dobre , bo ona sie denerwowała i nie dojadała a ja sie denerwowalam że nie mogę jej nakarmić, musisz sama zadecydować czy dawać formułę i ściagać tyle ile sie da i dokarmiać z butli czy zostać przy czym jesteś , jedno jest pewne, jak mały zorientuje sie ze z butli leci szybciej i łatwiej , może nie chcieć juz cycka zycze ci żebyś nie musiała rezygnować z cycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb27
hej dziewczyny;) jezeli moge sie wtracic;) co zabieralyscie ze soba do szpitala na porod???# dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka gartulacje:)duzo zdrowka;) Lola kazdemu przesylaja formularz, kto jest spoza uk. Mi przyznali po 1mcu child tax credit a po 5 miesiacach chb. moja mala lekko skolowana dzis-ale sie przyzwyczai na pewno do zmiany czasu. Krisana karm ile sie da a reszte dokarmiaj -ja tak 6mcy sie przebujalam i uwazam ze laczenie cycka i formuly jest najlepsze.nie karmie od tyg juz wcale cyckiem.jak nie bedziesz mogla -trudno nie obwiiniaj siebie,czasem tak jest ze malka nie ma i juz. moja nie bardzo chce jesc stale posilki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi sie piersia
nie cyckiem. Chociaz moze wy macie cycki a nie piersi :O Coraz glupsze i wulgarniejsze te matki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana ja mam ten sam problem chcialabym karmic piersia ale cos mi to nie wychodzi, jak chce malego dostawic to strasznie placze a mi go szkoda i sie poddaje narazie odciagam ile moge to mu podaje i do tego formule bede caly czas probowac moze Kubus sam sie przekona bo na sile to napewno tego nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bbbbb27
ja zabralam: -2 koszule nocne -1 pizame -kilka pajacykow i body -krem do brodawek -przybory toaletowe(szczoteczka,pasta,zel pod prysznic,szampon,itp.) -pampersy (ale w szpitalu zapewniaja,jak rowniez waciki i miseczki na wode sa w szafce przy lozku) -2 reczniki ciemne -majtki kilka par (te jednorazowe z mothercare u mnie nie sprawdzily sie,polecam tanie duze majtki ktore mozna potem wyrzucic) -podklady poporodowe (z mothercare ze skrzydelkami, bardzo dobre,te szpitalne ciagle mi sie przesuwaly) -swoja ulubiona wode mineralna i batony czekoladowe :P Mysle ze mozna wziac mniej,ale nigdy nie wiadomo jak dlugo zostanie sie w szpitalu. W moim przypadku bylo to 7 dni wiec wszystko sie przydalo a nawet maz donosil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Babacia posżla z małym na spacer, mam wolna chwile to nadrobiłam zaległoście:) Na początku chciałam pogratulowac wszytskim nowym mamą:) Widze że dużo z nas miało cesarki... Ja mialam pod narkozą i strsznie mi przykro, że tak się stało, bo nie słyszałam pierwszego krzyku mojego malenstwa i widziałam go dopiero 30minut po porodzie... No ale ważne, że wszytsko dobrze poszło... Mój głodomorke zjada 3 razy dziennie butle po 120m, potrafi siedziec przy piersi 40minut zasypia, pierś wypluje 20minut i pobudka, opróżni mi 2 piersi i dalej głodny, wtedy daje mu butelke i wypija jeszcze te 100-120ml! Szok! Głodomorek! Ogólnie jest cudowny, malo płacze, dzieki butekce lepiej śpi, no i w łóżeczku! Gdyby nie to że w nocy go karmie piersią to by cały czas w łóżeczku spał, ale ja nie chcę go odstawiac, póki mam choc troche pokarmu to go karmię... Ogólnie nie robi mu różnicy czy pije z butli czy z piersi, a bałam się że pierś odrzuci... A małemu podaje Bebiko polskie. No i to chyba tyle:) Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegodlaczego??
Aurela dlaczego zostalas 2 miesieczne dziecko w szpitalu?? Nie peklo ci serce ze chore dziecko lezalo samo?? Mam nadzieje ze ciebie kiedys zostawi dziecko w potrzebie. Marna z ciebie matka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam bebiko ,mama mi przywiozla na wszelki wyadek :/ i okazalo sie zbawienne... mam pytanie czy ktoras z was uzywa pomki elektrycznej philips avent? bo mam reczna ale szalu dosaje i chce sprobowac z elektryczna od wczoraj probuje metody 7,5,3 na pobudzenie laktacji ....zobaczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisana my jesteśmy na podobnym etapie. Wczoraj u mnie też była walka. Do tej pory piersi miałam jak banie i wiaderko mleka mogłabym odciągnąć a wczoraj zrobiły się wiotkie i pustawe! Mała zaczęła mi płakać i złościć się i mieliśmy pierwszą nieprzespaną noc do 2 rano. Jedynie odgłos suszarki ją uspakajał :) Doczytałam w internecie, że często w 3 tyg pojawia się kryzys laktacyjny. Moja koleżanka tak samo miała w 3 tyg. Podobno to trwa 2-3 dni i piersi się normują. Jedni piszą aby nie poddawać się i przystawiać do cyca co godzinę a inni, że dać formułe na spanie aby dziecko odpoczęło i matka. Wczoraj męczyłam się bez formuły ale jak dziś tak bedzie to już mam wszystko przygotowane tzn butelka stoi koło sterylizatora i kartonika z mlekiem :) Aż sama nie mogę uwierzyć ze 2 dni temu kapało mi mleko 24 na dobe a teraz pustawo. Staram się dużo pić i jeść regularnie. Dobrze, że niedziela to mąż jest w domu. Niedawno Mała wypiła z dwóch piersi i narazie śpi. Z jednej była nie najedzona. Ja tak lekką reką dam formułe na spanie jak będzie się męczyć kilka godzin, nie będę dziecka trzymać drugą noc od 20 do 2 rano bez dluższego spania. Chyba, że uda się i dziś będzie lepiej. Może ładnie zje i uśnie. Zobaczymy. Na dodatek moja jedna pierś jest obolała. Nie tylko sutek ale i pierś. Masowałam nie ma chyba żadnych zastojów, wyslałam męża po kapuste i będę okłady robić. Ja mam Tomme T elektryczny odciągacz i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski! jak was tak czytam to chyba ja jestem jako jedna karmiaca tylko piersia.moja mala skonczyla 24 go 3 miesiace i ciagnie tylko na moim mleku i sie poki co najada.Z dwa razy pila formule,bo nie mialam czasu sciagnac, a nie mialam duzo pokarmu.Czasami mi leci duzo, czasami malo.Uzywam recznego tomee tippee.Elektryczny zepsulam niestety,bo dostala sie do rurki woda.Reczny jest ok,ale jak sie go duzo uzywa to moze byc to meczace.W elektrycznym minus to, ze strasznie halasuje. Zamierzam karmic na pewno do wiosny.Pod koniec 5 miesiaca bede stopniowo wprowadzac jedzonko,no mniej karmic.Na pewno przed wakacjami chcialabym definitywnie odstawic mala. Jak przypomne poczatki karmienia to tez bylo ciezko.3 czy 4 dni byl ogromny naplyw mleka,sutki pogryzione i straszny bol.Mala tez zle sie przystawiala i nie umiala dobrze ciagnac.Po okolo tygodniu stopniowo zaczelo sie robic lepiej.Po miesiacu pamietam mala miala taki czas ze non stop jadla.Ponoc jest to okres intensywnego wzrostu niemowlaka dlatego tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek w zwiazku z tym Child benefit, to oni mi odesla certyfikat wraz z forma dla osob z zagranicy?? Child Tax Credit i Working Tax dostalam kilka dni po zgloszeniu. Bo chce jeszcze sprobowac o becikowe, mysle ze nie dadza, ale sporobowac mozna, ale to juz w job centre trzeba wypelnic i im dac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny, moj maly tez nie chcial jesc z piersi, denerwowal sie i ssal nieefektywnie i polozna kazala mi sciagac mleko i podawac w butelce. Milam na poczatku bardzo duzo mleka, a po ok 2 tygodniach zaczelo byc coraz mniej i juz sie wystraszylam ze sie konczy, zadzwonilam na breast feeding helpline i tam powiedzieli zebym odciagala pokarm regularnie co 2 godziny i w dzien i w nocy i zawsze do konca, wtedy dam sygnal organizmowi do produkcji, i za kazdym razem przed karmieniem przystawiala dziecko nawet jesli by mialo tylko sutka pomietolic. Dodtakowo kazala pic nie mniej niz 2 litry wody na dobe i masowac piersi pod prysznicem. Zastosolwalam sie do tego i po dwoch dniach mialam znow pelne piersi, az mi mleko znowu po nogach lecialo. A teraz sie uregulowalo i sciagam co 2-3 godziny ok 120ml z jednej piersi i ok 80ml z drugiej( z tej drugiej zawsze mniej nie wiem czemu). Nie iwem moze tez tak sprobujcie, moze pomoze:-)A jak nie to tak jak majowka pisala nie obwiniajcie sie, znam wiele dzieci karmionych formułą ktore sa zdrowe i nie choruja, a zanm i takie ktore ponad rok piersia karmione a co chwile chore. Takze moim zdaniem nie ma reguly. Dal mnie bedzie super jak bede karmic do 6 tygodnia, bo wtedy mleko jest najlepsze i ma przeciwaciala, ale nie ma co sie obwiniac za brak pokarmu, chociaz wiem ze wplyw ludzi potrafi zdolowac, bo mnie mama doluje ze przez to ze piersia nie karmie mleko mi zaniknie, ale juz jej kilka slow powiedzialam. Pozdrawiam dziewczyny i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola -odeslali wszytko razem po jakims tygodniu. W job centre daja formularz i koperte na te becikowe.Formularz jest tez do sciagniecia w internecie. Ja teraz pije kawe.Mam koszmar ze spaniem.Od kilku dni mala czesciej sie budzi.Wczoraj poszla spac juz przed 6,ale to przez to zmiane czasu.Pozniej obudzila sie przed polnoc.Do 6 rano budzila mnie 4 razy.Pojecia nie mam co sie dzieje.Wczesniej bylo 2 razy-12 -1 w nocy i nad samym ranem 4-5 do karmienia. Emilia tez chyba mialas taki problem i jak tam u ciebie teraz wyglada. Ja jestem dzis kompletnie niewyspana.W dzien tez sie nie wypie.Spi gora pol godziny,chyba ze jest na dworzu to moze pospac nawet 2.Jak tam u was to wyglada?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea karinka1987.....23....29.09.10.....39...Olivia.....London Lola844..............25.....10.10.10...........synek..... ..........Hemel H. milkaa88.............22.....11.10,10...........Aleksander .......Bradford maadaa........... ..27 .....15.10.10............Iga.................Bedford krisana..............25.....19.10.10.........41+3......Ku bus ...londyn/nw ewelina81...........28.....20.10.10...41....Kubuś....Bir mingham Nadal oczekują na swój skarbek: Ewula8791................17.11.10.............37.....syne k....Birmingham yalof.........................19.11.10...........37 .....corka......Londyn iskierkaa_..........22......25.11.2010..... 36.....synek.....Londyn iwonka52.........27........08.12.10........35...córeczka .....North West marlena31.................19.01.2011......26.....synek ......Tewkesbury hej witam wszystkie mamuski i nieliczne juz brzuchatki :-) krisana i ewelina gratuluje Kubusiow :-) u mnie ok chociaz zmeczenie i hormonki daja popalic :-/ ale to przeciez normalne!!! dziewczynki mam pytanko? ile kupowalyscie pieluch rozmiar 1?? i jak szybko przeszlyscie na rozmiar 2?? pozdrawiam wszytskie bardzo bradzo goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) ja tez karmie synka tylko piersia i bywa z tym roznie. Na poczatku bylo bardzo ciezko ,. poranione sutki i w ogole masakra . Pozniej mialam ogromny naplyw mleka i musialam odciagac , bo mialam piersi jak dwa kamienie a teraz wszystko sie unormowalo i jest ok choc wieczorem czuje , ze mam mniej mleka . Wczoraj mielismy maly kryzys . Synek plakal straszliwie , nie wiedzialam co mu jest , ale najprawdopodniej mial kolke:( masowalam mu brzuszek , nosilam na rekach nic nie pomagalo , w koncu przystawienie pare razy do piersi i w koncu zmeczony zasnal , ale tak bylo mi go szkoda:( moze znacie jakies sposoby na kolki?? Tak poza tym ostatnio robi zielonkawe kupki rzadkie i zastanawiam sie czym to moze byc spowodowane , moze ja cos zjadlam nie tak ?? ciezko byc mama karmiaca piersia , ale tak zdecydowalam i nie poddam sie poki bede miec mleko. Inne dziewczyny , ktore nie moga karmic piersia - nie martwcie sie to nie wasza wina , czasami tak sie po prostu zdarza , ze nie mozna i juz . Kiedys nawet czytalam taki artykul , ze milosc do dziecka nie mierzy sie piersia ;-) Pozdrawiam was mamuski i brzuchatki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka ja mialam w szpitalu paczke pieluch Bella Happy newborn. Chyba 60 sztuk. Później dokupiłam pampersy newborn jedna mala paczke i to mi starczylo. Nastepne (po ok 3 tygodniach) byly juz 2. Teraz synek ma prawie 3 miesiace i wlasnie mam koniec paczki 3. Kupię nastepna tez 3. Maly wazy 5 i pol kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek dzieki za odpowiedzi!!! a moge sama wyslac ten formularz o becikowe czy musze isc do job centre po tę koperte??wiem, wiem jestem upierdliwa z tymi pytaniami... Marcia89 moj synek tez placze mi przez ostatnie dwa dni i nie wiem dlaczego, jest bardzo marudny i robi kupki po kazdym karmieniu i tez sa w miare rzadkie, ale nie wodniste, do tego jak robi kupke to strasznie sie pręży, to chyba zaparcia, tylko ze ja naprawde nic nie jem takiego, zeby on mogl miec zaparcia, jem z owocow tylko jablka, na obiad wszytsko gotowane, zero slodyczy, pije koperek i rumianek kilka razy dziennie i juz nie wiem. Jutro ide na badanie sluchu do Children Centre to odrazu tam sie popytam moze cos doradza....moze powinnam isc do GP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly urodzil sie 4kg potem troche srtacil a po 12dniach odzyskal ,pieluchy uzywamy pampers dry max ktore polecam,huggiesy sa okropne i sztywne,niezles sa tez newborn 1 tesco podobne do pampersow,zadne jak do tej pory nie wyrzadzily zadnych szkod malej dupce :) rozmiar 2 jest od 5kg wiec zalezy jak duze urodzi sie dziecko maly zurzywa srednio okolo 10szt dziennie bo kazde male siusiu to jest placz i wtedy juz wiem ze do zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko 1 jedna paczke newborn zużyłam. Teraz cały czas mamy Pampers Baby Dry 2. Moj klocek ma ponad 4 kg i prawie nic nie stracil po porodzie wiec rozmiar 2 są idealne. Dziś ważenie, zobaczymy ile przybyło :) Mamy problem z ropiejącymi oczkami, może polożna na wazeniu coś doradzi. Miałyście taki problem? Czesto przemywam przegotowana woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski i brzuchatki! dzieki za odp w sprawie pieluch. ja mam 3 male opakowania pampers rozmiar 1 i jedno male huggies rozmiar 1 i chyba nie bede wiecej kupowac wiecej, jak cos to maz dokupi a tez nie wiadomo ktore akurat beda najlepsze dla malenstwa. bylam dzisu midwife i troche mnie zmartwila, powiedziala ze malutkie dziecko :-/ w poniedzialek mam wizyte w szpitalu odnosnie wynikow krwi i mam im to powiedziec i powinni mi zrobic usg zeby sprawdzic czy mala rosnie i czy jest dobra ilosc wod plodowych bo z tego co ona wymacala to cytuje "samo dziecko wyczuwa" nawet powiedziala ze szkoda ze nie ma studentow ze soba bo baaaardzo rzadko zdarza sie ze mozna wyczuc dziecko tak dokladnie. powiedziala ze mam sie nie martwic bo ja sama jestem dosc drobna ale zaczeka do poniedz co powiedza.. staram sie nie martwic ale nie moge na to nic poradzic. martwie sie o moja kruszynke... pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!! trzymajcie sie cieplo w wten pochmurny jesenny dzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaa moj maly tez mial ropiejace oczko, przemywalam przegotowana woda, moim mlekiem, rumiankiem....nic nie pomoglo, coraz wiecej sie ropki zbieralo i oczko sie sklejalo, poszlam do GP dal masc, ale ona tez nic nie pomogla, oczko az spuchlo i zrobilo sie czerwone, tak ze juz maly nie mogl go otworzyc, a lekarz kazal czekac. Zadzwonilam do Polski do pediatry i ten kazal masowac kanalik( to jest miedzy noskiem a oczkiem, jak przylozysz maly palec to wyczujesz)ja masowalam przy kazdym karmienu, bo wtedy dziecko daje sobie masowac. Lecialo duzo duzo ropki, az sie wystraszylam, po dwoch dniach opuchlizna znikenela i ropka przestala leciec i oczko wyzdrowialo, takze ja polecam Ci te masaże. Trzeba wyczuc kanalik i dosc mocno naciskac w strone oczka az bedzie wychodzic ropka, a nawet jak nie bedzie to tez masowac, to po ok 1-2 godzinach powinna ropa sama wyjsc z oczka , wtedy ja ja zbieralam patyczkiem do uszu i przemywalam woda oczko. Sprobuj moze te maszae u Twojego malucha tez zadzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny jestem zalamana:( echhh zawsze cos.... Rozchorowalam sie:( Wczoraj wieczorem mialam goraczke , dreszcze , bol gardla i katar tak silny , ze nie moge oddychac. Pije herbate z sokiem malinowym , mleko z miodem , ale co moge jeszcze skoro karmie piersia?? mam nadzieje , ze maluszek sie nie rozchoruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety ale pogoda... Mimo tego wyrwalam sie z malym aby go pokazac kolezankom z pracy :) moj maly ma trudnosci przy zalatwianiu sie,prezy sie i steka,polozna poradzila 20ml wody i kilka kropli soku wycisnietego z pomaranczy,czy ktos probowal tego sposobu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Cześć dziewczyny :-) Długo tu nie zagladałam .Gratuluje wszystkim nowym mamom. Juz się pogubiłam komu gratulowałam , a komu jeszcze nie .Prawdziwy babyboom :-) Ja mam kilka dni do terminu . Chciałam zapytac was o witamine D3 , tutaj nie dają , a jak wy robicie ? Dajecie swoim malenstwom na własną rekę czy nie ? Nie wiem czy sprowadzac z Polski . Co do odparzenia pupci to ja polecam Alantan -zasypke , jest super i super leczy .Warto kupić , dostępny w aptekach . Nie jest drogi , a super goi odparzenia ( oczywiscie do kupienia w Polsce ) , ale jakbyscie były w kraju to naprwade polecam .Zawsze tez mozna kupić w aptece internetowej . Moja kolezanka kąpała córke w mace ziemniaczanej . Z tego co pamietam to rozrabiała mąke w zimnej wodzie , jak kisiel , a potem wlewała do gotującej . Jak zrobił się kisiel to go wlewała do kąpieli. Ona to stosowała jak mała miała problemy ze skórą . Jeszcze coś miałam napisac , ale jak zwykle zapomniałam . No nic moze sobie przypomne pózniej . Pozdrawiam mamy i oczekujace brzuchatki :-) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Zaraa ja troche dawalam witamine D3.Jedna zaprzyjazniona lekarka pediatra z Polski powiedziala ze sie juz stopniowo odchodzi sie od dawania bo to witaminy syntetyczne i slabo przyswajalne.Ja daje witamiki w kropelkach dla niemowlaczkow z Herbalifu.Sa to witaminy naturalne,zawieraja min witamine D.Jednak z tego co wiem wiekszosc osob daje wit d3 Atalan ja posiadam .Przywiozla mi siostra jak byla u mnie we wrzesniu.Ponoc jest bardzo dobry.Ja na razie nie probowalam ,bo nie mialam zadnych problemow z pupa.Ma on wszechstronne zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia89 kochana nie chciałabym Cię zbytnio martwić czy broń boże straszyć ale ja też byłam chora. Miałam niedużą gorączkę i wieeeeeeelki katar. Moje dziecko zaraziło się ode mnie. Najpierw miał katar, potem kaszel itd aż wylądował w szpitalu :( No ale co miałam zrobić? Oddać dziecko na 2 tygodnie gdzieś żeby się podleczyć??? Każdy mi gadał żebym ja sama się wyleczyła. Super ale ciekawe jak mam leżeć i się wypocić jak trzeba się dzieckiem zajmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marciaa89
Jesli karmisz caly czas piersia to byc moze maluch wcale sie nie zarazi. Otrzymuje od Ciebie troche przeciwcial zeby sobie poradzic z kichajaca mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×