Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

wiam:) po dlugich poszukiwaniach znalazlam Wasz topik i bardzo z tego powodu sie ciesze. Mam na imie Natalia lat 24 i mieszkam w londynie od 3.5 roku. jestem szczesliwa mamuska 2,5 letniej Nikolii oraz w oczekiwaniu na nastepna kruszynke. jestem w 22 tyg ciazy wiec juz polwe mam za soba. nie doczytalam wszytstkich waszych wypowiedzi ale czy jest tu jeszcze jakas kobitka w ciazy ?? mam nadzieje ze moge do WAs sie dolaczyc. pozdrawiam i czekam na jakas odpowiedz od Was:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mam jedno pytanie, co do macierzysnkiego. wczesniej pobieralam macierzynskie od pracodawcy poniewa bylam zatrudniona jako employed, a teraz od wrzesnia 2009 jestem self-employed i pracuje sama dla siebie. jak to jest o ubieganie sie teraz macierzysnkiego. musze podjesc do job center po forme MA1, MATB1 od poloznej i czy musze rowniez miec SMP1 jezeli jestem selfemployed ?? z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek pewno, że można założyć galerie na nk, albo picassa czy też normalnego emailna na którego wysyłać będziemy fotki. Jest ktoś chętny jeszcze??? Wysłałam Ci linka. Natusia witaj, jasne, że możesz się przyłączyć. Właśnie, kto tu jeszcze w ciąży???? Kiedy planujecie następnego dzieciaczka, mamuśki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja kiedys mialam konto na windowslive.com , tam wrzucałam zdjecia z wesela co by mogli goscie ooglądać, zaraz poszukam jak to było a moze ktoras juz z tego korzystala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek kombinuje z tym windows live i chyba wysłalam dociebie mejla co bys znajomym była:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe obejrzalam, sa sliczne.Dziewczyny pomyslcie ktora wersja wystawiania zdjec bylybyscie zainteresowane.Zglaszajcie propozycje i zadecydujemy pozniej.Ja na razie dolacze na fotosik jakies i pozniej wystawie wieksze galerie. Dzisiaj kupilismy Amelii krzeselko:) Mam pytanie czy wiecie czy ktos ma do sprzedania fotelik do samochodu od 9-18, lub widzialyscie jakies oglosznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia na moj adres nic od ciebie nie doszlo. Jesli chodzi o drugie dziecko to moj partner bardzo chce tak za 2-3 lata, jak bedziemy na swoim. Mowi ze snila mu sie juz kilka razy corka:) Ja natomiast chce i nie chce. Uwazam ze fajnie miec rodzenstwo. Zreszta czas pokaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poprose tez .... :) Moj mail choco__23@interia.pl Ja tez myslalam aby zrobic Zuzi album z pierwszego miesiaca zycia, a potem po roku zrobilabym kolejny. Mam dobra wiadomosc ---- pod koniec lutego jade w koncu na swoje uczekane z utesknieniem wakacje do Polski. W koncu odpoczne i nabiore energii na dalsze dzialanie. Spotkam sie ze znajomymi i rodzinka i odrazu lepiej mi sie zrobi. Odliczam dni w kalendarzu - JUPI JUPI :) :) :) :) A Mamuski jak tam u Was z waga?? Wrocilyscie juz do swojej wagi sprzed ciazy. Nosicie juz rzeczy sprzed ciazy. Polecam Wam regularne cwiczenie raz dziennie po 30 minut wieczorkiem lub rano. Daje efekty naprawde wierzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe87 przesliczne zdjecia !! kacperek sliczniutki i Ty rowniez a jaka szczuplutka jak Ty to robisz:) Ja wlasnie dzis nagralam zdjecia z poszczegolnego miesiaca mojego synka na plyty , bo przechowuje na komputerze ale to nigdy nie wiadomo... andzia u mnie z waga kiepsko , bo nadal waze duzo za duzo , ale mam wilczy apetyt...:/ mam zamiar zaczac sie odchudzac jak skoncze karmic piersia mam nadzieje , ze mi sie uda a jest co zrzucac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze zapomnialam dodac , ze jak bylam w Polsce to wywolalismy najladniejsze zdjecia Olivierka glownie te z 1 miesiaca zycia i z okresu ciazy i mamy teraz piekny album , ktory mozna wziac do reki i obejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Madziulek ja nic nie wiem, patrzyłam Ci na emito ale nie ma nic. Andzia, wysłałam linka. My też wybieramy się do Polski tylko gdzieś w marcu. Wszystko zależy kiedy dostaniemy mieszkanie. Obaj dziadkowie zdeklarowali się przyjechać i nam poóc wyremontować :) To tylko taka ściema, bo oni tak naprawde chcą tylko pobyć z małym pewnie :D Emilka ja się na tym windowslife nie znam ale poszperam ;) Waga, ważę 54 kg... o 3 mniej niż przed ciążą. W dwa tygodnie po porodzie wchodziłam w swoje ubrania z przed ciąży. Samo schudło. Nie ćwiczyłam ani nie byłam na diecie. Ja nigdy nie jem kolacji (noooo, prawie nigdy) zazwyczaj obiad ostatni a później nie jestem juz głodna. Od miesiąca co tydzień piekę ciasto czy robie jakieś rurki z kremem czy coś, myślałam, że po tym przytyje ale nic. A spodnie na mnie wiszą! Kupiliśmy małemu tydzień temu krzesełko do karmienia. Znalazłam ogłoszenie na Emito, daliśmy 20f, stan idealny. Do tego dostaliśmy dla małego pare zabawek grających. Zobaczyłam w katalogu w Argosie takie samo krzesełko wczoraj i szok, cena? 90f! nie dałabym tyle w życiu za krzesełko. A tak to jest i działa bez zarzutu i mały je lubi bardzo. Idę jeść śnaidanie, i rozmrozić lodówkę w koncu :D Póżniej spacerek. I obiad trzeba by jakis zrobić. Brak koncepcji jak narazie. Miłego dzionka !!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! kurcze nie bylo mnie dlugo ale to dlatego ze byla u mnie mama i ogolnie bylo troszke zamieszania. ale juz wszystko wraca do normy :-) u nas ok. Olivia w czwartek konczy 2 miesiace i w czwartek tez idziemy na pierwsze szczepienie!!! :-( !!! ale to szybko zlecialo!!! ja juz nie karmie piersia. dalam sobie z tym spokoj. karmilam piersia przez miesiac, pozniej przez ok 2 tyg dawalam jej mieszanke i piers a nastepnie juz tylko mieszanke i tak juz zostalo. czasami mysle ze moze za szybko sie poddalam ale z drugiej strony to mnie to strasznie meczylo. moja klusia to straszny glodomorek i co chwile chciala piers a ja chodzilam jak zombie!!!! nawet teraz jak je modyfikowane dla glodniejszych dzieci to ciagle glodna!!! ale teraz przynajmniej maz moze ja nakarmic i jest o wiele latwiej. juz nawet myslalam ze przy drugim dziecku ( kiedys za 3 lata moze) to bedzie piers tylko przez tydzien aby dzicko dostalo siary a potem juz mieszanka! napewno wiele osob by mnie skrytykowalo za takie podejscie ale to cale karmienie piersia to nie dla mnie!!! nie jestem egoistyczna tylko poprostu ja bylam taka umordowana ze na meza co chwile krzyczalam a i do dziecka mniej bylo cierpliwosci. a jak mama wypoczeta i szczesliwa to i dziecko szczesliwsze!! No to tyle na ten temat!!! alez sie rozpisalam!!! co do child benefit dziewczyny to wy strasznie dlugo czekacie!!! ja mialam pieniadze na koncie po 2 tyg od wyslania formularza!!! nie wiem od czego to zalezy. teraz natomiast czekamy na tax credits bo wyslalismy ok 2 tyg temu. co do sposobu aby zamieszczac fotki zeby sie nawzajem poogladac to mysle ze moze zalozyc email i tam poprostu wszystko wysylac. podamy sobie haslo na nasze prywatne emaile tak zeby nikt obcy nas nie podgladal. wiem ze tak dziewczyny robily na jakims innym forum ktore podczytywalam. natasia22 nie wydaje mi sie zeby tu jeszcze byly jakies brzuchatki. chyba juz same mamuski ale zapraszamy do dyskusji!!! moja olivia jest slodziitka, usmiecha sie slicznie i wszystko ja dookola interesuje!!! kocham ja bardzo i uwazam ze bycie mamuska to najpiekniejsza rzezc na swiecie!!! pozdrowionka dla wszystkich mamusiek i ich pociech!!! i sorka za taaaaaaaaaaaaaka dluga wypowiedz ale musialam nadrobic swa nieobecnosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka nikt nie ma prawa cie krytykowac, ja jakby nie patrzac tez po mieszance sie poddalam,mąż pracuje na nocki wiec caly czas bylam sama, nikt do nas nie przyjechal zadna z mam, czasem nie mialam sily zeby cos do zjedzenia sobie zrobic ja mysle ze to mleko dla glodnych dzieci to takie samo jak zwykle bo ja tez dawalam rozalce ale efektow najadania sie nie widzialam moze zamiast tego mleka spróbuj dodawac do mleka którąś z kaszek bobovita wejdz na strone www.bobovita.com.pl i poszperaj bo na pewno są jakies od 2miesiaca , gwarantuje ze mała bedzie sie najadac , ja mojej dosypuje na noc i zamiast 4 razy budzi sie 1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak was dziewczyny czytam to plakac mi sie chce:( bo ja zaraz po porodzie zjeżdżałam z wagi, a później strasznie przytyłam, w diecie nic sie nie zmienilo, i podejrzewam tylko jedno - implant :( no i zaczelam diete dukana nescafe a jakie krzeselko? bo ja mysle nad takim co sie przyczepia do zwyklego krzesla bo zbytnio nie chce zawalac jadalni bo mała jest:/ a pozatym to sie nie moge doczekac sezonu car bootowego :D z tymi zdjeciami to wiecie co , ja malej od poczatku układałam mesiacami , pozniej niektore przerabialam w corelu a na koniec zrobilam filmik w windowsie ze sciezka dzwiekową i wogóle nagrałam na płyty i wysłalismy dziadkom na swieta razem z kartkami :D teraz robie kolejny :) spróbujcie , troche to zabiera czasu ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co do zdjęć to sądze że pomysł z wspólnym e-mailem jest najlepszy, ja Wam na maila moge podać moją stronke photobloga, tom umieszczam zdjęcia małego w miare regularnie. Mój email to emiilka88@wp.pl także poprosze o zdjęcia:) Teraz mój maluszek śpi i mam czas dla siebie, mam tylko taki problem, że on robi sobie za dia 40minutowe drzemki i nie chce spać więcej, co prawda budzi się radosny, ale... sama nie wiem. W ogóle to ma już 3,5miesiąca waży 7kg a ja dalej pieluszek 2 używam... 3kupiłam już przed Bożym Narodzeniem, bo pisze że od 4kg są a on ponad 5 miał, ale kupa mu bokiem wylatuje, wczoraj na noc założyłam mu 3pampersy, bo teraz używam 2 huggies, bo nigdzie pampersów 2 nie było i znowu kupa wyleciała... a huggies new borny nie wytrzymują całej nocy, bo przemakają. Aleksander potrafi mieć mokrą plame na środku pupy, a nigdzie indziej nie ma... Także nie wiem czy ja te pampersy źle zakładam, czy są za duże, ale jak na początku stycznia zaczełam 3 używać to co rano mały do przebrania... No to tyle będę musiałą chyba newborny pampersa 2 kupić. A 9.02 wylot do Polski na 2 tygodnie, już nie moge się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a co do wagi to ja zrzucłam 13kg, ale jeszcze 10 mi zostało;/ Wyglądam jak wieloryb, bo przed ciąża do chudych nie należałam wazyłam 79kg, a teraz 89;/ MASAKRA!!!! No i niestety mam wilczy apetyt choć już piersią nie karmie... musze się za siebie wziąć, już od paru dni słodyczy nie wcinam, chodze i szukam czegoś, to łapie się za marchewke...A co do Dukana, to mja mama i siostra przeszły i od listopada moja siostrza zrzuciła 12kg, choć na święta sobie odpuściła. Także ja myśle że też ją zastosuje i już... bo niestety do innej diety nie mam silnej woli, a ta nie ogranicza jedzenia, no i jak bede w PL to kupi sobie aqua slim, niby dobre zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa to prawie jak ja:( przed ciążą 68kg a teraz 80:( ale dwa tygodnie jestem na dukanie i mam 3,5kg mniej a jem normalnie znaczy wg diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka88 moj mail to maleczny@wp.pl mozesz mi przeslac adres swojego photobloga :) uwielbiam ogladac zdjecia dzieciaczkow , musimy koniecznie cos zrobic , zeby ogladac nasze zdjecia , moze zalozymy sobie konto np na naszej klasie czy facebooku i tam kazde z naszych dzieci bedzie mialo swoj album i bedziemy tylko dodawac zdjecia , podamy sobie login na forum a haslo podamy kazdej mamie na meila np jedna z nas zalozy ten profil hmmm no sama nie wiem co o tym sadzicie? co do wagi to ja szczerze mowiac nawet nie mam wagi w domu...ale wazylam sie jakies 3 tyg temu i wazylam 73 kg masakra a przed ciaza 62 , tylko , ze ja caly czas jestem glodna , ale to chyba przez to , ze maly wysysa ze mnie wszystko heh , jak juz przestane karmic to bede sie baardzo ograniczac... mamuski nie odpislayscie czy wracacie do pracy i kiedy , bo ja caly czas mam dyleamt... dziewczyny , ktore dostalyscie child benefit , czy przyszedl wam najpierw jakis list ?? czy od razu pieniadze na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może załóżcie sobie photobloga? To jest strona www.photoblog.pl tam wstawiasz zdjęcia 2 dziennie max chyba ze sobie wykupisz i mozesz opisywać, ja prowadze go od 2007roku i wtedy na maila przeslemy sobie linki i już:) Nescafe- Twój Kubuś przesłodki i jaką ma fajną grzyweczke hehe:) No i Aleksanderek też ma taką czapke reniferka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiliabhx doskonale ci rozumiem. moja mama dopiero przyjechala jak mala miala miesiac i ja tez gdyby mi maz nie zrobil czegos do jedzenia to bym nie miala czasu zjesc caly dzien. dziewczyny czy ktoras z was zageszczala mleczko wczesniej tzn przed 4 miesiacem?? i czego uzywacie?? jakie to sa te angielskie kaszki i kleiki?? a co do wagi to ja mam szczescie juz 2 tyg po porodzie wrocilam do swojej wagi ale to pewnie dlatego ze w ciazy przytylam tylko 10 kg i to bylo tylko w brzusiu. teraz juz mam ladna figure tylko ta skora na brzuchu troche sflaczala ale od lutego zaczynam znowu silownie i cwiczenia brzuszka w domku takze mysle ze wszystko wroci do normy. dziewczyny czy wam wszystkim zeszla ta pionowa kreska na brzuchu?? bo ja juz dwa miechy po porodzie a ona nadal jest i to wogole nie zbledla :-/ mam nadzieje ze do zniknie wkrotce! aha i jeszcze jedno pytanie. czy chodzicie z maluszkami na baby swimming. ja bym chciala, podobno juz mozna od 8 tyg. olivia by sie troszke popluskala. a co do naszych fotek to ja mysle zeby zalozyc tego emaila i bedziemy wysylac fotki ze swoich prywatnych emaili. to co zakladac go??? pozdrowionka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia co do child benefit to najpierw dostalismy list a za pare dni kaske na konto.a wszystko to w ciagu 2 tyg od wyslania aplikacji. co do powrotu do pracy to mi sie konczy macierzynski pod koniec sierpnia i planuje wrocic ale tylko na pol etatu chociaz nie wiem co zrobie z malutka bo nie ma mi kto jej bawic a zlobek drogi. chce wrocic chociazby na np 2 dni w tyg ale nie wiem jeszcze jak my to wszystko zorganizujemy. mam jeszcze kilka miesiecy do namyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Ja dziewczyny pomyslalm o naszej klasie.Mam tam konto i jest to portal najbardziej popularny.Nie zamieszczalam tam jeszcze zdjec malej. Szczerze mowiac to juz na wielu stronkach, portalach sie logowalam i tak z wiekszosci nie korzystam.Napiszcie czy nk wam odpowiada, a jak nie to wybierzmy cos innego. U nas dzis tatus zafundowal coreczce krzeselko.Bardzo jej sie podobalo jak ja posadzilismy.Siedziala zadowolona i pukala raczkami o blat.Na reszcie byla w centrum pokoju i wszytko mogla widziec, jak maly prezes:) Ja sie w sumie ciesze ze nadal karmie piersia.Tak potrafi sie nieraz ucieszyc jak go niewidzi dluzszy czas.Mala jest bardzo przywiazana do cyca i az sie boje pomyslec jak ja bede chciala niedlugo odzwyczajac.Mialam tez okres na poczatku, ze non stop wisiala na cycu.Czasami doslownie co pol godziny.Nakarmilam, wyszlam na spacer a tu znowu placz i z powrotem do domu.Byl to jednak czas intensywnego wzrostu i stad sie to bralo.Teraz w ciagu dnia, az do kapania karmie piersia 4 razy.Rano daje kaszke i po poludniu deserek owocowy.Natomiast do spania potrafi nawet 3 razy, zanim zasnie na dobre.Wczoraj w nocy obudzila sie dwa razy.Jednak byla pobudka o 22.30 i do polnocy nie spala.Nie wiem jak ja oduczyc tegow srodku nocy. Iwonka cos mi sie nie chce wierzyc ze czekalas tylko 2 tygodnie na child benefit.MOze jestes jakim wyjatkiem.To jest jedyny benefit ktory przysluguje wszytkim ludziom i wszyscy na niego bardzo dlugo czekaja.JA pamietam ze health in pregnancy dostalam jakos po tygodniu po wyslaniu formularza.Child tax credit rozpatruja tez dosc szybko, bo do 3 tygodnie,ale child benefit to kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomnial dodac o wadze.Mi sie wydaje ze zrzucenie kilogramow to sprawa indywidualna.Wazne jest to ile sie przytylo w ciazy.Ja chyba juz pisalam cos na moj temat.Waze w sumie tyle co przed ciaza w granicach 55-56 kg.Zrzucilam kilogramy w sumie szybko, ale to tylko daltego ze przytylam 9 kg.Nie mialam w ciazy wielkiego apetytu.Jadlam malo i dosc czesto.Nie moglam duzych porcji bo wszytko mi sie zaraz cofalo.Karmienie piersia to tez duzy plus do powrotu do formy. JA slodyczy ostanio jem sporo, ale staram sie chodzic dwa razy w tygodniu na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobrerk:D Ja tylko na chwilę. Jak dla mnie NK najbardziej odpowiada. Na innym forum miałyśmy emaila, ale jeśli ktoś podesłał zdjęcie większe niż 1 MB nie chciało się otwierać niewiem dlaczego! Teraz jest album na Picassa. Ale NK też dobry pomysł. Obstawiam to, WY? Emilka, ile kaszki wsypujesz do butli na ile ml mleka? I jaki masz smoczek do butli, bo ja sie boję że będzie się zatykał... ja mam 2 Avent i TT. Może taki być? Mały też ostatnio budzi cię bardzo często ale ja nawet nie pamiętam o ktorej wstaję do niego :D Kleik tutaj to chyba baby rice no i są te breakfast, mojemu dzieciątku bardzo smakują :):) Uciekam. Brak czasu dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia ja też mam dylemat... może na part time wrócić????? Emilka, fajny pomysł filmikiem :) krzesełko takie http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3768710/Trail/searchtext%3EHIGHCHAIR.htm Iwonka, dla mnie karmienie stworzone też nie jest :D wolałam ściągać pokarm i podawać z butli :|) Milka super zdjęcia!! My używamy 4 i tylko Pampresy. Mały waży ok 8,5kg. 4 uzywamy od kąd ważył 7kg. Na noc wystarcza jeden. U nas przemakały 1 tylko ale nie zawsze i sama nie wiem czemu. Kupa wypływa bo pieluszki są chyba za małe :) Kupilismy jumbo pack pampersów w morrisonie za 8F w niedziele. Wytrwałości w diecie :D:D Child Benefit, my chyba nigdy nie dostaniemy, tak tu pokręcili wszystko!!!!!! A mały ma grzywę jak Elvis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wlasnie dotarlam do laptopa, przepraszam ale nie mialam czasu. no wlasnie zauwazylam ze nie ma tutaj juz brzuchatych, ale mnie to nie przeszkadza bo rowniez jestem mamuska ale 2.5letnej Nikosii. jakies juz doswiadczenie mam wiec moge i wam cos poradzic. co do mamusiek ktore maja swoje glodomorki. Moja Nikosia byla od poczatku na mleku modyfikownym bo ja nie mialam pokarmu i zdrowo sie chowa. Bardzo chcialam karmic ale Bozia mnie nie docenila wiec zostala butelka. uzywalam mleka SMA, ale moja kruszynka byla strasznym glodomorkiem i chyba po 2 czy 3 tyg zmienilam jej mleko SMA dla glodnych dzieci - i tu nic sie nie zmienilo wiec zaczelam jej zageszczac mleko kaszka kukurydziana poniewaz byla jeszcze za mala na kaszki boobowity czy nestle. Wydaje mi sie ze dzidzia ktora ma 2 miesiace jest jeszcze za mala na jedzenie tych kaszek owocowych, wie polecalabym mamusiom zaczac od kaszki kukuryszianej - tylko nie probujcie ryzowej bo dziecko dostanie zaparcia i wtedy bedzie placz.( cos wiem o tym bo przezywalam horror z moja coreczka, ale to innym razem wam opowiem). co do mojej wagi to nie moge sie pochwalic hehehhe ale to chyba z mojego lenistwa. zawsze wazylam 60kg ale jak przyjechalam do londynu to przytylam 5 kg w ciagu pol roku hehe nie wiem czy ten klimat tak na mnie wplynal czy jedzenie :D moze powietrze gestrze:D:D w pierwszej ciazy przytylam 22 kg wiec wazylam 87kg( wiem wiem duzo) schudlam do 69, ale moja waga sie wahala . raz przytylam 5 kg raz schudalm i tak w kołko. teraz jak zaszlam w ciaze wazylam 75 kg i rosne hehe dopiero 22 tydzien a ja juz ma 8 kg wiecej- ale pochlaniam duze ilosci slodyczy nie wiem co sie ze mna dzieje. lece dac dzieciaczkom jesc i cos jeszcze pozniej naskrobie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , bardzo bym byla wdzieczna czy ktoraz z Was moze mi odpowiedziec na to pytanie w sprawie macierzynskiego ?? chodzi mi o self-employed. Od 2009 jestem self-employed i pracuje sama dla siebie. jak to jest o ubieganie sie o macierzynski??? . musze podjesc do job center po forme MA1, MATB1 od poloznej i czy musze rowniez miec SMP1 jezeli jestem selfemployed ?? orietujecie sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×