Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Jeszcze raz ja... :) Marcia przyjrzałam się zdjęciom Olivierka i to wygląda dość podobnie jak u Lenki. Szczególnie na tym zdjęciu w kąpieli. Widzę że ma te zmiany w okolicy uszka też.. To może być od skazy. Ale nie ma się co przejmować, to mogąbyć tylko lekkie początki, tak było u Nas, wystarczyło ograniczyć nabiał i problem zniknął. A maść w sumie była na przyspieszenia likwidacji tych plam, bo same też znikną jak zniknie nabiał ;). Nie przejmuj się na zapas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdan27 masz sliczna coreczke :) A co do tych plamek dzisiaj w koncu nie poszlismy do lekarza , bo Olivierkowi te plamki poznikaly , ma jeszcze takie troszke przesuszone policzki , ale np w nocy nie ma sladu po plamkach. Na wszelki wypadek zrobie jak mowisz - wyeliminuje nabial i zobaczymy efekty. Oby to nie bylo AZS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam z chcecia wasze zdjecia. Oczywiscie sliczne pociechy.Lenka jakie czarne wloski i bujna czuprynke>mojej nareszczie sie ruszylo na glowce.Na razie blond kolor. Marcia co za zbieg okolicznosci.Moja mala takie same skarpetki z H&M ,naklejki nad lozeczkiem i fotelik. Zaraz zamieszcz swoj.Nie wiem czy mi wielkosc wejdzie.Najwyzej pozniej wysle link do galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie było mnie ostatnio bo jakos czasu nie miałam, u nas wszystko ok, katar jest z nami juz miesiąc i Aleksanderek dalej sie meczy, ale już mu mniej wyciągam, więc miejmy nadzieje, że mu przejdzie... Za tydzien lecimy do Polski na 2tyg, już nie moge się doczekac:D Prosze o hasełko na emiilka88@wp.pl :) Jak znajde czas dodam zdjęcia Olusia i dam Wam adres na mojego photobloga:) Co do wysypki to niestety nie pomoge:( Mam nadzieje że szybko znikną te plamki i juz się nie pojawią. Kolorowych snów, mój maluszek właśnie lezy w łóżeczku i trymam kciuki aby sam zasnął zobaczymy czy mu sie uda:D Dam znać;) Buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 sliczna corcia:) a co do wloskow to moj Olivierek tez ma bardzo malutko i czekam az bedzie mial bujniejsza czuprynke chociaz wiadomo u dziewczynek to lepiej wyglada a chlopaczkowi pozniej trzeba scinac :-) co do tych rzeczy to fajnie , ze mamy takie same hehe:) Zauwazylam , ze ten lezaczek mamas&papas ma duzo osob ;) Wiecie co dziewczyny...moj synek jest najwspanialszy na swiecie kochany bardzo duzo sie smieje ale zasypianie to dla mnie meka...On usypia mi tylko przy piersi i nawet nie ma mowy , ze zostawie go w lozeczku ... bedzie patrzyl na karuzele a potem placz...I ja go karmie na lezaco u siebie w lozku on zasypia , odczekam i klade go do lozeczka , czasem sie wybudzi czasem nie , jak sie wybudzi to znowu piers i spowrotem do lozeczka , od urodzenia uczylam go ze ma spac w swoim lozeczku i najczesciej spi , czasami tylko jak w nocy sie obudzi to spi juz potem ze mna , bo nie chce ryzykowac , ze jak po karmieniu spowrotem dam go do lozeczka to sie wybudzi...No i pozno chodzi spac zazwyczaj kolo 24-1 w nocy. Wczesniej fakt spi po kapieli moze ze 2h...hmm nie wiem w jaki inny sposob moge go usypiac niz przy piersi on juz sie tak przyzwyczail i boje sie co to bedzie jak bede chciala go odstawic...:/ Kolejna sprawa to jak skonczy 5 mies chcialabym zaczac mu dawac raz dziennie modyfikowane mleko zeby sie przyzwyczail do butelki , ale jestem kompletnie zielona w tym temacie a wiem , ze wy karmicie juz butelka wiec moze moglybyscie mi doradzic jaka najlpeij kupic butelke dla 5mies malca , jaki smoczek i jakie mleko najlepsze? Moge probowac sama , ale z checia skorzytsam z waszego doswiadczenia:) Pozdrowionka i dobranoc ja w koncu ide spac , bo synus spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jeszcze ostatnia sprawa :P Jak myslicie czy 4,5 miesieczny malec , ktory jeszcze nie siedzi moze juz przejsc z gondoli na spacerowke??? Bo moj synus ostatnio bardzo placze na spacerach , wybudza sie i placze a jak wezmie sie go na rece to taki zaaferowany patrzy dookola hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest 5.34. M w pracy, a ja cierpie na bezsenność :( Marcia, dlatego właśnie nie chciałam karmić piersią, przez to ciągłe 'wiszenie' dziecka przy piersi czasem całe dnie i noce. Może zacznij wprowadzać mu butlę? Ale ze swoim mlekiem? Ja tak robiłam od początku bo mi tak było wygodniej. I miałam święty spokój. Im wcześniej zaczniesz wprowadzać butlę tym łatwiej to pójdzie ( z doświadczenia paru znajomych mam) a przecież jeśli chcesz możesz nadal karmić swoim mlekiem. My mamy butelki i Aventowskie i TT. Z TT jestem o wiele bardziej zadowolona, bo Aventowskie często przeciekają jak słaiej dokręcisz i w dotyku jakieś dziwne się zrobiły od wyparzania. Odnośnie wielkości smoczka, nie doradzę bo my zaczynaliśmy kiedy mały miał 2 dni, więc startowaliśmy od 0+ :) Wózek- dziewczyny nawet nie wiecie jak żałuję zakupu wózka 3w1!!!!! Sprawuje się oki, ale....gondola posłużyła nam tylko przez 2 miesiące. Później przeprowadzka do UK, gondola została w Polsce a zabraliśmy tylko spacerówkę. I co??? Mały spokojnie mógł w niej jeździć od urodzenia ( z jakimś usztywnieniem pod plecki)! Więc my spacerówkę użytkujemy już 2 miesiące. I jestem mega zadowolona, więc Marcia przerzucaj się śmiało :D Nasza się rozkłada na płasko, więc podnosze lub opuszczam mu oparcie w zależności co chce. Jak nie śpi to podnoszę, on widzi i ogląda wszystko, a i zazwyczaj opuszczam mu budę całkiem, to ogląda ptaki, grzewa, chmury, i jest w niebo wzięty :D No, i nie płacze nigdy :) A my kolejny dzień w domu. Tak bardzo pada deszcz i wieje, że nie ma szans aby wyjść gdziekolkwiek z wózkiem :( Dziś u nas na obiad gulasz z żołądków +ziemniakami i naleśniki z serem. Wczoraj była pieczeń w sosie myśliwskim +kopytka. A Wy co dobrego gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe ja dzisiaj tez nad ranem nie moglam spac.Przenosilam mala z mojego lozka i sie przebudzila o 4 nad ranem.Zasnela dopiero o 5 .30.Ja juz pozniej nie moglam usnac.Poza tym przyleciala dzis moja siostrzenica. Nescafe ale ty szalejesz w kuchni.Masz czas zeby to wszytko ogarnac.Moj chlopak dzis ugotowala jaks wloska zupe.POdeslij czasem jakis fajny przepis.Moze te pieczen.Ja lubie jak mam czas cos ugotowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek mój M wstaje do pracy o 5 czasem przed i mimo wszytsko mały się budzi, szczęśliwy i uśmiechnięty i ani myśli aby spać :D Po godzinie gadania i jedzenia po trochu zasypia, ale ja już nie. Ja uwielbiam kuchnię, piec gotować... ale piec bardziej. Mały ma w kuchni krzesełko i zabieram go ze sobą i ma frajdę jak mikser włączam albo blender, albo obieram coś to zawsze mu pokazuję :) Obiad robie szybko bo mamy szybkowar- polecam :) A pieczeń, na 2 osoby ok 400g mięsa (najlepiej łopatka albo karczek) przyprawić i podpiec na patelni z każdej strony. Pokrajać w ok 1-1,5 cm plastry, ja przekładam do szybkowaru, zalewam wodą aby przykryła mięso, wrzucam liść laurowy i ziele angielskie, pieprz, wegetę. Dusić w normalnym, garnku przez ok 1,5h dolewając wodę jeśli trzeba. W szybkowarze dusi się to 15 minut. Potem wyciągam mięso i zabielam sos. I już :) A ja muszę kombinować co na obiad zamiast ziemniaków bo M się ziemniaki przejadły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe dzisiaj wyprobowalismy spacerowke i strzal w 10! malutki najpierw wszystko ogladal zaciekawiony , najwieksza radoche mial w sklepie a potem zasnal , rozlozylam mu siedzenie i smacznie spal 3h , hura! my dzisiaj na obiad mielismy kotlety mielone ziemniaki i buraczki , gotowal moj chlopak i brat. wstyd sie przyznac ale ja nie potrafie i nie lubie gotowac , czasem zrobie jakis obiad ale to prosty..dobrze , ze moj chlopak lubi gotowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak obiecałam, zdaje relacje... Oluś wczoraj sam zasnął w łóżeczku i dzisiaj za dnia też, także robi postępy:) Teraz akurat spi u mnie na rekach bo nie chciał w łóżeczku zsnąć i musze go odłożyć:) Co do butli to ja ma tommee tippee wszystkie butelki i jak mały miał 3 tyg [pierwszy raz próbował butelki i nie miał problemu z picia z niej, a do dzisiejszego dia nie potrafi pic ze zwykłych butelek chce je całe obiąć, robi tak bo TT przypominaja kształtem piers i tak samo dziecko wygina wargi, także Marcia polecam:) Co do spacerówki to sama sie nad tym zastanawiam, bo mój maluszek już ledwo co miesci sie w gondoli, a tym bardziej jak tam jest jeszcze śpiworek, na długoś i szerokość jest na styk. Tyle że on bedzie miał 4m-ce dopiero za 9 dni i mam spacerówke kubełkową... No i 09.02 lece do POlski i nie wiem czy mu za zimno w spacerówce nie będzie... co Wy na to? Co do gotowania to ja wczoraj na wieczór sałatke gyrosa robiłam, dzisiaj na obiad łosoś z ziemnikami, a na kolacje drożdzówki piekłam, pyszne wyszły a robiłam pierwszy raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie weszłam na nasza poczte : Olivia ma śliczny kolorek oczów:) No taka słodka że szok:) Olivierek tak jak mój Oluś ma ciemne oczka i słodki uśmieszek, no i mamy takie same łóżeczka:D Ja jeszcze przewijak mam do tego:P Kacperek ma super fryzurke hehe:) Fajny chłopczyk z niego Kubuś widać że lubi jeść ;) |Ma takie pucki jak mój Oli:) Ldenka jakie ma super włoski, takie długie a jak się urodziła to już w ogóle:) Mamy taką samą karuzele, Oluś ją uwielbia aż piszczy do zabawek i ciągle się do nich smieje, a od kilku dni dotyka przycisków i czasami uda mu się zmienić melodyjke:P Amelka strasznie podobna do córeczki mojej koleżanki:) Fajna dzidzia:) Wszystkie dzieci śliczne, każde inne i niepowtarzalne :) Dzieci są cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka88 mamy takie same lozeczka? ale fajnie :) widze mamuski , ze mamy podobny gust :-) co do tej spacerowki to ja tez mam kubelkowa , ale synkowi bylo bardzo w niej dzisiaj wygodnie. Ja Tobie bym radzila w Polsce uzywac gondoli , bo jesli beda sniegi i mrozy to dziecku bedzie cieplej a po powrocie przerzucicie sie na spacerowke. Dziewczyny dzieki za rady z butelkami , jutro pojde w poszukiwanie butelki i zaczne podawac synkowi moje mleko z butli a z czasem sprobuje modyfikowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Marcia no to super, że spacerówka się sprawdziła :D Ja właśnie nie chciałam kubełkowej. Wybieram się w marcu do Polski ( jak nic mi planów nie pokrzyżuje) zalatwiać nam ślub kościelny :) milka uwielbiam rybyyyyy:D hm a co dziś na obiad?? nie wiem jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki :-) patrzylam na nasza poczte, sliczne te nasze dzieciatka :-) marcia- co do butelek to my tez uzywamy tommee tippee i jestesmy zadowoleni. smoczki sa szerokie i podobno przypominaja piers kobieca i wlasnie TT sa polecane przy karmieniu mieszanym tzn piers i butla. co do smoczkow to sa rozmiary zobacz sobie na opakowaniu ale rozmiar 2 to jest 3-6 miesiecy z tego co pamietam. co do kulinarii to u mnie zazwyczaj gotuje maz-bo umie i lubi a ja tylko od czasu do czasu cos upichce np wczoraj byly kotlety -pycha!!! u nas dzis leje i wieje tak ze nosa z domku nie wynurzamy!!! ehh szkoda!!! pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M gotował przez 1,5 roku 5 dni w tygodniu, ja zawsze w soboty i w niedziele gotowaliśmy wspólnie. Zawsze kończył pracę wcześniej niż ja, więc jak wracalam to obiadek już czekał. Teraz role się odwróciły ale nie narzekam :D Wczoraj daliśmy radę chociaż na chwilę wyjśc z domu ale dziś już się nie da wogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wkurzylam! Miałam mega długa wypowiedz, pisałam ja na iPodzie i mi cholera się wszystko skasowalo wrrrr.... Co do obiadu to ja dzisiaj nie robię, nie chce mi się. Marcia z gondola masz racje i chyba tak zrobię ze względu własnie na mróz. Co do butelek TT to niecały tydzień temu byłam a Asdzie i byla przecena zestawu butelek 2x150ml 2x260ml jeden niekapek260ml soczki do butelek 2x medium low (3-6m-cy) 2xfast low(6+) i jeden zwykły smoczek0-3 za 15.99. Dzisiaj jadę z mężem na zakupy ciuchowe do Matalana bo moja mama dała mi kupony z 20% obniżka na wszystko:) także trzeba skozystac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam łooo matkooo muszę was doczytać, nie pisałam bo urwanie głowy miałam:/ no wlaśnie my dzis odkupilismy spacerówkę silver cross pop sport, 19lutego przyjeżdza do nas konsul i juz umówieni jestesmy na składanie paszportu, wiec odpadnie nam bardzo długa podróż do londynu, jak tylko dostane paszport do reki ( możliwe że wyślą pocztą ) od razu bilet kupuje i fryyy do polandii :D zajarana jak gwizdek jestem :) juz nie wytrzymuje tu siedziec:/ dziewczyny ma któras z was implant podskórny? my tez uzywamy od samego poczatku smoczki i butelki TT Nescafeq a moze zamiast ziemniaka , ryz basmati albo kuskus? albo kasza? no to dawajcie ten mail i hasło :) kedziore-k@wp.pl jaki rozmiar zdjec mam wrzucac? rozalka jest taka ruchliwa ze ja czasem nie wyrabiam, ona juz chce chodzic! podtrzmywana za raczki zasuwa tymi nóżkami az sie kurzy pozniej napisze cos tam wiecej bo sie księżna obudziła na obiad :) pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) kupilam dzisiaj butelki dwie tomme tippee 260 ml z tym smoczkiem co wyglada jak sutek i kupilam mleko w kartonie na probe sma , po spacerku podalam synkowi , ale on niestety nie byl zadowolony :( zjadl z 20 ml wiecej nie chcial , on ten smoczek probuje wsysac jak piers i gryzie go , jestem zalamana , ale bede jeszcze probowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi dziewczyny czy któras z was rodziła w centrum londynu na euston road -szpital został mi tydzien i czuje kłucie jak chodze czy to niedługo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka ja miałam implant, a o co chodzi? Kombinuje ziemniaki podsmażane, z piekarnika w plasterkach, z piekarnika całe, kluski śląskie, kopytka, ryż kasza jęczmienna. Kuskus u nas nie przejdzie, bo i ile ja zjadłabym to M nie przeszłyby to przez gardło :D Robię ziemniaki tylko nie mogą byc takie najzwyczajniej gotowane, a dziś i tak były : bo żadne pieczone do wątróbki nie pasują :D Marcia nie poddawaj się, w końcu zakuma o co chodzi ;) Mój już tydzień uczy się pić z kuka niekapka i tez mu nie wychodzi, cierpliwości. A może podaj swoje mleko na początku aby przyzwyczaił się do butelki najpierw????? Milka fajna promocja!! my kiedyś za 2 butelki TT 150ml daliśmy ponad 10f :) A jednak stary nick zostaje, chciałam samo nescafe ale zajęte już 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale fajne te wszystkie dzieciaki :D slodkie i sliczne wszystkie i każde z osobna :D z tym implantem to miałaś jakies skutki uboczne? moje zdjecia sa we folderze rozalka pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia ale fajna ta Twoja Rozalka a jaka duza juz dziewczynka:) a pierwsze zdjecia sa przeslodkie malenstwo :) ja moze jutro dzisiaj albo jutro tez dodam wiecej zdjec Olivierka z roznych miesiecy. nescafe ja probowalam mu dawac tez moje mleko juz wczesniej w butelce , ale tez nie za bardzo chcial pic , bo on ma problemy ze zlapaniem tego smoczka...tak samo zwyklego smoczka tez nie toleruje....po kapieli probowalismy znowu go nakarmic i wypil 30 ml wiec zawsze cos...ale potem dossac sie szczesliwy do cyca i po 10 min zasnal...ech chyba nie bedzie lekko , ale nie poddam sie! Wlasnie tez myslalam o tym kubku niekapku , ale najpierw sprobuje go nauczyc z butli:/ teraz zaluje ze od poczatku nie dawalam mu mojego melka z butelki chociaz raz dziennie...chyba ze on jest jakis wyjatkowo nieugiety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia ale dodalas duzo zdjec super! obejrzalam wszystkie masz piekna coreczke i jak pieknie ubrana na kazdym zdjeciu :) tak sie napatrzylam i stwierdzam , ze jako drugie dziecko tez chce coreczke :D ja tez dodalam jeszcze pare zdjec Olivierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia- may takie samo łózko i tez mą taka pościel tą brązową hehe, a Rozalka cudna, jaka malenka była. Na niektórych zdjęciach przypomina mi mojego Aleksanderka i ma taka samą linie włosków hehe maria- Olivierek slicznie się śmieje i na niektórych zdjęciach wygląda jak laleczka:P No a co do butelek to spokojnie pewnie się nauczy:) Ja Olusiowi podaje Aptail, przez pierwsze 2 miesiące jadł polskie Bebiko, ale zmieniłam na angielskie bo mimo iż najdroższe to i tak się bardziej opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki milka :) aj ten jego usmieszek to ja tez uwielbiam a najfajniejsze jest to , ze on prawie caly dzien sie smieje :D co do tych butelek echh no mam nadzieje , ze w koncu zalapie....bede probowac codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aptamil :) Nie Aptail :P :) No mój też się cały dzień śmieje, tyle że jak widzi aparat to powaga i nic go nie rusza hehe:P Dlatego mam bardzo mało djęć z uśmiechem... Wysłałam na poczte zdjęcia maleńkiego Olusia do miesiąca i zaraz p porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo milka Ty tez dodalas zdjecia :)) Jejku jaki okruszek malutkiiiii , slicznosci! a na tym jednym ze zdjec widze , ze Mezus lezki w oczach mial:) Moj caly czas sie smial i byl w ciezkim szoku , ale poplakal sie jak mu powiedzialam rano , ze mi wody odeszly haha :D echh piekne wspomnienia a tutaj nasze dzieci maja prawie po 5 , 6 mies. ale ten czas leci! nasze kochane kruszynki rosna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×