Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

zapomniałam zupełnie i przypomnieć nie mogę sobie jak tu nazywają łóżeczko dla niemowlaka które póżniej można przerobić dla starszaka :/ jakieś pomysły dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze cot bed, a takie zwykle dla niemowlaka to zwykle cot. ale nie wiem czy o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja wpadlam na chwilke,bede wieczorem.Mam do was pytanie,czy korzystacie z house benefit??ja chce wynajac mieszkanie z moim chlopakiem.Dopoki nie wroce do pracy byloby nam ciezko wynajmowac z jednej pensji.Czy korzystacie z tego typu dofinansowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 my dopiero bedziemy sie starac o house benefit bo sie ludzi pozbywamy z chalupki , czekamy na ciebie wieczorem Izabell1982 już znalazłam :D Baby Cot converts to Toddler Bed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wlasnie bedziemy sie starac o ten housing benefit. Jak tylko wprowadzimy sie do nowego mieszkania to zadzwonie do ksiegowej, bo podobno jak juz tak daleko jestem w ciąży to mozna sie starac tak jakby dziecko juz bylo na swiecie (na 3 osobowa rodzinke wieksze szanse ze sie cos dostanie niz tylko na 2) ale na sto procent to sie ksiegowej dopytam, bo tez byloby nam ciezko placic caly czynsz. a moze dopiero doradzi nam staranie sie po urodzeniu dziecka, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka ze tak sie wtrace..wybaczycie otoz mam dwa opakowania Duphastonu zakupoione w Pl W RAZIE CO ale na szczescie nie byly przydatne..jakby ktos chcial Odsprzedam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wazka 🌼 (moja kolezanka z forum marcówek) no przypomnialas mi - ja tez mam 3 nietkniete opakowania duphastonu z Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się zastanawiałam jak to z tymi benefitami jest.U mnie tylko mój men pracuje a znam dziewczyne która w banku pracuje jej mąż menager w restauracji w city i mają tyle benefitów że kupili dom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wlasnie weszlam na tą stronę i tam napisano ze wysokosc dochodu na rodzine nie moze przekroczyc 16000 rocznie! Czy to prawda? Wychodziłoby na to ze tylko jedna osoba pracowałaby i jeszcze zarabiała najniższą krajową! Bo juz jesli ja i mąż pracujemy to chocby człowiek doprawdy grosze zarabiał to i tak sie nie bedzie nalezało! No nie załamała mnie ta informacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Maliniakowa , ja też znam polaków co z benefitów otworzyli solarium dyskotekę i dostali dom z councilu, ostatnio załatwiałam pare rzeczy w job centre ponieważ nie pracuję i spotkałam się z takim hmm małym zainteresowaniem mną , następnym razem już się nie dałam i powiedziałam że czuję się urażona ich zachowaniem i może powinnam mieć inny kolor skóry to wtedy mnie obsłużą jak powinno być? jak nam nie dadzą to się bedziem odwoływać :D a cooo ;) tak długo aż dadzą ;) czesc wazka85 a od czego ten duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell1982 a spróbować zawsze możesz ;) a co tam najwyżej odmówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to jest to.Jakbyś urodziła się w Afryce to by Cię było stać nawet na 3 domy i ze 4 auta.No cóż taka prawda.Nawet rodowity biały Anglik nie dostanie tyle co "anglik" z Afryki.I dużo Polek z tego korzysta.Żyją w związkach z murzynami albo ciapkami i kaska leci.Są też takie które przeszły na islam i zakryte chodzą.W domu codziennie dostają tak dla zasady ale cieszą się że stać je na wszystko.Nie rozumiem takich osób.Właściwie kobiet.Siedzą cicho i zastraszone ale robia to dla kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujac na zuzie
czesc dziewczyny dzis wrocilam od lekarza bo miaam wizyte tydzien TEMU BYLAM NA USG X-RAY I ZAOWARZYLI JAKAS PRZERWE MIEDZY BRZUCHEM A LOZYSKEM IE SADZE ZE TO ODKLEJAJACE SIE LOZYSKO BO BY ZAREAGOWALI OD RAZU ALBO WZIELI MNIE DO SZPITALA DZISIAJ BYLAM PO WYNIKI I POWIEDZIELI MI TAK : PLUS JEST TAKI ZE BADANIA Z KRWII MOCZU SA BARDZO DOBRE ORAZ CISNIENIE WIEC NIE MAM SI O CO MARTWIC ALE JA I TAK SIE STRASZNIE MARTWIE BO NIE ZROZUMIALAM DOKLADNIE CO TO ZA PRZERWA JEST TO JEST MOJA 1 CIAZA I W DODATKU W ANGLII I NIE WIEM CZY MOGE IM ZAUFAC I ZE NIC SIE NIE STANIE 4 USG MAM ZA 3 TYG TERAZ TYLKO CO TYDZIEN WIZYTY U POLOZNEJ AHA DZIS MI SIE ZACZOL 35 TYDZIEN CIAZY CZY KTORAS Z WAS TEZ MIALA TAKI PRZYPADEK? LUB ZNA KOGOS KTO TAK MIAŁ?? JA SIE BARDZO DOBRZE CZUJE NIE PLAMIE ANI NIC DZIECKO BARDZO CZESTO SIE RUSZA I NIC MNIE NIE BOLI PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko obawiam że odmówią i stwierdzą że dom za duży dla nas i dziacka i mamy coś mniejszego poszukać to wtedy bedziemy sie kwalifikować :/ hhmm nie bardzo mnie sie stąd wyprowadzać , mieszkamy tu już prawie trzy lata , znamy wszystkich sąsiadów, mam bardzo blisko do lekarza i poradni , okolica spokojna i blisko park ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtaj Izabell🌼 ;) duphaston to jest hormon progesteron stosowany w razie niedoboru tego hormonu (plamienia itp) on podtrzymuje ciaze.. Izabell piszesz o working tax credit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujac na zuzie współczuję kochana, ja bym zadzwoniła do położnej i zapytała sie o tłumacza , bo masz obawy i chciałabyś je rozwiać i się martwisz bardzo że nie zrozumiałaś lekarza , no mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze , wypoczywaj dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważko, mwie o housing benefit, bo bedziemy teraz sami mieszkac w nowym mieszkaniu i ciezko tak placic czynsz samemu za 2bed flat:( czekajac na zuzie- niestety nie slyszalam o takim przypadku, nie pomoge. Ale nie martw sie, na pewno wiedzą co robią! gdyby odklejało sie łozysko, to prawdopodobnie krwawiłabys troche i na pewno by Cie zatrzymali w szpitalu, glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzyłam właśnie na naszą tabelke i wyszło że mój maluch najmłodzszy i najpózniej się wykluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujac na zuzie
NO TAK ALE JA MIALAM DZISSAJ WIZYTE Z GINEKOLOGIEM (CHINKA) KTORA ZTWIERDZILA ZE WSZYSTKO JEST DOBRZE ZBADALI MI MOCZ ZMIERZYLI CISNIENIE I POWIEDZIE;LI ZE NIE MAM SIE CZYM MARTWIC BO GDYBY COS SIE DZXIALO NIE TAK TO WYSZLO BY TO Z KRWII I MOCZU KURDE JUZNIE WIEM ALE ONI NIE SA CHYBA AZ TAK DURNI GDYBY COS SIE DZIALO ZAREAGOWALI BY INACZEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliniakowa ale i tak bedziemy na twojego malucha czekać cierpliwie i trzymać kciuki żeby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisze sie do tabelki: . madziulek30.............13.07.2010..........17..........staines emiliabhx.................28.07.2010..........15..........birmi ngham malinoakowa.............15.08.2010..........12..........londyn< br /> oczekujac na Zuzie......8.03.2010...........35.......Goole/Doncaster fisiowna....................9.02.2010...........39..........Lond yn Izabell1982................20.03.2010..........33........Londy n/Hounslow krisana......................?......................5...........londyn/nw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wizyte u gin dopiero w sb i mam nadzieje ze wszystko jest ok. mialyscie doscwiadczenie z przychodnia medyk na ealingu?bo tam wlasnie ide. bo do gp mam dopiero 12.02 i nie chce mi sie czekac tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujac na zuzie myślę że gdyby to było coś poważnego to zajęliby sie tobą jak trzeba , w końcu niedługo rodzisz i chyba wiedzą co robią , nie martw sie kochana bo to szkodzi i tobie i dziecku , dopytaj sie dokładnie u położnej , będzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy tez tak na poczatku schizowalyscie?ja ciagle wyszukuje sobie jakies nowe zagrozenia...i panicznie sie boje bo mam kota w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak Krisana też ma maluszka:) Oczekując na zuzie może wybierz się do pl ginekologa jeśli się martwisz.Albo do angielskiego tylko prywatnie(ceny chyba nawet mniejsze niż u pl) Przynajmniej się uspokoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oczekujac na Zuzie wiem ze sie martwisz ale tyle dobrego ze jestes juz przy koncowce, zapewne ta przerwa nie szkodzi dziecku a moze ma miec wplyw na rodzaj porodu, bo jesli tak to zrobia ci cc ... grutn ze z malym ok i ze ty sie dobrze czujesz Izabell no czytalam o tym beneficie i tak jak napisalas co do zarobkow tutaj czyjas wypowiedz.. Jezeli wasze dochody przekraczaja 15000 brutto, a pewnie tak skoro nie macie WTC, to raczej nie ma o czym mowic, ale zlozyc zawsze mozesz, to nic nie przeszkadza. Oni wyliczaj to MNIEJ WIECEJ tak: po odliczeniu kosztow mieszkaniowych od calego dochodu (lacznie z Child Benefit i Child Tax Credit) powinno zostac na rodzine ok £200 na tydzien - minimum socjalne. Zeby sie dokladnie dowiedziec musialabys sobie przeliczyc np. tu: http://www.entitledto.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatnie polski gin w londynie 60f za wizyte a jak z usg to 120!!!!!!!! zgdziercy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ponawiam tekst z 5tej strony : proponuje żeby wpisywać do tabelki płeć dziecka < o ile już znamy> szczęśliwe brzuchatki : fisiowna....................9.02.2010........39...... ....Londyn oczekujac na Zuzie......8.03.2010.......35.......Goole/Doncaster Izabell1982................20.03.2010.......33....... .Londy n/Hounslow madziulek30.............13.07.2010......17.......... staines emiliabhx.................28.07.2010.......15........ ..birmingham....? malinoakowa.............15.08.2010.......12.......... londyn< br /> krisana......................?...................5... ........londyn/nw krisana witamy na forum i gratulujemy brzuszka :) ja nie fiksowałam bo prawie cały dzien i całą noc spałam i nie wiedziałam nawet jaki dzien tygodnia ;) może któraś z dziewczyn miała podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×