Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

paszporty - nie wiem, czy wiecie, ale jesli jedno z rodzicow pracuje w UK 5 lat legalnie przed urodzeniem dziecka i moze to udokumentowac P45 to dziecku nalezy sie tez paszport brytyjski. my z mezem jestesmy tu juz prawie 10 lat, synek ma polski i angielski paszport. Moj synek poki nie stal, to zasypial sam w lozeczku, po karmieniu go odkladalam. Teraz jak go wloze po karmieniu a nie zasnie przy butli to myk na brzuch i wstaje i sie cieszy :) A sam z tej pozycji jeszcze sie nie polozy, wiec tez jak byl mniejszy z zasypianiem bywalo latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia 89 a co to za strona na NK skąd mozna zamawiac posciel ? :) prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozyczka wpisz w wyszukiwarce na nk materacyki dzieciece i tam jest taka firma z londynu i maja duzy wybor akcesorii dla dzieci nie tylko posciel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIEKUJE ZA STRONKE :) CIEKAWA!!! cos moze wybiore dla dziecka :) a jak amcie inne ciekawe jeszcze to ja poprosze i bede wdzieczna ;).Dobrej nocki życze. PS.czy któras mama ma termin na kwiecien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Mi mala sie obudzila juz przed siodma.Noc w miare wzgledna.Jedyne godzinny przespane ciagiem to 11-3. Biedroneczka moj partner tu siedzi juz 8 moze juz 9 lat.Nie wiem dokladnie,ale 5 lat to ma na pewno zalegalizowana prace. Ja mojej Amelki tez bym nie oddala to zlobka.Chyba ze do zaufanej niania.Ja na pewno bede w domu 2 lata.Pozniej rozejrze sie za jaks fajniejsza prace.Do starej juz na pewno nie wroce.Jesli nie dostane spelniajacej mojej oczekiwan, to pojde na jakies kursy itp. Nescafe jak tam pgladnie domkow,jak moge spytacZmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello:D Mój mąż właśnie wraz z kolegą i moim bratem wyruszyli na ryby :) Emilka a jakbyś kupiła małej śpioszki o rozmiar większe i zaszyła rękawki? Nie wiem co poradzić na to drapanie. U nac wczoraj zauważyłam, że ciemieniucha schodzi. :) I mały coraz rzadziej się drapie po głowie, już mu nie zakładam skarpetek na noc ;) Biedroneczka, miło że napisałaś coś o was. Super pomysł z opiekunką. Mój dzieć ma skończone 5 miesięcy i waży 9kg :D Odzywaj się jak najczęściej. Byliśmy wczoraj oglądać mieszkanie do wynajęcia z HA. Mieszkanie cudowne! (narazie nie wygląda bo jest do remontu od podstaw) Przede wszystkim suche. Duża kuchnia (moje królestwo:D) 2 sypialnie, schowek taki duży że spokojnie można pokój z niego zrobić hehe! Ogrzewanie gazowe i kaloryfer w łazience czego w tym mieszkaniu brakuje :D Wady: nie ma balkonu, dzielnica na końcu świata tzn ani jednego sklepu w pobliżu tylko kilka 4 piętrowych bloków, rzeka i jakieś pola rozkopane- budowa osiedla domków w trakcie, no i co przewazyło to mieszkanie na 2 piętrze. Za wysoko. 1 piętro max z wózkiem i małm dzieckiem wg mnie. Aaaa i czynsz. Teraz za 1bedroom płacimy 260F/mc a tam 210F/mc za 2 beedrooms! Fajna różnica, prawda? I tylko dlatego tyle mniej że to małe miasteczko a teraz mieszkamy w dużym mieście. Oddalone od nas ok 15mil. Hmm zastanawiam się co dziś będę robić. Aaaaa ciacho ooooooz chałwą :D Chłopcy wrócą gdzieś kolo 15 pewno więc mam pół dnia. Kupiliśmy małemu wczoraj 4xpajacyki w Tesco bo takie śliczne i rzeczywiście super materiał Zobaczymy jak się będzie nosił. I 2 piżamki dwuczęściowe :) Takie piękne kolorowe. Mały aż piszczał jak je w domu rozpakowywałam i musiałam mu jedne założyć. Piję właśnie kawę. Emilka jak implant?? Biedroneczka ile kosztuje tutaj wyrobienie paszportu UK? U nas 93F, a Polsce 30 zł ale to PL a UK jak to jest? Różyczka napisz wiadomość do nich :) Ja mam to konto w znajomych ale nie zamawaiłam stamtąd jakoś nic. Może dlatego że rodziłam w Pl i rzeczy w stylu czapek pilotek i pieluch kupiłam sobie tam. Pościele, któraś dziewczyna pisała że są szorstkie. Marcia? Madziulek? Ja na takie rzeczy bardzo zwracam uwagę. Ale ja z tych pedantycznych ;) A mam 2 komplety pościeli, jedną taką http://allegro.pl/posciel-flanelowa-z-suwakiem-atest-pl-120x90-cm-i1464453008.html wzór pierwszy, a drugą taką http://allegro.pl/bon-dodo-posciel-3-czesciowa-farm-i1463341671.html Ta druga ma świetny materiał i mogę śmiało polecić. Różyczka. Zapraszamy, pisz z nami, ale tu większość mam już :) A mój maluszek ma ponad 5 miesięcy i cały czas śpi pod kocykami albo w śpiworku. Kołderki użyłam tylko raz bo mu pod nią zbyt gorąco :) Ja nie kupuję ubrań ani niczego takiego jak pościel przez neta bo ja przed zakupem takich rzeczy muszę dotknąć jaki materiał, czy przyjemny :D Ojej ale elaborat :D Zajrzę później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy zakupić nowy leżaczek dla małego. Ten który mamy jest do 9kg i mały go już tak rozbujał no i siada na nim nawet jak go przypnę. Może ktoś coś poleci do 20kg? Mam na oku to http://www.babycity.co.uk/bouncers-rockers-swings-rockers-with-toy-bar/bright-starts/bright-starts-savanna-dreams-rocker-pd-3230.html ale nie znalazłam opinii o nim. Pierwszy leżaczek też tej firmy i jest świetny. Kacperek go uwielbia i dużo czasu spędza na nim. A muszę kupić takie że będę mogła postawić go na łózku bez obaw że się 'zbuja' stamtąd a te wszytkie siedzonka infant to toddler np FP takie bieguny mają, że mam co do nich wątpliwości... Ktoś posiada jakieś info w tym zakresie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe to ja pisalam o tej poscieli.Dla mnie zbyt twarda.Po kilku praniach moze nabiera miekkosci.Dziewczyny kupowaly tez z nk.Wiec moze doradza.U mnie lezt razie w szafie.Zostawilam na pozniej. 260 funtow za czynsz.Jestemw szoku.Baedzo tanio.My wynajmujemy mieszkanie z jedna para.I tak nam wychodzi z w miesiacu z oplatam nawet ponad 700 funtow.Datego bardzo juz chcemy byc na swoim Zaintrygowalam mnie troche temat paszportu.Ja chcialabym tylko ze wzgledu dla malej.Umozliwia on wyjazd do wilu krajow bez wizy.Tylko dla tego powodu mnie interesujje.Przeczytlam jednak ze obydwoje rodzicow musi miec 5 letni pobyt.Dla zaintersowanych link do strony:http://www.uk-rezydent.com/brytyjski-paszport-rezydent/brytyjskie-obywatelstwo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Korzystam z okazji ze synek sie bawi w bujaczku:) Moj aniolek po raz kolejny przespal caala noc od 20 do 7 rano no czyz on nie jest kochany?:D Wczoraj mielismy pieekna pogode 15 stopni! Sloneczko swiecilo i wybralismy sie dwa razy na spacer , najpierw wozeczkiem a potem w nosidelku - tat anosil:) Maly byl wniebowziety , bo mogl sobie wszystko ogladac a jak weslzismy do skelpu z zabawkami to juz wogole raj!;) Nescafe placisz 260f za mieszkanie wow to bardzo malo! My mieskzamy tez z jedna para ale mamy dosc mieszkania razem, bo ciahle wypomiannie , ze za duzo pierzemy , ze swiatla nie gasimy heh...no i u nas takie fajne mieszkania 1bedroom to 375f za miesiac plus oplaty...ale bedziemy sie rozgladac. Co do poscieli to ja jestem zadowolona , jak wyprasowalam to jest milsza w dotyku , malutki sie nie rozkpuje , jest mu cieplo , ale nie budzi sie zgrzany ,wygodnie mu na podusi a co najwazniejsze wybralam mu takie kolorowe posciele i on caly czas ja oglada;) Fajny ten bujaczek co wynalazlas! Synek jeszcze sie miesci w swoim mamas&papas , ale pewnie za miesiac juz bedzie gorzej:) Dzisiaj niedziela a my musimy isc n zakupy , bo wszystko nam sie konczy pampersy , chusteczki , jedzenie itd hehe. Buziaki dla was dziewczyny milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u nas to mąż sie strasznie napalił na ten brytyjski paszport, nawet juz papiery przyniósł z poczty do wypelnienia ale niestety tez musimy poczekać, wiadomo że chce sie dla dziecka jak najlepiej i żeby miało jak najłatwiej później w życiu implant hmmm po powrocie z pl chyba go usunę, mam tak rozregulowane wszystko że nigdy nie wiem kiedy poleci ja zamawialam pościel z wkładami z nk i jestem zadowolona, mała praktycznie od 3go miesiąca śpi pod kołderką i nie rozkopuje, podusi jeszcze jej nie daje chociaz jest dosyc płaska, pościel nie jest sztywna a kolory sie jak na razie nie spierają, wybrałam kubusia puchatka w liściach kiedys był jeszcze iny sklep z pościelą itp cos tam ABC ale nie pamietam, trzeba by było poszukać w historii wstecz naszych rozmów Różyczka_ tu juz chyba nie ma żadnych brzuchatek :) odezwe sie później mykam do córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek & Marcia. U nas 260f to jest dużo jak na 1bedroom (mówię o mieszkaniach z HA). Za 375f mozna spokojnie wynająć od kogoś umeblowane mieszkanie w mieście 2bedroom bądź domek gdzieś w małym miasteczku. My chcemy wyprowadzić się do miasteczka małego, jest kilka takich z których M miałby do pracy 10-15 minut, a nie godzinę jak stąd. Pozatym w małych miasteczkach inna społeczność. Tutaj dużo ćpunów, pijaków, bezrobotnych, młodych szukających zaczepki. Tam osiedla domkowe, przyjaźni ludzie, cisza, spokój, no i tańsze mieszkania. Nie wyobrażam sobie wychowywać dziecka tu gdzie mieszkamy teraz. Dziewczyny a poszukajcie jakichś prywatnych housingów. To troszkę drożej niż HA ale taniej napewno niż wynajem. Zawsze coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe ja slyszalam ze w Szkocji jest ogolnie taniej.Wiec nie ma co porownywac.Cale poludnie Anglii jest generalnie drozsze. Jak juz ostatnio wspominalam my tes sie staramy o mieszkanie z councilu.Jeden blok jest super,nowe budownictwo i wybudowany wlasnie przez HA.Czynsz jest tam za dwupokojowe(sypialnie)100 funtow tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Moge prosic, zebyscie napisaly, czy macie chlopca czy dzieczynke i jaki wiek, bo Wy juz sie wszystkie znacie, a mi ciezko wyszukac te informacje wsrod tylu postow. Dzieki z gory. Odnosnie strony na NK - mam z niej kilka rzeczy, jestem zadowlona. Ten sklep jest w Londynie, dziewczyna ma go w domu. Paszport polski w Londynie to byl koszt ok 20 funtow. Angielski chyba 95 funtow. Mialam w domu po 3 dniach od wizyty. I w ramach wyjasnienia - tylko jedno z rodzicow musi pracowac 5 lat przed urodzeniem dziecka. U nas obydwoje spelnialismy warunki, ale ja pojechalam to zalatwic i tylko moje papiery przedstawialam. Zalatwialam to w pazdzierniku 2010, zakladam, ze nic sie od tej pory nie zmienilo. Nescafe - duzy Twoj chlopak, ale po 6 miesiacu wolniej sie przybiera. Odnosnie bujaka - ja nie polecam. Mialam taki do 9kg - powazna hustawke i z doswiadczenia powiem, ze od czasu, kiedy moj synek zaczal raczkowac nie bylo mowy, zeby w tym wysiedzial. Takze ja np takiego do 20kg bym nie kupila, bo by stal pusty, ale to pewnie zalezy od dziecka.... Ja ciuszki raz kupilam w Tesco, ale w Polsce, tutaj na poczatku kupowalam w sainsburym, a teraz h&m - maja fajne body, ktore nie rozjezdzaja sie na ramionach, bo sa tam zatrzaski i sa rozciagane przy pieluszce. Nam najbardziej odpowiadaja. Odnosnie drapania w nocy - wlasnie mi sie przypomnialo, ze mozna cos na raczke zalozyc, ale za dnia nie wolno, bo dziecko powinno cwiczyc odruch chwytny. Sa teztakie spacjalne ciuszki z jedwabiu - silk - wlasnie na egzeme i one dobrze dzialaja na skore. Sa jednak bardzo drogie - np body 40 funtow. Takze to juz inwestycja, ale moglaby pomoc. Milego wieczoru i napisze juz jutro z pracy! Idziemy kapac malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Moge prosci, zebyscie napisaly, czy macie chlopca czy dzieczynke i jaki wiek, bo Wy juz sie wszystkie znacie, a mi ciezko wyszukac te informacje wsrod tylu postow. Dzieki z gory. Odnosnie strony na NK - mam z niej kilka rzeczy, jestem zadowlona. Ten sklep jest w Londynie, dziewczyna ma go w domu. Paszport polski w Londynie to byl koszt ok 20 funtow. Angielski chyba 95 funtow. Mialam w domu po 3 dniach od wizyty. I w ramach wyjasnienia - tylko jedno z rodzicow musi pracowac 5 lat przed urodzeniem dziecka. U nas obydwoje spelnialismy warunki, ale ja pojechalam to zalatwic i tylko moje papiery przedstawialam. Zalatwialam to w pazdzierniku 2010, zakladam, ze nic sie od tej pory nie zmienilo. Nescafe - duzy Twoj chlopak, ale po 6 miesiacu wolniej sie przybiera. Odnosnie bujaka - ja nie polecam. Mialam taki do 9kg - powazna hustawke i z doswiadczenia powiem, ze od czasu, kiedy moj synek zaczal raczkowac nie bylo mowy, zeby w tym wysiedzial. Takze ja np takiego do 20kg bym nie kupila, bo by stal pusty, ale to pewnie zalezy od dziecka.... Ja ciuszki raz kupilam w Tesco, ale w Polsce, tutaj na poczatku kupowalam w sainsburym, a teraz h&m - maja fajne body, ktore nie rozjezdzaja sie na ramionach, bo sa tam zatrzaski i sa rozciagane przy pieluszce. Nam najbardziej odpowiadaja. Odnosnie drapania w nocy - wlasnie mi sie przypomnialo, ze mozna cos na raczke zalozyc, ale za dnia nie wolno, bo dziecko powinno cwiczyc odruch chwytny. Sa teztakie spacjalne ciuszki z jedwabiu - silk - wlasnie na egzeme i one dobrze dzialaja na skore. Sa jednak bardzo drogie - np body 40 funtow. Takze to juz inwestycja, ale moglaby pomoc. Milego wieczoru i napisze juz jutro z pracy! Idziemy kapac malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczka ja mam 5miesiecznego synka Olivierka:) Jesli chcesz to jest nasz mail , na ktory wysylamy zdjecia swoich pociech moze i Ty do nas dolaczysz! naszedzieci@poczta.onet.pl - podaj swojego maila a wysle Ci haslo do poczty - bedziesz mogla poprzegldac nasze zdjecia i sama pokazac swojego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze , ze twwoj maly tak spi. Dzisiejszej nocy mala wybudxzila sie dwa razy i nie spala 2 godziny!! Nie wiem sama czy ta zabki, bo jak sie obudzila to miala dobry humor i nie byla marudna.Wiec to chyba nie zabkowania.Po wieczornej kapieli zasnela ze mna na lozku,tak przed 6.Obudzila sie przed 11.Przypuszczam ze moze potrzebuje mojej bliskosci w nocy.Moze znacie takie przypadki.Prosze o rady, bo sfiksuje.Chodze czami taka niedospana. Generalnie do Swiat mi spal w miare ladnie.Tylko w grudniu sie trocge wybudzla i ssala paluszki przez sen.Jednak too byla przez zabkowanie.Teraz juz sama nie wiem.. Biedroneczka to dobra wiadomosc z tym paszportem odnosnie jednnego z rodzicow.Widzisz ja wyczytalam pozniej ze obydwoje.Wiec te zrodla z intenetu sa rozne. Ja mam Amelie,ktora juz ma prawie 7 miesiecy.W czwartek dokladnie bedzie konczyc.Pozdrawiam i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie chetnie obejrze i przesle fotki. dziekuje za info o dzieciach, robie notatki, zeby pamietac ;) Moj synek ma na imie Konrad i ma juz ponad 10 miesiecy. moj email biedroneczkabezkropek@hotmail.com Pozdrawiam i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa jaka jestem zła!!! Kupiłam małemu kurtkę dziś na 6-9, on ma 5,5 miesiąca i ona jest za mała na niego a wszystko inne 6-9 jest dobreeee. Musze wymienić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie - mozna wymienic, ja zawsze wiksze sporo kupuje, poza tym rozmairowki sa rozne zajrzalam kilka stron wczseniej i jest pyt odnosnie mleka NUTRAMIGEN. tak, to mleko jest w UK, mozna kupic bez recepty za ok 13 funtow puszka 400g lub na recpte od GP i jest wtedy za darmo. moj maly jest na nutramigenie i mamy na recepte, ale musialam ja mocno wychodzic i miec list od specjalisty z zaleceniem picia tego mleka - uczulenia na mleko krowie i jajko. kazdy GP moze miec jednak swoje wymagania. nam schodzi 10 puszek na miesiac, a ze to mleko jest i mniejsze w puszkach i drozsze niz inne, wiec jest to jakas tam oszczednosc. wszystkie kremy i plyny do kapieli tez mam na recepte z powodu egzemy, wiec nie place za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe ja kupowalam rzeczy na 6-9 to albo byly za male albo takie akurat:/ dzisiaj sie wkurzylam , poszlam do peachcocks fajne przeceny mieli i kupilam malemu spiochy 9-12 i sa duuzo za duze heh , do tego skarpetki od 0-12 i na stopke sa dobre ale uciskaja troche ,. nigdzie nie moge znalezc fajnych skarpetek zeby w ogole nie uciskaly. dziwna jest ta angielska rozmiarowka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek no mam szczescie co do nocnego spania , ale za to w dzien bardzo malo spi i caly czas trzeba bawic i stal sie troszke marudny , sadze , ze to moga byc nadchodzace zabki. biedroneczka haslo wyslane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarpetki nie uciskajace sa w H&M. takie dosc grube, bez sciagacza ale nie rozciagajace sie i nie takie dlugie jak te w mothercare. chyba sa w paczkach po 2 pary tak mi sie wydaje. kilka miesiecy mi zajelo zanim je wyszukalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka par z h&m,takich cieplejszych,frotowych.Sa fajne.Choc jedna para byla w sumie droga i strasznie sie mechaci,Takie granatowe z pluto.Pajacyki tez polecam. Te rozmiarowki sa na prawde dziwne.My kupilismy 2 trojpaki pajacykow z next na 9-12.Jedne sa akurat, drugie maja troche za dlugie nogawki.A znacie sklepy choice.Tam maja koncowki kolekcju z next i na prawde tanio.Czasami mozna cos wybrac.Ja dzis kupilam min polarowa bluze z kapturem za 4 funty, a calkiem niedawno cienka bluzke z nadrukiem za 2 funty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na chwilkę i na szybko bo Lenka daje popalić. Nie zdąrzyłam jeszcze doczytać wszystkiego. Ale na jednej rzeczy się zatrzymałam. Nie chcę się czepiać, ale Marcia uważam, że to chyba za wcześnie na podawanie hasła do naszego maila dla Biedroneczki? Mogłaś chociaż zapytać Nas o zdanie, bo tam są zdjęcia wszystkich naszych dzieci, a dziewczyna udziela się dopiero kilka dni. Nie mam absolutnie nic do niej, ale po prostu jej nie znamy. A znam przykre przypadki które były na innych forach, związane z ufnością dziewczyn w podawaniu hasła do wspólnego konta. Różnie się kończyło, nie zawsze przyjemnie!! Więc uważam, że ciut za wcześnie i też żadnej z Nas nie zapytałaś o zdanie co sądzimy tylko zdecydowałaś dać hasło nowej dziewczynie na forum. Ja nie chcę osądzać z góry, że Ona będzie nie w porządku, ale uważam, że mogłas trochę z tym poczekać. Nie wiem, niech inne dziewczyny też się wypowiedzą. Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdan27 biedroneczka wydala mi sie bardzo mila osoba i chciala sie z nami lepiej zapoznac wiec wydawalo mi sie , ze jak podam jej nasza poczte bedzie jej milo i lepiej bedzie jej sie z nami pisac. Faktycznie moglam zapytac was o zdanie , ale nie wpadlam na to , ze komus to moze przeszkadzac:/ A co sie stanie ze zobaczy zdjecia naszyc dzieci to chyba zadna zbrodnia? Jezeli jeszcze ktorejs z was to nie pasuje to mozna poczte usunac i po problemie. Wydaje mi sie , ze biedroneczka na pewno bardzo glupio sie teraz poczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może wymi tu pomożecie jak to wygląda w praktyce-zostały mi jeszcze 2 tygodnie pracy, planuję odejść dokładnie 10 marca. urlop z pracy mi się nie należy bo za krótko dla nich robię,więc muszę pobierać Maternity allowance.mam już wszystkie papiery-tzn list od pracodawcy, matb 1 i 13 pejslipów. chciałabym aby zaczęli mi wypłacać MA z dniem 15 marca,czy już powinnam iść do Job centre załatwiać czy moge zacząć spokojnie na początku marca, i do 15 zdąrzą to rozpatrzeć? czy jak pójdę na początku marca to mi przepadnie MA? poród na 11/4 , ostatni dzień pracy to 10/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia no chyba nie powinna się głupio poczuć tylko zrozumieć, że nie znamy jej w ogóle prawie,a tam są nasze prywatne zdjęcia. Nescafe dodatkowo udostępniła cały album zdjęć. Hmm.. Jasne, że to nie zbrodnia, ale tak jak już pisałam, mogłaś zapytać chociaż. My też nie znamy się osobiście, ale już trochę czasu ze sobą piszemy. Nie wiesz kto kryje się pod nickiem, a w necie nie można być tak łatwowiernym. Ja bym nie chciała, żey zdjęcia mojego dziecka zostały wykorzystane co najmniej bez mojej zgody a już nie wspomne o pedofilach itp.. Marcia i ja też nie twierdze, że Biedroneczka nie jest miła itd., ale mogłyśmy chociaż dać jej czasu na poznanie się z nami i zdobycie zaufania. Takie jest moje zdanie!. Tak na marginesie, ja z Biedroneczką nie zamieniłam jeszcze zdania, ale Ona już widziała moje dziecko hehe :P Dodatkowo byłam wczoraj na poczcie i Ona nie wysłała zdjęć swojego dziecka. Mogłaś chcociaż poczekać z dawaniem tego hasła do momentu jak wyśle swoje zdjęcia. Byłaby już bardziej wiarygodna. No ale nic, musztarda po obiedzie juz... A pomysł z usunięciem maila nie jest najlepszy, już jak pisałam wyżej równiez przysłowiowa musztarda po obiedzie. Tyle, mam nadzieje, że też nikt nie poczuł się urażony. Przynajmniej nie to było moim celem. Po prostu trochę ostrożności nigdy nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×