Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

my juz mamy dosc tutaj, mojego M juz dawno ciagnie do polski, mnie draznia tutaj ludzie, niedbalstwo olewanie wszystkiego no, i pogoda! Pozatym jezyk, mimo ze pracuje tutaj jako tlumacz, czasem mam go dosc, I zawsze ale to zawsze ktos da odczuc ze nie jest sie z tad. Widze i slysze jak traktuja czasem w housingu czy gdziekolwiek indziej tylko dlatego ze ktos nie mowi perfekcyjnie I moze czasem jest zagubiony. No i moj facet, informatyk z wyksztalcenia, pracuje tutaj wogole w calkiem innej branzy, fajna ma prace, ale widze ze chcialby sie rozwijac w swoim kierunku a tutaj niestety jak nie znasz jezyka super I nie masz znajomosci to mozna o tym zapomniec. Pamietam swoje czasy jak sprzatalam czy pracowalm za barem to myslalm ze psychicznie nie dam rady, chcesz sie rozwijac ale poprostu nie masz mozliwosci bo masz ograniczenia takie a nie inne I tkwisz w martwym punkcie. W koncu nie wytrzymalam, zwolnilam sie I postanowilam ze dopoki nie znajde pracy w swoim kierunku to bede na bezrobociu! Zwolnilam sie we wtorek a w poniedzialek zaczynalam nowa prace. Wracamy jak bede gdzies w 30- 31 tyg. Pamietajcie ze do becikowego trzeba jakiestam zaswiadczenia od poloznej ktore nie moga byc wystawione wczesniej niz w 29 tygodniu- tak slyszalam. Pracuje w malej, prywatnej firmie. Pracodawca tez skapy hehehe, powiedzialam ze jestem w ciazy jak bylam w 10 tyg tak wstepnie, a oficjalnie w zeszly poniedzialek po usg czyli na poczatku 17 tyg. Kazano mi przyniesc list od GP ze jestem w ciazy I z data porodu, bo ta forme MATB1 dostaje sie dopiero w 26 tyg! Magdan ja nie umialabym na ostatnia chwile zostawic wszystkiego I powiedzialbym juz zeby wiedziec na czym stoje i sobie planowac. Moze akurat nie bedzie problemu u Ciebie tez :) Pomoc mamy? Ja nie mam na co liczyc z tej strony. Mama powiedziala: zrobiliscie sobie to sobie radzcie Za to tesciowa mam super cieszy sie strasznie, traktuje mnie jak corke a na koniec wakacji wziela sobie 2 tyg wolnego zeby pomoc jak dziecko sie urodzi :) Dziewczyny, popisze z Wami jutro a teraz uciekam do domu a tam na kompa nawet nie siadam :D Milego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamierzam do Polski wrócić na czas porodu i na ok 1,5 miesiąca po porodzie. Planuje wynająć jakiś kąt. Od strony finansowej to jest właśnie mały problem. Ale być może sobie poradze jakoś. Muszę. Niechcę rodzić w Anglii. Super opieka ale otoczenie już nie te a chodzi przecież również o komfort psychiczny. W anglii po porodzie po przyjściu do domu to co? Pójdę do tesco w depresji poporodowej? W Polsce przynajmniej pójdę na spacer w znajome miejsca albo pojadę nad ukochane morze na kilka dni. Wiem i czuję to że napewno będę lepiej czuła się w Polsce. W ogóle im wyżej jestem w ciąży tym mniej mnie niepokoi poród. Jakoś tak mniej się boję. Oglądałam wczoraj też ten program na chanel 4. Trafiłam na niego przypadkiem. Myślałam że niema tego kanału w cyfrowym polsacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
A ja zostaje w Anglii , bo w sumie po powrocie do Polski nie mielibysmy szans , bez pracy , wlasnego mieszkania...Tutaj jednak mamy prace , wynajmujemy kat i otrzymamy jakas pomoc od panstwa . Gdy tak sobie pomysle to tez wolalabym chyba rodzic w Polsce , zwlaszcza , ze mam duza wade wzroku i nie wiem jak tutaj mnie z tym potraktuja:/ Mam duzo obaw w zwiazku z porodem w Anglii , ale licze na to , ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe doskonal Cię rozumiem. Tez drażnią mnie tu ludzie, szczególnie tzw. ciapaci, ten smród od nich (a rano w autobusie nieraz mam ochte wysiąść), ta ich jakaś tepota. Mieszkam w takiej dzielnicy Londynu, że jest ich tu troche. Często stoą na ulicy i jak człowiek idzie to patrza sie jak świnia na grzmoty za przeproszeniem. Grr.... Nie do zniesienia!!! CO do macierzyńskiego, to już po świetach zamierzam iść pogadać z pracodawcą. Ale jesli On nie będzie płacił, to bez MatB1 w Job Center nic nie załatwie. Jasne, że gdybym mogła to załatwiałabym to już, ale niestety siłą rzeczy muszę czekać. No właśnie i tez nieznajomość tuta przepisów, co gdzie i jak załatwić zraża mnie do przebywania tutaj, jestem wychowana przyzwyczajona do czegoś innego. A tu z tą "niewiedzą" i małym dzieckiem nie chce byc. Jasne, że gdybym nie miała warunków i możliwości powrotu to zostałabym tutaj i jakoś musiałabym sobie poradzić, ale mam rodziców na których mogę liczyć.Nie wracam do własnego mieszkania i z tysiącami oszczędności, będziemy mieszkać z rodzicami moimi i tam zaczniemy tak naprawdę od nowa. Ale mimo wszystko wole byc tam. Rozumiem dziewczyny, które zostaja, na pewno jest tutaj łatwiej niż w PL jeśli jest sie we dwoje tylko. I opieka zdrowotna też jest na wysokim poziomie, pewnie tez lepsza niż w PL, ale dla mnie inna niz do której przywyklam. Nescafe nie boisz się tak poźno leciec? Bo ja szczerze Ci powem, że się obawiam... Zeby wiesz zmiana ciśnienia nie przysieszyła porodu. No ale w sumie wyjścia nie mam. Aaa... cyba, że jedziecie samochodem? Dobra zmykam dziewczyny, jutro do pracy ;/ I znów ten ból peców... :( Miłego wieczorku i dobrej nocki brzuchatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ma byc dobrze to bedzie-czy tu czy w polsce czy gdziekolwiek;)kazda decyzja jest dobra bo podejmujemy ja z mysla o dobru dziecka. ja tam tez tak jak pisalam chetnie bym to zostawila i wrocila.W polsce mam przyjaciol,rodzine,wlasnie owe znajome miejsca,bezpieczne przystanie.A tutaj?mam wszechobecna zawisc,plotki,poczucie bycia gorszej tak pisala nescafe ze nie jest sie stad aha no i nieustajacy deszcz:O m mam nadzieje ze mimo iz bedziecie w pl dacie znac jak poszlo w TYM dniu:) ja po sietach pakuje torbe i robimy pokoj-nie ma co zcekac bo Malej sie zachce wczesniej wyjsc na swiat i co?:D Milego wieczoru do jutra dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieję dziewczyny że jak już urodzicie to dalej będziecie pisać razem z nami. jakoś trzeba sobie pomagać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje ze trzymalyscie kciuki za mnie :) zakupilam wkladki ktore sprawdzaja cieknace wody wiec nie ciekna maja tez zalete iz pod wplywem zmiany koloru mozna ocenic czy ma sie infekcje tzn trzeba isc z tym do lekarza i nas wtedy musi zbadac :) mial wyjsc kolor od zielonego po niebieski ale po 10 min po odczytaniu wyniku jest zolta czyli mam tylko uplawy na szczecie :) jem normalnie funkcjonuje wracam do swiata zywych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka a gdzie można takie wkładeczki kupić? i ile taka przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Brzuchatki !!! Dzis bylismy na USG. Malenstwo ma prawie 9 cm !!!! W przeciagu 5 tygodni uroslo 7cm. Widzielismy malutki nozki i raczki, brzusio glowke. I nawet jak robili mi USG to pare razy sobie ziewnelo, pewnie bylo tak samo rozespane rano jak mamusia. Poprostu rewelacyjne widoki. Niestety zapomnielismy kasy ale zdjecia bede miec jak przyjde na nastepdne USG w 20 tyg. Ale teraz w piatek jedziemy do Polski wiec zrobie nowe zdjecia. W ktorym tygodniu najlepiej robic to USG 3D??? Bo jak bede w Polsce to bede 15-17tydzien. Mozna juz robic??? Wczoraj jak sobie lezalam popoludniu w lozeczku poczulam takie smieszne motylkowe ruchy, tak jakby woda mi sie tak przelewala. Pewnie malenstwo niezle brykalo, przygotowuje sie do prawdziwych kopniakow. Juz sie nie moge doczekac jak bede czuc prawdziwe ruchy malenstwa !!! Wedlug angielskiego USG termin mam na 29.09.2010, a wedlug polskiego na 01.10.2010, czyli wszystko wedlug moich obliczen. Bedzie WAGA !!! U mnie poza tym bez zadnych zmian - chodzi o nudnosci i wymioty - krocza ze mna nie odstepujac na krok!!! Ciagle poczucie glod tak samo !!! Co chodzi do porodu to na poczatku myslalam o Polsce gdyz moja mama jest pielegniarka w szpitalu wiec opieke bym miala fachowa. Ale wszystkie moje znajome radza mi rodzic w Uk gdyz lepsza opieka i warunki porodu. A Dziadki przynajmniej bede mieli pretekst aby przyjechac w koncu do UK bo zawsze sie wymigiwali, a teraz juz nie ma !!! Pogoda na zewnatrz jest naprawde dolujaca. Ciagle wieje, pada, wieje, pada i tak brzydko szaro, ze az sie nie chce nigdzie wychodzic. Przynajmniej nie mam poczucie winy ze marnuje dzien spedzajac go w wiekszosci w lozeczku i ogladajac filmy na laptopie. To by bylo na tyle .... Milego dzionka Mamuski ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelka, Magdan i Majowka, nie ma to jak u siebie jak to mowia :D my mieszkamy w szkocji...tutaj pada prawie codzinnie :( Marcia ja tez mam wade wzroku nosze szkielka kontaktowe i przed porodem wybieram sie do okulisty na zbadanie czy bedzie okej :) a wad wzroku mam chyba ze 3 rozne, nosze szkielka kontaktowe juz ponad 3 lata :D tutaj finansowo jest duzo prosciej i chyba gdyby nie pomoc rodzicw M pewno siedzielibysmy tutaj, a tak to wrocimy i na poczatke bedziemy mieszkac u nich w 2 pokojowym mieszkaniu dopoki nam sie sytuacje nie wyklaruje czy wracamy czy nie. nie boje sie pozno leciec, najwyzej prosto z lotniska zabiora mnie na porodowke i urodze w katowicach (tam mam wybrany szpital ) albo w krakowie (tam sie urodzilam). Mojego znajomego z pracy zona urodzila w piatek w 30 tyg, synka, mial 1,5 kg, i ma sie bardzo dobrze tylko w inkubatorze :) latac uwielbiam :D majowka zazdroszcze ze mozesz juz przygotowywac pokoik :D Patinka super ze juz lepiej! andzia gratuluje! my nie placilismy nic za zdjecia ale mialam drobne jak poradzono tutaj :) 3d usg podobno najlepiej kolo 26 tyg- tak czytalam, u nas bedzie chyba PANNA tak jak mamuska :D my rodzicom na 25 rocznice slubu zrobilismy prezent i zabralismy ich tutaj na tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam pytac, co robicie na swieta??? sniadanie swiateczne? pieczecie cos? u nas bedzie sniadanko i upieke sernik i zrobie andrut z polewa czekoladowa :) i chyba tyle. Popralam sobie firanki i zaslony juz, okien nie umylam wszyskich ale co tam ;) dzis mam zamiar posprzatac lazienke porzadnie po pracy a jutro nasza sypialnie i na zakupy, upiec, a kuchnie chyba w sobote po pieczeniu :) i w sobote z koszyczkiem poswiecic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Nescafe87 a jak duza masz wade wzroku? Ja mam -5,5 i wiele razy przechodzilam zapalenie spojowki. Ciekawa jestem jak to tutaj wyglada czy bedzie cesarka czy nie...Wiem , ze to chodzi nie o wade , ale o dno oka czy wszystko jest ok z siatkowka , bo w czasie porodu moze sie odkleic...Kurcze boje sie , ze okulista powie mi , ze everything alright jak zawsze i w czasie porodu cos mi sie stanie (tfu tfu!!). A wade wzroku mam juz 11 lat wiec troche sporo... Dziewczyny a jak tam u was z brzuszkami?:) Ja jestem w 13 tygodniu , ale juz przytylam 2 kg i brzuszek coraz wyrazniejszy , wczoraj zaozylam sweterek i juz nie da sie brzuszka ukryc ani wciagnac..hehe;) Sama nie wiem czy za duzo jem czy to tak ma byc? Ale juz sie nie moge doczekac kopniaczkow niech sobie dzidzia roosnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
A co do swiat nie robie nic , bo i tak bede w pracy moze dopiero wieczorem...Nie czuje w ogole magii swiat w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Brzuchatki:) Nescafe pewnie ze tak-nie ma sie co bac leciec ,bo porod nie trwa 2h a tyle trwa lot do Polski,wiec nawet jakby sie cos odpukac zaczelo w samolocie oni sie konktuja z pogotowiem i ono na ciebie czeka i zabiera od razu-luzik zatem;)pewnie ,ze neich Dzidzia siedzi do konca,niemniej jednak nie ma sie co zbytnio stresowac. Moja mama przylatuje do nas na miesiac wiec bedziemy miec fachowa opieke polskiej sluzby zdrowia w uk :D Potem tesciowa tez pwoiedziala,ze jak tzreba bedzie w kazdej chwili moze przyleciec i pomoc. Pewnie ,ze wolelibysmy byc tam(w Pl) ale tez zalozylismy sobie pewien plan jak tu przyjezdzalismy i chcemy go zrealizowac(nie do konca ale po czesci).bardzo chcemy miec cos wojego w polsce,juz zaczelismy dzialania w celu postawienia domu wiec jeszcze troche sie tu przemeczymy -dla tej wlasniej lepszej sytuacji finansowej.Mowie szczerze jak jest-gdyby nie to nie byloby mnie tu minuty dluzej.zwlaszcza ze mamuski mamy swietne i pomocne w polsce do tego kazda chetnie nas przyjmie jak tzreba bedzie przeczekac do pojscia na swoje.Plus rodzinka i przyjaciele-ahhhh kurcze bo az sie rozczulilam-to chyba ta koncowka ciazy i zblizajace sie swieta-chcialabym byc w domu:( ja nie mam pojecia co z obiadem wielkanocnym!robie zurek na bialej kielbasce a dlaej nie wiem. na sniadanie pewnie jakies jajka faszerowane i salatka i wedlina-plus wszystko ze swieconki. Z ciasetm jest problem bo chcialam takie zeby i maj maz zjadl a on jest wybitnie nieciastowy:O i nie wiem,myslalam o czyms lekkim -mam przepis na fajne ciasto jagodowe z bita smietana. A co to ten andrut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dziadek mieszkańca mojego brzucha przylatuje na stansted i później jedziemy sobie do domku. Mam zamiar zrobić jakiś bigos. Jajka planujemy poświęcić podczas sobotniej wycieczki do Londynu. Tylko niemamy koszyczka. I nigdzie w sklepach pewnie nie dostaniemy takiego w miarę nadającego się do święconki. Narazie to ja magii świąt nie czuję. Czuję za to magię dentysty a półtorej godziny...aaaaaaaaaaa pomocy. Kurcze taka byłam odważna rano a teraz już nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia ja mam plus 2.5 na oba oczka chyba ale u mnie jest tak ze nosze okularki odkad skonczylam 2 latka i na poczatku mialam bardzo duza wade bo ok plus 9, jak bylam mniejsza to przez pare lat jezdzilam na takie specjalne lasery do szpitala czasem zostawalam tydzien, ale pomoglo. Okuliste mam w polsce swojego porzadnego. tutaj powiem Ci szczerze ze dobierali mi szkla kontaktowe i okulary tez ( w ktorych chodze raz na miesiac bo nie lubie strasznie ) :D i jestem bardzo zadowolona, wybadaja na 10 strone, mozesz podpytac GP o jakies skierowanie do specjalisty nie mam pojecia jak to tuaj wyglada do porodu. ja mialm juz taki fajnu brzuszek w 13 tygodniu i bylo widac tak ze w pracy domyslili sie sami :) majowka andrut- u nas tak sie mowi, moj M mowi na to piszinger czy cos takiego, to wafle takie duze kupuje sie w opakowaniu jest z 6-7 i przekladasz je masa np z bakaliami albo z galaretka, ja uwielbiam z masa kakaowa :) ja robie to co M chcial bo pytalm go co chce zeby zjadl bo on zje duzo wiecej niz ja :D przepis na sernik mam miec od jego mamy dzis, a ten nasz andrut to wspomnienie z dziecinstwa :D jak cos lekkiego, to np bananowca, albo biszkopt z truskawkami (pieczesz 1 duzy i przekrawasz na 3 czesci i przekladasz masa i na gore truskawki i galaterka) hmmmm mam fajny przepis na piernik jeszcze jak lubisz, albo taki kolorowy placek z kakaem, kokosem i makiem na spodzie serowym- pycha. jak chcesz cos to daj mi znac to Ci napisze jakis przepis jak wroce do domu :) mozna jeszcze rogaliki jak chcesz pobawic sie troszke niebo w gebie, u mnie 50 schodzi w gora dwa dni :D a co to za ciasto jagodowe? ja uwielbiam bawic sie w kuchni :D jedyne jagody jakich doszukalm sie tutaj to te amerykanskie biale w srodku! zrobilam z nimi kiedys pierogi i do tego z bita smietana, ale jagody najlepsze takie te normalne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe to ja poprosze chetnie przepis na mase kakaowa do tego andruta i na rogaliki:D przepis na ciasto jagodowe-duza tortownica-26cm: 8dag masla,4 dag cukru,szczypta soli,1 zoltko,16dag maki z tego ugniesc ciasto i odstawic na godzine do lodowki. 0,5kg jagod,kieliszek likieru pomranczowego,2-3lyzeczki zelatyny 0,5litra smietany do ubicia,5dag cukru. Jagody umyc,zalac likierem odstawic na pol godzinki. w miedzyczasie upiec ciasto-wylozyc nim tortownice i piec okolo 15minut w rozgrzanym do 220 st piekarniku az uzyska zloty kolor.Zelatyne rozpuscic w odrobinie wrzatku.Smietane ubic na sztywno,dodac cukier i rozpuszczona zelatyne oraz polowe jagod ktore mamy.Jagody juz wymieszac lyzka nie mikserem. Wylac mase na ciasto.Druga polowa jagod udekorowac na gorze ciasta. Drogie ze wzgledu na koszt jagod tutaj ale pyszne:)Jagody tutaj sa-ja kupuje w asdzie i sa czarne w srodku.te biale to borowki amerykanskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowalam w asdzie wlasnie kiedys i z tego co widze sa tylko te blueberries amerykanskie :( mmm ciacho brzmi pycha do sprobowania :D przepisy napisze popoludniu boteraz nie mam swojego zeszytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja kupowalam dokladnie 2 tygodnie temu i zdecydowanie byly czarne:) wspolokatorka kupowala tez w morrisonie.w sumie tez pisalo blueberries wiec nie wiem czym by sie zatem roznily te czarne od amerykanskich. spoko napisz przepis jak bedziesz miala chwilke. dobra ja ide do sklepu polskiego po jakies pieczywo-ponadto dotlenie sie, mimo iz pogoda niezbyt nastraja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowalam chyba z pol roku temu :D wiec wtedy moze nie bylo a sa teraz, sprawdze :))) Aurelka musisz byc dzielna i bedzie dobrze :) my koszyczek kupowalismy w polskim sklepie, taki typowy na swieconki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolcia22
Hej ja mieszkam w londynie mialam tu porowadzone az dwie ciaze i moge powiedziec ze na Harrow jest najlepszy szpital i najlepiej sie opiekuja kobietami w ciazy bo o szpitalu na Edmonton moge powiedziec niewiele dobrego nie dosc ze nie dojechali karetka na czas odbierali mi porod na schodach to jeszcze połozna kazała mi siedziec prawie 40 min z łozyskiem w sroku i do tego po tym nabawilam sie ostrego zapalenia ... krwawilam i mialam 40 stopniowa goraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka a czarne od amerykanskich roznia sie tym ze czarne sa czarne w srodku i maja ten barwiacy sok a amerykanskie sa w srodku biale, nie barwia i maja inny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zastosowalam skrot myslowy i wyszlo,ze nie wiem czym sie rozna amerykanskie od czarnych:D a chodzilo mi ze nie wiem w takim razie czym sie roznia opakowania jednych i drugich skoro na obydwu jest napisane blueberris:Dpierdola jestem;) w polskim sklepie nie bylo pieczywa-nie dosc ,ze sie wytoczylam to na darmo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela to sa takie wkladki http://www.access-diagnostic-fertility.co.uk/amniosense-amniotic-fluid-leak-test-pack-126-p.asp OLivia 19 listopada 2008-mam juz 15-mscy ❤️ A tutaj zobaczcie jaka jestem śliczna :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b468c17cd1189353.html Laura-17 września 2000 ❤️ Moje 2 najdroższe serduszka :) obecnie 17tc ❤️ OLivia 19 listopada 2008-mam juz 15-mscy ❤️ A tutaj zobaczcie jaka jestem śliczna :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b468c17cd1189353.html Laura-17 września 2000 ❤️ Moje 2 najdroższe serduszka :) obecnie 17tc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem czemu :D jak piszesz pierdola na klawiaturze bez polskich znakow i odejmiesz a od konca to brzydkie slowo ci wyjdzie :D sporzadzam menu wielkanocne, zurek na boczku z chrzanem, koreczki sledziowe, salatka warzywna, jajka faszerowane i wedlinka :D mysle ze wiecej nie zjemy :) emilka o nas zapomniala chyba tak dobrze jej w domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) No nareszcie miałam czas do Was zaglądnąć, nadrobić zaległości :) Widze że u Was dużo się pozmieniało:) Dobrze że u Pauli, wszystko ok. No a co u mnie, wrócilam zPolski, było świetnie, pogoda rewelacyjna, 18-20stopni. Była tez u ginekologa, zrobił mi USG i potwierdził, że termin mam na 29.09 czyli tak samo jak w Anglii mi powiedzieli. No i ogólnie czuje się dobrze, ale jeszcze zdarza mi się poprzytulać z kibelkiem hehe:) No i brzuszek już mi się uwidocznił:) majowka10....................03.05.10..........35...corka . ......Lancs madziulek30.................13.07.10............25..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........21........ ....... londynbr / Aurela86...........24........31.08.2010.........19....... ....Ashford nescafe87.........22........30.08.10............18....... ......UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....16........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........17.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........15.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........14..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........13.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......29.09.10..........14.........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......11.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie O samych smakołykach mowicie, jakies ciasto zjadla bym. Ja bede tez cos probowac robic ale niewiem czy cos wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja wczoraj mialam swoje pierwsze usg :) widzialam malego bobasa...usg trwalo prawie2 h bo maly postanowil sobie byc do gory nogami nie lekarka nie mogla zrobic dobrego zdjecia zwby sprawdzic cos tam.....musialam wstawac skakac chodzic pic wode robic siku i znowu pic wode.......az w koncy sie przekrecil on lub ona ;) mamy 4fotki i wszystko bylo ok :) raczki nozki na miejscu,wyniki na syndrom downa za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×