Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

majowka10....................03.05.10..........36...corka . ......Lancs madziulek30.................13.07.10............25..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........21........ ....... londynbr / Aurela86...........24........31.08.2010.........20....... ....Ashford nescafe87.........22........30.08.10............18....... ......UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....16........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........17.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........15.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........13..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........13.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......08.10.10..........14.........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......13.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) jak tam zyjecie? U mnie jakos powolutku.Zaczynam kupowac powoli malej ciuszki.Jak cos mi wpadnie fajnego i niedrogiego.Poza tym kolezanka ma mi podrzucic caly worek rzeczy, to sobie przejrze co mi sie przyda. Ja przed ciaza wzaylam 55-56 kg.Obecnie okolo 62 kg,wiec przytylam okolo 6 kg,a jescze 3 miesiace przede mna. Wybierzcie sie do Peacooks.Ja kupilam tam dzinsy za 16 funtow, z ktorych jestem zadowolona. Nescafe wspominalas cos ze chodzisz do szkoly rodzenia.Jaka jest dokladna nazwa takich szkol tutaj i jak to tutaj funkcjonuje?Ja sie zapytalam poloznej to mi wspomniala tylko o jodze, na ktora sie chyba zapisze wkrotce. Majowka10 ty juz masz teraz z gorki.A wybralas imie juz dla dziewczynki? majowka10....................03.05.10..........36...corka . ......Lancs madziulek30.................13.07.10............26..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........21........ ....... londynbr / Aurela86...........24........31.08.2010.........20....... ....Ashford nescafe87.........22........30.08.10............18....... ......UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....16........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........17.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........15.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........13..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........13.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......08.10.10..........14.........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......13.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisałam o Peacocs (jak to się pisze??) Tam właśne mają fajne ciuszki i przystępne ceny. A w Primarku coś mają specjalnego? Chyba nie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Hej dziewczyny ;) Ja swieta mialam niespecjalne , bo w pracy:/ Jedynie w niedziele zjedlismy kolacje wielkanocna hehe. Ale juz po swietach i jutro mam 1 dzien wolnego ufff. Pojde na zakupki , podzwonie po mieszkaniach i jakos zleci. Jestem w 14 tygodniu , ale przytylam juz 3 kg :/ Moze dlatego , ze jem troche slodyczy? Kurcze sama nie wiem . Kupilam sobie spodnie ciazowe dzinsowe z taka gumka fajna , ze nie cisnie w brzuszek , kupilam w h&m za 30 funtow troszke drogo , ale sa fajne i warto bylo , przechodze w nich chyba cala ciaze. Oprocz tego musialam sobie kupic nowa kurtke , bo w starej juz bruszek za bardzo opinala. Teraz przynajmniej mam ladna kurteczke z kapturem ;P Mam do was pytanko...zauwazylam dzisiaj po prysznicu , ze mam bardzo zaczerwieniony pepek w srodku i nie wiem czy to jest normalne czy mam sie martwic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Kurcze nie wiem co jest , pisalam wczesniej i sie nie dodalo :/ No nic jeszcze raz;) U mnie wszystko ok , swieta minel ciezko , bo w pracy , no ale coz takie zycie. Dzisiaj sobie odpoczywam jutro wolne :) Pojde na zakupy ;) A tak w ogole to troszke sie martwie , b jestem dopiero w 14 tyg a juz przytylam 3 kg. Kupilam sobie swietne spodnie dzinsowe ciazowe z gumka na brzuchol w h&m , troche drogie , bo 30 funtow , ale beda sluzyc dlugo mam nadzieje ;) No i kurteczke wiosenna kupilam bo mi w starej brzuszek opinala hehe. Tak poza tym dzisiaj sie troszke wsytraszylam , bo zauwazylam po prysznicu ze mam bardzo zaczerwienienony pepek w srodku i nie wiem czy to normalne czy mam sie martwic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
haha dodalo sie z opoznieniem no dobra niech bedzie 2 razy to samo troche inaczej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek nto sie nazywa antenatal classes, ja nie chodze, polozna zapislala mnie na pierwszej wizycie na lipiec, mowilam jej ze my w lipcu na wyjezdzamy, ale powiedziala ze na wszelki wypadek gdyby sie cos pozmienialo, sa to cztery spotkania. Pomecz polozna troszke bo to fajna rzecz :) ja niewiem czy zdaze w polsce ale chcialabym :) dzieki dziewczyny za porady, wybierzemy sie na zakupy w weekend :) marcia moze masz poprostu taki organizm? Slodycze nie sa niezbedne w diecie, ja tez podjadam :D staram sie zamiast slodyczy podjadac np jablka albo rice cakes, ale slodycze nie powiem tez wcinam ale nieduzo :) trzeba o siebie dbaci pilnowac co sie je zeby po ciazy dojsc do siebie jakos :D ja z zakupami tez tak mam, nie lubie wydawac niewiadomo ile na markowe ubrania, ale jak juz mi sie cos spodoba to chocby 50 kosztowalo i tak sobie kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Marcia ja mam podobnie z pepkiem-tzn poniewaz mam brazowa kreske przez caly brzuch i ona przebiega przez pepek-zrobil sie caly ciemnobrazowy-jak ta kreska a dookola przeswituja naczynka krwionosne wiec jakby byl lekko czerwony.nie ma sie co martiwc,wszystko zniknie po ciazy;)tak mowi moja polozna. Madziulek ja chodze do szkoly rodzenia-to antenatal classes tak jak pisala Nescafe lub parentcraft classes. To srednio 4-5 spotkan,teoria najpierw a potem praktyka czyli pokazuja jak oddychac,jakie pozycje mozna przybierac we wczesnym etapie porodu aby trwal jak najkrocej i tak tam. nie jest tak jak w polsce,nie pokazuja jak sie zajmowac dzieckiem czy cos.od tego jest polozna,ktora bedzie przychodzila do ciebie i dziecka zaraz po urodzeniu jak bedziesz juz w domu.zajecia sa fajne,bo zbieraja do kupy wszystko to o czym czytalas w tych ksiazakch i ulotkach.Ponadto daje taki psychiczny spokoj ,ze zrobilas wszystko by sie przygotowac.Z drugiej strony miliony kobiet nie chodzily,nie chodza i chodzic nie beda a dzieci jak sie rodizly tak sie rodza i rodzic beda;)Ja ide jutro na ostatnie zajecia wlasnie. co do ciuchow na serio w georgu w asdzie ceny sa przyzwoite,wiec ja z czystym sumieniem polecam tam sie wybrac. ja tez musialam kupic tu kurtke bo jak mnie "wzdelo":D to sie ta mega zima zaczela wiec tzreba bylo kupic dluzsza z kapturem.Teraz juz by sie przydalo ja odstawic do szafy bo cieplo ale nie zamierzam kupowac wiosennej bo moge w niej pochodzic rownie dobrze tydzien czy 2. Kurtka tez z georga za cale chyba 18 funtow,dluga do kolan, ciepla z kapturem. co robicie na obiad?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Marcia ja mam podobnie z pepkiem-tzn poniewaz mam brazowa kreske przez caly brzuch i ona przebiega przez pepek-zrobil sie caly ciemnobrazowy-jak ta kreska a dookola przeswituja naczynka krwionosne wiec jakby byl lekko czerwony.nie ma sie co martiwc,wszystko zniknie po ciazy;)tak mowi moja polozna. Madziulek ja chodze do szkoly rodzenia-to antenatal classes tak jak pisala Nescafe lub parentcraft classes. To srednio 4-5 spotkan,teoria najpierw a potem praktyka czyli pokazuja jak oddychac,jakie pozycje mozna przybierac we wczesnym etapie porodu aby trwal jak najkrocej i tak tam. nie jest tak jak w polsce,nie pokazuja jak sie zajmowac dzieckiem czy cos.od tego jest polozna,ktora bedzie przychodzila do ciebie i dziecka zaraz po urodzeniu jak bedziesz juz w domu.zajecia sa fajne,bo zbieraja do kupy wszystko to o czym czytalas w tych ksiazakch i ulotkach.Ponadto daje taki psychiczny spokoj ,ze zrobilas wszystko by sie przygotowac.Z drugiej strony miliony kobiet nie chodzily,nie chodza i chodzic nie beda a dzieci jak sie rodizly tak sie rodza i rodzic beda;)Ja ide jutro na ostatnie zajecia wlasnie. co do ciuchow na serio w georgu w asdzie ceny sa przyzwoite,wiec ja z czystym sumieniem polecam tam sie wybrac. ja tez musialam kupic tu kurtke bo jak mnie "wzdelo":D to sie ta mega zima zaczela wiec tzreba bylo kupic dluzsza z kapturem.Teraz juz by sie przydalo ja odstawic do szafy bo cieplo ale nie zamierzam kupowac wiosennej bo moge w niej pochodzic rownie dobrze tydzien czy 2. Kurtka tez z georga za cale chyba 18 funtow,dluga do kolan, ciepla z kapturem. co robicie na obiad?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Marcia ja mam podobnie z pepkiem-tzn poniewaz mam brazowa kreske przez caly brzuch i ona przebiega przez pepek-zrobil sie caly ciemnobrazowy-jak ta kreska a dookola przeswituja naczynka krwionosne wiec jakby byl lekko czerwony.nie ma sie co martiwc,wszystko zniknie po ciazy;)tak mowi moja polozna. Madziulek ja chodze do szkoly rodzenia-to antenatal classes tak jak pisala Nescafe lub parentcraft classes. To srednio 4-5 spotkan,teoria najpierw a potem praktyka czyli pokazuja jak oddychac,jakie pozycje mozna przybierac we wczesnym etapie porodu aby trwal jak najkrocej i tak tam. nie jest tak jak w polsce,nie pokazuja jak sie zajmowac dzieckiem czy cos.od tego jest polozna,ktora bedzie przychodzila do ciebie i dziecka zaraz po urodzeniu jak bedziesz juz w domu.zajecia sa fajne,bo zbieraja do kupy wszystko to o czym czytalas w tych ksiazakch i ulotkach.Ponadto daje taki psychiczny spokoj ,ze zrobilas wszystko by sie przygotowac.Z drugiej strony miliony kobiet nie chodzily,nie chodza i chodzic nie beda a dzieci jak sie rodizly tak sie rodza i rodzic beda;)Ja ide jutro na ostatnie zajecia wlasnie. co do ciuchow na serio w georgu w asdzie ceny sa przyzwoite,wiec ja z czystym sumieniem polecam tam sie wybrac. ja tez musialam kupic tu kurtke bo jak mnie "wzdelo":D to sie ta mega zima zaczela wiec tzreba bylo kupic dluzsza z kapturem.Teraz juz by sie przydalo ja odstawic do szafy bo cieplo ale nie zamierzam kupowac wiosennej bo moge w niej pochodzic rownie dobrze tydzien czy 2. Kurtka tez z georga za cale chyba 18 funtow,dluga do kolan, ciepla z kapturem. co robicie na obiad?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Uff to cale szczescie , bo troche sie wystraszylam z tym pepkiem. Ale mam kolejny problem..dzisiaj rano zauwazylam , ze na dziaslach z tylu pojawila mi sie ropa i boliii. Nie wiem skad to w ogole sie wzielo;/ Co robie na obiad? Hmm jeszcze wlasnie nie wiem nie mam pomyslu. Ostatnio smakuje mi zwykly kotlet z ziemniakami i do tego np buraczki albo mizeria mniam ;) ale niezbyt wyszukane danie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to jakas afta czy cos sci sie zrobilo?w sumie nie bardzo umiem pomoc bo problemow nie mialam z zebami i dziaslami.Ale dziewczyny tu mialy niektore moze ona cos doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a ja myslalam ze to ja mam takie felerne zeby :P tez mam rope, troche zeszla po antybiotyku i chwile nie bolalo ale znowu sie pokazala, feee, dostalam amoxycyline czy cos takiego nie pamietam dokladnie, ale to w ciazy mozna bylo brac, zeba nie usune nigdy w zyciu :D mam wszystkie 32 lacznie z 4 madrosci heheh :D a ja gotuje tylko w weekendy, a tak to gotuje moj M :) wczoraj mielismy zeberka, a dzis niewiem :) na obiad mozna babke ziemniaczana ze smietana, hmmmm pieczonego ziemniaka z zoltym serem i salatka, gulasz, pieczen, nalesniki po francusku (farsz: pieczarki, cebula, kukurydza z puszki, szynka i zolty ser wszystko na patelnie po kolei), rybke, pizze domowej roboty- robilam na kolacje wczoraj :D, placek po wegiersku, leczo, skrzydelka w panierce z platkow kukurydzianych, szaszlyki z bekonem cebula i piersiami z kurczaka plus frytki ojojoj ile pomyslow, zlezy co kto lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jajko sadzone z mlodymi ziemniaczkami i mizeria albo kalafiorem np albo ziemniaczki i jajka w sosie chrzanowym, bigos, golabki, krokiety, lazanki, spaghetti.... o matko ale sie glodna zrobilam :( mam nadzieje ze chociaz komus cos podpasuje z tego repertuaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe głodomorze.... też bym sobie coś zjadła. Właśnie gotuję jajka i barszcz taki z torebki. Wyrwałam zęba wczoraj to teraz mnie boli dziąsło i drugi ząb zahacza o język i go rani. Też pewnie będę musiała go wyrwać bo to tylko strzępek został. Nie bolał to go nie ruszałam. Nie chciałam się męczyć z leczeniem tego wyrwanego zębiska bo chyba bym jajo zniosła zanim bym dotrwała do końca leczenia. Jak ja po antybiotyku i lekach przeciwbólowych nie mogłam go palcem dotknąć to co dopiero dentystka wiertłem...brrrrr nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe głodomorze.... też bym sobie coś zjadła. Właśnie gotuję jajka i barszcz taki z torebki. Wyrwałam zęba wczoraj to teraz mnie boli dziąsło i drugi ząb zahacza o język i go rani. Też pewnie będę musiała go wyrwać bo to tylko strzępek został. Nie bolał to go nie ruszałam. Nie chciałam się męczyć z leczeniem tego wyrwanego zębiska bo chyba bym jajo zniosła zanim bym dotrwała do końca leczenia. Jak ja po antybiotyku i lekach przeciwbólowych nie mogłam go palcem dotknąć to co dopiero dentystka wiertłem...brrrrr nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe głodomorze.... też bym sobie coś zjadła. Właśnie gotuję jajka i barszcz taki z torebki. Wyrwałam zęba wczoraj to teraz mnie boli dziąsło i drugi ząb zahacza o język i go rani. Też pewnie będę musiała go wyrwać bo to tylko strzępek został. Nie bolał to go nie ruszałam. Nie chciałam się męczyć z leczeniem tego wyrwanego zębiska bo chyba bym jajo zniosła zanim bym dotrwała do końca leczenia. Jak ja po antybiotyku i lekach przeciwbólowych nie mogłam go palcem dotknąć to co dopiero dentystka wiertłem...brrrrr nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak bolaly zeby nieawno to bylo mi wszystko jedno co beda robic, byleby zadzialalo. Wole pocierpiec nawet na kanalowym nizeli wyrywac zeba jak sie go da uratowac. Przezylam dwa kanalowe, w tym jedynki na dole wiec przezyje wszystko :D o zabki trzeba dbac bo sa tylko jedne, a pozniej tylko sztuczne, koronki, albo protezy bleeeee :P mam siostre mlodsza ktora panicznie boi sie dentysty, dobrze ze mamy fajna dentystke, ale i tak daje jej 6 czasem 7 zastrzykow znieczulajacych do robienia zwyklej plomby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teczowa 29latka
hej dziewczyny mozna sie dolaczyc??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teczowa 29latka
hej dziewczyny mozna sie dolaczyc??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka o takich samych zajeciach mi mowila polozna.Mam juz wyznaczona date.Myslalam ze oprocz tego jest jeszcze cos innego jak typowe szkoly rodzenia w Polsce. Ja z obiadem tez mam dylemat.Wczoraj zrobilam piersi z kurczaka z mizeria i ziemniakami. Dziewczyny moze cos wiecie na temat uplawow w ciazy.Jak bylam w Polsce to ginekolog mi wykryl maly stan zapalny.Dal globulki dopochwowe przez 20 dni.Kazal to skontrolowac po kuracji.Tylko mi sie wydaje ze to nic nie pomoglo, bo mam lekko zolty kolor.Przed tym wszytkim mialam bardziej mlecznobialy.Sama juz nie wiem co robic.Jutro mam wizyte z polozna.Myslicie ze ona moze cos poradzic, albo to sprawdzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Madziulek ja tez mialam i mam nadal z roznym nasileniem,zoltawa wydzieline.zadnego swedzenia,czy szczypania przy oddawaniumoczu tylko ta wydzielina-raz mniej raz wiecej.mi lekarka w polsce powiedziala,ze nie ma zadnego stanu zapalnego ani nic,wiec jakos sie tym wcale nie przejelam.wiesz mozesz zawsze powiedziec o tym poloznej a noz cos doradzi. Ja dzis jakies 2h temu mialam dziwne bole na samym dole brzucha-zupelnie jakby tam mnie Mala glowka napierala-moze cos juz lekko drgnelo w kierunku rozwiazania:) z jednej strony boje sie bradzo porodu i wszystkiego a z drugiej moga mi nawet cesarke na zywca przeprowadzic byle z Mala bylo wszystko oki i urodzila sie zdrowa.jak to czlowiek wszystko sobie przewartosciowywuje w obliczu tego malego istnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10..........36...corka . ......Lancs madziulek30.................13.07.10............26..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........21........ ....... londynbr / Aurela86...........24........31.08.2010.........20....... ....Ashford nescafe87.........22........30.08.10............18....... ......UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....16........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........17.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........29.09.2010........16.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........13..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........13.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......08.10.10..........14.........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......13.... .....Birmingham helloo brzuszatki !!! a mi po angielskim USG zmienila sie data porodu na wczesniej. Jutro albo w piatek ide na drugie USG w polsce i do swojej Gin, wiec bede miala aktualne zdjecie Malenstwa !!!! Mi dalej towrzysza mdlosci i wymioty ale tak jakby troszke mniejsze. A poza tym w Polsce jest taka sliczna pogoda, czuc juz w powietrzu wiosne. Jest poprostu SUPER !!!!!!! Kupilam sobie dwie pary spodni ciazowy z fajniutkim pasem na brzuszek, wiec teraz nie bede sie juz musiala martwic ze nie mieszcze sie w spodnie. Ale ja juz czekam z utesknieniem az zrobic sie naprawde cieplutko i bedzie mozna latac w sukienkach a brzusio bedzie mial luz !!!! Ja w swieta niepojadlam za duzo bo moj nos i zoladek nie dawaly rady, ale spedzilam w przyjemnej rodzinnej atmosferze. Jeszcze czeka mnie ponad tygodniowy relaks w rodzinnym domku, a potem powrot do Anglii i do pracy, ueeeee :( :( No to u mnie narazie na tyle mykam na swiateczne ciacho i soczek z pomaranczow !!!!! Trzymajcie sie przyszle mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie moj wpis??? troche skrobnelam na temat swiat i pare tam innego. Ja sie tak nie bawie !!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi narobiłyście ochoty na taką pyszną mizerię i ziemniaczki i takiego schabowego :):):) uuuuu mniam mniam a tymczasem na obiad będą tylko naleśniki ;P Od nas goście już wyjechali po świętach. Szkoda. Szybko minęło a teraz tak nudno jakoś się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×