Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Hej dziewczyny:) Jak u Was się dzień zaczął?? Jakie humorki i samopoczucie? Ja od wczoraj jakaś bez sił jestem, może to ta pogoda bo co chwilę pada ;/. Jak pracowałam to było dziennie sloneczko, teraz jak mam wolne to pada ;/ Emilia dzięki za info odnośnie HO. Czytałam już to też, ale akurat co do macierzyńskiego to sprawa ma się trchę inaczej, ale zdania są podzielone. Ehhhh.... Oszaleć można :( Emilia tak w ogóle to dzielna babka z Ciebie!!! Ja to bym od razu pnikowała i miała wizję, że wejdą mi do domu, i takie tam. Broń Boże nie chce Cię wystraszyć, tylko podziwiam, bo ja to jestem panikara i moja wyobraźnia ma nieograniczone możliwości hehe ;)) Współczuję Wam bo to nic przyjemnego, a tych co to zrobili to bym na tym drucie za jaja powiesiła! Nescafe gratulacje!! To niesamowite zobczyć swoje maleństwo!!:) Ja to jak na skrzydłach wyszłam ze szpitala po USG. A dlaczego nie powiedzieli Ci płci?? Za wsześnie jest? Czy dziecko było odwrócone?? Dziewczyny podnoszę temat witamin. A głównie kwasu foliowego. Ja będąc jeszcze na świetach w Polsce byłam u gina by potwierdzić ciąże i przepisał mi witaminy ELEVIT no i Folik. Z tym, że Folik kazał brać tylko do 16 tgodnia ciąży. I tak się zastanawiam, jak to jest u Was?? Do kiedy zamierzacie lub brałyście kwas foliowy?? Bo muszę Mamie powiedzieć żeby mi witaminy wysłała bo już mam końcówkę i nie wiem czy kwas foliowy też jej kazać wysyłac... Czekam na opinie :)) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Nescafe.... powinnaś wpisać 19 tydzień ciąży. Przynajmniej ja tak mam wpisane... Liczę wiek ciąży od dnia ostatniej miesiączki. Jak nie to dziewczyny niech mnie poprawią jeśli inaczej wpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Też słyszałam że kwas foliowy bierze się do któregoś tygodnia tylko. Wczoraj koleżanka gadała że trzeba całą ciążę brac go. Ja w tabelkę wpisuję tygodnie od miesiączki. Czyli np jak teraz mam 16 tygodni i 5 dni to wpisuję że 17 tydzien. Aha i umówiłyśmy się że tabelkę uaktualniamy w każdy poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe pewnie teraz wpatrujesz sie w zdjecie swojej Dzidzi. Super uczucie moc popatrzec na malenstwo i wiedziec ze wszystko jest z nim dobrze i sie dobrze rozwija. Ja mam dzis spotkanko na 14 wiec lada chwila uciekam. Tez sie juz nie moge doczekac spotkania z naszym malenstwem !!!! Wiec papa i do uslyszenia dziewczynki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) nescafe serdecznie gratuluje dzidzia sliczna i duza a zdjecie bardzo wyrazne :) powiedz czy czujesz juz ruchy? http://dziecko.haczewski.pl/ bardzo dobra strona oblicza wiek ciazy od ostaniej miesiaczki oraz od poczecia u mnie termin sie przesunol z 8 wrzesnia na 5 tego nie wielka roznica no i wedlug usg mam teraz 15 tydzien i 6 dzien :) jestem dzis wykonczona wypluta zero energi :( OLivka zasnela przed chwilka ja dopije herbate z mleczkiem i poloze sie rowniez spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kwasu foliowego w pl w witaminach jest go o wiele wiecej ok 800mg lub 1200 nawet a w ang witaminach jest ok 400 wiec mozna smialo brac kwas foliowy ja biore caly czas z olivka lykalam do prawie konca :) pytalam tez poloznej powiedziala ze nie jest to konieczne najwazniejsze 1-sze 3 mce ale moge brac nie zaszkodzi na pewno. emila co do domu nie zazdroszcze 9 mscu temu mieszkalam w domu z ogrodkiem po roku zaczol sie koszmar najpierw porysowane auto codziennie z kazdej strony dosc solidnie auto do stracenia koszt naprawy ogromny wiec do ubezpieczalni nie dzwonilam bo sie nie oplacalo to mnie by podniesli ubeazpieczenie kupilismy monitoring na czujnik nagrywalo wszystko co sie ruszylo w pozblizu domu wiec zaczeli nas takowac od tylu od ogrodu,poderznieto gardlo mojemu klapouszkowi-krolik 2 go wypatroszyli Policja byla pewna ze to lis czy wilk mieszkalam blisko gor,ale klatka byla zamknieta jak zawsze od roku a jak weszlam na ogrod to byla normalnie otwarta i zostawiona tak no i brak sladow walki w klatce gdyby lis atakowal to od razu i 1 sze zabiera sie za brzuch a nie odrywa rowno glowe i ucieka :( do dzis tesknie :( a widok tragedia pozniej mialam probe wlamania tylnymi drzwiami od ogrodu gdy bylam sama w domu z dziecmi mialam taka deprecje ze spalam z zestawem nozy kuchennych.Policja przyjechala tzn 2 policjantki i nawet nie chcialy wyjsc na ogrod sprawdzic swiecily latarkami z okien i prosily bym sie pozamykala i na pewno bede bezpieczna paranoja wyprowadzilam sie,tu gdzie mieszkam nie jest tez najlepiej bo mam po bokach sasiadow i nie mam ogrodu ale spie bezpiecznie ... mam nadzieje ze u was bylo to jednorazowe u brata znoww nalogowo kradli rowery. Musiecie zalozy fotokomorki swiatlo na czujnik i monitoring z 2 ch stron wtedy dadza sobie spokoj.Ja zalozylam z przodu domu wiec zaczeli sie mscic z tylu domu i dzialo sie to tak szybko ze odechcialo mi sie znimi walczyc. zycze wam milej soboty ja zmykam polezec jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko na chwilke bo mamy akcje "bezpieczny dom i ogród " :P chłopaki zakładają co tylko sie da :) nie wydaje mi sie żeby to bylo jednorazowe , i na pewno beda probować bo mąż naprawia motocykle i nie wynieśli jeszcze wszystkich , dlatego każdy z motocykli ma założoną juz blokade na tarcze a wszystkie razem spiete specjalnym łańcuchem za koła :) bramka została zabitadeskami na czas naszego wyjazdu do pl a lokatorzy poinstruowani jak właczac i wylaczac alarm :D nie damy sie ;) chociaz ja wciąż jestem za tymi 1200 voltami naokoło płotu ;) tylko szkoda kota sąsiada ja folik przestałam brac po 16 tygodniu akurat mi sie skonczyl , pozatym tak jak pisze Patinka folik jest w niewielkich ilościach w każdych witaminach dla ciezarnych , no i pózniej przemycasz go w jedzeniu (zpinak, brokuły, kapusta, sałata ,maliny, kiwi, awokado ) Nescafe ale śliczne zdjecie maluszka :) gratuluje Patinka tez nie mialas kolorowo z paskudnymi złodziejami :( policjant powiedzial ze pewnie gówniarze potzrebowali na narkotyki to zabrali pierwszy lepszy , no ja mam nadzieje że sie zaćpają Aga UK działaj tam działaj ;) Aurela86 pisałam juz ze mnie sie dziewczynka śniła i włosy miała białe jak sciana :) a ja stawiałam ze chlopak bedzie ;) sen sie sprawdził i nie moge panikować , boje sie bo to naturalne , ale nie chce zwalać wszystkiego na meza , to cięzki czas dla nas obu ale podobno kobiety sa silniejsze psychicznie :) Marcia89 a miałaś juz usg? bo może sen sie sprawdzi ;) i bliźniaki beda ;) andziaaa82 wszystko minie , cierpliwości chociaz ja czasem jeszcze przytulam sie do kibelka , ale wyłącznie po sniadaniu ;) cierpliwosci i czekam na opis od położnej magdan27 u nas w birmingham tez deszczowo , raz pada raz nie , ale za to cieplutko :) Patinka kochana trzymaj sie , wiem że z dwójką dzieci to urwanie głowy , a szczególnie przy takiej pogodzie :/ w pl pracowałam jako opiekunka przy bliźniaczkach dziewczynkach - urwanie głowy , ale zabawnie bylo czasem :) uciekam babki , chlopom jakis obiad skombinować :P a wy piszcie piszcie to później was doczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Wlasnie juz wrocilismy od poloznej. Dostalam caly pakiet powitalny roznych broszurek, ksiazeczke tydzien po tygodniu ciazy, roznego rodzaju znizki i informacje o znizkach. A wiedzialyscie ze po 25tyg ciazy mozna sie starac o jednorazowy kupon na 190funtow?? Dla wszystkich przyszlych mam w UK. Polozna mam bardzo mila i sympatyczna. Pobrala mi trzy male fiolki krwi na badania, zmierzyla wzrost wage i zmierzyla cisnienie. Oraz posluchalismy bicia serduszka malenstwa .... ale serduszko szybko bije ... turum turum turum :) :) :) A USG prawdopodobnie bede miec w nastepnym tygodniu bo trzeba sie zapisac. Juz sie nie moge doczekac spotkania z naszym malenstwem !!!! Dzis niestety nie dane mi bylo nic zjesc bo wszystko ze mnie ucieka. Czuje sie makabrycznie. Ide cos poszukac moze cos dam rade zjesc. Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
emiliabhx usg mam we wtorek:) ale nie chcialabym blizniakow mam nadzieje , ze bedzie jedno :P:P:P wredna jestem , ale nie wyobrazam sobie dwojki dzieci naraz :/ nie dalabaym rady hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj byłam na zakupach i okazalo się, że Dorothy Perkins przenieśli a w New Looku malutki wieszak Maternity :( Czyli zostaja zakupy przez internet. Kupilam za to płaszczyk wiosenny New Look i super wygodne spodnie dresowe z szerokim pasem Reebok. Dla mnie to nowość, bo ja dresów od podstawówki nie nosiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ubrania ciazowe mozna rowniez dostac w mothercare oraz nex-cie http://search.next.co.uk/search?w=maternity%20wear&nxti=0&nxtv=000&p=Q&ts=v8 w tk-max jest duzo przecen oraz second handy jesli ktos preferuje kolezanka ostanio kupilam sobie 2 pray spodni za 10 funtow jeansowe z gumka i zadowolona :) a co do kwasu wiem ze jest w zwyklych witaminach juz troche lykalam takich specyfikow ale w ang wit jest go duzo mniej niz w polskich dlatego biore dodatkowo :) mnie zostaly jeszcze 3 tabletki foliku i na tym i tak zakoncze :) u mnie dzis piekna pogoda slonce prawie lato tylko ja bez energi wypluta normnalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj dziś taka cisza? Leniwa niedziela. Racja. Byliśmy sobie na spacerku i nawet utopiliśmy marzannę:) Także mamy nadzieję że zima już do nas nie wróci do grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka10
czesc chcialam dolaczyc do Was:)wlasnie znalazlam ten topik.My zostaniemy rodzicami teoretycznie zaraz na poczatku maja a w praktyce zobaczymy-czuje ze to bedzie kwiecien-tzn koncowka;)jestem w 34tyg teraz.im blizej tym bardziej ogromna radosc miesza sie z ogromnym stresem:Opozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle pierwsza :) dziekuje Wam za gratulacje, nie moge sie napatrzec na to nasze malenstwo :) jesli chodzi o ruchy to czulam kiedys cos pare dni temu i narazie cisza :) z witamin biore taki preparat Pregnacare plus Omega 3 i to juz zawiera kwas foliowy i pisze zeby to brac przez cala ciaze. A z ubran, zajrzalam ostatnio do primarku i kupilam sobie dwa takie zajzwyklejsze podkoszulki ze stretchem i o przedluzonej dlugosci bo te co mam to brzuszek mi podnosi i sa zbyt krotkie, a do pracy musza byc jakies w miare :) aaaaaaa i co kupielam jeszcze spiochy :D no nie moglam ich tam zostawic takie super!! biale pluszowe 0-3mcy z misiami i czapeczka do tego, to pierwszy zakup taki :D lepiej sobie pokupowac wczesniej niz pozniej albo za pozno :P narazie sie wstrzymam do poki nam nie powiedza plci na nast usg :) teraz powiedzieli ze za wczesnie, nawek ta kobieta tam mu nie patzryla nigdzie :P trudno, poczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jakos dzisiaj cicho :) Ja biore zestaw witamin i jest tam 400 kwasu foliowego wiec wystarcza. Jak bede w Polsce u lekarza w kwietniu to zapytam jakie witaminy brac w drugim trymestrze i czy z kwasem foliowym czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) niestety pogoda sie zepsuła :( deszczowo ma być cały tydzień :( majowka10 zapraszamy :) skopiuj tabelkę i wpisz sie w odpowiednie miejsce , czyli na samej górze ;) gratulujemy co do witamin również biore Pregnance Care omega i coś tam , choć położna powiedziała że jesli juz nie ma wymiotuje i moge jeść normalnie to nie widzi sensu żeby brać choć to tylko jej sugestia ;) póki co zabezpieczyliśmy ogródek i garaż maksymalnie i dom wyposażony juz w alarm , na razie cisza ale pewnie jeszcze beda próbować , maleństwo kopie i mąż miał okazje już poczuć na "własnej dłoni" że tak powiem ;) najbardziej aktywne jest popoludniu , w nocy ( jak sie przewróce na brzuch lub prawą strone ) i czasem rano jak za długo poleże w łóżku ;) a najbardziej czuć ruchy jak zjem coś słodkiego :D wtedy to dostaje energii ;) kto pije herbatke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ;) poniedziałek :) madziulek30....................13.07.10.........23..corka ....... staines emiliabhx....................... 28.07.10........22...córka.....birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........15...... ........Londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....15..... .....Trowbridge andziaaa82....27...........01.10.2010..........13.......B urnham On Sea Marcia89.........20...............02.10.2010.......11.... ........Torquay krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........11............Bedford ewelina81........28.............17.10.2010.........10.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije wode no i czasem Cole i tyle. Jeszcze apetyt na herbate mi nie wrocil ;) Wlasnie i u mnie zaczelo padac. A tak pieknie wczoraj bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka10
Ja bralam kwas foliowy tylko przez pierwsze 3mce ciazy-tak kazal lekarz.Teraz biore standardowy zestaw witamin,ale tez w nich jest kwas foliowy tylko chyba w mniejszej dawce. opinie slyszalam rozne.w polsce na pewno zalecaja przez pierwsze 3 mce,tutaj lekarz tez tak kazal,choc kolezanka byla u innego lekarza i kazal brac do konca. majowka10....................03.05.10.........34...corka.......Lancs madziulek30....................13.07.10.........23..corka ....... staines emiliabhx....................... 28.07.10........22...córka.....birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........15...... ........Londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....15..... .....Trowbridge andziaaa82....27...........01.10.2010..........13.......B urnham On Sea Marcia89.........20...............02.10.2010.......11.... ........Torquay krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........11............Bedford ewelina81........28.............17.10.2010.........10.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa wstrzymaj sie od coli i wszelkich napoi słodzono- gazowanych bo to własnie od nich najcześciej nabywa sie cukrzycy ciążowej :( ale woda za to jak najbardziej wskazana , filtruje ci nerki i przeczyszcza wody płodowe :) ejjjj no to widze że pierwsze trzy to dziewuszki bedą ;) ciekawe jak dalej ... czekamy na kolejne usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10.........34...corka. ......Lancs madziulek30....................13.07.10.........23..corka ....... staines emiliabhx....................... 28.07.10........22...córka.....birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........15...... ........Londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....15..... .....Trowbridge andziaaa82....27...........01.10.2010..........13.......B urnham On Sea Marcia89.........20...............02.10.2010.......11.... ........Torquay krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........11............Bedford ewelina81........28.............17.10.2010.........11.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
majowka10....................03.05.10.........34...corka. ......Lancs madziulek30....................13.07.10.........23..corka ....... staines emiliabhx....................... 28.07.10........22...córka.....birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........15...... ........Londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....15..... .....Trowbridge andziaaa82....27...........01.10.2010..........13.......B urnham On Sea Marcia89.........20...............02.10.2010.......12.... ........Torquay krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........11............Bedford ewelina81........28.............17.10.2010.........11.... .....Birmingham Dziewczyny mi sie chce caly czas spaaaaac juz nie wiem jak to powstrzymac hehe. Jutro pierwsze usg , az mam treme :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10.........34...corka. ......Lancs madziulek30....................13.07.10.........23..corka ....... staines emiliabhx....................... 28.07.10........22...córka.....birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........15...... ........Londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....15..... .....Trowbridge andziaaa82....27...........01.10.2010..........13.......B urnham On Sea krisana..............25..........11.10.10...........12... ........londyn/nw Marcia89.........20...............02.10.2010.......12.... ........Torquay milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........11............Bedford ewelina81........28.............17.10.2010.........11.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze same ksiezniczki mamy na liscie ;) ciekawe kto przelamie lody z pierwszym siusorem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co zostaną mamami najwcześniej, nie opuszczajcie nas jak już urodzicie:) Będziemy strasznie ciekawe co tam u Was słychać. Tymczasem... tabelka madziulek30....................13.07.10.........23..corka ....... staines emiliabhx....................... 28.07.10........22...córka.....birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........18.........Ashford nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........15...... ........Londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....15..... .....Trowbridge andziaaa82....27...........01.10.2010..........13.......B urnham On Sea Marcia89.........20...............02.10.2010.......11.... ........Torquay krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........11............Bedford ewelina81........28.............17.10.2010.........10.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×