Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

majowka10....................03.05.10..........35...corka . ......Lancs madziulek30.................13.07.10............25..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........21........ ....... londynbr / Aurela86...........24........31.08.2010.........19....... ....Ashford nescafe87.........22........30.08.10............18....... ......UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....16........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........17.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........15.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........13..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........13.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......29.09.10..........14.........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......11.... .....Birmingham ja jeszce jestem w 13 tyg dziewczyny a ktos mi zmienil na 14.... ja zawsze w pt zaczynam nowy tydzien wiec zostawcie mi ta przyjemnasc uaktualniania moich tygodni ;) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10..........35...corka . ......Lancs madziulek30.................13.07.10............25..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........21........ ....... londynbr / Aurela86...........24........31.08.2010.........19....... ....Ashford nescafe87.........22........30.08.10............18....... ......UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....16........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........17.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........15.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........13..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........13.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......08.10.10..........14.........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......12.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zakutalizować tabelkę bo niektóre z Was długo się nie odzywają. Swoją drogą gdzie podziała się maliniakowa? Czy mi się wydaje czy ona już dawno nie pisała nic? U dentysty było ok. Miła kobieta. Chciałam rwać a ona powiedziała że szkoda zęba bo można go jeszcze wyleczyć. Tylko że mnie dalej boli. Dostałam kolejny antybiotyk. Niewiem czy go brać czy nie. Dwa dni temu skończyłam brać inny na nerki i teraz znowu...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Wogóle do Was nie zaglądałam bo nie mam głowy do niczego.Zosaliśmy sami z maleństwem bo tatuś musi odpowiedzieć za błędy z młodości;( jest strasznie ciężką i chcąc nie chcąc musze wracać do PL na jakiś czas. Oczywiście najpierw musze wszystko tutaj pozałatwiać żeby było gdzie wracać spowrotem.Ehh...cięzkie jest to życie ale cóż.Musze dać rade. Byłam ostatnio na usg połówkowym.Dzidzia się nie pokazała wogóle więc nadal nie wiem czy będzie chłopczyk czy dziewczynka. Najważniejsze że zdrowe i prawidłowo się rozwija:) Teraz tylko o tym musze myśleć żeby nie zaniedbać mojego skarbeczka małego które niczemu nie jest winne. Pozdrawiam Was i jak tylko znajde czas i energie no znowu tutaj zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dzisiaj zaczelam robi bigos.Wlasnie sie gotuje.Jak macie jakies jakies fajne przepiski to piszcie.Ja nie gotuje wiele i nie planuje nic wielkiego.W poniedzialek pracuje, a caly weekend wolny.W koncu!!!Nie pracuje az tak duzo,ale mecze sie podwojnie.Cisnie mnie cos z lewej strony,gdzies w okolicy jajnikow,czy pachwiny.Czy wy macie tez, jak dluzej stoicie. A jak jajeczka malujecie???tradycyjnie czy macie jakies barwniki. Musze sie pochwalic, ze w niedziele koncze 30. Juz mi te latka zlecialy,az mi sie wierzyc nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto?? majowka prosze przepisy i przepraszam ze tak pozno : ANDRUT 1 szkl cukru 2 szkl maki 2 lyzki kakao Wszystkie wymieszac. Dodac 3 cale jajka i 1/2 szkl mleka. Doprowadzic do wrzenia mieszajac. Dodac pol kostki margaryny/ masla. Doprowadzic do wrzenia. Goracym smarowac wafle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROGALIKI 1/2 kg maki cukier waniliowy 2 jajka cale 5 dkg drozdzy (pol kostki- z proszku nie robie, robilam raz pizze i nie wyszla:P) 1 lyzeczka proszku do pieczenia margaryna ( zostawic na godzine w cieplym- nie chowac do lodowki) 6 lyzek letniego mleka W mleku rozpuscic drozdze. Cala reszte skladnikow wrzucic do miski plus rozczyn i zagniesc ciasto. Wlozyc do zamrazarki na ok 2h ( wkladam na oko zawsze zalezy ile mam czasu). Wyjac i podzielic na 6 czesci. Rozwalkowac kazda po kolei i kazda z nich pokroic na 8 trojkatow ( rozwalkowac na ksztalt kola i przeciac nozem z gory na dol, z prawej do lewej i na skos aby powstalo 8 trojkatow). Na spod kazdego trojkata nakladac po malej lyzeczce farsz. Zwinac rogala uwazajac by farsz dobrze zakleis aby podczas pieczenia nie wyplynal. Rozgrzac piekarnik do 170st i piec po ok 15-17 minut jedna blache. Klade na blache folie aluminiowa i smaruje cienko olejem. Ukladam rogale na blaszce. W szklance rozrabiam cale dodatkowe jajko i smaruje nim wierzch kazdego rogala. Posypuje zwyklym cukrem i wstawiam do piekarnika. Farsz: nutella marmolada budyn waniliowy budyn waniliowy plus wiorki kokosowe to juz zalezy co kto lubi, trzeba pamietac zeby farsz byl twardy bo zwykly dzem albo inne maslo orzechowe wyplynie. Korci mnie zeby zrobic z masa makowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Nescafe:)na pewno zrobie-nie wiem czy na swieta ale sprobuje na bank.w sumie jak chce to musze sie spieszyc bo potem "papa kakao":D Ja chcialabym Wam wszystkim Dziewczyny zyczyc Wesolych Swiat,smacznego Jajka,mokrego Dyngusa,duzo wiary nadziei i milosci,oraz tego co dla nas najwazniejsze-duuuuuuuuzo zdrowka dla naszych pociech,ktore nosimy pod sercem:) ja bede na forum spowrotem we wtorek.Trzymajcie sie brzuchatki,uzywajcie sobie dobrego jedzonka poki mozecie;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) Tez wszystkim zycze wesolych i cieplych swiat :) madziulek wsyztskiego najlepszego 🌼 mnie nic nie boli, na szczescie :) do jajek mam barwniki i zrobie pare w lupkach z cebuli bo fajny maja kolorek uciekam robic srenik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Nescafe87 super przepis na tego andruta brzmi smakowicie ;) Ja teraz jestem nastawiona na same slodkosci wiec na pewno wyprobuje ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nie zalądałam od przedwczoraj, bo wczoraj byłam w pracy, a po..sama nie wiem kiedy zasnęłam. Dziś od rana z Tatusiem zakupy świąteczne, potem sprzątanko, ja w kuchni gotowanie itd :). Na święta zrobiłam, sałatkę, ugotowałam żurek, wędlinka, jajeczka no i w sobote śniadanko wielkanocne. Ciasta nie piekę bo nie mam piekarnika ;) więc kupiliśmy w polskim sklepie sernik i makowco-sernik :). Do poniedziałku mamy wolne więc się wybyczymy i spędzimy razem trochę czasu, bo w tygodniu to prawie się mijamy, rano 20 min może razem, a wieczorem po pracy max 2 godziny bo ja wcześnie zasypiam. I tak mija dzień za niem... :( Jakoś tutaj tak mam, w Pl mam wrażenie że czas wolniej mi leciał... Maliniakowa, właśnie juz też miałam pisac gdzie się podziewasz, bo długo nie pisałaś. Mam nadzieje, że wszystko się u Ciebie ułoży i będzie miało pozytywny finał dla Ciebie. Przede wszystkim teraz uważaj na siebie i na Maleństwo staraj sę mimo wszystko zachowac spokój. Patinka cieszę się,że u Ciebie się sytuacja unormowała i wracasz do siebie :). Oby się już nic takiego nie powtórzyło. Dziewczyny, życzę, Wam radosnych i spokojnych Świąt i nie przejadajcie się hehe ;) (żartuję, po to też są święta ;) ) Pozdrawiam Was serdecznie. :) Ps. Pewnie przez święta zajrzę w któryś dzień, bo to jest jak uzależnienie ;) Miłego wieczorku i nocki :) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdan
sniadanie wielkanocne jak sama nazwa wskazuje jada sie w Wielkanoc czyli w niedziele a nie w sobote :O o ludzie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjnym zolzom
mimo wszystko takze zyczymy Wesolych Swiat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale wiem, że sniadanie wielkanocne jest w niedziele! Nie wiem co mnie zamotało,że napisałam w sobote. Ehh... Chyba zmęczenie po całym dniu w kuchni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życze Wam wszystkim spokojnych,radosnych Świąt. No i może jakaś tradycja Polska się uchowa i będziecie w poniedziałek mokrutkie:) Jeszcze raz wesolutkich Świąt:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt kochane mamuśki z Anglii:) Byliśmy dzisiaj w Londynie i normalnie padam na twarz już. Spałam chwile po 23 ale się obudziłam i teraz sobie rozmawiamy. hehehe nocne rozmowy w toku. http://www.suwaczek.pl/cache/c38308d9e4.png http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=MonikaMarek&year=2010&month=9&day=1&babycount=1 wiek: 24 lata tydzień ciąży: 17 termin porodu: 31 sierpnia 2010 lokalizacja: war-maz/ UK płeć: nieznana jeszcze imię dla dziewczynki: Aurelia lub Dominika imię dla chłopca: pomocy! niemam pojęcia http://www.suwaczek.pl/cache/c38308d9e4.png http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=MonikaMarek&year=2010&month=9&day=1&babycount=1 wiek: 24 lata tydzień ciąży: 17 termin porodu: 31 sierpnia 2010 lokalizacja: war-maz/ UK płeć: nieznana jeszcze imię dla dziewczynki: Aurelia lub Dominika imię dla chłopca: pomocy! niemam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny:) witam o poranku,jak tam po Swietach?nie poprzejadalyscie sie? Kurcze tylko gadania o tych Swietach a zlecialo niewiadomo kiedy. No dla mnie nastal wazny czas-termin "po swietach"byl tym terminem od ktorego mialo sie zaczac siedzenie jak na bombie:)z jednej strony stres a z drugiej jeszcze pare tygodni i bedzie po:) odezwijscie sie co tam u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10..........36...corka . ......Lancs madziulek30.................13.07.10............25..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........21........ ....... londynbr / Aurela86...........24........31.08.2010.........19....... ....Ashford nescafe87.........22........30.08.10............18....... ......UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....16........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........17.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........15.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........13..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........13.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......08.10.10..........14.........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......12.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Maajowka ale Ci zazdroszcze ze to juz, tez juz chcialabym powiedz jak sie czujesz? duzy masz brzuszek? jezuuu ja po swietach ponad kilo wiecej :D dobrze ze moj M chodzi na rybki i mnie z domu wyciaga bo byloby chyba z 3 na plusie :P brzuszek rosnie, musze sie wybrac po spodnie ciazowe jakies, niewiem odwiedze chyba new looka na przerwie.... spaaaac mi sie tak chce niewiem jak ten dzien przezyje dzis ;) co tam u reszty? pewno wiekszosc jeszcze spi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzuszek spory-zwlaszcza ,ze ja mam 90% kilogramow w brzuchu wlasnie:)na wysokosci pepka mam tak 103/104 cm-rano mniej wieczorem wiecej wiadomo.ciezko mi juz-bardzo szybko sie mecze-tak wiec pare schodkow w domu pokonuje w tempie zolwia,pod koniec dnia siadaja mi nogi-robia sie tak ciezkie jakby byly z olowiu no i problemy ze spaniem-z powodu braku znalezienie odpowiedniej pozycji. Ponato czuje sie normlanie-zupelnie jakbym nie byla w ciazy:D zreszta gdyby nie ten brzuszek to ja nie odczulam wcale tej ciazy-zyczyc kazdej kobiecie takiego przejscia ciazy. Poki co-bylo swietnie:)to ze siadaja mi nogi sie mecze to chyba nie ominie zadnej kobiety w ciazy-zwlaszcza ze dla mnie narzucenie tych 13 (juz!)kilo to masakra-tak jak chyba pisalam ja bylam naprawde szczupla i teraz kazdy kilogram czuje w nogach. Pakuje torbe w tym tygodniu-wole ja miec juz gotowa niz potem latac jak poparzona:)mam problem tylko ze stanikiem do karmienia-nie moge dostac takiego rozpinanego z ramiaczka a typowe do karmienia w sklepach specjalnych np mother care-maja powalajace ceny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolcia22
Witam was wszystkie... Mam pytanie do was moze wy bedziecie mogly mi pomoc bo sdostanie sie tu do lekarza do jest troche czekania taka mam głupia przychodnie otoz moj problem to ze krwawie juz tyddzien a to krwawienie nie jest zwiazane z okresem :( oczywiscie jestem po dwoch ciazach ...... niewiem co to jest zaczelo sie to w tedy jak 2 dni przesiedzialam z moim maluchem w szpitalu bo byl chory i caly czas go mialam na rekach moze od tego zaczełam krwawic moze sie oberwałam niewiem ...... moze wy wiecie co to jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka 13 to wcale nie duzo :))) ja jak na razie mam 2 ( polowe po swietach:D ) popatrz jak niektore dziewczyny tyja po 25-30 mam nadzieje ze nas to ominie bo to dopiero musi byc sajgon...moja kuzynka ma termin na 18 kwietnia i ma plus 20 a zawsze byla szczuplutka. troche mnie to przeraza ale damy rade :) za stanikami powiem Ci ze sie nie ogladalam wcale ale czytalam ze w H&M maja fajne i w dobrej cenie ceny ubran ciazowych szokuja czasem widze bluzki takie do pracy za 65....nigdy w zyciu gdzie kupowalas sobie spodnie i inne rzeczy? musze podpytac troszke :D paolcia ja pojechalabym do szpitala, pewno przemeczylas sie, lezec nie bardzo pewno sie da przy malym dziecku, idz do szpitala niech zrobia usg, sama nic nie zrobisz a lepiej wiedziec czy jest okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam spodnie z polski bo nie moglam znalezc na siebie rozmiaru tutaj -najmniejszy to 10- a to bylo gigantyczne dla mnie na poczatku. teraz nosze 10 -szef mi kupil jak jeszcze chodzilam do pracy wiesz zeby co rusz nie kupowac nowych wolal kupic takie co beda rosly ze mna:) i sa dobre.dochodze w nich na pewno. z polski mam super jeansy i takie spodnie eleganckie-jeansy sa nadal dobre,te eleganckie cisna juz pod brzuchem no ale byly w rozmiarze wyjsciowym xs wiec maja prawo;) jak mozesz kup sobie tutaj ciuchy na powrot do Polski bo ceny cie zabija:O tutaj spodnie sa 10 funtow tam musisz liczyc ponad 100zl i to grubo!ja za jeansy zaplacilam 160-nie zaluje bo chodze az do teraz i bede chodzic do konca ale kurcze gdzie 10 funtow a gdzie 160 zl! poszaleli:O co do wagi ja tez dlugo mialam tylko jakies 3kg,ale potem jednak dziecko sporo rosnie i sila rezczy jakos tak czlowiek tez:) na szczescie mialam wstret do slodyczy przez pierwsze 5mcy:D szkoda ze teraz mi nie zostal-hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10..........36...corka . ......Lancs madziulek30.................13.07.10............25..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........21........ ....... londynbr / Aurela86...........24........31.08.2010.........20...........Ashford nescafe87.........22........30.08.10............18....... ......UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....16........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........17.......... ...Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........15.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........13..... ......londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........13.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......08.10.10..........14.........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........12............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......12.... .....Birmingham Ja znów o dentyście chciałam. Byłam w czwartek. Dostałam antybiotyk. Nic nie pomógł. Całe święta miałam przejebane. Dziś w końcu go wyrwałam...odżyłam:D:D:D Kocham świat dzisiaj:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela - super:D pomysl o tej historii z zebem pozytywnie-bedziesz miala zaprawke z bolem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelka a ty to masz z tymi zebami hehe:D chociaz tyle ze jest lepiej :) Majowka ja na allegro siedzialam z moim M tak mniej wiecej zeby sie zorientowac to takie calkiem fajne za 50 zl ale przez neta boje sie kupowac tak a gdzie ty znalazlas ciazowe spodnie za 10 ? :D bylam w new looku i kazali isc do wiekszego bo tam moze cos bedzie i w mothercare ale tam az 3 rodzaje rozmiary xxxxl chyba, utopilabym sie w nich :D i byle jakie kosztuja 35, tanszych nie znalazlam tam.... w new looku kiedys widzialam fajne za 18 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w georgu w asdzie na dziale maternity:)tylko na serio duze,ale niektore z regulowana gumka wiec ujda na pozniejszym etapie ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świetach u mnie świeta bylo skromne w jedzeniu bo wszystko powodowalo we mnie mdlości, najbardziej mi wchodza buleczki z maslem az sie troche boje bo nie jem zadnych warzyw co do spodni to u mnie widzialam super spodnie w nexcie przecenione sporo bo od 4 f ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×