Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

aha Tease ja nie wychodze w taka pogode ale tylko dlatego ze dopiero zamowilam raincover.jak bede miala to bede wychodzila-tzn u mnie jest 15 stopni i slonce ale wieje jak 150!przy 9 stopniach i szarowie nie wiem czy bym sie zdecydowala. pozatym kurcze od 2 mca dopeiro mozna podawac paracetamol dla dzieci jak by sie zaziebilo wiec nie chce przy niepewnych pogodach ryzykowac. kiedy wyszlas z nia 1 raz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka,co masz na mysli wielkim krokami?mam nadzieje ze nie szybciej niz za 4 tygodnie.Troche mnie nastraszylas.Nie bola mnie obie pachwiny.Tylko lewa czasami i mam wrazenie ze tam mam ucisk.Poza tym jak jeszcze pracowalam w 6/7 miesiacu i stalam dluzej na nogach to mi rowniez w lewej papchwinie uciskalo.Majowka a od kiedy zaczelas miec bol w pachwinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka- moja mała jak wciągnie cyca to zasypia od ręki, nawet zmiana pieluszki jej nie rozbudzi, wtedy wkładam ją tylko do kołyski i śpi, czasem jak jest rozbudzona, to trzeba trochę ponosić ją na rączkach, pokołysać i pośpiewać..ale nie widzę w tym nic złego, jak nadejdzie pora, to przystopujemy z tym noszeniem na rączkach, jak na razie chcę jej dać jak najwięcej miłości i poczucia bezpieczeństwa co do spacerków, to pierwszy raz byliśmy w 4rty dzien po porodzie, była piękna pogoda a potem w 7dmy dzien, a tak w ogóle to cały tydzień przebywaliśmy w ogródku bo było tak ładnie..teraz jest za to paskudnie i boimy się wychodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Pozdrowienia z Polski:):):) Narazie mała załamka z cenami ciuszków dla dzieci... jutro na miasto w sprawie wózka idziemy papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek spokojnie-miaam na mysli ze jestes juz na finiszu i twoje cialo daje o tym nac;)mnie pachwiny zaczely bolec tak na mc przed -ale tak ze jak stalam dlugo czy chodzilam-ciagnelo jak nie wiem. fajnie niedlugo bedziesz kolejna szczesliwa mamuska:D obys do konca sie dobrze czula -i ty i mala. Tease my tez wybylysmy na dwor szybko chyba ok 7 dnia na dworze zrobilo sie mega cieplo i zaczelysmy spacerki.Oczywiscie lezakowanie w ogrodzie tez bylo.Nawet grilla nasza mala ma juz zaliczonego:Djak jest pogoda to jest super-szkda ze tutaj to jednak rzadkosc:Oco do noszenia na raczkach to ja tez uwazam,ze dziecko potrzebuje naszej milosci,czulosci i bliskosci,ale ja widze ze sprawa wymyka sie spod kontroli-i nasza mala wykorzystuje nasza slabosc na jej kwilenie:D ja tez nie walcze z niczym na sile,ale poniewaz zaraz bedzie miala 4 tyg powoli zaczynam tulic,calowac,sciskac a jak sie uspokoi do lozeczka.nie ukrywam tez ze troche mysle o sobie-mala wazy juz 4300 a ja sa dni ze nie moge sie wyprostowac:Dzobaczymy jak to wszysto w praktyce wyjdzie,narazie nie mozemy sie z ezem nacieszyc tym naszym szczesciem:)potrafimy patrrzec jak spi i wzdychac co to z nas powstalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllooo !!!! Wklejam ostatnia tabelke z naszego forum, mam nadzieje ze dobra !!! Jak nie to poprawiac. Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........33...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........29...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 27...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........26...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 26...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........24.......... .........Londyn andziaaa82........27.....29.09.10.........24...córcia...Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............22...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........21..synek ...londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........21..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........21......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10............19....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham Nasza Zuzia szaleje na calego. Kopie bardzo intensywnie ale to sa mile kopniecia dopoki jeszcze nie jest taka duza. Moj chlopak zaczyna obserwowac brzusio i to jak Zuzia daje o sobie znac. Musze sie pozalic ze mialam maly wypadek w pracy a mianowicie oparzylam sie plyynym klejem, gdyz pracuje w fabryce ciastek na pakowaniu. Uzupelnialam pojemnik z klejem i zachaczylam sie fartuchem o raczke i zachwialam sie a ze teraz musze uwazac aby nie upasc to sie chwycilam pierwszej lepszej rzeczy ktora akurat byl ten pojemnik z klejem. Mam duze pecherze na dloni tam gdzie siegnal klej i dwa palce sparzone z malymi pecherzami ale skora na tych palcach ma juz ciemniejszy kolor. Bylam na pogotowiu dostalam opatrunek, bylam juz nawet na zmianie opatrunku. Jutro ide do swojego lekarza na kolejna zmiane opatrunku. W pracy byl spisany raport mojego wypadku. Na nastepny dzien mialam telefon od BHPowca i bylam na wywiadzie jak to sie stalo. Jednak nie jestem w stanie wrocic do pracy gdyz ciagle mam opatrunek na tej dloni wiec w pracy powiedzieli ze na ten czas wezma mnie do biura abym pracowala. Boja sie o mnie tym bardziej ze jestem w ciazy i jakbym upadla to by mieli niezly problem a dodam ze odkad zglosilam ze jestem w ciazy nie mialam zadnego sprawdzenia mojego miejsca pracy czy jest bezpieczne dla mnie i dziecka. Ale ja mam takie zapytanie - jakbym poszla na zwolnienie z powodu wypadku to powinni mi placic 100% wynagrodzenia ?? I czy mi sie nalezy jakies odszkodowanie bo blizny napewno bede miec po tym poparzeniu. Jak z chlopakiem doszlismy to mam poparzenie II stopnia w widocznymi pecherzami i zaczerwienieniami. Strasznie sie przestraszylam, az mala sie zrobilam niespokojna.Tak samo sie przestraszyli ludzie z ktorymi pracuje. Odrazu akcja reka do zimnej wody. Bolalo jak ch....ra. Bol nie do wytrzymania ale moj chlopak mnie pocieszyl ze nie az tak straszny jak przy porodzie. Za wszelkie cenne porady z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze u was okej :) pogoda ostatnio ladna jest, my bylismy wczoraj cale popoludnie na zakupach i kupislimy pare rzeczy malemu. Dziekuje Wam za wsparcie w zwiazku z tym powortem, stwierdzialm ze co ma byc to bedzie i juz. U nas na okolo wszyscy chodza na wesela, oj jak poszlabym sobie nawet z tym brzuszkiem :D 7kg na plusie i zaczynamy 27 tydzien dzis. Mamy Bank holiday dzis wiec w pracy wolne. andzia MALY WYPADEK??! wspolczuje...musi bolec strasznie! z odszkodowaniem Ci nie pomoge boo niewiem jakie sa roznice w prawie, ale... w szkocji masz obowiazek udowodnic ze to pracodawca nie dopatrzyl czegos i ze gdyby nie to niedopatrzenie to nie byloby zadnego wypadku. Tutaj sama sobie zahaczylas o klej, jakbys poslizgnela sie na czyms np to juz calkiem inna historia. Ale tak jak mowie prawo jest inne- u mnie w pracy zajmujjemy sie odszkodowaniami wlasnie:D Najlepiej jakbys poszukala prawnika pracujacego na zasadzie no win no fee. Jest taka firma posrednicza mieszczaca sie w luton o ile sie nie myle ktora zleca nam polskich klientow- pracuja tam swietne polki z ktorymy mam do czynienia na codzien wiec moge polecic, zajmuja sie rowniez wypadkami w pracy. Mozesz sie do nich zglosic i oni skieruja Twoja sprawe do odpowiedniego prawnika. Wszystko bezplatnie tylko powiedz ze chcesz prawnika no win no fee. Przedstawisz prawnikowi sprawe to Ci powie czy sie mozesz ubiegac o jakiekolwiek odszkodowanie- jesli tak to poprowadza Ci sprawe a jesli nie to poprostu ja zamkna ale ciebie to nie kosztuje nic. Tu masz stronke tej firmy http://www.wypadkiuk.com/index.html heheh ale zrobilam reklame :D zwolnienie po wypadku wyplacac ci beda tak samo jakbys byla na normalnym zwolnieniu z powodu choroby. Zalezy do firmy, niektore wyplacaja 100% wynagrodzenia, inne tylko to sick pay, a jeszcze inne maja swoje wlasne tzw company sick pay. a Twoj chlopak to napewno wie ze nie az tak straszny jak przy porodzie hehehe doswiadczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam Ci napisac ze jesli sprawa bedzie sie nadawac do odszkodowania to poza zdrowotnym dostaniesz zwrot straty w wyngrodzeniu jesli np bedziesz dostawac te 80f tyg sick pay a zazwyczaj dostawalas np 200 to pozniej oni wszystko Ci wyrownaja za kazdy tydzien zwolnienia. zbieraj tez wszytstkie ale to wszytskie rachunki na cokolwiek to pozniej tez zwroca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe87 dziekuje. Ide zaraz do GP na zmiane opatrunku. Zobaczymy co mi powiedza. Ale jestem zla bo nie chce isc na zadne zwolnienie lekarskie bo teraz w pracy mam ten okres 8 tygodni kiedy obesrwuja zarobki i potem wyliczaja srednia na te pierwsze 6 tygodni maternity. A z odszkodowaniem to jest tak - jak czlowiek nie wie ze mu sie nalezy to sam sie nie upomni i bo niechce klopotow. Wszystko moim zdaniem powinno byc zalatwiane automatycznie bez zadnych problemow. Ale coz tak nie jest .... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia zausze mozesz sprobowac. Czasem jest tak ze po wypadku w pracy pracodawca sam bedzie chcial Ci odszkodowanie wyplacic. To sie wkrec do biura zeby dlai Ci cos innego do pracy, a jak nie to musisz poczytac o tym macierzynskim jakie sa zasady naliczania gdy jest sie przez os tygodnie na l4. Aurela ale masz fajnie ze jestes w polsce!! zdaj nam relacje z wozkow jak wrocisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanie jak myslicie : jutro wyjezdzamy na wakacje do turcji na 7dni no i oczywiscie zamierzam sie kapac w morzu i basenie :) moje pytanie brzmi czy powinnam zabrac tampony? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........33...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........29...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 27...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........26...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 26...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........24.......... .........Londyn andziaaa82........27.....29.09.10.........24...córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............22...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........22..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........21..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........21......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10............19....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przez tą tabelkę to ja już sama sie gubię w którym tygodniu jestem :/ u mnie wszystko dobrze , hormony dają znać i drę koty ze wszystkimi , jak mi przejdzie to napisze coś więcej pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Ja od kilku dni mam okropna zgage i to zawsze na wieczor, staram sie nawet jesc ostatni posilek do 18, a zgaga i tak dopada mnie ok 22.To jest koszmar. Dziewczyny macie jakies dobre sposoby na zgage?? Bo przez to cholerstwo to mi sie jesc odechciewa. A co do tej Turcji i kapania w morzu, to sama bym sie zastanawiala, basen jak basen tam jest woda chlorowana przynajmniej, ale w morzu bym sie tez troche bala zeby nie zlapac jakiegos paskudztwa. Moj dzidzia wierci sie strasznie i rozpycha od rana, jest moim budzikiem:-) Pogoda paskudna a ja mam urlop, ale nic nie wolno siedziec w domu wiec zaraz ide na miasto poplacic rachunki:-) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola844 mnie na zgage tylko Rennie w tabletkach do ssania pomaga, mąż mówi że już sie uzależniłam ;) a na drugą ciąże to trza bedzie hurtowo zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........33...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........29...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 27...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........26...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 26...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........24.......... .........Londyn andziaaa82........27.....29.09.10.........24...córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............22...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........22..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......22....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........21..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........21......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10............19....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham ojj faktycznie cos z ta tabelka nie tak ktos mi odmlodzil ciaze o 2 tyg. no ale nie ma sie co denerwowac tylko po prostu caly czas poprawiac bo wiadomo ze pomylki sie zdarzaja:) co do zgagi mi czasem pomaga szklanka zimnego mleka. ach przede mna 2 dni wolnego i wlasnie bycze sie w wyrku , ale juz pozno sie robi i czas wstac i sie w koncu ogarnac:-) ale podoba mi sie takie lenistwo , juz sie nie moge doczekac jak przejde na urlop macierzysnki!! wczoraj po pracy jak zwykle dopadly mnie potworne bole krzyzowe , ktroe pormienowaly na podbrzusze:( wzielam nospe i pomoglo , ale juz mam dosyc tego ...jak mam wolne to tak nie boli. musze wymyslic cos z materacem bo mam strasznie miekki i przez to jeszcze bardziej bola plecy... co do tej firmy na nk to super maja rzeczy:) bede chciala zamowic posciel i rozek tylko ciekawa jestem jakie sa koszty wysylki. czas pedzie strasznie szybko a ja nic konkretnego synkowi nie kupilam. ale jak juz bede na wolnym to zaczne buszowanie:) pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powolutku zaczelam zakupki. Oczywiscie carbootowe :D Kupilam 3 maty: do przewijania, do lezenia taka pompowana i to wanienki. Trzecia calkiem nowa, a dwie pierwsze malo uzywane, za grosze na Carboodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pomagal gavoscin czy jakos tak-w butelce.jak tylko mnie braa cyk odkrecalam i bralam lyka-jak reka odjal od razu. moja mala marudzi od 3 dni nie spi wcale w dzien(na szczecie przesypia juz 8h w nocy).polozna byla u mnie i mowila ze mleka musi byc malo (bo mowie ze co godzine by jadla i jak nie dostaje to sie pruje jak 150!a wczesniej jadla co 3h.kazala dokarmiac ciutke formula. no i co jeszcze -aha z najwzaniejszych rzeczy-wczraj przystawilam ja do 2 piersi:)i poszlo od razu elegancko,zero bolu:D mam nadzieje,ze na tym sie koncza nasze problemy cyckowe(choc piers na nowo czerwona ale nie boli na szczescie).zobaczymy grunt,ze do przodu;) andzia paskudna sprawa z tym wypadkiem,az mnie zabolala jak czyutalam.mam nadzieje,ze przenisoe cie gdzies na dobre bo praca w takich warunkach nie bardzo dla dziecka chyba.nie masz tam stycznosci z jakimis chemikaliami?mam nadzieje,ze z reka bedzie wszytsko oki i szybko wroicsz do formy. nescafe-pisz jak najwiecej o przygotowaniach do wyjazdu do pl,ja bym tak bardzo chciala wrocic:(zyje tym twoim wyjazdem jak swoim:D oby jak najszybciej nastal ten dzien dla nas.... emilia-hormony nas zabija mowie ci.ja teraz tez mam mega wyz emocjonalny by za chwile zalapac dola.Tez bywa ze sycze na wszystkich(w ciazy to byl standard pod koniec).Maz sie wkurza bo nie dam sie wyrezyc w niczym bo"ja wszystko robie najlepiej"-ponoc to prawidlowy objaw kazdej zdrowej matki:D na szczescie szybko mija;) maadaa-carbooty sa the best,ja ubolewam ze nie moge jezdzic jeszcze,ale za pare tygodni...:D pozdrawiam was mamuski ps:dzis dzien dziecka,moja mala wycalowana ze ma az rozowe policzki:D pomasujcie swoje brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mamy chyba mniej wiecej rownowage plci w tabelece.Mi juz kolejny tydzien leci ,im blizej terminu tym bardziej nie chce mi sie wierzyc ze beda mama.Jakos to do mnie teraz nie dociera.Nie wiem jak wy sie czujecie czy poczujecie bedac na macierzynskim.Ja ostatnio jakos jestem znudzona.Malo sie dzieje dookola i nie potrafie sobie miejsca znalezc.Jak pracowalam marzylam zeby miec wiecej czasu i wreszcie relaksowac.Teraz ze znudzenia mi sie po prostu nie chce. Ja zrezygnowalam z basenu.Wczesniej chodzilam dosc regularnie.Z jednej strony jest bardzo dobry,szczegolnnie na plecy.Z drugiej strony jest siedliskiem bakterii,a szczegolnie teraz jestesmy bardziej narozone na rozne infekcje.W Anglii szcegolnie nie dbaja zbytnio o czystosc.Wiele razy widzilam ludzi wchodzacych w butach na teren plywalnie,W Polsce jest to nie do pomyslenia.Ja wroce jakis czas po porodzie.Organizowane sa tez zajecie dla mam i maluchow w wodzie Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........34...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........29...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 27...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........26...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 26...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........24.......... .........Londyn andziaaa82........27.....29.09.10.........24...córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............22...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........22..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......22....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........21..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........21......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10............19....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka gratuluje sukcesu cyckowego :) Oby teraz juz z gorki :) Ja mialam rozmowe z szefem o macierzynskim w piatek. Poprosil mnie czy moge odejsc dopiero jak wszyscy wroca z urlopow wakacyjnych. Akurat to mniej wiecej jak chcialam bo miesiac przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na drugim scanie i bedzie synek !!!!!!! ale sie ciesze ale mam problem pomozcie kochane Moje usg trwalo dlugo bo maly nie chcial sie przekrecic, ciagle lezal w jednej pozycji no i ja juz zaczelam sie martwic, powiedzcie jak to u was bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........34...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........29...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 27...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........26...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 26...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........26........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........25......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........24.......... .........Londyn andziaaa82........27.....29.09.10.........24...córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............22...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........22..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......22....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........21..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........21......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........21 ....synek.....Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina81 gratuluje synka :) nie masz sie co martwić , pewnie zanim doszłaś lub dojechałaś do szpitala na usg , synek kołysany twoimi ruchami najzwyczajniej w świecie znalazł wygodną dla siebie pozycje zasnął :) u mnie tez to trwało , pielęgniarka musiała brzuch ponaciskać żeby dziecko zaczęło sie ruszać także bez obaw,tak mnie sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina nie martw sie u mnie też tak było. Mała grzecznie leżała buźką do nas, tylko rączką machała czasem. U mnie położna nie mogła zbadać serduszka i kazała mi poskakać, naciskała na brzuch a potem stwierdziła, że muszę pójść na spacer to może Mała odwróci się i już miałam schodzić z łóżka i się odwrociła :) Więc odbyło się bez spaceru. Ale cały czas mnie uprzedzała, że wszystko Ok tylko potrzebuje odpowiedniej pozy do zbadania serduszka, więc ja się nie martwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina81 nie martw sie bo za niedługo bedziesz sie martwić że maleństwo tak często sie rusza i rozpycha;) gdyby coś było nie tak , usg by pokazało majówka chciałam tyko napisać że dajesz nam siłe i wiarę na to że warto sie nie poddawać , obyśmy wszystkie miały tyle siły i wytrwałości w karmieniu cycem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak bywa ze dziecko sie zle ulozy.Ja na 2 -gim tez musialam chwilke czekac zeby zobaczyc serduszko.Czasami dziecko sie rusza jak szalone, czasami jest cichutko. Dzisiaj mam wrazenie ze mnie pcha w biodro,albo w bok.Wydaje mi sie ze ulozylo sie w poprzek i wypycha mi bok. Jak tam u was waga?Ja od poczatku przytylam jakies7-8kg.Od 2 miesiacy jakies 1-2 kg.Slyszalm ze w 8 miesiacu idzie w gore.Ja na razie nie czuje roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
hej dziewczynki :-) zastanawiam sie czy moglabym dolaczyc do waszego grona??? ja tez mieszkam w anglii (polnocnej-niedaleko liverpoolu) i tez oczekuje malenswta! termin mam na 8.12.2010 i jestem w 14 tyg. mysle ze to forum to swietny pomysl gdyz napewno jest nam trudniej tutaj w anglii niz byloby w polsce. tutaj jest jednak inny kraj , a co kraj to obyczaj.. niestety :-/ ja tydzien temu mialam pierwsze usg. to bylo niesamowite przezycie zobaczyc malenstwo. jest to moja pierwsza ciaza. juz nie moge sie doczekac zeby maluszek byl tu z nami no ale jeszcze pol roku!!! dzieki wam dowiedzialam sie o tej stronce na nk.pl. swietne sa tam rzeczy , napewno cos zakupie :-) pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieje ze przyjmiece mnie do swojego grona z otwartymi ramionami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka52 witamy w gronie i gratulujemy malenstwa , skopiuj ostatnią tabelkę i wpisz sie w odpowiednie miejsce , czyli z tego co widzę to masz najdalszy termin , pierwsze liczby oznaczają twój wiek , później date porodu , dalej tydzień ciąży i miejsce zamieszkania zdrowej ciąży życzę i dobrej nocy bo ja mam na dzisiaj dosyć kopniaków i rozciągania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×