Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maverick78

ochota w pracy

Polecane posty

Gość diplay
wiedzieli jak nazwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
No więc który chce wystawić swoją męskość i poczuć na nim mój gorący jezyk i spragnione usta? Ale bym tak jakiegoś possała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
uuu zawstydzona...to możesz mieć dwa jednocześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biurowiec środek dnia winda jadę na 22 pietro wsiadasz na drugim piętrze winda uśmiechasz się do mnie ...pachniesz moją ulubioną wodą Masz grnitur i śnieżnobiałą koszule... Rozmarzona stoje za Tobą i napawam się Twoim zapachem... winda staje...gaśnie w niej światło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
stoję z dłońmi splecionymi z tyłu...chwile wcześniej czułaś opuszki palców ocierające się o materiał Twojej spódniczki...gdy gasło światło właśnie na nie nieco mocniej napierałaś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlonia przesuwam po mojej szyji choć tego nie widzisz...słyszysz szelest mojej bluzki odwracasz się "nic Pani nie grozi tutaj jestem proszę podac dłoń" Podaje dłoń ściskasz ją mocno,czuje,że nic mi przy Tobie nie grozi W mojej głowie ciągle kłebia się erotyczne myśli Przybliżasz się czuje Twój oddech bicie serca... delikatnie całujesz moją dłoń po wewnętrznej stronie ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona tym tematem
Ups...aż takiego hardkoru się nie spodziewałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
zawstydzona - jedziesz z nami tą windą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
w Twoich oczach widać żądzę...całuję wewnętrzną stronę dłoni...opierasz się plecami o ścianę windy...w lustrze naprzeciwko Ciebie widzisz samą siebie...rozchylone pełne usta...po chwili zakryte moimi...języki zaczynają swoją zabawę...podciągasz spódniczkę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskoczyłeś mnie tym pocałunkiem...jednak podniecenie jest tak ogromne,że pragnę to przeżyć udo wędruje między Twoje nogi ocieram się o nie...nadal całując Cię dłonia głaszcze Twoją twarz.. odpinam guziki przy koszuli ...odsłaniam Twoje ramię...przesuwam po nim dłonią...zginam nogę w kolanie i wtapiam nią w Twój krok czuje jak się podnieciłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
mmmm moje podniecenie rośnie, sięgam dłonią między Twoje uda...czuję wilgotny materiał...delikatnie przesuwam palcami...unoszę je do Twoich ust...ocieram opuszkami wargi...i w ślad za nimi językiem dłonie rozpinają guziki Twojej bluzki...po chwili odkrywam jedną pierś....drugą...sutki znaczę Twoimi sokami...i wciągam głęboko w usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
spodobało....ale pracy też trzeba poświęcić chwilkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje usta są spragnine Twoich...delikatnie je oblizuje...zsuwam dłoń Twoją dłoń do mojej muszelki ...wprowadzam Twój palec i pokazuje w jakim tępie mi dobrze...powoli ...Swoją dłonią wyciągam Twój pasek ze szluwek,rozpinam zamek ...materiał bielizny jest już mokry od Twojej spermy...wkładam do niego rękę...posuwam delikatnie ...szepczesz "przyspiesz " wykonuje Twoje polecenia karzesz szybciej więc moja ręka przyspiesza...wilgotno i Tobie i mnie...oboje przesyceni rozkoszą zatracamy się w tej grze dotyku...szybciej i szybciej oddech... skóra... każda cząsteczka Nas to czuje ...jęcze z tej rozkoszy a na ręce czuje ciepła sperme ...drżymy oboje ...schylasz sie i całujesz moja muszelkę ustami liżesz jej soki ...zapach windy przepełnionyjest nami...zakładasz mi majtki ,podajesz bluzkę ,sam się doprowadzasz do ładu...dopinam ostatni guzik ...światło... winda rusza do góry...otwiera się na 16 piętrze... wychodzisz...na progu jej odwracasz się i mówisz "zadzwonie,jeśli pozwolisz?"...uśmiecham się zalotnie ..."zadzwoń":) ;)dokończyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no nieźle :] podoba mi się!!!mi zostało jeszcze 30 minut pracy, ale mam blisko do domu :) także szybciutko do dom i udam się do wanny, pełnej piany o gorącej wody!iiii.... relaksuję się!a jeszcze w międzyczasie dostaję gorące smsy :D także mi ciepło gdzie niegdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanin
...wilgotna...marzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
dzień dobry skrytym i jawnym pączkożercom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
muszelka...gorące to wczorajsze zakończenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diplay zakończenie miało być troszkę inne,ale z braku czasu i obawa przed wcześniejszym naprawienie windy ...wyszło tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diplay
nie mam nic przeciwko takiemu zakończeniu:) wiesz...może ta winda jest jakaś felerna i nieco częściej będzie przystawać pomiędzy różnymi piętrami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×