Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

ja jestem na etapie zamawiania zaproszen... bo juz za granice trzeba wyslac... do chrzestnych do stanow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi możliwe ze uda sie załatwić kościół w tą niedziele, a jak nie to sie bardzo zdenerwuje :P my też sobie upatrzyliśmy zaproszenia, ale zastanawiamy sie czy już zamawiać, ja sie troche boję że papier może zżółknąć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladne !! jak je szczelnie zapakujesz np pudelko i owiniesz folia to ci sie kurz nie dostanie i nic sie nie powinno stac. ja mam takie WZOR 1 http://moda.allegro.pl/item1194864640_eleganckie_recznie_robione_zaproszenia_slubne.html a dla rodzicow, rodzicow chrzestnych i swiadkow takie WZOR F Z BORDOWA KOKARDKA POD KOLOR TAMTYCH ZAPROSZEN :d http://moda.allegro.pl/item1191593025_eleganckie_recznie_robione_zaproszenia_slubne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah własnie o takich myślałam zanim znalazłam te swoje :D byśmy miały takie same zaproszenia :D a z tym zapakowaniem to masz racje :) grunt żeby na wierzchu nie leżały :) to pewnie w najblizszym czasie zamowimy i bedę miała spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja chciałam zrobic sama, takie jak wam kiedyś pokazałam. Zrobiłam tylko jedno i chyba resztę kupie bo jednak to jest dużo pracy.. Ale to może dopiero na początku przyszłego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :) teraz ja wrócilam z wypoczynku, w końcu udalo mi sie wyciagnac mojego P. na maly wyjazd :) a co do zaporszeń, to ja jeszcze bede czekac, jak dla mnie za wczesnie na takie sprawy...teraz przewija nam sie temat mieszkania, wódki...i świnek :P wyglada na to ze kupimy tuczniki, zwłaszcza ze mamy je gdzie trzymac...to beda czekaly na przyszly rok. Uznalismy ze tak wyjdzie taniej i bedzie wiadomo co jedza goscia, poza tym własne wyroby najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinki to tesciowa zamawia i uchowa tak dla gosci po weselu :D a ja wlasnie skonczylam dzis nauki :D jeszcze 3 spotkania w poradni i z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Jejku my planujemy ślub na 13 sierpnia . i wstyd nic jeszcze nie mamy oprócz listy gości i miejsca gdzie chcemy zrobić wesele. ehh widze że chyba musimy się zabrać do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio mysle ze to najwyzszy czas zeby zarezerwowac sale i orkiestre ... w moim regionie juz bys nic nie zaatwila :D moze by ci sie jakos udalo na 2012 :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka oj to zabierz sie lepiej do pracy...bo to niecały rok przeciez został uleczka jakim cudem ty juz konczysz nauki? kiedy je w ogole zaczełaś, bo ja chyba coś ominełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mialam przez dwa dni. w piatek i w sobote caly dzien. teraz 3 spotkaniaa w poradni i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka90 no,no, no przynajmniej masz z głowy :) Muszę się pochwalić, że mój ukochany zakupił już wódkę na wesele i jestem bardzo zadowolona :) Tak miło się patrzy na te kartony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dalej w czarnej d...ze wszystkim :P zostało jeszcze dużo czasu więc na pewno zdązymy :) teraz cieszymy sie z okresu narzeczenstwa bo w końcu mamy dla siebie troche więcej czasu :) choć oczywiscie plany dalej są...dzisiaj dowiemy się jaki kredyt dostaniemy i czy bardziej bedzie sie oplacalo wziecie teraz slubu cywilnego, wiec mozliwe ze juz dzisiaj podreptamy do urzedu... uleczka zazdroszcze tych nauk...tez chcialabym miec to za soba, ale o tym pomysle dopiero w pazdzierniku jak zobacze swoj plan i bede wiedziala kiedy moge wygospodarowac troche wiecej wolnego czasu nikusiaczek, a tak z ciekawosci jak policzyliscie ta wodke? po ile na osobe? bo z tego co pamietam to macie wesele tak kolo 80? no i jaka kupiliscie i po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 zrobiłam wywiad z narzeczonym i wszystko wiem ;D Powiedział, że zazwyczaj liczy się 0,5 l na osobę, ale on liczył inaczej bo u Nas na poprawinach będą zupełnie inne osoby więc liczył 1 l na osobę. U Nas na weselu będzie 70 osób i mamy 80 litrów łącznie na wesele+poprawiny. Wódka nazywa się "Helsinki" ( nie wiem czy kojarzysz bo jest rzadko spotykana w normalnych sklepach), jest w bardzo eleganckiej butelce, kosztowała 37 zł od jednej butelki, smak podobny do Finlandii a nawet lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja juz nie wiem jak liczyc...150-160 osób na 3 dni... chyba wezniemy z 300 butelek + piwo i jakies winko, w koncu chyba po 2 dniach nikt juz nie bedzie chcial pic wodki tylko piwo bedzie szlo, przynajmniej mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalaw
Polecam Muzyczne Centrum www.muzycznecentrum.com wszystkim pannom młodym jeśli szukają zespołu lub dja na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulkcia
hej dziewczyny :) my to za wodką narazie sie nie rozglądamy bo nie bedziemy jej duzo potrzebować, na sali mamy 0,5l na pare +bimber bez ograniczeń to mysle ze dokupi sie max 50 butelek:) a ja wczoraj z moim D. byłam w kościele...i wysłali nas z kwitkiem bo OSOBY Z POZA PARAFII MOGA PRZYJSC 1 WRZESNIA i koniec kropka. Ale przynajmniej sie dowiedziałam ze cały 20 sierpień mają wolny wiec chyba jutro bede pierwsza w kolejce zeby mi nikt nie zajął godziny 18 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulkicia tak pozno? my bierzemy (choc jeszcze nie zaklepane) o godzinie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulkcia
jak dla mnie to najodpowiedniejsza godzina :) a w warszawie ślub o 16 to jest baaaaaardzo wcześnie. Byliśmy na kilku weselach które zaczynały sie o 17.30 i juz kazdy siedział przy stołach to 4 ciepłe dania to stanowczo za mało jeśli wesele ma trwac do 6 rano a i goscie sie szybko męczą wiec ok 3 uciekają do domu bo sa głodni i zmeczeni. Wiec jak u nas o 19.30 zacznie sie impreza(moze nawet ciut pozniej) kto kazdy bedzie miał ful jedzenia i siłe zeby sie bawic do 6 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulkcia
kurde nie chce mnie zalogować tylko na pomarańczowo wyskakuje :P a moj znajomy zarezerwował sobie ślub o 16 tylko i wyłącznie dlatego ze w trakcie wesela młodzi jadą na sesję zdjęciową a chcą mieć jeszcze w miare widno :P ale moim zdaniem to bezsens zostawiac gosci na 3 h i jechac sobie foty pstrykac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my planujemy na 15, bo dojazd do sali to przynajmniej godzina...i nie chcemy odkladac sesji na inny dzien bo sala jest z wyjsciem na park wiec z tego od razu skorzystamy...zwłaszcza ze fotograf stwierdzil ze jesli chcemy zdjecia na miejscu to upora sie w 45 minut, wiec nie tak zle :) a sama impreza zacznie sie pewnie ok.18, bo wiadomo msza, życzenia pod kościołem, dojazd, znowu życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robicie ogromne wesela :) Na szczęście my mamy wystarczająco wódki na te dwa dni, dokupimy jeszcze jakieś wino, myślałam o Carlo Rossi ale jak na razie to takie głośne myśli :) Jeśli chodzi o Kościół my wybieramy się pod koniec tego roku :) Mama mnie uświadomiła, że ksiądz otwiera nowy kalendarzyk Kościelny (czy jakoś tak), od początku listopada :) Ja bym chciała Wesele tak na 16 ponieważ Nam jednak to wszystko się poprzeciąga bo na dojazd do restauracji musimy przeznaczyć około 20 minut, przed Kościołem jakieś życzenia, potem na sali i same widzicie, zanim zasiądziemy do stołu zrobi się pewnie 19. Zresztą zobaczymy co ksiądz zaproponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulkcia
my do kościoła mamy ponad godzine a na sale 3 min :P a zdjecia w plenerze bedziemy mieli w poniedziałek, albo innego dnia, zalezy od pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulkcia
a powiedzcie mi moje drogie o co chodzi z zyczeniami na sali ? u mnie nie ma czegos takiego, sa tylko pod kościolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulkicia na prawdę ??? U Nas jest tak że życzenia przed Kościołem składają tylko Ci goście lub znajomi co przyszli do kościoła z "własnej woli" i nie byli zaproszeni na wesele :) A reszta gości weselnych składa życzenia na sali. Na sale wchodzi para młoda i od razu goście ustawiają się do składania życzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulkcia
no serio :) U nas wszyscy życzenia składają pod kosciołem daja prezenty itp. a na sali jest tylko przywitanie chlebem i solą, sto lat i do stołu :D chyba ze pogoda jest tak do kitu ze wszystko przeniesione jest na sale to wszyscy na sali skladają zyczenia. U nas bez zaproszenia raczej nikt nie przychodzi, moze ze 2-3 osoby wpadną ale watpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, ja mam ślub w październiku 2011:) Jak narazie mamy zarezerwowaną tylko salę, w tym roku chciałabym jeszcze załatwić fotografa, kamerzyste i zespół:) A reszta w przyszłym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×