Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość karolka86
Witam z przyczyn osobistych odstąpię salę, w Domu Weselnym "Jubilat" w Będzinie. Sala na 80-90 osób, duży wybór menu, termin 18.06.2011r. Jedyne co chciałabym odzyskać to zaliczka w wysokości 1000 zł sala Proszę o kontakt kasik1904@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka86
Odstąpię zespół na wesele NIE-BANALNI,z Mikołowa zaliczka w wysokości 200 zł łączna kwota za imprezę 1200zł. termin 18.06.2010r. Posiadają różnorodny repertuar. Proszę o kontakt kasik1904@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek, no masz racje...jednak rodzice bywaja uparci jesli chodzi o kwestie wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nikusiaczek nie strasz :D:D strasznie ten czas leci... ostatecznie dziewczynki zmienilam sale :D w koncu do 3 razy sztuka :D:D a to byl moj trzeci raz:):) i to juz na pewno ostatni. sala jest na 160 osob max, poprzednia byla na 130 max.... ta nowa ma klime chlodnie i wszystko i jest nowo odremontowana itp... co tam ze kosztuje raz wiecej co poprzednia :P ale mam nadzieje ze teraz juz bede zadowolona z sali :):) na szczescie mieli moj termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka no to cieszymy się razem z tobą :) My dzisiaj zaklepaliśmy sobie fotografa, jak na razie wpłaciliśmy zaliczkę i teraz mamy się odezwac na miesiąc przed ślubem by ustalic szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka to super :) u nas dalej przygotowania stoja, w tym tygodniu musimy zdecydowac w ktorym banku kredyt i podpisac umowe kupna mieszkania (choc nie mozemy sie zdecydowac które :P ). Myslalam ze to wszystko bedzie bardziej przyjemne, w rzeczywistosci cala zabawa w kredyty jest bardzo meczaca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 słyszałam z opowiadań, że to raczej nic przyjemnego :) Ale musisz miec ogromną cierpliwośc, a wszystko ułoży się po Waszej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurce mila.... weszlam na ta stronke co masz w stopce... normalnie usmialam sie niezle.... masakra :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka za pol ceny
polecam ta stronke http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ mozna kupic bony za polowe ceny albo nawet taniej idea polega na tym iz np salon kosmetyczny daje upust na zabieg pod warunkiem ze z promocji skorzysta wieksza liczba osob. Ja np kupilam bon na mikrodermabrazje w salonie vis za 45 zl a normalnie koszt byl 120 zl. Oferty sa aktywne 1 lub 2 dni i codziennie pojawiaja sie nowe... nietylko do kosmetyczki (ale to najczesciej) czesto jest tez fryzjer, restauracja, kiedys byl paintball, w dodatku za kazda polecona osobe ktora kupi bon dostaje sie 10 zl. Ja narazie nazbieralam 20 zl, ale niecaly miesiac jestem zarejestrowana:) mozna wybrac dowolne interesujace nas miasto. Najwiecej ofert pojawia sie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, sa po 2-3 dziennie. W innych miastach po 1-2. Po zarejestrowaniu mozna dostawac na meila aktualne oferty z podanego przez nas miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no waśnie dzisiaj albo jutro idziemy zaklepać termin w USC i składamy wniosek do jednego banku o kredyt. Jesli rozpatrza go pozytywanie i udziela kredytu to slubu poki co nie bedzie, jesli stwierdza ze jednak nie...no to niedlugo zostane zona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, ze dam znac :P choc caly czas liczymy, gdzie nam co sie bardziej oplaca... a co do samego slubu, to i tak jak cos wezniemy tylko jakis swiadkow, nawet bez rodzicow...bo nie podchodzimy do tego jak do prawdziwego slubu tylko jak do podpisania papierku, ktory umozliwi nam wspolne mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Nasz ślub będzie 30 kwietnia. póki co mamy zaklepaną salę na wesele. zresztą pierwszą, którą oglądaliśmy - od razu nam się spodobała i nie szukaliśmy dalej, zwłaszcza że ludzie sobie bardzo chwalą. no i załatwialiśmy to dwa tygodnie temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu no to nie spieszycie się z przygotowaniami :) Bo mi już nawet powoli przychodzą do domu takie "drobnostki ślubne" które zamawiałam przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że przygotowaniami na dobre zajmiemy się w styczniu-lutym ;) wiem, że dla niektórych to za późno, ale nam zależy na skromnym ślubie. chcemy tylko cywilny, więc odpada dużo przygotowań związanych z kościelnym. wesele skromne, bez żadnych gier i zabaw - też nie mamy na to ochoty. w listopadzie pójdziemy do USC zaklepać termin (to akurat chcielismy zrobić wcześniej, ale zapisy są pół roku przed). i musimy załatwić dj-a (jednak rodzina się na to upiera) - ale czekam aż koleżanka wróci z urlopu i da namiary :). zaproszenia, obrączki, stroje, menu, alkohol - to wszystko po nowym roku. mamy teraz urwanie głowy z remontem mieszkania - trzeba w nim zrobić wszystko, od burzenia ścian i stawiania na nowo (nie ma tam łazienki), po podłączenie gazu i wszystko typu panele, ściany itp. nie mówiąc o meblach i sprzęcie agd, więc mieszkanie jest priorytetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to w takim razie wszystko rozumiem :) Z mniejszym tzn skromniejszym weselem jest mniej zamieszana :) a jak to w ogóle jest ? Jeżeli my mamy ślub Kościelny to będziemy musieli wybrac się do USC po jakieś papierki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nikusiaczek. tylko takie dokumenty z USC sa wazne tylko 3 miesiace... wiec mamy jeszcze czas :):):) w sumie nie wiem jak to jest z tylko koscielnym bo my chcey konkordatowy ale podejrzewam ze tak samo bo nas wcale ksiadz nie pytal jaki bedzie slub a i tak mowil ze trza zaswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja..
dziewczyny poradzcie cos odnosnie zespolu, ja powoli pasuje, nie moge sie zdecydowac, a mam na oku zespol mlody nawet bardzo gdzie maja po 19 l ale ponoc dobrze graja. mam obawy co do tego wieku ich, mysle tez o kapeli goralskiej ale czy to nie bedzie za duzo same piosenki goralskie? jestem z miejscowosci 15 min od Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci polecam zespol z Kęt. z mojej miejscowosci. kwartet. wejdz sobie na stronke (kwartet, kęty) i posluchaj podobno dobrze graja. kazdy typ piosenek. a spokojnie dojada bo nawet nad morze jezdza a kęty to 60 km do KrK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily, zapisy do USC na pol roku przed? no cos ty...ja mieszkam w dosc sporym miescie, i zapisy sa na miesiac przed (i tak z tego co wiem jest wszedzie - 30 dni przed, opłata 90 zł), nawet wczoraj sie dowiedzialam w urzedzie, ze jesli potrzebujemy przyspieszyc, to w tydzień. wszystko zalatwimy....bo oni daja miesiac na ewentualne rozmyslenie sie, a nie dlatego ze niby zalatwianie formalnosci tyle zajmuje oczywiscie mozecie pojsc troche wczesniej, zeby byc pewnym co do terminu (1,5 miesiaca...moze 2)...ale z tym tez nie powinno byc problemu, bo tam sluby ida szybko, 15 - 20 minut i nastepna para...wziecie tam slubu to tylko podpisanie papierka, "przysiega" i tyle...zreszta w urzedzie Pani mi powiedzaiala ze teraz generalnie malo osob bierze cywilny slub i ze problemów zadnych z tym nie ma... dlatego pol roku to o wiele za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie w końcu dzisiaj przyszły zawieszki, poduszeczka i księga gości z DECORISUS i jestem bardzo zadowolona bo wszystko jest takie jakie chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek, a jak wyglada ta ksiazka? masz gdzies linka? ja dzisiaj znalazłam nawet ładne zaproszenia, ale i tak jeszcze przez pol roku to mi sie 10 razy zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaczek
Hej! My mamy Ślub 16 lipca 2011 i na razie tylko księdza zaklepanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila, to mnie teraz zaskoczyłaś :) ja się bałam że spóźnię się kilka dni to może być pozajmowane :D dlatego też jakiś miesiąc temu byliśmy już w USC, ale własnie nam kobietka powiedziała, żeby przyjść w połowie listopada. a mieszkamy w dużym mieście :) może to u nas w mieście jest tak dziwnie tylko - bo pamiętam jak kolega rok temu się żenił, we wrześniu, poszli w lipcu umawiać termin i mu kobieta powiedziała że na najbliższe 4 miesiące nie ma terminów na soboty - i wzięli ślub po miesiącu, ale w piątek. a powiedzcie mi - czy śluby cywilne też są w takich późnych godzinach jak kościelne? byłam na kilku cywilnych i wszystko w okolicy 12-13, a nam zależy na 16-17 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×