Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Witam nowe dziewczyny :) Rapsodia i monique222 pokazujcie te upatrzone kiecki :) no i pora żeby coś się ruszyło, bo wesela się zblizają a tu wielka cisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miełe przyjęcie :) Ja jak na razie jestem nastawiona na tą sukienkę, jak dla mnie przecudowna - to link do niej http://www.madonna.pl/pl/herms.php?s=evan Co o niej sądzicie?? Niestety wiem już, że nie mogę mieć śnieżnobiałej, bo wyglądam strasznie niewyraźnie, he he. Najładniejszy dla mnie kolor, to smietankowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka1981
Suknia koleżanko przepiękna :-) Trochę nie dla mnie, bo raczej dla kogoś szczuplejszego, ale wygląda super, przede wszystkim ze względu na krój. Mi się podoba suknia taka jak na poniższym linku, podobny krój, ale troszkę jednak inna, inny materiał, detale. http://wedding.indygo-polska.eu/dir_upload/photo/9f46fc27f75f38b7aa5515abafce.jpg Mnie teraz czeka poszukiwanie kosmetyczki i florystki, trzymać kciuki! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1988
dziewczyny powiedzcie mi co to za dodatkowe kursy trzeba robic( bo moje kursy przedmałżeńskie szkolne nie wystarczaja) do slubu jeszcze tyle czasu a ja juz sie stresuje. mieszkam w belgii obecnie a slub w polsce wiec to bedzie takie krazenie... ale wszelkie kursy i spowiedz zalatwimy z moim w belgii w poslkim koscie u polskiego ksiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique...suknia ładna, choc też nie dla mnie...ale najważniejsze,że Tobie się podoba, bo to Ty masz sie w niej dobrze czuc :) a co do kursow, to tylko nauki przedmalzenskie...i tyle, nic wiecej nie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena82
Czesc dziewczynki:) Nasz slub zaplanowany na sierpien,ale przygotowania poczynalismy juz w styczniu 2010,masakra jesli chodzi o daty,wszystko pozajmowane,bylo ciezko ale wiekszosc mamy zarezerwowane. Suknia tez juz kupiona,lezy w salonie i czeka:) Wlasnie jestem na etapie kupna butow slubnych przez internet, bo w sklepach maly wybor,szczegolnie w tym sezonie. Moze polecicie jakies stronki z butami,z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkie przyszle panny mlode:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej co się tutaj dzieje a właściwie dlaczego nic się nie dzieje ? Mam nadzieje, że z chwilą wybicia 2011 roku zjawią się tutaj tłumy dziewczynki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!ja wychodzę za mąż 4 czerwca..i już się doczekać nie moge:)na dzień dzisiejszy mamy załatwione: sale kamerzyste fotrografa orkiestre obrączki(kupiliśmy bo trafiła się okazja) no i przed wczoraj wpłaciłam zaliczkę na suknię,jestem bardzo zadowolona i już czekam na 4 czerwca.kure niedawno był rok a raptem zostało dobre 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mampa koniecznie pokaż kiecke :) nikusiaczek, ja się usprawiedliwię tym że zajęta jestem studiami i mężem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi ... przymiarzalam dzis suknie SINCERITY 3520 < tylko na internecie sa rozne fotki. z wstazka i bez. ja patrze na taka bez wstazki > co o niej myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka moim zdaniem to jedna z ładniejszych "księzniczkowych" sukienek a i ma mój ulubiony przepięknie wycięty dekolt :) a ja widze ze Wy już kiecki mierzycie :P kurde chyba i ja sie musze wybrac do salonów tym bardziej ze teraz chyba są duze wyprzedaże :) A powiedz mi jak się w niej czułaś, bo to chyba najwazniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czulam sie super :):) i sie zastanawiam co zrobic... czy kupic czy nie.... :P:P a co do wyprzedarzy do powiem wam tak bo juz sie troche orientuje :) do konca pazdziernika sa najnizsze ceny poniewaz nowe kolekcje mimo ze sa na necie to od listopada pojawią sie w salonach wiec narazie dopoki ich nie ma to sa duze promocje. a od stycznia juz w ogole ma byc drozej bo jakis vat wyzszy czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko to ja chyba w tym tygodniu do salonów lecę :D bo mi w takim razie 2 tyg zostały na wybranie tańszej sukienki :) zatem oświadczam ze przez najblizszych kilka dni moze mnie nie być :D ale jak tylko cos znajde to dam znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też powoli rozważam żeby się wybrać na jakieś poszukiwania...choć z czasem u mnie kiepsko uleczka...sukienka jest śliczna :) mi osobiście jakoś bardziej podoba się z wstążka, ale to oczywiście rzecz gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) pomoglyscie mi podjac ta wazna decyzje :) jak dobrze pojdzie to jade dzis do krakowa i ja kupuje.... chyba ze jak ja [rzymierze jeszcze raz to znajde jakis powod zeby jej nie kupic:) dam znac jak wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1988
niestety ja mam problem.... szukam sukienki na allegro mam dwie na oku i jak tylko przyjade na kilka dni do Polski to odrazu umówie się na spotkanie z tymi dziewczynami (jedna mojego kuzyna zona to nie bedzie problem... eh... tu w belgii nie ma nic ciekawego a jak jest to kurcze okolo 1000euro a tyle nie dam za sukienke... chce cos w granicach 1000zl . dziwczyny czy wy od ksiedza tez dostawalyscie indeksy(oczywiscie trzeba za nie zaplacic)? bo ja wlasnie musze zadzwonic do swojego i powiedziec mu ze tesciowa przyjedzie do niego i kupi i wysle nam do Belgii. bo przeciez nasze szkolne nauki przedmałżenskie sie nie licza i musimy jakies dodatkowe kursy zrobic a ja nie bede co tydzien do polski latac i zrobimy z moim mezczyzna tutaj w Polskim kościele i u polskiego ksiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez wstazki. kosztowala 2830zl a po nowym roku bedzie 3250zl kosztowac. jeszcze 300 zl poprawki w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, że udało się taniej :) to na kiedy będziesz ją miała do odbioru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliazy
czesc dziewczyny;) my planujemy slub na 13 sierpnia 2011;) orkiestre i sale mamy juz zamowione, teraz szukamy fotografa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz...bo wiem, że w niektórych salonach to sprowadzają kiecki, nanoszą poprawki i dopiero oddają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja poprawki w marcu. i bardzo dobrze :) bo moge przytyc... albo spalic kilka killo :D:D (przydalo by sie ) :P i nie musze sie juz przejmowac ze sukienka na mnie i musze miec ten sam rozmiar do slubu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiem, że wiekszośc salonow, też nanosi poprawki dopiero przed samym ślubem...więc nie ma co się martwić ewentualnymi zmianami wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, troszkę was zaniedbałam ale już się poprawiam ;] uleczka90 ogromne gratulacje z okazji zakupu wymarzonej sukienki, tylko pozazdrościc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×