Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

mówicie 3 lub 2 miesiące przed ślubem, hmmm to w maju muszę już zacząć rozwozić. W sumie to dobre rozwiązanie, dzięki. Anetko sukienka boska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówicie 3 lub 2 miesiące przed ślubem, hmmm to w maju muszę już zacząć rozwozić. W sumie to dobre rozwiązanie, dzięki. Anetko sukienka boska;) Przytulkicia powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Byłam, wróciłam, kilka przymierzyłam i musze przyznac ze dzis nie znalazłam "tej jedynej". Owszem nie które bardzo ładne ale mimo wszystko jeszcze mi czegos brak i następny tydzień poświecam dalszym poszukiwaniom :) Muszę przyznać ze sama przyjemność miec na sobie tak piękne kiecki i nie sądziłam że bedzie mi to sprawiać aż tak duza frajde :) A z resztą kilka fotek z przymiarek załącze na maila to same zobaczycie :) A i ja zaproszenia na sierpień bede rozwozić koniec maja poczatek czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mila...... przypomniało mi sie :P gdzie foty z cywilnego? :P a i o jeszcze jedno miałam zapytać, nosicie obrączki czy czekacie do kościelnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka8765
hej mozna dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foty z cywilnego są....na NK, wrzuce pozniej na meila...bo całkiem o nim zapomniałam :P a co do obrączek to nosimy :) choc obraczka P. poszła jeszcze do zmniejszenia, bo okazało się że jest za duża... i zdjęcia ładne...choc szczerze jakoś żadna z tych kiecek mnie osobiscie nie powaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie poszukiwania sukienki przerażają, jakoś na sama myśł że musze biegac po salonach i mierzyć trochę mi sie odecchciewa. Wszystkie jakie do tej pory sukienki upatrzyłam to na necie, i tak jak wczesniej pisałam Wam juz we wtorek umówiłam się do salonu na mierzenie pewnej jednej sukienki bo reszta jest taka sobie. Pod tym względem jestem strasznie leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam Twojego linka z nk :P na gg mozesz mi wysłać :) A mnie kiecki tez nie powaliły dlatego szukam dalej :) Renixxx to nic strasznego :) jak zaczniesz mierzyc sukienki to nie bedziesz chciała skonczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ślub 4 czerwca kiedy mamy dawać zaproszenia??tak do 10 maja musiałabym wiedzieć ile osób bedzie.myślałam o kwietniu bliżej świąt Wielkanocnych bo wypadają w tym roku 25 kwietnia ale nie wiem czy to nie za późno.doradźcie dziewczyny.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mampa ja miałam mieć slub 25 czerwca i zaproszenia miały być rozwożone końcem marca ale z powodów finansowych przenieśliśmy go na sierpień :) Uznaliśmy, że wesele będziemy robić w strażnicy. Wyszło to o 6tys mniej niż w restauracji! Wiadome, że trzeba sale wtedy samemu przystroić ale uznałam, ze to będzie dobry wieczór panienski :d będziemy stroić i pić.. soczki oczywiście :D o kuchnie i catering się nie martwię bo mam już bardzo dobrych ludzi do tego zamówionych :) Także przygotowania wielka parą. a mam do Was pytanie : ile płacicie za fotografa i kamerzystę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mampa...ja na twoim miejscu rozwozilabym tak mniej wiecej koniec lutego/ poczatek marca...bo goscie tez musza miec troche czasu na zastanowienie sie a mysle ze te 2 miesiace to akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie jak anetka ślub w sali po byłej restauracj,ze znajomymi ją przystroję bo oni mają w tym rozeznanie;) kucharki znajome i tez o wiele taniej nż w restauracji z cateringiem;) Anetko ja za fotografa 2000tys ale sprawdzony już i zdjecia perfekt jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie jak anetka ślub w sali po byłej restauracj,ze znajomymi ją przystroję bo oni mają w tym rozeznanie;) kucharki znajome i tez o wiele taniej nż w restauracji z cateringiem;) Anetko ja za fotografa 2000tys ale sprawdzony już i zdjecia perfekt jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekt ślub
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy Wam profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową Waszego Ślubu i Wesela. Oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań a ceny są naprawdę konkurencyjne. Wejdź. Zobacz www.projektslub.com Kontakt do nas jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieceie co ja nei jestem stworzona do śłubu, spodobała mi sie jedna tylko sukienka jak narazie , pojechałm przymierzyłam i klapa, strasznie mnie poszerzała, i żadna inna mi się nie podobała:( Tak więc podsumowanie: tylko 1 sukienka mierzona:( przerażają mnie dalsze poszukiwania sukienki:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renixxx...to może daj sobie kilka dni spokoju i nie myślenia o tym, a później zacznij poszukiwania od początku :) na pewno uda ci sie znaleźć tą jedną, wymarzoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na poszukiwaniach sukni :D znalazłam tą swoją wymarzoną, upatrzona kiedys: http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=10&style=S5240 no i jest idealna :) choc ładnie też leżała: http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=5&style=S5271 jeszcze sie zastanawiam nad wyborem, ale myśle ze w najblizasza sobote go podejme...choc cena jednej i drugiej nie jest zachecajaca nawet po obnizce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła nr 1 jest super, rozglądam się za podobną góra choć innym dołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez bardziej podoba sie pierwsza i tak jak napisalam, to ta wymarzona :) ale jeszcze troche pozwiedzam salony, bo przymierzanie to niezła frajda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 racja racja:) ja tez szukam i szukam :) teraz zastanawiam sie nad dwoma : 1. http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=1&item_id=3274&cmd=show_item&gallery_id=&shift=1 ta niestety nie ma zachęcającej ceny 2. http://www.slubne.waw.pl/galeria.php?id=474&SLUBNE=17e8eb7c65421fd19a62f21e2816e86a ta ma bardzo fajną cene i gratis przerobki a ja jak zamówie to dorobię ramiączka, dekolt w serduszko i trochę dół węższy będzie :) ale jeszcze się waham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę dziewczyny forum się ruszyło !! No i ostro ruszyłyście na poszukiwania swoich wymarzonych sukienek :) Ja coś nie mogę się zebrac do tego salonu, a tu już najwyższy czas. A tak zmieniając temat zastanawiałam się nad prezencikami dla gości i od dłuższego czasu jestem za kolorowymi kartonikami z cukiereczkami, macie może jakieś własne ciekawe pomysły na coś zupełnie innego, ciekawszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o prezencikach nawet nie myslalam...obecnie mamy spór z mężem (:P) o winietki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też się daje ciasto :) więc to tylko kwestia kupienia jakiś opakowań...choć byłam ostatnio na weselu gdzie przy każdym nakryciu leżał woreczek z migdałami i oprócz tego też było rozdawane ciasto kiedy ktoś wychodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zastanawiam się nad podziękowaniem dla rodziców.co dać??kwiaty i co jeszcze?za równe 7miesięcy będę na własnym weselu:)jak ten czas leci niedawno był rok.ja już odliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mampa...rzeczywiscie czas szybko leci :) a i w poszukiwaniu pomyslu na prezent cofnij sie o kilka stron w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×