Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna12345

potrzebuje pomocy mieszkam zagranica

Polecane posty

Gość a10070085
KATARZYNO-AUTORKO ale czy aby nie rozstaliscie sie po nowym roku (nie wiem kiedy konkretnie wiec liczmy plus minus 12.01) a o ciazy powiedzmy 26.01 wiec bylo mnostwo czasu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubaaa
No wlasnie, podobno siedziala w kafejce :D Abonament miala tam wykupiony czy co? O ciazy dowiedziala sie jakis czas temu a teraz raptem musi do Polski leciec. Ja wam powiem dlaczego - wlasciciel po kase za pokoj przyszedl :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
do UK to nie wiem czy wroci ale na Kafete to napewno jak znowu piniendzof zabraknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
nie zamierzam sie tlumaczyc, a do uk moze wroce a moze nie, to zalezy od mojego M,zobaczymy co sie wydarzy po moim powrocie do polski.i nie jestem teraz w kafejce, bylam po poludniu po powrocie z pracy wstaialm ale teraz jestem w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
Kasiu a w Anglii to kafejki całą dobę czynne? poza tym radziłabym Ci wracać już do domu, bo jak to tak kobieta w ciąży w nocy będzie do domu wracać,sama oczywiście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubaaa
W pokoju jestes? :D A dlaczego pisalas z kafejki przed poludniem? :D Nie moglas " z pokoju"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
w tym pokoju za ktory nie zaplacilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Pracę rzuciła w sumie, z dnia na dzień. I kto jutro posprząta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a10070085
szkoda mi slow. tajemniczoscia wieje. jedyne co moge powiedziec to, ze zycze powodzenia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
Kasiu a liczyłaś się z konsekwencjami jakie wynikną z Twojego porzucenia pracy z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
Ej, dziewczyny, zastanowcie sie : najlepszy dowod na to ze to sciema to fakt ze Kasia dalej na forum siedzi. Jakby miala jutro do Polszy wracac to by sie poszla pakowac i spac. Tym bardziej ze dostala juz to czego rzekomo chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
no nie wiem,ja z nerwow chyba dzis nie zasne.zaraz pojde sie pakowac. a lece do katowic ryanairem o 16.50 wiec mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
liczy na jakieś dodatki, może teraz chodzi jej o wyprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
sluchajcie,mi wierzyc nie musicie.mnie to zadnej ruznicy nie robi.wylot mam jutro popoludniu, czas mam zeby sie przygotowac, a skap chyba nie bede z nerwow. az teraz cala sie trzese tak sie ciesze ze juz jutro bede w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Ale załatw może jakieś zastępstwo za siebie. Nie ma co sobie kontaktów palić. A nóż jeszcze wrócisz za pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
Przelewy - no tak, konsekwencje beda tragiczne - dom patronow nie posprzatany, pokoj Kasi pewnie tez nie, wszedzie tylko brud, syf i zaraza. Sie im odechce Polakow do sprzatania najmowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
A wiedzą w domu w Polsce, że przyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
Dziewczęta!!! organizuję zbiórkę na wyprawkę dla nienarodzonego dziecka Kasi, numer konta podam później aaa i jak by ktoś chciał zweryfikować moje dane to mój nr tel 123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoska1234
Kto mi pomoze? Jestem w tragicznej sytuacji, musze byc pojutrze w Nowym Jorku, bo moj misiu nie wie, ze mnie zaplodnil, a pojutrze odlatuje do pracy na Alasce i jak go nie zlapie, to nie bedzie wiedzial, ze zostanie ojcem! Nie moge prosic rodziny o pomoc, bo bede robic sobie poruty! Czy ktos moglby mi kupic bilecik na lotniski JFK? Dziekuje z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
dobre! skladajmy sie na wyprawke dla Kasi!:-D Mayor - nie wylaczylas jeszcze kompa? - bo twoich piniendzof znowu trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
widzisz Brrrrrrr i potem opinia o Polakach idzie w świat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopea123
Oj Małgośka, mayory już chyba śpią. Nic tu po tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
Kurna - zadzwonilam na numer podany przez przelewy miedzynarodowe zeby sprawdzic i wpadlam na.... Katarzyne12345!!! Przelewy - tlumacz sie co to za sciema bo ci juz amaretto nie doleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla Idaho
ale gramatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
Dziewczęta idę spać, bo zaśpię do pracy,a nie mogę z dnia na dzień tak jak niektórzy zrezygnować z pracy, pozdrawiam i słodkich snów życzę:) Kasiu Tobie oczywiście też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalosne jestescie, kobiety. Ja nie wiem czy to zazdrosc o to, ze ktos obcy uzyskal pomoc od kogos, czy jakas zawisc znowu. Moze i to i to. Ale z jakiego powodu tak ironizujecie? Bo mnie to naprawde ciekawi. Zreszta....nawet nie chce wiedziec. Ale macie radoche! :D Nie przeszkadzam. Dobrej nocki dla wszystkich imprezowiczow wirtualnego swiata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe kto teraz kasience
pomoze w odprawie on-line i wydrukowaniu biletu? :D I ona chyba nie zdaje sobie sprawy, ze majac wylot o 16:50 to wcle tak wiele czasu na pakowanie nie ma (no chyba, ze ma 1 pare stringow i to wszystko). Trzeba byc odpowiednio wczesniej na lotnisku,, a do tego gdzie czas na dojazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
nie skladajcie sie na wyprawke bo ja wysle i dla piewrwszego i dla drugiego i dla jej 20 tego dziecka.Puste istoty z Was! Zazdrosne jestescie poprostu! kazdy dostaje na co zasluzyl i to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrrrr
No tak, wlasnie dokonalam weryfikacji : Malgorzata1234 jest blizniacza siostra Katarzyny12345! Zostaly rozdzielone jako dzieci, spotkaly sie przez przypadek, po latach, zebrzac o piniondze na bilet powrotny ze Szkocji. Tylko dalej nie rozumiem co ty przelewy, w ich nieposprzatanym pokoju robilas, jak dzwonilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przelewy międzynarodowe
zaszła jakaś pomyłka;] buziole Moje Drogie Panie paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×