Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelka9871

Ślub w piątek

Polecane posty

Ja bede miała ślub i wesele w piątek. Czasy są ciezkie, a w piatek od fotografa po sale są rabaty. I nie widze w tym nic zlego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka9871
KaroLLL dzięki za słowa otuchy. Lepiej to wytłumaczyłaś. Ja mówiłam że postne piątki zniesiono ale widocznie niejasno się wyraziłam. Niektórzy nie rozumieją ale ja doszłam do wniosku że nie będę się kłócić. Wolę się cieszyć przygotowaniami, a nie zawracać sobie głowy jakimiś teoriami ludzi których nie znam. Nie powiem trochę mi się przykro zrobiło. Ja staram sie nie oceniać kogoś jak nie mam o nim żadnego pojęcia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka9871 -> trzymaj się i głowa do góry :) KaroLLLL --> dobrze, że się odezwałaś, bo Ewelkę by tu co poniektórzy zjedli. Świętsi od Papieża --> nasza organizacja (bo i ja do niej należę) praktykuje ostatnio pieczątki z mszy niedzielnych do bierzmowania. Jak rozumiem, Waszym zdaniem mój brak entuzjazmu dla pieczątek oznacza, że mam się wypisać z KK? Proszę, zmieńcie ton, bo jedyne, co zdziałacie, to rosnąca niechęć w społeczeństwie do KK. PS zgrozą przejmują mnie skierowane do obcej osoby wypowiedzi w stylu: "nie dojrzałas ani w wierze, ani do zawierania związku małżeńskiego" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątkowa
O ho ho,ale dyskusja! Dawno tu nie zaglądałam, a żeście się nieźle rozpisali... Ja już do ślubu i do wesela wszystko mam załatwione (formalności), zostały same szczegóły... Choć jak wiadomo - diabeł tkwi w szczegółach ;) Pozdrowienia dla "piątkowych" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×