Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

No to gratuluje:)Ja chcaial tez synka Filipka a wyszla Agatka.Wiecej juz nie chce dzieci.Moje cztery panny mi juz wystarcza:) pomaranczo-nie produkuj sie,nikt nie przejmie sie tym co piszesz.Moge byc dla Ciebie krowa rozplodowa,mam to gdzies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) My własnie chcemy Flipka albo Fabianka :) A może do pięciu razy sztuka? Chyba każda z was się zgodzi że na te zawistne pomarańcze nie ma nawet co klawiatury męczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny jak fajnie, ze tyle nas ! przeczytałam z zainteresowaniem wasze posty, madre, ciepłe z was babeczki ! ja dzis do 19 w pracy i korzystajac z chwilki goszcze u was. kawusia zaparzona no i fajne towarzystwo, czego chciec wiecej ! Zosiu, wracaj do nas szybciutko, dzielna z ciebie kobitka ! Lady, zostajemy tu ! po co rezygnowac z czegos co fajnie sie rozwija. czytajac tych mniej przychylnych nam komentarzy niezle sie ubawiłam ! och my rozpłodowki, nic tylko lezymy z szeroko rozłozonymi nogami i zaspakajamy tych naszych buhajow, ciemne masy niewiedzace co to antykoncepcja!!!! Ktora z nas nie słyszała tego w realu ? w bardziej lub mniej przychylnym nam towarzystwie. nigdy nie zapomne jak bedac na wycieczce z dzieciaczkami w Poznaniu / a były jeszcze małe, 6,4,3 i 1rok/ na rynku wzbudzilismy powszechne zdziwinie, wrecz wrogosc, bo ,,co rok to prorok,,. Masz racje Lady, wazne, ze my i nasze dzieci czujemy sie spełnione, szczesliwe, a reszcie guzik do tego! moi synowie, dzis 17,15,14 i 12 lat to najpiekniejsze co mogło mnie w zyciu spotkac ! 26 latka, witaj ! opowiedz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chcesz wiedzieć konkretnie Aniu? Heh trochę mloda się tu czuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku kończę 27 lat narzeczony 33 ale dopiero w grudniu :P Poznałam go 2 lata temu, zatrudnilam się w jego firmie, po może 2 tygodniach zaczęliśmy ze soba chodzić, poznałam dzieci, tak wyszło że od zeszłych wakacji mieszkamy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia83
Witam moge sie do was dołaczyć?Mam 3 dzieci w wieku Sandra 6 lat,Oliwier 4,5 latka oraz Mikołaj ma 21 miesiecy.Obecnie jestem z czwartym w ciązy jest to 12 tydz.Mam 26 lat.Wszyscy co wiedza że jestem znowu w ciąży to pukaja sie w czoło ,że życie sobie zmarnowałam. Od soboty bede samam z dziećmi bo mąż wyjezdza do Holandi do pracy.Mam nadzieje ze sobie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, chwilke musiałam zajac sie praca i nie zauwazyłam, ze juz sporo napisałas, bravo ! tak trzymaj, liczy sie miłosc a reszta to juz tylko jej konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agacia83 ja tez przed 30 miałam juz wszystkie dzieci w domu ! dasz rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna40 dziekuej za mile slowa:)Ja z kolei pamietam jak bedac juz w czwartej zaawansowanej ciazy wybralismy sie z mezem i dziecmi na obiad do restauracji,wzbudzalismy takie zainteresowanie ze szok.Miny i spojrzenia nie swiadczyly bynajmniej o tym ze ludzie mysla o nas pozytywnie,tylko byly to spojrzenia mowiace-Matko,tacy mlodzi a tyle dzieci i jeszcze jedno w drodze.A ja mam to gdzies :P Z kolei wczoraj spotkalam dawno niewidziana kolezanke ,tak sobie rozmawiamy i kiedy mowie do niej ze moja Zuzia ma ospe ona do mnie-czekaj a ktora to,ta najmlodsza czy ta starsza,bo sie juz pogubilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agacia83-to jest takie glupie powiedzenie-zycie sobie zmarnowalas.Niby jak czlowiek ktory rodzi dzieci marnuje sobie zycie?A na czym to zycie polega?Na chodzeniu na solarium,imprezy,na robieniu zakupow?Przeciez to jest normalne ze rodzi sie dzieci a jezeli jest ich wiecej to jeszcze lepiej.Przynajmniej bedziemy mieli na starosc liczna rodzinke i napewno nie bedziemy sami z kotkiem albo pieskiem :P No i oczywiscie witaj-zapomnialam na poczatku napisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę zacznie się wyścig pt. "kto pierwszy skompletuje drużynę piłkarską". Ja pierdziu laski nie macie jeszcze 30-tki, a już tyle dzieciaków macie? Co za maciorki z Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz można być aktywnym w wielu dziedzinach życiowych mając dzieci :) My nadal chodzimy na imprezy, w ciązy to już nie dyskoteki :P ale kino, itd. i po urodzeniu napewno nie zrezygnujemy z takich rozrywek. Tak nie natemat byłyście na księżniczce żabie czy coś takie? Jakie macie opinie? My chcemy iść z Oliwka i Mają ale nie wiem czy jeszcze jest w kinach bo jak było nowością to niestety obydwie były chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajjjaaa
jestem pelna podziwu dla was dziewczyny, ja mam pol rocznego synka, bardzo chcialabym dac mu braciszka albo siostrzyczkke, ale nie wiem czy dam rade miec kolejne dziecko jak wy to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelena 28
Czesc dziewczyny.mam 28 lat,troje dzieci i jestem w ciazy z nastepnym.Pzeczytalam waasze posty i uwazam ze jestescie wspaniale.Musze sie przyznac ze jeszcze nikt z rodziny czy znajomych jeszcze nie wie i prawde mowiac obawiam sie reakcji.Na razie do was nie dolaczam bo musze sama ze soba dojsc do ladu ale moze w przyszlo sci;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska 1986 Piotrek 1990 Aleksandra 1992 Paweł 1994 Agata 2000 Małgosia 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łochocho
czy Wy naprawdę nie macie co robić tylko się sexić? Nie słyszałyście o zabezpieczeniach? Rzeczywiście przychylam się do niektórych wypowiedzi, że rodzicie jak królice czy maciory!!! Ja bym się wstydziła mieć w domu przedszkole i całe życie zmieniać osrane pieluchy. A fujjj. Takie młode a takie głupiutkie... Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka ;) Mam nadzieje ze swoja odpowiedzia nie urazilam dziewczyny :)To byl taki zart ;) jelena 28 witaj :) nie przejmuj sie co inni powiedza,ciesz sie malenstwem;) siasia86 hej ;) widze ze dolaczyla do nas nastepna mamusia szóstki dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łochocho a jaki jest Twoj przepis na udane zycie?Solarium,imprezy czy moze kariera zawodowa?Moj przepis to byc szczesliwa i taka jestem:)Wiec nie obrazaj kogos kto ma inne priorytety w zyciu niz Ty:) A co do antykoncepcji to slyszalysmy.?Gdybym o niej nie slyszala to nie mialabym czworki dzieci tylko 15-cioro(tyle lat wspolzyje plciowo):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uraziłaś no coś ty :D Ja właśnie dowiedziałam się że na jutro musimy zrobić plakat więc idę kupić co potrzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, mysle, ze ignorowanie tych madrzejszych od nas to jedyny sposob aby nasz topik nie zmienił sie w liste co wymyslniejszych epitetow, tak jak to dzieje sie na innych. Tym co wszystkie rozumy pozjadali powiem tylko jedno słowo , ŻAL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka dzisiaj dała nieźle popalić nie wiem dlaczego cały czas płakała dopiero niedawno usnęła a tak to na piersi cały czas. Witam nową mamę i podziwiam że pokochała dzieci jak swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy seks to coś złego? Nie uważam... A racja gdybym nie znała żadnych zabezpieczeń to ja z kolei miałabym 20 dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczy - jak was to interesuje tak bardzo to dla waszej ciekawości chce mieć szóste dziecko i zrobię je w pozycji klasycznej albo na jeźca ciekawe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna40 zdaje sobie sprawe,ze wiekszosc tych wulgaryzmow pochodzi od dzieci,ktore nudza sie w czasie ferii.Smutne jednak jest to ze ten swiat schodzi na psy... Teraz ktos sie przyczepil do imienia mojej corki:)Tak jak napisalas-żal,zal i jeszcze raz żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wam zazdroszczę
Ja się staram zajść w 3 ciąże i się nie udajec. Właśnie zrobiłam test i jedna kreska :( Tak mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×