Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Gość Ale prawda jest taka
że większość z Tych rodzin klepie niestety biedę. A cierpią na tym najwięcej dzieci. Są wyśmiewane w szkole, na placu zabaw itp. Dorośli są niodpowiedzialni i tyle. Czy nie wystarczy im 2 lub 3 dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to faktże
mogliby się opamiętać. Narobią te biedne dzieci i gnieżdżą się w małych klitkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfufvguycvfuitgyutf
właśnie na tym polega świadome posiadanie dzieci, dlaczego ktoś kogo stać na 5 dzieci i chce mieć 5 dzieci nie może ich mieć, dlaczego takie rodziny są przez niektórych są poniżane?? bo mają dużo dzieci?? Zauważcie ze głodne i zaniedbane dzieci najczęściej pochodza z rodzin patologiczynych gdzie alkochol jest codziennie i rodzice liczą tylko na zasiłki z opieki, ale takie rodziny wcale nie musza mieć duzo dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfufvguycvfuitgyutf
Ale prawda jest taka że większość z Tych rodzin klepie niestety biedę. A cierpią na tym najwięcej dzieci. Są wyśmiewane w szkole, na placu zabaw itp. Dorośli są niodpowiedzialni i tyle. Czy nie wystarczy im 2 lub 3 dzieci?? Wiesz co ja mam prawie 25 lat i nikt mnie jeszcze nie wyśmiewał ze mam 3 rodzeństwa żadna z moich sióstr czy też brat nigdy mi nie powiedzieli żeby z tego powodu ktoś robił im przykrości. Ostatnio nawet usłyszałam od mojej 5 letniej siostry jak byłam po nią w przedszkolu ze jak rozmawiali na zajęciach o rodzinie to dzieci zaczęły jej zazdrościć ze w domu jest nas tyle bo ma zawsze się z kim bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmyslneeee
rozumiem jak kogoś stać, no ale mieć 6 dzieci i samotna matka, no nie, jak ojciec nieodpowiedzialny to się nie robi, normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do 26 latki
jak nie chcesz to nie odpowiadaj - jak zareagowała Twoja najbliższa rodzina, rodxice na wieść że wiążesz się z facetem z dwójką dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja jestem z innego topiku,ale wpadlam,aby pogratulowac licznej rodzinki:) sama mam w planach 4 dzidziusia,ale zobaczymy co zycie przyniesie,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :) jak nocka minela? a tu chcialam odpowiedziec zaciekawionej" A macie cały czas " Tak robimy to przy dzieciach...:P na glupie pytanie glupia odpowiedz,jak mnie smiesza niektorzy ludzie :)Kto w ogole dal im prawo do oceniania innych?eh szkoda gadac... A u mnie dzis wiosna za oknem ide zaraz na spacerek z synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) U mnie dzis tez wiosna za oknem(pozakrecalam wszystkie kaloryfery)ale niestety na spacer nie moge isc bo jak juz wspomnialam wczesniej,moja Zuzia ma ospe:( Mam do Was pytanie-czy to mozliwe zeby mojej trzymiesiecznej Agatce wychodzily juz ząbki?Pcha piąstki do buzi i strasznie sie denerwuje przy tym.Pytam bo moje starsze corki zęby mialy duzo pozniej. I na koniec-dziewczyny,ignorujmy tych,ktorzy tu wchodza i nas krytykuja.Topik ten zalozylam zeby pogadac z mamami kilkorga dzieci a nie zeby wdawac sie w dyskusje,czy posiadanie dzieci jest dobre czy zle.Ludzie negatywni nastawieni do macierzynstwa moga sie wypowiadac na innych topikach-jest ich duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wspolczuje ospy,moj Dawidek mial ospe w same swieta i okropnie ja przechodzil caly tydzien goraczkowal a wysypany byl okropnie widze ze Twoja zuzia tez jest z tego samego roku co moj maly :) jak ona ospe przechodzi?Moj zarazil sie od starszej cory A ja mialam isc na spacer ale mi mlody zasnal i czekam az wstanie :) No najlepiej sie nie pzrejmowac i ignorowac te pomaranczowe zlosliwe babulce,tylko czasami jak sie widzi ich wypowiedz na temat o ktorym nie maja zielonego pojecia to noz w kieszeni sie otwiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfrtgyh
Lady tak, możliwe zeby trzymiesiecznemu maluszkowi ząbki wychodziły !! Mój syn miał 7 miesiecy jak wyszedł mu pierwszy ząbek i dlatego byłam mocno zdziwiona jak córcia zaczęła ząbkowac mając 3 miesiace ! Powitaliśmy pierwszego ząbka jak mała miała dokładnie 3 miesiące i 1 tydzień !! A tak po za tym pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny ! Nie przejmujcie się durnymi wypowiedziami ! Sama mam dwójke maluchów i planuje trzecie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojjej ciotki synek tez tak wczesnie zabki dostal i to tak mu wychodzily ze nie pojedynczo tylko wszystkie na raz jak mial 5 miesiecy to z przodu mial juz pelne uzebienie,smiesznie to wygladalo tai niemowlaczek z tyloma zabkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Zuzia jest z lutego wiec troche starsza od Twojego synka:) A co do ospy to dwa tygodnie temu dostala 40 stopni goraczki i tak bylo przez tydzien.lekarka powiedziala ze to moga byc poczatki ospy albo szkarlatyny.Minal tydzien,goraczka przeszla,poszlam na kontrole.Pediatra powiedziala ze widocznie byla to jakas infekcja.A tu,po tygodniu,trzy dni temu wysypalo ja ze szok,wszedzie.Dwie pierwsze noce byly okropne bo marudzila,drapala sie a teraz juz robia sie strupki i ja tak to nie swedzi.Wykapalam ja wczoraj w nadmanganianie potasu i noc byla cala przespana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdfrtgyh - dziekuje serdecznie;)Wiesz,niby czlowiek sie nie przejmuje tymi bredniami,ktore czyta ale tak jak wspomniala anastazja-noz sie w kieszeni otwiera bo nie jest fajnie jak ktos kpi sobie z Ciebie,nazywa Cie krowa rozplodowa.No ale coz,takie zycie....pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja moje corki to dostawaly zeby dopiero jak mialy pol roku albo wiecej,dlatego jestem zdziwiona ze Agatka juz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nedffff
o nie, tyle dzieci, to jak w afryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie slyszalam ze tak male dzieci ospe ciezko przechodza :( Cora to parwie wcale krostek nie miala gdzie niegdzie tylko najwiecej we wlosach a ten maly to wszedzie krosta przy kroscie masakra,blizny niestety mu zostalu ma dwie takie mega na czole mam nadzieje ze z czasem sie zmniejsza. No z tymi zabkami to roznie bywa,ja to nawet slyszalam ze sa przypadki gdy dziecko juz rodzi sie z zabkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfrtgyh
Nie przejmujcie się :) Dzieci to powód do radości a nie do wstydu ! Zobaczycie jak za kilkanaście lat będą Wam zazdrościć te co mają tylko jedno dziecko ! Wy nigdy nie będziecie same !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfrtgyh
A odnośnie ospy. Mój syn przechodził w wieku 2 lat. Pierwsze 2 dni miał podwyższoną temp i strasznie marudził ! W ciągu 3 dni wysypało go pęcherzykami. Po 3 dniach nowe nie przybyły a stare zaczynały sie goić. Ogólnie trwało to do 2 tygodni aż wszystko sie wygoiło. Dobrze, ze sie nie drapał ! Smarowałam płynnym pudrem. Za to zmartwiło mnie strasznie to, że za uszkami powiększyły mu się węzły chłonne ! Bardzo sie wystraszyłam ! No ale lekarka stwierdziła, ze tak sie czasem dzieje, że to skutek uboczny choroby. Po jakiś 2-3 tygodniach rzeczywiście się zmniejszyły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy zakaznych chorobach wezly chlonne zawsze sa powiekszone,to dobrze ze Twoj maly lagodnie ospe przeszedl,ja teraz w sumie to tez sie ciesze ze mamy juz ja za soba,chociaz wiem ze bywaja przyadki ze mzna kilka razy ospe zalapac,ale to rzadko sie zdarza,w pozniejszym wieku to polpascca mozna dostac to ten sam wirus co wywoluje ospe,eh te choroby to paskudna sprawa,najgorzej wlasnie jak dzieciaki choruja A moj maly nadal spi,chyba ja dzis na spacer z nim nie wyjde tylko meza wygonie :) bo za obiad musze sie zabierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja moja Zuzia ma dzis urodzinki-5 luty :) Imprezke robimy jutro:)Dzis wieczorem udekoruje w baloniki i serpentyny caly duzy pokoj-zawsze tak robie dziewczynkom na imprezy urodzinowe ;) A w poniedzialek ja mam urodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam ospe jak bylam w 8 miesiacu ciazy z Michelka-katastrofa!Nie zycze nikomu!Zarazila mnie moja najstarsza corka-przyniosla ospe z przedszokla. Zmykam,bede pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj na obiad naleśniki i zupa pomidorowa :) Narazie jadłam z Oli bo weszty jeszcze nie ma :P Jak wracałyśmy dzisiaj ze szkoły to weszłyśmy do osiedlowego sklepu z ubrankami dziecięcymi i szafa maleństwa powiększyła się o słodkie malutkie jeansy i bluze z kapturkiem :) Dzisiaj Oliwia idzie spać do koleżanki a w zeszły piątek koleżanka była u nas :) więc koło 18 tata ją zawiezie i prawie chata wolna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ospy to miały dwie jednocześnie podobno, Oliwia miała 5 lat a Maja rok, blizk żadnych się niedopatrzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście wielkie i nie zwracajcie uwagi na docinki jakiś pomarańczy:):) wielki szacun dla Was🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Pretensja to wszystkiego najlepszego dla Was :) ja tez zawsze tak dekoruje pokoj jak sa imprezki :) U nas 15 lutego ja mam urodziny i moj maz :) tak sie zlozylo ze z jednego dnia jestesmy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka takie zakupy na wyprawke dla maluszka to sama przyjemnosc :) Pietrucha kazda kobieta na swoj sposob jest wielka tylko wlasnie niektorzy nie potrafia tego docenic,my poprostu kochamy dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiać kupować takie śpioszki, maleńskie ciuszki są takie słodkie :) Teraz jeszcze rozglądam się nad wózkiem, bo pokoik już urządzony od 2 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×