Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

No ja tez Beatke podziwiam,ja mialam starsze dziewczyny rok po roku i tylko dwie i czasami mialam dosc :P Oj cierpliwosci to tzreba miec,a teraz to mam luzik w ogole nie odczuwam ze mam 4 dzieci w sumie to przez cale dnie jestem z jednym :)No i w sumie tylko przy nim musze cos robic bo reszta to calkowicie samodzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja ja jej kupilam taki grajacy.Mowie ze jak bedzie siedziala i zrobi siusiu to bedzie grala muzyczka.Ona siedzi ale chyba nie rozumie ze tam trzeba zalatwic swoje sprawy fizjologiczne:P Rano Michelka chciala jej pokazac ze tam sie siusia,usiadla i...nic nie mogla zrobic ;)ie wiem jak jej wytlumaczyc ze tam sie siusia,przeciez sama tam nie usiadę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaga mi mąż i starszy syn :) dla Filipa oczkiem w głowie jest Kubuś :) Karolinka jest w miare grzeczna, a ubierać musze tylko 3 bo reszta sama się ubiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka i tak chyle czola :) Lady no ja tez mysle ze moj jeszcze nie kuma w czym rzecz z tym nocnikiem,poczekam do lata wtedy bedzie troszke latwiej,nie wiem czy to prawda ale slyszalam ze chlopcy przewaznie pozniej zaczynaja wolac ze chca na nocniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś nauczył się na wakacjach jak miał rok i 10 miesięcy, a Filip dopiero zaczał wołać jak miał 2,5 roku a Patryś mają rok i 5 miesięcy na wakacjach się nauczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki... Ten wątek natchnął mnie do zmiany nicka. Chyba se napiszę mamuśka_19 A mój najmłodszy ledwo przyjechał do mamusi na weekend i już śpi. W aucie zasnął i tak już od 15 obudzić go nie mogę :D Ale w sumie w weekendy pozwalam im dłużej poszaleć wieczorem,żeby mi się żaden nie odważył przed 8 rano wstać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie tylko najstarsza tak szybko zaczela wolac jakos miala rok i troche nie pamietam dokladnie :P a reszta to leniuchy a moze to ja leniuch juz sama nie wiem,mysle ze to przez pamersy dzieci pozniej zaczynaja wolac,moja Kama miala tetrowki zakladane(nie bylo jeszcze tak pampersow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beatki
robiłaś juz disiaj test ciążowy ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowko haha niezla taktyka chyba musze monice ja wprowadzic :P No ciekawe co by pisaly gdybym miala przy nicku napisane 13 pewnie tez by sie pytaly ile lat mialam gdy pierwsze dziecko urodzilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja w stopce mam link ze zdjeciem mojej Michelki z rozpoczecia roku szkolnego 2009/2010. Tylko takie znalazlam u dzieci na komp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,dzieciaki beda mialy radoche :) A mi kawa sie wlasnie konczy i chyba spadac musze,a tak mi sie chce juz nic robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaad
witajcie drogie Panie ! Jestem mamą 4 dziewczynek: 1999, 2006 i bliźniaczki 2008. Bardzo chciałabym dołączyć do Waszego zacnego grona. Wśród znajomych same mamy 2 dzieci i nawet nie mam z kim pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jaka ladna dumna uczennica :) Oj u Ciebie to za pare lat bedzie sie dzialo, drzwi od naplywu "zieciow" zamykac sie nie beda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady :) no tak jak i u mnie przechodza ahah za wiele do gadania to ja juz nie mam w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja zmitaj już ! :D:D hahahaha ja musze tylko na budyń położyć truskawki z kompotu. I ja też muszę lecieć bo Kubuś zaczyna się przebudzac, musze go wziąść do łazienki żeby zrobił siusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja no w sumie racja,nic nie bede miala do gadania...Ostatnio moja Julia powiedziala mi ze jej kolezanka z ławki ma chlopaka(szybko zaczyna ) i ze jakis czas temu kolega z klasy spytal sie mojej Juli czy nie chcialaby byc jego dziewczyną,ze bedzie jej plecak nosil.Moj maz na to jej tak powiedzial-powiedz mu ze jak bedzie Tobie kupowal codziennie drożdżówke i napoj to sie zgodzisz a plecak sobie sama ponosisz :D Mysle ze to jeszcze za wczesnie na chlopaka,co?Ja pierwszego chlopaka mialam w wieku 17 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, coś Ty. Mój dwunastolatek od jesieni jest sam, ale wcześniej, od zerówki miał dziewczynę. I to nawet dość poważne było już (spacerki za rękę, buziaki na pożegnanie;P, jakieś tam wyznania na NK) Dobrze,że się skończyło, zanim się zrobiło za poważnie :D Ale wczoraj czytałam artykuł; Niedługo na szwajcarskie półki trafią prezerwatywy przeznaczone dla 12-latków. Decyzja ta jest związana z rezultatami przeprowadzonych niedawno badań, z których wynika, że niewystarczająca liczba chłopców w wieku 12-14 lat uprawia bezpieczny seks. Produkt może się również wkrótce pojawić także na rynku brytyjskim - informuje serwis onet.pl. Najprawdopodobniej będzie to najważniejszy rynek zagraniczny, ponieważ do właśnie w Wielkiej Brytanii notuje się największy odsetek ciąż u nastolatek. Przeciętna prezerwatywa ma obwód 52 mm. Przeznaczona dla młodych chłopców prezerwatywa "Hotshot" będzie natomiast liczyć 42 mm. Wyniki badań przeprowadzonych w grupie wiekowej 13-20 letnich chłopców wskazywały, iż normalne prezerwatywy są dla nich nieodpowiednie. Chyba przesadzają :D, Mój synuś jeszcze taki malutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowko no masz racje ze przesadzaja,ale niestety to prawda w Anglii w szkolach podstawowych byl chyba w zeszlym roku taki program,gdzie uswiadamiali dziewczynki co maja zrobic gdy zajda w niechciana ciaze,wyobrazcie sobie ze nawet bez zgody rodzicow takie dziecko moze miec wykonany tu zabieg,a aborcja jest legalna do 24tc jak dla mnie to jakas masakra jest :( Moja Monika od wrzesnia zaczyna High school az sie boje czego tam mojego dziecka beda uczyc.Ogladalam program angielski i tam pokazywali jak wygladaja niektore lekcje wychowania sexualnego ucza anatomi czlowieka na zywych modelach :P Mam nadzieje ze w tej szkole tego nie praktykuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujkaaa
co wy się dziwicie dzieciom, przecież one mają to w genach po swoich rodzicach. A dobre to przeczytałam kilka postów wyżej - "Wśród znajomych same mamy 2 dzieci i nawet nie mam z kim pogadać " - no bo kto normalny dzisiaj decyduje się na taką gromadę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne ze ty nalezysz do tych"normalnych"twoj post o tym swiadczy,my mozemy sobie byc nienormalne za to szczesliwe i spelnione :)A ze takim deklom jak ty trudno w to uwierzyc to juz nie nasz problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×