Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dydzia

ZABIEGI NA ROZSTĘPY

Polecane posty

Gość Elizaaa

Ja miałam je od zawsze, ale po ciąży osiągnęły apogeum i nie czułam się już wystarczająco dobrze. Lekarz medycyny estetycznej przy okazji innej wizyty zauwazył problem i polecił mi zabieg Secret RF. Obejrzałam sobie filmik i stwierdziłam, że to nic strasznego więc wypróbuje. I wiecie co? Jest super! Dwa zabiegi za mną a ja już widzę różnicę, super inwestycja i będę wszystkim polecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria39

Wg mnie najlepsze efekty na rozstępy są po RF mikroigłowym frakcyjnym. Miałam robione zabiegi w Poznaniu w gabinecie Beauty Premium i jestem mega zadowolona. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riri3

Usuwanie rozstępów to nie jest taka prosta sprawa, jak może się wydawać. Ja stosowałam różne kremy, maści, specyfiki i nic, w końcu poszłam do kliniki medycyny estetycznej i tam zdołali mi pomóc. Rozstępy usunęłam laserowo Discovery pico, w elite polecili mi takie rozwiązanie, okazało się skuteczne. Inaczej niż laserem to nie pozbędziecie się rozstępów, chyba, że zmniejszycie ich widoczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaka

Rzeczywiście mi to samo lekarz medycyny estetycznej powiedział,  że najskuteczniejszy będzie laser. Miałam rozstępy po ciąży, też zdecydowałam się na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaax

Ile razy trzeba poddać się zabiegowi, żeby były widoczne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaka

Ja byłam na trzech sesjach i to mi wystarczyło, ale wiadomo, że to zależy od rodzaj skóry i blizny, jaką posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panimonikax

Wiadomo, że kremy nie usunął rozstępów, trzeba pójść na zabieg, jak na razie zbieram kasę, bo to droga sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
Dnia 31.08.2019 o 20:52, Gość majkaax napisał:

Ile razy trzeba poddać się zabiegowi, żeby były widoczne efekty?

Mi wystarczyly 2 zabiegi RF mikroigłowej, mialam zrobione w odstepie 6 tygodni. Po zabiegu mialam nakladany specjalny żel przebudowujacy skórę. Zabiegi troche bolesne ale bylo warto. Polecam w Poznaniu gabinet www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAnka

sporo rzeczy stosowałam na rozstępy, zaczynałam od wcierania przeróżnych kremów a skończyłam na najlepszej opcji jaka moze być czyli secret rf 2.0, też po ciąży miałam duży problem z rozstępami na brzuchu i udach. moja znajoma powiedziała mi o tym urządzeniu i za jej namową spróbowałam - nie żałuję, efekty super 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena984

Za pomocą lasera Discovery pico można pozbyć się rozstępów raz na zawsze, to najskuteczniejszy sposób moim zdaniem. Ja chodziłam na takie zabiegi do kliniki medycyny estetycznej elite, tam mają taki laser, po trzech sesjach udało mi się osiągnąć naprawdę dobry efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinakosow

Też zastanawiam się nad zabiegiem laserowym na rozstępy, już nie planuję więcej dzieci, także czas zadbać trochę o siebie. Niestety na piersiach też mam rozstępy, także będę musiała uzbierać sporo kasy na te zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaMaj.
Dnia 25.10.2019 o 14:37, Gość karinakosow napisał:

Też zastanawiam się nad zabiegiem laserowym na rozstępy, już nie planuję więcej dzieci, także czas zadbać trochę o siebie. Niestety na piersiach też mam rozstępy, także będę musiała uzbierać sporo kasy na te zabiegi.

Ja właśnie jestem w trakcie zabiegów usuwania rozstępow z brzucha i piersi. Miałam na razie 2 zabiegi, trzeci mam za miesiąc, ale już widzę dużą poprawę. Mam robiony RF mikroigłowy frakcyjny i dodatkowo Gen Factor. Niewiele gabinetów ma ten zabieg, a szczególnie w dobrej cenie. Udało mi się wynegocjować dobrą cenę, bo robię dwa obszary na jednej wizycie. Jeśli jesteś z Poznania to zadzwoń 530777610 to tel do gabinetu Beauty Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Żadne kremy czy balsamy nie pomogą na rozstępy, ale za to taki laser frakcyjny jak najbardziej może dać efekty. Usuwalam rozstępy z brzucha we Wrocławiu w Esdermie i wygląda to teraz dużo dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Na rozstępy najlepszy jest RF mikroigłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kremy? No chyba sobie tutaj żartujecie. Sama przetestowałam bardzo wiele kremów ale ich działanie było po prostu słabe. Kremy nie są w stanie usunąć rozstepów bo nie wpływają na skórę właściwą.Nie są w stanie dostarczyć kolagenu który będzie w stanie uzupełnić te ubytki. Po prostu nie ma tutaj takiej opcji.... Mi pomogly zabiegi laserowe. Nie powiem, nie usunely rozstępów w 100% ale w znacznej mierze je zredukowały tak więć nie wyglada to juz tak bardzo źle.

Chodziłam tutaj w Krakowie https://magnopere.pl/laser-frakcyjny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest trochę możliwości, jak można się pozbyć rozstępów, ale to też wszystko zależy od tego, jak poważny jest problem. Jak chcecie wiedzieć, co możecie zrobić, żeby się ich pozbyć warto zajrzeć na blog dra Marka Wasiluka, on tam opisuje sporo ciekawych przypadków i możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOOO widzę dobre słowa o klinice w Krakowie. Do Magnopere wybieram się z polecenia znajomej, ale dobrze wiedzieć że ma same pozytywne opinie. Dam znać po zabiegu jak efekty. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zabieg powinien być dobrany do zaawansowania rozstępów. To co mogę ci polecić to zapisanie się na konsultacje do kliniki Demeter na Białostockiej w Warszawie. Tam są najlepsi lekarze np. doktor Maj. I po zbadaniu dobiorą odpowiedni zabieg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę polecić zabieg: liposhock. Miałam go wykonywanego w Rzeszowie i nie żałuję. SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej  to naprawdę dobre CM. Sami profesjonaliści. Nie mam żadnych powikłań, a zabieg przeszedł bardzo sprawnie 🙂 

 

laser.rzeszow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z marticzka321  też wstrzykiwałam sobie tropokolagen  no i jest efekt jakiego oczekiwałam! Nie pamiętam dokładnie nazwy firmy, ale kojarzę, że to była włoska firma więc pewnie guna, polecam bardzo dziewczyny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej iść do kliniki medycyny estetycznej. Tam zobaczą na jakim etapie "rozwoju" są rozstępy i dobiorą odpowiedni zabieg. Pewnie to będzie laser albo jakaś mezoterapia? 🙂 Ja akurat miałam zabiegi laserowe w Kaczyńscy Clinic w Warszawie. Po ciąży te rozstępy były naprawdę w takim zaawansowanym stanie. Ale po dwóch zabiegach już jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×