Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dydzia

ZABIEGI NA ROZSTĘPY

Polecane posty

Gość gość
Czesc. Mam biale rozstepy na nogach, a mam jedynie 19 lat co jest dla mnie koszmarem. Zdecydowalam sie na zabieg radiofrekwencji mikroiglowej u Rubinkiewicz Med w Krakowie i widzę poprawę po pierwszym zabiegu. Są bardziej płytkie, w jednym miejscu zniknely zupelnie, ale gdzieniegdzie w ogole. Dlatego za pare tygodni idę znowu. Mam nadzieje ze po drugim zabiegu zobacze znaczna poprawe. Zabieg jest, a przynajmniej dla mnie mega bolesny. Zalezy tez od glebokosci igiel. Ja nie mialam zbyt gleboko ze wzgledu na bol, ale nastepnym razem poprosze o jak najglebiej dla wiekszego efektu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta81
Do gość: fajnie, że masz tylko 19lat i już zaczynasz dbać o te rozstępy póki jesteś młoda. Ja niestety zaczęłam później bo ma 35 lat i dwoje dzieci. Rozstępy zaczęły się pojawiać w wieku ok 14 lat a w ciązy to już cała popękałam. Jestem w trakcie serii zabiegów właśnie Radiofrekwencją mikroigłową właśnie w tej klinice w Krakowie w której Ty też je wykonujesz i jestem bardzo zadowolona mimo, iż robiłam tylko trzy zabiegi a uważam, że muszę zrobić z sześć. Robię podczas jednej wizyty piersi, brzuch i boki to trochę trwa ale za to dostałam dobrą cenę za kilka partii. U mnie mimo, ze zabieg wykonuje Pani Patrycja bardzo mocno bo tak chce to po każdym zabiegu skóra już regeneruje się szybciej. Już na dzień dzisiejszy jest bardzo ładnie, szczególnie na piersiach ale po sześciu liczę, że sie ich pozbędę. Powodzenia dla Ciebie w dalszej walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasob
Mega długo zmagam się z rozstępami na udach i nogach. Próbowałam na swoje rozstępy wielu metod domowych jak i różnych kremów ale efekty wciąz te same i postanowiłam poczytać o innych zabiegach które wykonuje się na rozstępy, znalazłam usuwanie rozstępów rożnymi sposobami w Krakowie http://www.rubinkiewiczmed.pl/usuwanie-blizn-i-rozstepow/ czy któraś z was może już robiła takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnazuza
Na rozstępy Rf mikroigłowy ja miałam na rękach wiec w lato ciężko do ukrycia po 3 zabiegach znikneło mi 60% rozstępów , teraz zbieram na nastepne 3 zabiegi --- robie we wrocławiu o płace dość tanio bo za 3 zabiegi 1,000 zł zapłaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia2
A czy słyszałyście o takich zabiegach na rozstępy jak laser Resur FX? Już po 1-2 zabiegach widać ogromną różnicę na skórze. Jest to jeden z lepszych sposobów walki z rozstępami, trochę bolesny ale mamy możliwość znieczulenia się maścią Emla. Można je wykonać w salonie Vici Clinic w Krakowie; na ich stronie w internecie znajdziecie też więcej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do salonu http://www.aleja-piekna.pl/ na zabiegi wirtualnej mezoterapii bezigłowej. Zmagam się z tym problemem po ciązy i ku mojej radości ten zabieg przynosi realne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarTa
Hej co do Rf mikroiglowej to pisalam juz na forum tylko ze z podobnym watkiem. Jestem super zadowolona robilam serie zabiegow na cialo i na twarzy tez wlasnie w tej klinice o ktora pytasz czyli Rubinkiewicz Med. Troche boli ale skora szybko wraca do normy, strupki i obrzek to normalka ale po kilku miesiacach skora sie tak napiela ze az sama nie wierze. Oczywiscie rozstepy pociazowe-klasyka gatunku.:-) Zdecydowanie polece Ci ten zabieg bo przerobilam juz kilka podobnych ale tu jest efekt szybki i widoczny. Dodam jeszcze ze robilam laser co2 i zostaly mi straszne przebarwienia, dlatego nie polece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia325345
Jeśli chodzi o sposoby na rozstępy to polecam zacząć od smarowania maściami na rozstępy. Nie podam teraz nazwy bo nie pamiętam ale znajoma korzystała z tego typu specyfiku i obyło się bez jakiegokolwiek zabiegu. Poczytaj sobie jeszcze ten artykuł zanim się na coś zdecydujesz, może okaże się pomocny http://condor.biz.pl/usuwanie-rozstepow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ile mialyscie przeprowadzane zabiegi w Rubinkiewicz Med w Krakowie? I czy podczas pierwszej wizyty mozna od razu przeprowadzic zabieg? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarTa
Zabiegi robiilam co miesiąc i juz do tego czasu skora prawie sie zregenerowala. Napewno mozna miec zabieg polaczony z konsultacja , ja akurat konsultowalam sie co do twarzy a sprawe rozstępy zalatwilam przy okazji. Zapytaj jak bedziesz sie umawiala ale sam zabieg bardzo Ci polecam, nie jest super przyjemny ale daje dobre efekty. Tylko nie spodziewaj sie po pierwszym efektu od razu, trzeba kilka miesięcy poczekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaT
Moim zdaniem kremy na rozstępy zupełnie nie działają. Próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomogło. Dopiero za namową koleżanki wybrałam się do Vici Clinic w Krakowie na usuwanie rozstępów laserem ResurFX. I to był strzał w dziesiątkę. Po trzech zabiegach rozstępy znacznie się spłyciły, są praktycznie niewidoczne. Warto poczytać trochę o laserowym usuwaniu rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow te nachalne reklamy salonu Vici!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil639
Bardzo mogę polecić Klinikę w Krakowie SCM ESTETIC ul. Grzegórzecka 67C/U14 „Wiślane Tarasy” 31-559 Kraków Dojazd od Al.Pokoju Tel: +48 518 547 265 e-mail: rejestracja@scmestetic.pl facebook: facebook.com/SCMestetic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest trochę możliwości, jak można się pozbyć rozstępów, ale to też wszystko zależy od tego, jak poważny jest problem. Jak chcecie wiedzieć, co możecie zrobić, żeby się ich pozbyć warto zajrzeć na blog dra Marka Wasiluka, on tam opisuje sporo ciekawych przypadków i możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałyście może zabiegu Accent Prime na rozstępy? Ja po ciąży od razu pozbyłam się blizn i cellulitu dzięki niemu. Zabieg robiłam w Klinice Krajewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w której Klinice robiłaś? Może w Radomiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazzka79
Moje pociazowe rozstepy juz mnie nie straszą zrobilam cztery zabiegi Radiofrekwencji mikroiglowej i jest juz o niebo lepiej. Poszlam za radami forumowiczek i nie zawiodlam sie zabiegi nie sa tanie ale kurcze jednak dzialaja. Ja zrobilam serie w Klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie bo wiele osob chwali i polecam serdecznie mimo tego, ze troszkę boli to efekt wart a... i nawet dostalam dobry rabat bo wlascicielka zrobila mi duzo wiecej niz zaplacilam tak jakos nam szla milo rozmowa podczas zabiegu.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na rozstępy poszłam na zabieg, bo rozstępy były potworne, wręcz obrzydliwe, skorzystałam z usług Medbeauty i jestem bardzo zadowolona, jeszcze musze zrobić parę zabiegów, ale już po pierwszym widać różnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w Radomiu nie robiłam, robiłam w Warszawie na Powiślu. To nowa lokalizacja kliniki, od razu tam trafiłam do dr Krajewskiego i wszystko było bardzo ok. O klinice w Radomiu też czytałam, ale nie byłam tam, bo nie po drodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_Kowalska
Spróbuj Vici Clinic na św. Sebastiana w Krakowie. Oni dysponują laserem Resur FX. Zabiegi nie należą do przyjemnych ale warto spróbować. Powinniśmy wykonać serię 3-5 zabiegów, aby efekty były zadowalające. Taki zabieg na jednym obszarze kosztuje 499 zł. Warto poczytać o efektach zabiegów wykonywanych laserem nieablacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia893
Niestety ciąża pozostawiła swoje ślady. Na razie próbowałam je likwidować mezoterapią igłową i mikrodermabrazją, ale niestety nie poskutkowało to. Przed zabiegami wiedziałam o tym, ponieważ Pani kosmetyczka z krakowskiego SCM estetic powiedziała mi, że w 100% tego nie zlikwiduje, ale chciałam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już próbowałam chyba wszystkiego - mam rozstępy na biuście i brzuchu. Najlepsze efekty uzyskałam po zabiegach radiofrekwencji mikroigłowej. Chodziłam do kliniki w Poznaniu, ale oni mają gabinety jeszcze w Warszawie i Wrocławiu. Sama metoda jest opisana na www.blizny-rozstepy.pl pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszała może któraś o zabiegu Plasma IQ? Znajoma robiła w Anlaya Day Spa w Józefowie i super zadowolona z efektów jest :) podobno sprawdza się nie tylko na rozstępy ale też na blizny pooperacyjne. No i właśnie planuje się wybrać bo mnie po ciąży niestety zostało sporo nie estetycznych kresek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ile razy powtarzałyście zabieg accent prime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaZala88
Jestem w trakcie serii zabiegow Rf mikroiglowa na rozstepy po ciazy i juz po dwóch zabiegach jest kolosalna roznica. U mnie problem jest duzy bo i brzuch i boki sa popekane konkretnie ale sa swierze dlatego chyba az tak dobrze reaguja na Rf. Zabiegi robie w Rubinkiewicz Med bo ja jestem z Wieliczki wiec mam chwilke do Krakowa. Zabieg tak jak pisala jakas poprzedniczka nieco boli ale warto, mam zamiar zrobic piec zab a juz po drugim jest fajnie dlatego spodziewam sie efektu wow...:-) Dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A udało wam się całkiem zlikwidować, czy tylko spłycić? Ja mam takie kilkuletnie białe, jestem z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×