Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dydzia

ZABIEGI NA ROZSTĘPY

Polecane posty

Gość gość
Masz racje ja robiłam też terapię różnymi metodami na moje rozstępy i rzeczywiście dało to efekt. Szczególnie Igłowy termolifting RF w połączeniu z kwasem TCA dały rewelacyjny efekt. Rozstępy sa na tyle niewidoczne, ze nic już nie muszę robic z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nangowska
Ja sobie zawsze powtarzałam, że póki zabieg nie będzie konieczny, to się mu nie poddam. I nie był. Odkryłam serum kolagenowe http://bioage.pl/ które z rozstępami uporało się perfekcyjnie. Cieszę się, że nie wydałam majątku na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od jakiegoś czasu nr. 1 jest zabieg radiofrekwencji mikroigłowej, najpierw o nim czytałam a teraz juz jestem po serii i to jest to czego oczekiwałam. Bomba, rozstępy prawie zniknęły a skóra jest wreszcie jędrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Zgadzam się z poprzedniczką zabieg Igłowego termoliftingu RF - radiofrekwencji mikroigłowej jest naj najlepszy, zrobiłam na rozstępy na piersiach i muszę się zgodzic, że rozstępów już prawie nie widac a dodatkowo piersi się podniosły... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirka
Do Anna powyżej! Ile zabiegów zrobiłaś? Bo ja jestem zapisana na zabieg do tej Kliniki Rubinkiewicz Med bo teraz mają dobrą cenę ale nie wiem na ile zabiegów się zdecydowac, myślałam o 3-4? Jak mi radzisz bo jeśli jesteś zadowolona z efektów to pewnie miałaś serię? Dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seria, to znaczy ile zabiegów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Witam znowu! Zrobiłam trzy zabiegi miałam zrobic czwarty ale juz nie ma takiej potrzeby bo rozstępów praktycznie nie widac. Jestem bardzo zadowolona z tej metody i z tej kliniki, także polecam Wam! :-) A tak na marginesie to zabieg prawie nie boli w porównaniu do lasera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po dwóch zabiegach laserem CO2. Skóra czerwona, trochę bolało, a później z dziurek leciał jakiś płyn. Ogólnie to brzuch po zabiegu był obrzęknięty i piekł. Nawet wieczorem miałam gorąćzkę. Dziś mijają 2 tygodnie od ostatniego zabiegu i czuje się super. Efekty sąjuż widoczne, ale lekarz powiedział, że zrobimy jeszcze jeden zabiegi i odczekamy pół roku na efekt. Zastanawiam się czy nie zrobić sobie jeszcze mezoterapii z osocza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapia osoczem nic nie daje to tylko chwyt pt. wampirzy lifting (ma byc efektownie ale nic nie daje robiłam na dekolt). Dla mnie tak jak dla poprzedniczek tylko Igłowy termolifting RF. Bez gorączek i takich historii bo nie podparza się samego naskórka jak przy laserze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paficka
ja miałam laserowe leczenie rozstępów w Dermamedzie we Wro i bardzo fajnie widać efekty. No i podejście do pacjenta jest fachowe i profesjonalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RyfkaVon
Na laserowe zbiegi jest już trochę za późno, ale Dermamed ma taki, który mozna wykonywać latem - Sublative

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporodzie
Laser jest skuteczną metodą. W euro-klinice w Siemianowicach coś takiego robią. Możecie sobie poczytać: euro-klinika.pl/artykul/chirurgia-estetyczna – to skuteczna metoda, dużo lepsza niż kremy i smarowidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkala
robiłam zabiegi mikroigłowy MFRF na swoje rozstępy - brzuch i pośladki rok po ciąży - efekt jest bardzo fajny, nie to że zniknęły magicznie ale raczej nikt poza mną ich nie zobaczy więc super. Boli troszkę, na pewno mniej niż fraxel (który u mnie świetnie zadziałał kiedyś na blizny po trądziku ale na rozstępy jakoś nie bardzo). niestety trzeba powtarzać ja zrobiłam najpierw 2 zabiegi ale potem dołożyłam trzeci więc trochę to trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam laser frakcyjny, także miałam rozstępy po ciąży, kremy nic nie pomagały więc wybrałam się na poradę do kliniki Amaryllis w Bytomiu, pani doktor zaproponowała mi laser, zgodziłam się i teraz jestem mega szczęśliwa, rozstępy są prawie niewidoczne a skóra bardziej jędrna i gładsza, rewelacja polecam wszystkim te zabiegi bo one na prawdę działają a nie to co kremy tylko pieniądze w błoto wyrzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jak poważny jest problem, jak chcecie się więcej dowiedzieć jakie są zabiegi i jakie dają efekty zobaczycie sobie tutaj http://www.marekwasiluk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam już wiele kremów i olejków i niestety w moim przypadku nie dały dobrego rezultatu. Za to 2 miesiące temu byłam na zabiegach w http://drpernak.pl/ i rozstępy dosyć znacząco się zmniejszyły dlatego moim zdaniem nie warto wydawać wielkich pieniędzy na kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas wakacji zdecydowałam się wykonać serie zabiegów urządzeniem Vivace po namowie mojej pani kosmetolog Karoliny z kliniki vesuna w bonarce. Jedną z moich niedoskonałości są rozstępy na udach, a usłyszałam że zabieg ten przynosi zadowalające efekty. Zdecydowałam się na tą alternatywną metode gdyż w sezonie letnim nie powinno się wykonywać zabiegów laserowych. Po wykonanej serii faktycznie rozstępy uległy znacznej redukcji, a skóra zrobiła się gestsza także jestem zadowolona i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze jedną niedoskonałość na szczęście dla ciebie nie widoczną. To twój móżdżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pewnego czasu regularnie stosuję peelingi medyczne w klinice dr. Kaliszewskiej Estetiqa. Rozstępy rzeczywiście stają się już niewidoczne. Mówiąc szczerze, jest to najlepsza klinika z jaką się spotkałam, a było ich na prawdę wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka Polanczyk
U mnie idealnie na rozstępy spisała się mezoterapia igłowa. Jak dla mnie rewelacja, mimo pewnej uciążliwości jak dla mnie bo od dziecka panicznie boję się igieł, nakłuć, i wszystkiego co się z tym wiąże, ale nie było tak źle jak myślałam, a efekt super.Zabieg wykonywałam we wrocławskim Centrum Estetyki Princesse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wierze w kremy i czary mary, rok temu pozbylam sie rozstepow laserem frakcynym SmartXide Dot, wyczytalam o nim na amerykańskim forum i znalazłam kilka artykulow, on ma specjalny impuls Smart track cos, nie pamiętam dokładnie, znalazlam ten laser na slasku, jezdzilam tam kilka razy i prosze efekt super rozstepy prawie zniknely a mialam kilka ale za to 1cm szer i 6-7 dlugosci, kolejki tam maja straszne ale warto poczekac i zrobic tym sprzetem, wedlug mnie sa bardzo doswiadczeni, zreszta sami poczytajcie www.q10.com.pl , dodam ze mialam stosunkowo świeże rozstepy, pani mówiła ze to lepiej dla efektu, ale nie wiem, kilks moich koleżanek tez tam jezdzi i sa zadowolone pomimo ze maja stare rozstepy. Otylia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabelspa
zapraszam na zabiegi do mojego salonu www.isabelspa.pl , najskuteczniejszą metodą na rozstępy według nas jest zabieg Radiofrekwencji Frakcyjnej daje radę nawet z kilkunastoletnimi rozstępami. Zachęcam do konsultacji w tym temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_cz
Polecam zabieg redukcji rozstępów laserem ResurFX. Najlepsze efekty osiąga się po 3-5 zabiegach. W Krakowie takie zabiegi wykonują w Vici Clinic. Siostra była i jest bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanita
Na rozstępy świetnie sprawdzą się zabiegi transdermalporacji wykonywane z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Polegają one na bezigłowym wprowadzaniu w głąb skóry dużych dawek substancji aktywnych, które natychmiastowo regenerują i odżywiają skórę. Już po pierwszym zabiegu widać, że rozstępy się spłyciły. Ten zabieg można też zastosować np. na twarz (zmarszczki, trądzik różowaty, naczynka). Warto o nim poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ostatnie wpisy to saaame REKLAMY! Nie ma to jak podpięcie linku a od razu przekierowujecie klienta do siebie. Dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś wypowiedzieć się jaśniej na temat zabiegów na rozstępy? Nie reklamy!!! Jakie, gdzie robione, Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×