Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dydzia

ZABIEGI NA ROZSTĘPY

Polecane posty

Gość OlgaZala88
No badzmy realistami rozstępy to blizny i nigdy juz ta skora nie będzie wygladala idealnie ale jak u kobiety po ciazy efekt jest widoczny golym okiem to juz sukces. Zabiegi redukują i zmniejszaja te rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Rozstępy, to moja zmora, więc chętnie poznam jeszcze więcej Waszych opinii na temat walki z nimi, a szczególnie zabiegu, który skutecznie je zlikwiduje. Może któraś z Was umawiała się na taki zabieg z pomocą doradcy medycznego z https://www.tourmedica.pl/ ? Tak się właśnie nad tym zastanawiam, bo gdybym chciała wykonać taki zabieg, to nawet nie wiem, gdzie w moim mieście mogę się udać, a już tym bardziej nie mam zielonego pojęcia o specjalistach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko i na temat - endermologia, karboksyterapia i zabiegi laserowe. Polecam klinike Krajewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem na pozbycie się rozstępów są zabiegi laserowe. Polecam wam salom medycyny estetycznej www.sofibeauty.pl w Krakowie. Tam pozbyłam się swoich rozstępów i to w bardzo korzystnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak też uważam ze na rozstępy laser najlepszy. Miałam je już od dawna ale jeszcze nie było tak źle....po ciąży to dopiero miałam rozstępy na brzuchu i biodrach. Probowałam na początku kraboksyterapii koło 6 zabiegów cos tam się zmniejszyły ale tylko te mniejsze. Efekt dopiero zauważyłam po laserze miałam 4 zabiegi pierwszy w styczniu 2017 i co miesiąc. Teraz chce znowu zrobic serie. Różnica ogromna. Ta skóra nigdy nie bedzie taka jak przed ciąża niestety ale naprawde polecam. Ja wykonywałam laser w estetice na sławkowskiej w krakowie. Troche boli ale do zniesienia, wczesniej znieczulaja skore takim kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaZala88
Pisalam juz w listopadzie, wtedy bylam w trakcie serii Rf mikroiglowa i efekty powoli widzialam ale teraz kiedy jestem juz chwilke po to efekt coraz bardziej mnie zdumiewa. Bardzo to dobrze wyglada i z tygodnia na tydzien coraz lepiwj. Moj maz uwaza, że jest rewelka i juz narazie z nimi nic nie robie bo i tak jest coraz lepiej. Polecam wszystkim z rozstępami starymi i nowymi ten zabieg i Pania Patrycje z kliniki Rubinkiewicz med w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję wybrać się do kliniki Krajewski - tam dopasują Ci odpowiednia metodę dopasowana do twojego problemu. Bo cellulit cellulitowi nierówny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma cellulit do tematu rozstepow? Jakas reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaka
Słyszałam, że na Zakątku 13 w Krakowie mają teraz świetny zabieg terapii tkanek łącznych. Bardzo skuteczny podobno. Ja się zdecydowałam, że pójdę i zapisałam się przez stronę rehabilitacje.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczególnie zabiegi u www.esthe.pl. Są rewelacyjne! :D Długi czas zmagałam się z okropnymi rozstępami po tym, jak w szybkim tępię przytyłam, a potem jeszcze ciąża… uzbierało się tego. Po zabiegach zauważyłam znaczącą poprawę, polecam !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na usuwaniu rozstępów laserowo w http://velvetclinic.pl/. Świetna klinika, rozstępy rzeczywiście zniknęły, czuję się dużo pewniejsza siebie i szczęśliwsza. Podejście personelu równiez na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielkaAniula
Mirka 34 ja się umawiałam przez Tourmedica polecam! Skierowali mnie do flebologa w Ars Estetica megaz pozytywne wrażenia z obsługi w obydwu miejscach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze tych reklam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza na rozstępy jest radiofrekwencja mikroigłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi polecano na usuwanie rozstępów zabiegi laserem frakcyjnym. Mieszkam w Warszawie i jedną z lepszych klinik jest ta, Dr Preibisza: http://www.preibisz.com/zabiegi/usuwanie-rozstepow-i-blizn-laserem-frakcyjnym/ . Ten zabieg daje świetne rezultaty, jest mało inwazyjny i niezbyt bolesny. Polega on na tym, że lekarz za pomocą lasera „dziurkuje” skórę pacjenta wysyłając wiązki światła, które wnikają głęboko do włókien kolagenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskakredka
Ja z kolei jestem po dwóch zabiegach tych co Justynaka i już widzę różnicę, bo skóra jest bardziej napięta, taka milsza w dotyku. Teraz jeszcze wprowadzili pakiety i dzięki temu jedna okolica wychodzi mi poniżej 100 zł tylko. Także warto, na prawdę super. Z tym, że ja chodzę na Zachodnią 7, ale też zapisuję się online na rehabilitacje.org.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaplat
Polecam laser IPIXEL, świetnie radzi sobie z rozstępami. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość, bo potrzeba około 5-8 zabiegów. Ja miałam rozstępy po ciazy na brzuchu i zgłosiłam się właśnie na ten zabieg do kliniki Dr Legrand. Po wykonaniu całej serii rozstępy są praktycznie niewidoczne. I skóra tez stała się taka bardziej jędrna. Także bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita 27
Nie mam nadwagi, Zdrowo się odżywiam, chodzę na zumbę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne kremy wyszczuplające, domowe masażery- bez efektu. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, efekty widać od razu. Polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw. Sprawdziłam, to działa. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 21
Jestem w miarę szczupłą osobą, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, trochę ćwiczę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na kremy antycellulitowe, rolki masujące- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, efekty widać od razu.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Sprawdziłam, to działa. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam http://www.mybodyclinic.pl mają tam wszystko ładnie opisane a i zabiegi idą im naprawdę dobrze :D Byłam właśnie na usuwaniu rozstępów, nic a nic nie bolało. Plus finansowo mnie nie zrujnowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rozstepy polecam zabieg rf mikroiglowej w Poznaniu w gabinecie Beauty Premium. Robiłam brzuch i posladki. Nawet teraz jest w promocji drugi zabieg gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz żałuję, że w czasie ciąży nie stosowałam żadnych kosmetyków ani kremów, bo na pewno można było trochę zapobiec rozstępom. Tymczasem musiałam poddać się laserowemu zabiegowi żeby jakoś wyglądać. Robiłam go w Klinice Magnuccy i efekt jest super. Po rozstępach nie ma śladu. Oczywiście trzeba wykonać kilka zabiegów, ale moim zdaniem i tak warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pójście do doktora małka https://www.robertmalek.pl/ robi naprawdę dobre operacje i zabiegi, zresztą możesz sobie zobaczyć na jego stronie efekty operacji albo zabiegów. Mówią same za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam iść na jakiś zabieg ale zaczełam smarować brzuch biooilem i jak na razie trochę się zaczeły zmniejszać a te większe rozstępy spłyciły się, wiem że nie znikną całkiem ale smaruję miesiąc i widzę poprawę, zobaczę co będzie po zalecanych trzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×