Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dydzia

ZABIEGI NA ROZSTĘPY

Polecane posty

Gość gość
Pewnie medycyna estetyczna ma na to całkiem proste rozwiązanie. :) jak ze zmarszczkami byłam, bardzo mi pomogli z http://www.drchecinski.pl/. Teraz znacznie są płytsze, mimo, ze swoje lata już mam. Czuje się dzięki temu wspaniale i tego samego wam życzę. Czasem warto spróbować tych zabiegów, można bardzo miło się zaskoczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 88
Dziewczyny natknęłam się na mega wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Jest możliwość wyszukiwania po różnych miast. Łatwa w obsłudze. Wystarczy wpisać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wybrać gabinet kosmetyczny z depilacją laserową. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rozstępy tylko endermologia. Żałuję, że tak późno się zdecydowałam i zmarnowałam czas i pieniądze na inne półśrodki. Zdecydowałam się na zabiegi na Racławickiej w Warszawie i widzę mega rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
Ja na rozstępy polecam mezoterapię igłową, mikroigłową, laser frakcyjny oraz kwasy. Wszystko zależy od tego czy rozstępy są w fazie zapalnej czy nie. Łatwiej jest się pozbyć rozstępów świeżych, natomiast nie wyklucza to starych rozstępów do usunięcia. Polecam wejść na stronę : https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozstepy/ gdzie jest więcej informacji o tym jak pozbyć się rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja blizny mialam usuwane przez pania doktor Zukowska - swietna robota. Bardzo ladnie i szybko sie to zagoilo a po bliznie nie ma juz zadnego sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam niestety spore rozstępy po ciąży i też zastanawiam się nad jakimś zabiegiem laserowy ale chce wcześniej wypróbować olejek bio oil, podobno działa na takie rzeczy i zmniejsza nawet stare rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zabieg na likwidacje rozstepow to RF (radiofrekwencja) mikroigłowa. Polecam zabiegi w Poznaniu www.beautypremium.pl :) Mi pomogły 2 zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko radiofrekwencja mikroigłowa, reszta zabiegów to wyrzucanie pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usuwałam za pomocą laseru w Instytucie Piękna Bielenda i jestem zadowolona z uzyskanego efektu, pani u której byłam wykonała super robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Plasmag chyba tak się to nazywało w vesunie w Krakowie. Chodzę do bonarki osobiście do pani oli polecam. Miałam duże rozstępy na pupie po schudnięciu sporym po ciąży i jestem bardzo zadowolona. Wiadomo coś tam Zostało ale najgorsze zniknęło i jest już naprawdę fajny efekt No i strasznie ładna klinika POlecam a co do bólu to mówię wam warto lekko pzecierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelno reklam, przynajmniej te ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej na rozstępy. Umowilam sie przez strone moment pl, sa tam gabinety z calej Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić Instytut Piękna Bielenda w Krakowie, efekty po zabiegu są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromonka27
Na rozstępy robiłam karbokysterapie, trochę się bałam tych igieł na początku, ale po 1 zabiegu już przestałam, kosmetolożka która mi to robiła w Gdańsku na aniołkach naprawdę wykonała to dobrze, że nawet za bardzo mnie nie bolało. Teraz po 4 serii są fajne efekty, a jak nawilżam i pije dużo wody jak zalecała to widzę, że jest jeszcze tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Wszystkie marzymy o pięknej, jędrnej cerze, delikatnej skórze, bez cellulitu, zmarszczek, żylaków i pajączków. Staramy się tego uniknąć na różne sposoby- ćwiczymy, stosujemy specjalną dietę, używamy odpowiednich kosmetyków. Takie praktyki już w młodości trzeba wykonywać, aby za kilka lub kilkanaście lat nadal czuć się pięknie i młodo.http://wladyslawzamoyski.pl/2018/05/11/masaz-zapobiegajacy-rozstepom/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariette87
Tak jak już napisałam na pokrewne stronie dla mnie cuda robi zabieg RF mikroigłowej na rozstępy pociazowe i to po ciąży bliźniaczej. Zabiegi robię w Rubinkiewicz Med Clinic w Krk a pierwszy robiłam w Wawie u dr W ale tam było bardzo niedokładnie bo zabieg trwał 15min a ty godzinę. Polecam wszystkim ta Radiofrekwencje mikroigłowa gorąco! I powodzenia w walce z tymi brzydki i szramami ale warto działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast chodziłam do- esthe.pl i w niedługim czasie zauważyłam super efekty. :) w końcu pozbyłam się problemu jaki mnie dręczył od dawna i czuje się bardziej kobieco – polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.esthe.pl – zdecydowanie polecam zabiegi na rozstępy, właśnie u nich. Ja dzięki nim pozbyłam się strasznych rozstępów które szpeciły moje ciało już od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się wkręcić w obietnice, że po radiofrekfencji mikroiglowej wasze rozstępy znikną. Sama zrobiłam sobie serię 3 zabiegów za bagatela 3900 i co? Wielkie nic!!!!!!!! Dodam, że robiłam ten zabieg w Krakowie w zachwalanej wyżej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marysia
nigdy nie miałam zabiegów na rozstępy, ale moja koleżanka narzekała, że dużo kasy wydala, a efekt średni. ja smarowałam swoje olejkiem bio oil i też było dobrze. olejek dodatkowo nawilżył mi cere, ujędrnił skore więc nie potrzebowałam zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwałam laserowo rozstępy na plecach. Jestem bardzo zadowolona z efektów ponieważ moja skóra totalnie zmieniła wygląd a rozstępy na mojej skórze są zupełnie niewidoczne! Polecam salon Laser Care w Warszawie jeżeli chodzi o zabieg usuwania rozstępów. Nie pożałujecie http://lasercare.pl/pl/usuwanie-rozstepow-dla-kobiet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym sposobem na rozstępy jest poddanie się zabiegom laserowym, które pomogą się w ich pozbyciu. Jeżeli mieszkacie w Krakowie to polecam wam www.sofibeauty.pl Jest to salon medycyny i kosmetyki laserowej, w którym możecie usunąć rozstępy i inne blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulKA Kraków
Po serii czterech zabiegów RF mikroigłowej na rozstępy na brzuchu jest znaczna poprawa w procentach to tak 50% poprawy. Dla mnie to bardzo dużo i jeśli ktoś jest zawiedziony że rozstępy nie zniknęły to mial zbyt bujną fantazje przed podejściem do leczenia. Ja byłam świadoma, że są to blizny i że moge liczyć na progres wizualny ale nikt nie powiedział że rf czy laser usuną mi rozstępy. Polecam zdecydowanie ta metodę bo brzuch jest bardziej napięty a rozstępy już bardzo mało widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku najlepszy efekty uzyskałam dzięki urządzeniu bloomea z binatural. Ogólnie to już długo obecne jest na rynku, ale doskonale działa na rozstępy - mnie pomogło, kilka zabiegów i problem zniknął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka34

Miałam okropne rozstępy na pośladkach i plecach/ Długo się zastanawiałam jak mogę się ich skutecznie pozbyć. Zdecydowałam się na zabiegi laserowego usuwania rozstępów. Uważam, że jest to świetne rozwiązanie! Moja skóra wygląda o niebo lepiej! Jest gładka a rozstępy są praktycznie niewidoczne. Zabiegi robiłam w Laser Care w Warszawie http://lasercare.pl/pl/usuwanie-rozstepow-dla-kobiet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w Krakowie to wybierzcie się do salonu medycyny i kosmetyki laserowej http://sofibeauty.pl/ Tam zajmują się między innymi usuwaniem rozstępów. Mają w tym spore doświadczenie więc można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaa

Tez jestem po zabiegach RF mikroigłowej. Z tym że ja miałam ten zabieg w połączeniu z estgen co powoduje, ze skóra dużo szybciej się odnawia i zagęszcza. Zabiegi miałam w Poznaniu u kosmetolog Izabeli - bardzo polecam, bo dobiera najlepsze zabiegi na rozstępy jak i na problemy z twarzą www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Ja ostatnio kupiłem swojej kobiecie zabieg na rozstępy w klinice Dethloff, moja żonka, wiecznie narzekała, ze nie jest przez to sexy itp, choć dla mnie była... ale akurat miała urodziny to wymyśliłem jej taki rzadki prezent. Poszła na karboksyterapie i powiem wam, ze wczesniej wyglądała jak modelka, ale teraz po cyklu tych zabiegów jest SUPER modelką. Po rozstępach ani śladu, WOOW! Nie wierzyłem, ze bedzie AŻ tak DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka

tzn ogólnie przed pójsciem na zabiegi warto próbować innych metod, zabiegi to powinna być taka ostateczność ;) u mnie np na czerwone jeszcze ładnie zadziałał strialys, i zabiegi żadne nie były konieczne. na białe tylko robiłam laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×