Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dydzia

ZABIEGI NA ROZSTĘPY

Polecane posty

Gość stretchMarks
Ja na rozstępy polecam medycynę estetyczną. Miałam ich trochę po ciąży i większość z nich udało się zlikwidować wlasnie poprzez ostrzykiwanie. Trzeba tylko odpowiednio wczesnie zareagować i udac się do dobrego lekarza, który dobierze preparaty. w Krakowie polecam dr Joanne Sułowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
Przed chwilą w TVN style był program i mówili o rozstepach. Pani pokazywała taką maszynkę z malutkimi igłami. Ona jest uniwersalna- do twarzy, do ciała. Robi mikro nakłucia w skórze, taka domowa mezoterapia. Czy jakby tak zastosować to na rozstępy a potem jakieś serum (ale jakie, a może kwas lub olej?) to myślicie że dałoby to radę? Tutaj jak wygląda to urządzenie: http://www.snobka.pl/artykul/co-o-tym-sadzicie-roll-cit-i-domowa-mezoterapia-12588

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandyyy
Hej! Ja jako kosmetyczka polecam moim klientkom oxybrazje( w polaczeniu z kosmetykami )Zazwyczaj po 4-6 zabiegach widać znaczna poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępy są okropne. ja tez miałam ogromne kompleksy. było ich pełno na brzuchu po ciąży ale trafiłam w Krakowie na gabinet Vesuna w Krokusie i Panią Anię. Po konsultacji zaproponowała mi dwa rodzaje zabiegów. Vivace czyli nakłuwanie z jakimś światłem, ale wcale nie boli, bo przed zabiegami Pani Ania mnie znieczuliła. Później miałam wykonywane zabiegi laserem. Brzuch był czerwony i trochę bolał. ale warte to było wszystkiego. Mój brzuch jest teraz śliczny, nie ma śladu po prążkach. Pani Ania mnie uratowała. Jestem zachwycona efektami. wszystkim z komplekasmi będę polecać tylko taka terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja również ze swoimi rozstępami na brzuchu trafiłam do Vesuny w Krokusie i również do pani Ani która jest wyjątkowo miłą i profesjonalną osobą. Poddałam sie 3 zabiegom laserowym i 3 zabiegom Vivace. Dziś mija prawie 6 msc od zabiegów efekt rewelacyjny przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Gorąco polecam to miejsce, pozbyli mnie ogromnych kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozstepy usuwałam w Vesunie w Krokusie. Na profesjonalnej konsultacji pani kosmetolog doradzila mi serie 4 zabiegów laserowych w odstepach co msc. Efekt miał przyjsc po okolo 6 msc od zakończenia i faktycznie tak się stało rozstępy na moim po ciążowym brzuchu sa praktycznie nie widoczne. Jestem bardzo zadowolona i Wam również polcam jeśli borykacie się z tym problemem.Miejsce bardzo profesjonalne gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprawdziłam wiele metod i kremów. Robiłam lasery, ale tak naprawdę konkretny efekt mam po metodzie mikroigłowej: www.blizny-rozstepy.pl. Robiłam brzuch i biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że mikroigły są chyba najskuteczniejsze. Robiłam 3 zabiegi na "pod kolana" i biodra. Mam wrażenie, że teraz ich praktycznie nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje odnośnie tych igieł są super. Jestem po serii trzech zabiegów Igłowego Termoliftingu RF, które robiłam w Rubinkiewicz Med Clinic na Wrocławskiej i efekt jest naprawdę Wow. Rozstępy po ciąży już tak nie szpecą mojego brzucha, a dodatkowo skóra się napięła i jest bardziej ujędrniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie rozstępy pojawiły się jak u wielu dziewczyn w wieku dojrzewania (najgorzej jest na wewnętrznej stronie ud i na biuście), nie mogłam już na nie patrzeć. Jestem już po konsultacjach na zabieg Igłowego Termoliftingu RF i idę za dwa dni na zabieg do tej kliniki co poprzedniczka. Pokazywali mi efekty zabiegów i byłam zdumiona. Mam nadzieję, że u mnie też będzie efekt, bo niestety o innej skutecznej metodzie nie słyszałam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radiofrekwencja mikroigłowa to nowość na rozstępy a dowiedziałam się o tej metodzie z tv. Mówią,że ten zabieg daje najlepsze rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2015.01.18 ile zabiegów będziesz musiała wykonać? napisz jak efekty bo ja mam podobny problem tylko zamiast piersi mam na pośladkach i trochę na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jestem już tak jak pisałam po pierwszym zabiegu Igłowego Termoliftingu RF w Rubinkiewicz Med Clinic na piersi i muszę się przyznać, że już zaczęnam coś dostrzegać tzn. rozstępy zaczęły się obkurczać i bardzo mnie biust swędzi ale zadzwoniłam do tej kliniki i pani kosmetolog powiedziała,że tak ma być bo skóra zaczyna na nowo pracować. :-) Odpowiadając na Twoje pytanie ile zabiegów? Ja wykupiłam sobie trzy zabiegi bo dostałam 25% rabatu i to się bardzo opłacało. Na razie jestem bardzo zadowolona. Polecam Ci ten zabieg bo cena jest dobra a efekty zaczynają się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephodingmons1977bxnhu
Germain, a ile musiałaś sobie zrobić zabiegów na rozstępy, żeby one zniknęły? I czy tę kurację trzeba co jakiś czas powtarzać? Nigdy nie robiłam sobie takiego zabiegu, a niestety po dwóch ciążach i przy pracy siedzącej chyba by się przydało. Jasne http://url.foxites.com/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno się zrobic min. 3 zab Igłowego Termoliftingu RF, a ja jestem dopiero po pierwszym i już widac efekt tzn. rozstępy są wygładzone (czuc pod palcami, że te wglębienia się wyrównują). No u mnie tak jak pisałam rozstępy powstały w okresie dojrzewania ale po ciąży przybyło ich drugie tyle. Nie mogłam już czekac bo mnie bardzo denerwowały, a inne metody z tego co czytałam nie dają takich dobrych rezultatów. Zabieg nie jest najtańszy ale wynegocjowałam i dodatkowo zrobią mi ten zabieg na twarz za połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbynonlowta1981xsfjp
Laser nie usunie do konca rozstepow. Jest nowosc połączenie fal radiowych z mezoterapią igłową 2 w 1. Skora po tym jest poparzona ale rozstepy zlikwidowane w 100%. Jasne http://tombstonehistorians.com/yourls/q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hicesfaver1977zlwef
laser Fraxel jest moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem. W stolicy zrobicie ten zabieg w Elite. I jeden porządny zabieg który dziala. Jasne http://min.do/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acardiptau1984kwegv
doprawdy? Taki ten laser super?A ja własnie po nim jestem i zer efektów KŁAMCZUCHO JEDNA! MARKETING PEŁNA PARĄ! PALOMAR JEST DO DUUUPY! Jasne http://stik.in/abpF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po Fraxelu tez efekt byl kiepski, ale tak jak pisala ktoras z dziewczyn wyzej zastanawiam sie nad tym Iglowym termoliftingiem RF bo ma najlepsze opinie i jest to chyba najnowsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 27.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zdecydowanie zabieg Radiofrekwencji mikroigłowej. Skóra jest po tym zabiegu zaczerwieniona podziurkowana i dodatkowo swędzi, ale dla takiego efektu warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sufgefabse1983zchyo
Witaj Dydziu, to były zabiegi SPM na brzuch i uda. Bardzo skuteczne. Z warszawy nie tak dleko do KRK - mozna się wybrać W każdym razie moja koleżanka jest bardzo zadowolona - praktycznie po rozstępach nie ma śladu! Jasne http://enhat.ch/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meicremenwin1976kujao
tylko laser frakcyjny CO2 szybko i skutecznie. Jasne http://eis.cx/42wq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam już laser CO2 i to cztery zabiegi na rozstępy i nic. Natomiast po Radiofrekwencji mikroigłowej jest super a miałam tylko dwa zabiegi, więc mam porównanie. No ale na każdego chyba działa coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bourtuadepling1983iqcad
Witaj, Piszesz, że jesteś z Warszawy, więc z mojego doświadczenia mogę Ci polecić IQ Medica. Usuwałam tam rozstępy, które były moją zmorą od wielu lat i naprawdę jestem bardzo zadowolona z efektu, choć na początku nie bardzo chciałam wierzyć, że coś to pomoże. Jasne http://url.5base.com/fuPj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja jestem z Krakowa nie Wawy i już zapisałam się na zabieg do kliniki Rubinkiewicz Med bo już wiele o nich czytałam a panie z rozstępami chwalą sobie to miejsce i tą nową metodę radiofrekwencji mikroigłowej. Ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJola
Igłowy termolifting RF czyli te gorace igiełki to jakieś cudo a nie zabieg. Po trzech na brzuch rozstepy zmniejszyły sie tak na 90%. Wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLilianaKrk
To dla mnie zabieg nr. 1 na rozstępy po ciąży, które są prawie wszędzie (brzuch, uda, pośladki, piersi bleeeee...). Poczytajcie same http://www.rubinkiewiczmed.pl/frakcyjny-termolifting-rf-3d/ Bardzo mi pomogli i już przynajmniej mogę się pokozac na basenie z dzieckiem bo wcześniej to same wiecie...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie wydaje, ze nie ma co jednym zabiegiem leczyć rozstępów, sprawę trzeba potraktować kompleksowo i działać zmasowanym atakiem, np seria zabiegów uzupełniających się, jak te w pakiecie http://www.arsestetica.pl/ofertyspecjalne/pakiety-promocyjne/zabiegi-na-cialo/program-likwidacji-rozstepow/. Jeśli klinika oferuje pakiet, tzn, że te zabiegi są tak dobrane, żeby się uzupełniać i lepiej działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×