Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Gość duskaaaaa
20listopad i wszysko przez zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duskaaaaa
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.2010..........? .....warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?...........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole karla83 ..............27................09.11..............? ...............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?............małopolska mgrEndus............24.................08,11............. ?............zachodniopomorskie kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie lenna1982...........27..................11.11............ .?...............lubuskie duskaaaaa.........21...................20.11............?..............pomors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki odebrane beta 4320!!W czwartek było 989 trochę mało ale teraz ładnie przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje ;) no we mnie coraz bardziej się pojawia pewność ze to ciąża... wlaśnie odżucilo mnie od chipsów... w poprzedniej ciąży nie mogłam patrzeć na herbatę... ;-D sirusho... ja też prawdopodobnie będę miała cesarkę, bo miałam za pierwszym razem, ale w sumie aż tak się tego nie boję, bo wspominam ją dobrze... Przyszła Mama23de...no między moimi będzie różnica prawei dwuch latek... zastanawiam się jak Lidia przyjmie rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankanka ja też się cesarki nie boje bo też wspominam miło tzn. miło wspominam rekonwalescencje ale jeśli chodzi o poród to wole nawet nie mówić... rodziłam ponad 30 godzin :/ A i tak się skończyło cesarką :/ Najpierw były dwa znieczulenia w kręgosłup które nic nie dały bo dalej czułam skalpel w brzuchu i musieli mi dać narkozę... masakra była łeee... mam nadzieję że tym razem będzie chociaż trochę lepiej :) NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?..........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole mgrEndus............24...............08,11...............?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie lenna1982...........27..................11.11............ .?.............lubuskie duskaaaaa.........21...................20.11.............? ..............pomors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę mnie to ciagnie raz na słodkie raz na kwaśne. Np. tak z tydzień temu to wpieprzałam kiszoną kapustę na surowo kilogramami. Teraz jem pekińską na kwaśno a za chwilę jem Jeżyki :P Także wielka niewiadoma co do płci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiaaaaa
miedzy pierwszym a drugim u mnie będzie tez nie cale2lata roznicy Z lenka zadanych objawów nie miałam w 8 miesiącu pojawił brzuszek i tyle a teraz to dramat zgaga nudności potrafię zjesc chleba z czekolada i Ogórkiem kiszonym a dzis bulke z bananem i ketchupem sama sie dziwie na co mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusia jeśli masz nudności to nieprawdopodobnym wydaję się byc ze jesz chleb z czekoladą i ogórkiem kiszonym i bułke z bananem i ketchupem ... to jest bardziej niz obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko*
hmmm a ja nie mam zadnych zachcianek jedzeniowych, do tej pory nie mialam ochoty na slodkie (przed ciaza uwielbialam),a dzis z przyjemnoscia zjadlam kawalek ciacha :) w sumie oprocz bolacych piersi nie mam jakis szczegolnych objawow. noo odbija mi sie ostatnio po jedzeniu. chce juz zobaczyc nastepne usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiaaaaa
nudnosci mam z rana a sprubowac warto pycha polecam naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankanka ja mam tak teraz że nie mogę patrzeć na herbatę, przed ciążą ją uwielbiałam a teraz jak tylko wspomnę to mi nie dobrze. Co do zachcianek żywieniowych jak na razie nie mam, tylko odbija mi się po jedzeniu, no i wciąż te nudności. Ja również nie mogę się doczekać następnego usg, ale jeszcze 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z objawów tylko wrażliwsze piersi, żadnych nudności, zachcianek...I też czekam na kolejne usg, jeszcze tylko, lub aż tydzień.Ale ten czas się ciągnie. Z tego wszystkiego wzięłam się za porządki i pomyłam okna. A teraz pozwoliłam sobie na małą kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiaaaaa
ja jestem zla bo dopiero w kwietniu bede miala pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja nie jestem pewna co do ciąży bo robiłam rano test i wyszła mi druga kreska ale jaśniutka i nie wiem czy ciąża czy nie. Ale jeśli tak to załapie się na listopad :) Jutro rano zrobię kolejny test może wyjdzie bardziej widoczna :) Co o tym myślicie?? Miała któraś z was też tak z testem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do maramaj: ja miałam bardzo jasniutka kreske ledwo co widoczna, mialam juz wyzucic test a tu patrze cos jest. Na drugi dzien bylam juz u ginekologa i potwierdził moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze poczekam z doktorem, najpierw będę robić testy aż wyjdzie konkretna krecha :) Więc dajecie szanse na ciążę? Nie wiem czy zaczynać się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulusia1333
witam wszytskie przyszle mamuski... jestem tu 1 raz... niedawno dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to juz 7 tydzien termin mam na 3 listopada... to moja druga ciaza niestety pierwsze dziecko zylo 3 miesiace po pordzie:( hania byla bardzo chora niestety ale teraz jestem w ciazy po raz drugi i czuje sie okropnie mam potworne mdlosci nie wymiotuje ale nic prawie jesc nie moge nawet po wypiciu wody jest mi niedobrze... ale w sumie mozna wszytsko przetrwac zeby tylko bylo dobrze... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. maramaj moja kreska na pierwszym teście tez była bardzo jasna praktycznie niewidoczna ale była. Dziś rano robiłam test potwierdzający i wyszły dwie krwistoczerwone intensywne krechy :D Także odczekaj jeszcze z trzy dni chyba ze Cię stać żeby robić testy codziennie to rób :D paulusia1333 to bardzo przykre co piszesz o swojej córeczce :( smutno mi się zrobiło :( bardzo mocno trzymam kciuki zeby tym razem wszystko się dobrze skończyło 👄 Uważaj na siebie. U mnie były dziś około 1:00 niesamowite zawroty głowy, musiałam się położyć bo mi sie literki na klawiaturze rozmazywały. Do tego ból jajnkiów taki umiarkowany i tak jak w poprzedniej ciąży ból pępka od środka. Ja sie śmieję że maluch już sobie tarzana na pępowinie urządza i mnie szarpie :P Nasze fasolki są wielkości małego grochu. Mają około 12-15 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sirusho mnie tez sie w głowie kreci:) - uroki ciazy:) Dziewczyny co tam u Was? Ja na razie jestem w kółko zmęczona i chodze spać tuz po tym jak położe mojego synka:) A i brzuch mi cos wzdęło:( Trzymajcie sie i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik ja chodzę cały dzień jak trup :( Śpiaca i zmęczona no i jeszcze dochodzą nieprzespane noce bo mały ząbkuje... Też mam wzdęty brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiaaaaa
wiem cos o tym mojej corce tez wychodza zabki budzi sie poplakuje przez sen a mdlosci sennosc nie przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE:)) Jestem szczęśliwą mamusią Patryczka z LISTOPADA 2009:):) życzę szczęśliwych i spokojnych 9 m-cy bez żadnych komplikacji i zwątpień:) SZCZęśLIWEGO I SZYBKIEGO ROZWIąZANIA:):) P.S. w razie jakiś pytań piszcie-odpowiem:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do maramaj. Ja zrobiłam pierwszy test 6 dni po zapłodnieniu. Wyszła ledwo widoczna druga kreseczka. Na drugi dzień powtórzyłam, była już bardziej widoczna. Po tygodniu byłam już u lekarza, który potwierdził pęcherzyk ciążowy 2mm. Moim zdaniem to na pewno ciąża. Trzymaj się. Dziś ledwo wstałam, muszę wyszykować dzieciaki do szkoły, a najchętniej to wtuliłabym się w poduszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj powiedziałam pracodawcy że jestem w ciąży, także mam to już na szczęście za sobą :) a tak się stresowałam... niepotrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za opinie na temat tego testu bo trochę zgłupiałam, jutro powtórzę test i może wyjdzie prawidłowa kreseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny, mam do was pytanie: Jakie bierzecie witaminy? Ja całyc zas biorę folik, brałam go przed ciążą i teraz. Z tego wszystkiego jak byłam u lekarza to zapomniałam się zapytać czy powinnam brać coś innego czy folik wystarczy? Napiszcie co powiedział wam lekarz, dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do karla83: ja biorę teraz tylko Feminal, a tam jest dwukrotna dawka kwasu foliowego + jod. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Folik i Falvit mama. Teraz nam potrzebne jest szczególnie dużo kwasu foliowego potem już mniej. Ogólnie nie należy przesadzać. Jeżeli masz zróżnicowaną dietę odpowiednio zbilansowana to nawet nie trzeba brać nic oprócz kwasu foliowego. Ja niestety jem niezbyt zróznicowanie więc łykam witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku brałam sam kwas foliowy ale teraz przyjmuję feminal - tak zalecił mi ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×