Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Anuszka4: Baby Dry. No lipa straszna. Zrobili niby bardziej chlonne, ale nawet jak sie maly zesika 2-3 razy to tak one smierdza, ze wytrzymac nie mozna. Wczesniej byly ok, a teraz sa straszne. A tak dla przestrogi to te ulepszone maja na opakowaniu naklejke tylko jej nie widac, bo jest w kolorze opakowania. Roznia sie od poprzednich obrazkami i na calosci sa w zielone kropki, a tamte byly biale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U nas ok. To znaczy lekarz na moje życzenie zrobił badanie krwi i nie ma już zapalenia żadnego.To co teraz kaszle to reszty z kataru. Płuca czyste, charczy z nosa i gardła. Mam dać antybiotyk do końca i dużo inhalować. Na szczęście mam inhalator w domu i cały czas ja inhaluje.Polecam Wam. Mam Omron C28. Bez niego teraz ani rusz. Katar czy kaszel.rewela. Oki lece kapac,bo lolka zasypia mi tu. Minus jest taki,ze po syropie na kaszel i antybiotyku boli ja brzuszek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestycyda - z tymi pieluchami faktycznie coś jest nie tak. Nawet nie chodzi o "zapach" ile o ich chłonność. Niby maja być bardziej chłonne a ja odnoszę wrażenie, że muszę częściej Tomasza przewijać :/ Trzeba zwracać większą uwagę na zakupach i wybrać dobrą paczkę. Mam nadzieję, że dojrzę następnym razem naklejkę, o której piszesz i wybiorę dobre, tzn.: te stare :) Mój Tomasz pije: 6 x dziennie 150 ml mleka Nan (pro + przeciw ulewaniu; 3 miarki + 2) i raz lub 2 razy dziennie 80 ml herbatki rumiankowej. Ale to 150 jemy już od 3 tygodni bo Mały robił raban, że mu mało i zaczęłam mu podawać więcej, na mleku pisze, że 150 w 4 m-cu. Anuszka4 - tak właśnie te cenne godziny... Ja też w ciąży miałam problemy ze spaniem. Nie wiem o co chodzi bo wcześniej tylko przykładałam głowę do poduszki i już spałam, a teraz leżę i leżę.Tak chodzę na spotkania to pani psycholog. Gadam sobie, tzn. ja wyrzucam swoje żale, a ona cierpliwe słucha. Przynajmniej nie patrzy na mnie jak na wyrodna matkę, gdy mówię, że siedzenie w domu z dzieckiem mi nie odpowiada. Bardzo mi to pomaga. Po spotkaniu czuje się lżejsza ;/ A gdyby na te odparzenia spróbować krochmal ?! Ja jak Małemu robią się jakieś parchy to właśnie krochmalem smaruję, albo kremem z musteli stelatria. Drogi, ale bardzo skuteczny. Anula2500 - dzięki za info o witaminie bo właśnie mi się kończy :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie weekend ! Ciesze się bo mąż z małym posiedzi a ja odetchne trochę :) Ale i tak jutro mykamy do koleżanki prawie 200km od nas, więc zero leniuchowania w niedziele. Hartujemy małego w jeździe po autostradach bo na wielkanoc czeka nas 12 godzinna podróż do Polski... (nawet nie chcę to widzieć) Mąka ziemniaczana nie bardzo pomaga u nas. Wczoraj wysmarowałam go sudocremem i tak jakby złagodniało, zobaczymy dalej. A dziś ma czerwone policzki. Nie mam pojęcia od czego. ... Anuszka4 tak jakbys pisała o moim Alexie. jedna wielka maruda, sam nie bardzo chce się bawić, tylko woła, a jak przychodze to jest rozbrykanym śmieszkiem. Przestał mi sypiac w dzień. tzn śpi ale 3 razy po 30 min. Wyglądam jak wyglądam, o mieszkaniu nie wspomne, ale nie narzekam :):)bo za to w nocy mi śpi. Dziś przespał 11,5 godz :) My odrzucilismy dawno pampersy ze względu na brzydki zapach i że nie sa chłonne. Używamy Huggiesów i jest super !! życze miłego i słonecznego weekendu A my później mykamy szukac wiosny do lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na odparzenia uzywam kremu Penaten. Bardzo szybko pomaga. W sumie wystarczy raz. Tez czesto ma szyjke czerwona, bo jak juz ktos tu wczesniej pisal, mamy 3 podbrodki hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Odpukac pozbyliśmy sie ciemieniuchy i to w 2 dni!! Pediatra przepisała mi maść do zrobienia w aptece i efekty wręcz niesamowite, główka gładka- dawno taka ładna nie była:-) Dzisiejsza noc była ciężka, mały budził się o 1, 3 i 6 przy czym o 3 odstawił szopke, nie chciał zasnąć, myślał chyba, że się zlituje i wezme do łóżka. Na szczęście udało mu się zasnąć jednak u siebie. Ale wrzasku było dużo i jeszcze siknął pod prad i musiałam go przebierać;/;/ Dziś nawet nie byliśmy na dworze, bo do południa był dość marudny a jak padł o 12,30 tak obudził się o 16. Musze spróbować tego kremu Penaten bo po Tormentiol niestety brudzi ubranka;/;/Mam nadzieje że odplamiacz zadziała. miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ciemieniuchę od dwóch dni stosuję Olejuszkę. Mam nadzieję że pomoże... W piątek miałam cudowny wieczór. Mój M został z małym w domu a ja wyrwałam się z koleżanką do knajpki na drinka. Ale mi tego brakowało!!!!Po raz pierwszy wyszłam gdzieś bez małego.W końcu troszkę odreagowałam i na chwilę oderwałam się od codziennych obowiązków i opieki nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W weekend jak zwykle pusto tutaj. Nam znów wyszło wielkie uczulenie - podrażnienie od pieluszek i tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie od mojej diety.Bo jak nam pierwszy raz wyszło uczulenie to poza zmianą pieluch odstawiłam też wszystkie produkty mleczne i czekoladę i była poprawa. Po ostatniej wizycie lekarskiej pediatra nic nie wspominała, że to może być od mleka, więc zaczęłam jeść nabiał i pić mleko i czekoladkę też i przez ostatnie dni znowu wyszło nam takie cholerstwo. Od jutra znowu dieta bezmleczna i zobaczymy czy to coś da. Ja walczę z anginą, ale chyba jest lepiej. Przez moją chorobę nie pojechałam do lekarza po receptę na azalię, a właśnie mi się skończyła, więc to może znak taki żeby nie brać? Jeszcze jutro zobaczę. Najwyżej będę miała dzień lub dwa przerwy w braniu, a szczerze mówiąc to ta azalia i tak na niewiele się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny... totalnie nie mam czasu na pisanie. Ale czytam Was, czytam. Co drugi, trzeci dzien, ale jestem na biezaco! Wszystko przez to, ze zaczelam aktywizowac (hehe) maluszka w nasz dzien. I jezdzi samochodem wszedzie z mama. I zalatwia to to, to tamto. Wkurzam sie, ze jeszcze tak go musze ubierac, ale juz niedlugo. Nie moge sie doczekac, jak wskoczy w samym body do fotelika :) :) Teraz ubieram go, pozniej rozbieram w aucie, bo jak jedziemy w dluzsza trase to znow mu goraco w tym wszystkim - przerabane!!! Poza tym sciagnelam te wkladke do fotelika Maxi Cosi, bo sie juz nie miescil :D Mnostwo mam na glowie, dodatkowo załatwiamy kredyt na nowe mieszkanko, wiec sobie wyobrazcie.... Ufff Aa, czytałam wczoraj w gazecie, ze najlepszy czas na wycieczki, wyjazdy, itp to od 4 do 8 miesiaca (jesli chodzi o niemowlaka)... Ciekawa jestem naszych tegorocznych wakacji?! W maju mamy 1 wesele bardzo dlaleko, a juz na wielkanoc chcialam pojechac z mezem i synkiem na tydzien do Niemiec. Zobaczymy! Kurcze jedyny problem w ukladzie naszego dnia, to jest to, ze jak sie umawiamy np. na godz. 17 ze znajomymi, to ok. 18 synus ma zawsze drzemke i jak nie pospi, robi sie marudny. Wczesniej nie damy rady chodzic, bo maz pracuje.. Wiec tu troche lipa. I tak jak bylismy ostatnio - musielismy wyjsc po 10 min. bo ani jesc, ani spac nie chcial w nowym miejscu... Poza tym nie mam powodu do narzekan, bo jest wrecz modelowym chlopczykiem ❤️ ❤️ ❤️ i przesypia w nocy 10 godzin!!!! Pozdrawiam i zycze duzzzo slonca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My nadal borykamy sie z bólami brzuszka i gzami w nocy. W dzien mały też z tego powodu marudzi. Myślałam o zakupieniu probiotyku, ale niestety wizytę u pediatry mam 18. marca. Za 2 dni maly kończy 3 miesiące, podobno w okolicach tego okresu ksztaltują się jelitka, wiec powinno być lepiej, ale póki co żadnej poprawy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle u nas to samo ciagly bol brzuszka i gazy w dzien i w nocy maly skonczyl 3 mies 20 i dalej jest to samo a mowili ,ze po 3 mies wszystko mija gowno prawda...ja malemu daje probiotyk lacido baby juz od ponad miesiaca ale nie widze jakiejkolwiek poprawy no coz stwierdzilam,z e musi samo przejsc...po 6 mies napewno:) Ostatnio stwierdzilam,ze zamiast byc coraz lepiej jest corac gorzej:(maly od urodzenia budzul sie 2 max 3 razy w nocy na jedzenie a teraz praktycznie co 2 godz jest syrena...rece mi juz opadaja,a w dzien ucina sobie tylko 3 drzemki po 30 min:/ Nooo..... wynarzekalam sie bo nie mialam do kogo:) Ale miejmy nadzieje,ze jak przyjdzie wiosna to bedzie lepiej poprawi humor nam i naszym dzieciaczką... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie w weekend swieci tu pustkami, ja wlasnie sciagam mleczko i zaraz na spacerek i na poczte ;p w koncu troszke cieplej! powiem wam ze moja mała tez przez weekend troche draniowala bo w sobote np obudzila sie o 5 juz a dzisiaj o 3;30! nie wiem dlaczego, ale jakas mega glodna dzis była, potem pospala do 6;30 i znow! ech mam nadzieje ze to tylko dzisiaj sciagam sciagam ale juz coraz mniej tego mleczka- ale co sie dziwic sciagam juz jak tylko mi sie zachce w nocy robie przerwy po 10-11h dziewczyny u nas mineły kolki diopiero po 4,5 miesiacach! jeszcze chwilka i u Was mina! u nas najlepszy byl bobotic moja nie miala ciemieniuszki wiec nie pomoge, a swoja droga do kiedy ona moze wyjsc, my juz jutro konczymy 5 miesiecy uhhhhuuu!!!!!mała jest coraz fajniejsza, w weekendy chodzi z nami po SH a jak jej sie to podoba! bedzie chodziła z mamusia na zakupki jak podrosnie he he my stosujemy huggiesy i nigdy nie było odparzen po nich, ja polecam Pikalinka, Anula- na odparzenia na szyjce nam kiedys pomogł alantan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Przepraszam że się wcinam, ale sprzedaję krzesełko do karmienia po moich synkach, naprawdę fajne i prawie nówka.. może jeszcze któraś nie ma? Polecam. http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-cone co-polecam-goraco-i1477264159.html To okazja, sprzedaję za 50 , a kosztowało 350.. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle10 ja podaje probiotyk i problem kupy u nas zniknal od rau.Dicoflor30 podaje.Jest rewelacyjny z przeznaczeniem dla niemowlat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też problem z kupą skończył się odkąd podaję dicoflor30 w kapsułkach. Podaję mu połowę kapsułki i kupy mamy 2 x dziennie. Wcześniej Mały się napinał i męczył i nic z tego nie było. Zabieram się za obiad. Ale się wkurzyłam jak zobaczyłam zasiłek macierzyński za luty. Okazuje się, że wypłacają za ilość roboczych dni a nie za miesiąc i mam o 300 zł mniej niż normalnie :( A w tym m-cu muszę ubezpieczyć samochód :( No nic. Dobrze, że chociaż słońce świeci Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj ja też czytam was codziennie ale nie mam czasu nawet skrobnąć małego posta :( a jak już się znajdzie chwila to mi się nie chce :((( Idę jutro z Igorem do pediatry bo wyskoczyły mu jakieś krostki na brzuszku, napletku i rączkach :((( Na dodatek ma kaszelek od tygodnia. Miałam nadzieję że przejdzie jak zostanie kilka dni w domku ale niestety dalej się utrzymuje. Jest nie wielki ale już wole żeby osłuchała go pediatra. Od jakiś 4 dni Igor ładniej zasypia wieczorem i udaje mu się przespać ciągiem 7 - 8h :))) Mam nadzieję, że już mu tak zostanie chyba że będzie spał jeszcze dłużej :) Zasypia 20 - 20.30 i budzi mnie około 4.00 i od 4.30 spi do 6 - 7. Niestety ja i tak budzę się o 1 - 2 bo tak wstawałam od 4 miesięcy. Ja od wczoraj stosuje olejuszkę na ciemieniuchę. Dziś nawet ładnie się udało jej wyczesać. Zobaczymy jakie będą dalsze efekty. Uciekam chyba spać bo mi się oczy kleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam takie pytanko. Czy w Waszych firmach udzielają Wam dwóch dni urlopu okolicznościowego z tytułu urodzenia się dziecka? Wiem, że pracodawcy różnie interpretują przepisy na temat tego urlopu. Nie wiem czy w ogóle pytać. I jeszcze jedno pytanko. Który urlop wykorzystujecie po macierzyńskim jako pierwszy? Wypoczynkowy czy dwa dni z tyt. opieki nad dzieckiem zdrowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie **aniaWWW skusilas mnie bym napisala choc chodze niewsypana od kilku dni. Otoz bylam w PIPie w ub tyg i tam dowiedzialam sie, ze nalezy wykorzystac dni wolne w taki sposob: urlop macierzynski, urlop zalegly i obecny, 2 dni z tyt opieki na dziecko a te 2 dni urlopu okolicznosciwego z tyt ur dziecka to nie pamietam ale przed lub po 2 dniach z tyt opieki. mowi sie, ze te 2 dni okolicznosciowe powinny byc wykorzystane jak najszybciej no ale niektore mamy moglyby wykorzystac dopiero po ponad pol roku :) ja tam sie nie bede upominac ale mezowie jak najbardziej powinni byli taki urlop brac :) **maja- ja to sie wkur... jak zobaczylam macierzynski z ZUS-u! u mnie 130zl mniej ale zawsze to cos.. **marczela moja gwiazda budzi sie w nocy nawet co 1-1,5 godz a bylo, ze spala ciagiem 6-7 godz.. masakra jakas! **Mamusie karmiace piersia czy Wasze dzieciaczki takze zrobily sobie zabawke do grzyienia i ciagania z brodawek? bo moja Ilonka tak mi masakruje brodawki, ze bola tak jak w pierwsze dni po porodzie :/ ssie mleczko a co kilka sekund robi przerwe i wtedy odwraca szybko glowe nie wypuszczajac brodawki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Ania - dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, pomimo wyczerpania :). Ja zadbałam żeby mąż wykorzystał wszystko co mu przysługuje. W ubiegłym roku miał dodatkowe 6 dni wolnego, bo mieliśmy też ślub. Na ten rok został mu jeszcze urlop tacierzyński:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAaczela> wczoraj kupiłam Lacido Baby. Czytałam o badaniach, gdzie dzieciom z kolką podawano specyfiki na kolkę oraz probiotyk przez 28 dni i podobno rewelacja (probiotyki znacznie lepsze niż leki na kolkę). A i też zauważyłam, ze coraz gorzej jest ze spaniem. Na początku spał od 20 do 1:30 i musiałam go budzić na jedzenie. Teraz śpi od 18:30 przez 2, 5 godziny, potem półtorej godziny, a w nocy co godzinę pobudka, tzn. on zaczyna stękać i popłakiwać, więc żeby zasnął i się wyluzował, daję mu pierś. Mama Ania> mój syn też coś ostatnio wymyśla przy piersi. Np ssie przez chwilę, a później puszcza, odwraca głowę w drugą stronę na sekundę, znowu pierś, znowu się odkręca, potrafi tak kilkanaście razy zrobić. Nie wiem o co chodzi... Na szczęście puszcza brodawkę. Maja> u nas problemu kupy jako takiej nie ma, bo mały robi kupę 2 razy dziennie, u nas problemem są gazy. A propos palenia, to ja paliłam przed ciażą, a teraz pale jednego papierosa , jak mały zaśnie. W ciaży nie zapaliłam ani jednego. To taka moja "nagroda" za cały dzien. Nie namawiam oczywiście, bo żałuję, że palę nawet tego jednego, ale uznałam (to zaczęło się, jak miałam megadoła), że jeśli ma mi to porpawić samopoczucie i dać chwilę wytchnienia, to chyba lepsze to niż dół i płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi84 i co tam z maluszkiem? ja swojej właśnie leczę alergię inhalacjami, bo też miała krostki na brzuszku i kaszel. kaszel przeszedł, ale dostała kataru. na szczęscie już prawie ok i dziś w końcu była szczepiona trochę nam zeszło z tym pierwszym szczepieniem. 3 kłucia, płacz był, ale w samochodzie już spała. w piątek wybieramy się na wieś i mam pytanie...jak ubrać dzidzię na 2,5 godz podróż? w kombinezon i jak się nagrzeje w samochodzie to zdjąć, czy może ciepłe spodnie i płaszczyk? no i mało je..na dobę max koło 500 ml :( i to jeszcze muszę jej pod koniec wmuszać..miała któraś z Was taki problem? ściągać przestałam, bo już chyba nie ma nawet co, ostatnio nawet jej nie podawałam, żeby przyzwyczaiła się do nutramigenu. jutro muszę podjechać do pracy zostawić papierek o 2 tyg dodatkowego macierzyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, i mnie ZUS zaskoczył nie miło w tym miesiącu 100zł mniej;/;/;/dziwnie oni to liczą, myślałam, że zawsze będę miała stałą wypłatę:-(no ale cóż, takie przepisy) Widzę, że nasze dzieciaki się poprzestawiały. Mój też budzi się w nocy jak z zegarkeim w ręku co 3 godz a wcześsniej przesypiał całą noc albo budził się raz o 5. Za to w dzień jadł co 1,5-2 h. teraz w dzień nie chce jeść. do spaceru zjada w sumie 200-250 i później dopiero późnym popołudniem i na wieczór po kąpieli +w nocy. Jutro mam szczepienia a mały kicha, katar i znów kaszle. Kaszlał juz w tamtym tyg- byłam u lekarza ale nic nie było. Dziś idę znowu, bo mi się tonie podoba. Do tego straszny maruda. od 8.30 do 11 cały czas wył|(bez przerwy, nie wiem skąd tyle w nim siły)później drzemka0,5h , chwile uśmiechów i znów wielki ryk.teraz mam chwile z laktatorem i przy okazji z laptopem:-). Jezu jakbym wyskoczyła do mojej szefowej o 2 dni z tytułu ur. dziecka to chyba by mnie zabiła. ale mam zamiar o 2 dni na opieke, bo to się należy jak psu buda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam nadzieję, że mnie pamiętacie jeszcze. Wracam do Was po długiej przerwie. Co raz podczytywałam Was, ale zawsze coś mnie odrywało od kompa jak zaczynałam pisać... Poźniej miałam problemy z kompem i netem, ale wreszcie jestem... Nie mam się kiedy po tyłku podrapać nie mówiąc już o jakimś odpoczynku studiując forum.. Stęskniłam się straszniście za Wami Z moim Franusiem wszystko dobrze, rośnie jak na drożdżach. Non stop potrzebuje rozrywki, w ciągu dnia ma tylko drzemki po 20-40 minut, a w tym czsie jak zaczne coś robić to oczywiście jest pobudka i muszę rzuccać wszystko i pędzić do małego.. Dziś korzystam z tego, że śpi po spacerku, ciekawe jak długo. mamaAnia mój synek identycznie zabawia się brodawką- aż strach pomyśleć co będzie jak wyrosną mu ząbki. Moja mama opowiadała mi, że jak karmiła mojego brata to któregoś razu jak już miał ząbki to tak złapał i pociągnął sutka, że ż krew pociekła jak u wampirka malego... Mój Franuś strasznie się ślini, no na ząbki to trochę za wcześnie chyba co?? Co do pampów My używamy pampersów na przemian z lidlowymi toujoursami (są tańsze, a jakościwe jak dla mnie i pupy Franka rewelacyjne) Jak używaliśmy samych pampersów to gumki i ściągacze piły mojego grubaska, że aż skórkę podrażniały, a teraz jest okej.. ewelinaer my jak jeździliśmy do rodziców to w samochodzie nie grzaliśmy za mocno, a małego nie rozbieraliśmy z kombinezonu tylko kocyk zdejmowałam z niego i kontrolowałam czy się nie grzeje za bardzo i wcale nie był zgrzany, ale to wszystko według mnie zleży od pogody i słoneczka za oknem:P Buziaki Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zasiłek macierzyński mniejszy, więc zadzwoniłam do ZUS-u się dowiedzieć o-co-chodzi?! No i pani mi grzecznie wyjaśniła, że to zależy od ilości dni w miesiącu. Hmm no to ja się pytam co to jest to 100% niby które przysługuje?! Rozumiem, że to podstawa wyliczenia zasiłku. Eeeh ile człowiek rzeczy się uczy na bieżąco! Ja mam kiepski dzień mimo, że pogoda śliczna. Nie chciało mi się wyjść na spacer z Krzysiem więc wystawiłam go na balkon, zasnął momentalnie ale niestety obudził się już po pół godziny i nie chciał już zasnąć (a czasem potrafił 2 godziny na balkonie przespać plus jeszcze 2 w domu!!!). Się wkurzyłam bo nawet nie zdążyłam kawy wypić! Nie mówiąc już o zrobieniu obiadu... No ale nic. Narazie leży w wózku i sobie gada ale pewnie zaraz będzie kwik. Dziś znowu z niego maruda okropna. Przy ubieraniu rano - ryk nie z tej ziemi!!! Kurde, nie wiem co mu się poprzestawiało! Mam wrażenie że sam nie wie czasem czego chce. Uspokaja się jak biorę go na ręce w pionie. Każda inna pozycja - ryk. Dziś ja będę mieć ręce do ziemi samej... W nocy też budził się częściej niż zwykle ale zasypiał już po kilku łyczkach z cyca - wydaje mi się, że po prostu chciało mu się pić, bo powietrze było suche w sypialni (zawsze wieczorem włączamy nawilżacz a wczoraj skończyła się w nim woda i jakoś nikomu nie chciało się jej uzupełnić...). Zobaczymy jak będzie dziś po nawilżeniu. No ale fakt jest taki, że jestem bardziej niewyspana niż zwykle. Dobrze, że przypominacie Dziewczyny o tych dniach okolicznościowego urlopu! Ja zupełnie zapomniałam! Ale matce też się należy?... A co do urlopu wychowawczego to czy wiecie może jaka jest kolejność? Po macierzyńskim musi być wychowawczy a potem dopiero wypoczynkowy zaległy i obecny czy odwrotnie? MamaAnia - mój Krzysio też czasem odwraca główkę trzymając suta w buźce ale na szczęście tak jakoś to robi, że mnie nie boli. Może tak mi się suty już zahartowały?... Ogólnie karmienie cycem to dla mnie wielka przyjemność i żałuję, że mleka nie mam tyle, żeby młodego karmić wyłącznie swoim pokarmem. Marty88 - of course że Ciebie i Franka pamiętamy :) Podobno czasem objawy zbliżającego się ząbkowania mogą wystąpić ok. 3-4 miesiąca życia dziecka więc może Twojego synka to dotyczy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! My zaraz wybieramy się na spacerek.Czekam tylko aż mu się troszkę w brzuszku poukłada po jedzeniu. Dziś przebierałam Gabriela dwa razy. Rano machnął takie kupsko że wszystko miał w nim utytłane.Godzinę po tym jak założyłam mu czyściutkie ciuszki ulał się tak że znów musiałam zmieniac mu ubranko. Mam nadzieję że to już koniec atrakcji na dzisiaj. Ja mam wypłatę za trzy dni.Ciekawe ile mi naliczyli macierzyńskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odp.. mam dzis od rana takiego dola, ze siedze i placze :( matka mnie dobija (mieszkamy razem), auto zepsyte, maz w delegacji :( i jeszcze pare innych ... anuszka jesli nie chcesz stracic to wychwawczy zawsze na koncu! :) bo jesli np pojdziesz na wych przed urlopem za ten rok to zgodnie z prawem za czas wychowawczego nie nalezy Ci sie urlop :) takze najpierw urlop potem wychowawczy. jesli np w przyszlym roku wrocisz do pracy z wychow w lipcu to tylko polowa urlopu Ci sie nalezy sorki, ze nie pisze do Was ale nie mam sily, humoru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaAnia - dzięki za wyjaśnienie :) no to bym się zrobiła na szaro hehe :) Trzymaj się tam Kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny widze,ze wiekszosc dzieciaczkow ostatnio taka nieznosna...to chyba kryzys 3 miesiaca:)Moj maly przeszedl dzis samego siebie byl tak marudny od rana do wieczora bylam u rodzicow i wszyscy po koleji nosili go na rekach babcia,dziadziu, ciocia,mama, tato i wszedzie zle w bujaku tez zle w hustawce tez i na macie to samo rece mi juz opadaly teraz sanak po kapieli padniety nawet mleczka do konca nie dojadl... mamania widzialam u ciebie na zdjeciach,ze macie taka sama hustawke jak my tylko ja mam w niebieskim kolorze super jest Aleks ja uwielbia w ciagu dnia ucina sobie w niej drzemki... a co do dolowania sie to glowa do gory my mamusie tez chyba mamy kryzys 3 miesiaca ja nawet kupilam sobie witaminy femibion vital mama dla mam po porodzie pomaga odzyskac sily biore juz przez tydzien i chyba pomaga:) Miracle jak dlugo masz zamiar podawac ten probiotyk i czy zamierzasz robiec jakies przerwy?Bo mi pediatra kazala dawac raz dziennie po 1 saszetce przez 10 dni ,4 dni przerwy i tak w kolko...nie wiem wlasnie po co te przerwy...Ja tez mam lacido baby ale teraz chyba kupie dicoflor 30 tez jest podobno rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×