Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

No i tabelka się wyrównała.. :) Ale mamy tempo :) Chciałabym należeć do listopadówek.. Ale coś czuję, że mój poród się odwleka w czasie.. i skończę w grudniówkach.. :( Ogólnie to mam jakieś tam skurcze, ale czuję się lepiej niż jeszcze tydzień temu.. :( Ja TEŻ CHCĘ MIEĆ JUŻ SKARB PO ZEWNĘTRZNEJ STRONIE BRZUCHA!! Gratuluję ewelinaer!! Pikalinka ! I zazdroszczę.. Chciałabym żeby dziś udało mi się zasnąć.. (bo z tym mam problem tylko) Pozdrawiam, mam nadzieje, że w lepszym humorze pozostałe mamuśki - i te w dwupakach i te rozpakowane.. Do jutra. (Może jak się wyśpię to mi dół przejdzie..:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinaer serdeczne gratulacje- myslalam dzis o Tobie :) Ja w calym pieknie macierzynstwa niestety cierpie na bol miejsca po cieciu :( nie dam rady wstawac- powinnam sobie chyba jakis dzwig zainstalowac przy lozku... a moja ksiezniczka slodko spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia jak miło :) przy okazji gratuluję również mnie cięcie też pobolewa, czasem ciężko wstać, ale z chodzeniem problemów nie ma. w szpitalu wstałam po 16 godz i od razu pod prysznic, póki zastrzyk znieczulający działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraaawaaa duszyczkaaa
ewelinaer jeśli mogę zapytac to co to za bakteria była? Ja ostatnio schizuje zeby u mnie nie było jakiejś coby dzidiowi zaszkodziła. No i przy okazji to GRATULUJE rozpakowanym👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Ewelinaer> dobrze, że walczycie o karmienie cycuchem. Trzymam kciuki, żeby szło jak najlepiej eowina_2010......33...........07.11.......dziewczynka.... Warszawa mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Poznań marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa anula2500............25.........20.11.........chłopiec.. ......dolnośląskie Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie maramaj..............24.........23.11.........dziewczynka ......śląskie moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........Ignaś. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice Lou_La...............29.........25.11..........Kamilek... .......małopolskie fra_nia...............23.........27.11..............?.... .......Gorzów Wlkp. aga_w................25.........28.11............Ania.... ...........opolskie AniaWWW............27.........30.11..........Natalia..... .....Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 05.10__kelis1_______26____Hania________35t____Świetokrzy skie 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y 14.10__Amarantowy__23__Roksanka___3150g/54__35tc___Pomors kie 29.10__Megi84____26___Igorek___3660g/55____39t____Warszaw a 02.11__Drumla_____32___Staś____3500/56_____39t____Opole ........Zareczona_28____Lenka____3050g/50cm 04.11 pestycyda_20____Alexander____3490g/54cm__40+2___Frankfurt 6.11__Anns________26____Natan____3600g/56cm__39___Poznan< br /> 8.11__geezona___27____Zuzia____3700g/57cm__40+4d_Oborniki Wlkp 8.11__susanaaa___31____Kubuś____4120g/59cm__39_śląskie 8.11__ ewelinaer___ 30___ Elżbieta___ 2400g/54cm__ 39__ Łódź 9.11__mamaAnia____29__Ilonka-Alicja_ 3250/57____40t4d_ B-stok 9.11__goska32____32__Nikodem_____4300/60_____41_wielkopo lskie 10.11__Pikalinka____27__Alexander___3820/55_____40t3d_Fran kfurt/Main --------------------------------------------------------------- ja jeszcze spokojnie daję małemu posiedzieć w brzuszku, liczę, że sam się zdecyduje. Ma jeszcze spokojnie 2 tyg. czasu Nie ma co na siłę wywoływać porodu, bo np. co z tego, że będą skurcze porodowe, a szyjka macicy jest niedojrzała. Mamy bolesny i długi poród. Nie opłaca się... Myślę, że można popróbować, kiedy lekarz powie, że dziecko jest już dojrzałe i że szyjka też jest rozwarta i zgładzona. Ja do niedawna miałam mały, zgrabny brzuszek, a teraz z przerażeniem prawie patrzę, bo się wielgachny zrobił. Chciałabym za 2 tygodnie urodzić, bo obawiam się o swoja wagę. Jak pisałam, mam apetyt na słodkie i boję się, że będę mogła nagrać program "Jak przytyłam 20 kg w 9 miesiącu ciąży" :-) Póki co mam 12 kg do przodu i chciałabym, żeby to było wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllkkijj
Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllkkijj
Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllkkijj
Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste dostawy,promocje www.lumpik24.pl . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kurcze od rana się denerwuje, bo po krzywej cukrowej okazało się, że mam nietolerancje glukozy, musiałam przejść na diete i mierzyć cukier co 3 dni. I cały czas miałam wszystko w normie czasami nawet bardzo niski poziom. W ostatnim tyg coś sobie odpuśiłam mierzenie i dziś godzine po śniadaniu miałam 183:-(Jutro mam wizyte u gina i aż się boję:-(Kochane czytając forum wiem, że któraś z Was też miała dietę. Proszę niech napiszę jakie miała wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Gratulacje dla nowych mam. Za każdym razem, jak tu zaglądam to pojawiaja sie jakieś nowe dzieciątka :) Ja nadal w dwupaku a termin porodu puka do drzwi. No nic poddaję się i niczego przyśpieszać nie będę. Chociaż spełnia się to czego się obawiałam. Przychodzi termin porodu a tu nic, i tak dzień po dniu, aż w końcu muszę iść do szpitala i tam mam wywoływany poród. Nasłuchałam się, że to bardziej boli. Może, któraś z bardziej doświadczonych mam napisze, czy faktycznie tak jest? A poza tym ok. Dziś znowu świeci słońce więc trochę pospaceruję. Może jak Mały zobaczy, że takie Słonko na niego czeka to się zdecyduje :) PS Jak będą u Was wyglądały święta? Organizujecie składkowy zjazd u siebie - w sensie każdy robi coś - żeby z Małym nie jeździć, czy lepiej jechać do rodzinki? Pozdrówka i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ciekawa jak planujecie święta. U mnie alternatywy są dwie - albo siedzimy sami w domu, albo jedziemy do rodziny. Z tym, że zarówno moi, jak i męża rodzice mieszkają jakieś 230 km. Czyli ok 4 h jazdy. Wydaje mi się, że dla miesięcznego dziecka to trochę za szybko. Nie wspomnę o drogach zimą. Teściowa odwodzi mnie od tego pomysłu, ale ja jeszcze nic nie postanowiłam. Mąż też się boi wyruszać w podróż z maluchem. Do siebie nie zaprosimy wszystkich (a tylko taka opcja wchodziłaby w rachubę), bo po prostu nie będę miała jak gosci pomieścić. Że nie wspomnę o przygotowaniu kolacji wigilijnej. Ja narazie nie wiem. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym roku chyba spędzimy święta we trójkę. Nie chcę miec u siebie masy ludzi w domu.Przy takim małym dziecku będę miała wystarczająco dużo pracy.My raczej też nigdzie nie będziemy jeździc. Mam ochotę w tym roku po prostu odpuścic sobie te święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczela1985
Hej dziewczyny podczytuje Was od poczatku i postanowilam do was dolaczyc:) termin mam na 17 listopada i czekam juz jak na szpilkach codziennie doszukuje sie objawow a tu NIC zero skurczów, zero bóli ....stracilam juz nadzieje,ze urodze w terminie:( chcialabym juz miec swojego szkraba przy sobie(spodziewmy sie chłopczyka Aleksa). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Ja jeszcze nie wiem jak my spędzimy święta. Opcji jest kilka. Najbardziej prawdopodobna taka jak w ostatnie święta, kiedy wigilię robiliśmy u nas w domu, ale na zasadzie, że każdy przynosi jakąś potrawę, więc pracy miałam nie za wiele. Myślę, że ta opcja wygra, bo wtedy możemy spotkać się z całą rodziną i z tą z mojej strony i ze strony męża na raz i mieć sprawę "odhaczykowaną", a pozostałe dni spędzić na luzie. Zwykle w święta wychodziliśmy z mężem na długi spacer do lasu, ale w tym roku to chyba się nie uda. No chyba, że pogoda nas zaskoczy. Albo babcię wynajmiemy do opieki na córcią. Ale nic nie planuję konkretnego na razie. Zobaczymy jak się córeczka urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marczela 1985 - lepiej późno niż wcale:P Mam nadzieję, że po porodzie nie zostawisz nas:P Ja też mam termin na 17 i wyczekuję jak nie wiem. Dziś strasznie kręgosłup mnie boli - chciałam posiedzieć trochę i popracować przed kompem, żeby sprawy uczelniane mieć ogarnięte na zaś, ale nie mogę wysiedzieć na fotelu przy biurku... My na święta planujemy zjechać pierwszy raz do rodziców z maluchem.. Co prawda kawał drogi jak dla takiego malca (120 km), ale jak wszystko będzie dobrze, to czemu nie. Całe szczęście, że nasi rodzice mieszkają trzy domy dalej. W Warszawie rodziny zero, więc jak zjedziemy na Wigilię to jak wszystko się ułoży zostaniemy nawet do Sylwestra. Mam nadzieję, że wytrzymają z nami tyle czasu:P Oj coraz nas mniej na tym forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczela1985
marty88 a masz jakies objawy?Mnie kregoslup tez boli od dwoch dni w sumie niezly ciezar dzwigamy:D Cos czuje ,ze w miom przypadku skonczy sie wywolywaniem a tego sie najbardziej obawiam...podobno bole sa duzo mocniejsze po oksytocynie, ale dla mojego maluszka zniose wszystko:) My na świeta wybieramy sie do jednej i do drugiej babci, szkoda tylko ,ze bede siedziec przy wigilijnym stole i slinka bedzie ciekla mi po brodzie na widok tych wszystkich smakolyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marcela :) dopisz sie do tabelki i zostan juz z anmi :) swieta? u mnie to odlegly temat ale chyba spedzimy je w domu z moja mama, moze do brata rodziny wskoczymy 3 bloki dalej lub oni do nas. a kto wie? moze "kochana" tesciowa nas zaprosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczela1985
eowina_2010......33...........07.11.......dziewczynka.... Warszawa mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marczela1985......25..........17.11.........Aleks............Podkarpackie marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa anula2500............25.........20.11.........chłopiec.. ......dolnośląskie Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie maramaj..............24.........23.11.........dziewczynka ......śląskie moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........Ignaś. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice Lou_La...............29.........25.11..........Kamilek... .......małopolskie fra_nia...............23.........27.11..............?.... .......Gorzów Wlkp. aga_w................25.........28.11............Ania.... ...........opolskie AniaWWW............27.........30.11..........Natalia..... .....Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 05.10__kelis1_______26____Hania________35t____Świetokrzy skie 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y 14.10__Amarantowy__23__Roksanka___3150g/54__35tc___Pomors kie 29.10__Megi84____26___Igorek___3660g/55____39t____Warszaw a 02.11__Drumla_____32___Staś____3500/56_____39t____Opole ........Zareczona_28____Lenka____3050g/50cm 04.11 pestycyda_20____Alexander 3490g/54cm__40+2___Frankfurt 6.11__Anns________26____Natan____3600g/56cm__39___Poznan< br /> 8.11__geezona___27____Zuzia____3700g/57cm__40+4d_Oborniki Wlkp 8.11__susanaaa___31____Kubuś____4120g/59cm__39_śląskie 8.11 ewelinaer 30 Elżbieta 2400g/54cm 39 Łódź 9.11__mamaAnia____29__Ilonka-Alicja_ 3250/57____40t4d_ B-stok 9.11_goska32______32__Nikodem_____4300/60_____41_wielkopo lskie 10.11_Pikalinka____27__Alexander___3820/55_____40t3d_Fran kfurt/Main Dopisalam sie mam nadzieje,ze wybralam aktualna tabelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marczela1985 W tamtą środę wieczorem miałam skurcze, ale delikatne i nieregularne usnęłam i tyle po nich było. W czwartek wieczorkiem też cos mnie troszkę tak pobolewało, ale od tamtej pory nic... Też nie chcę wywoływania.. Ale jak musi to mus!! Niby pod koniec ciąży dziecko mniej fika koziołków w brzuchu. Jak to jest u Was? Bo mój mały to tańczy jak zwykle i obija mi wnętrzności. Mam to rozumieć jako znak, że nie ma zamiaru sam na świat wychodzić? Jednego dnia mogę góry przenosić, a drugiego z łóżka się nawet cięzko podnieść, oj ciekawe jak to będzie jak moja mała istotka już będzie na świecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie też nie mam pojęcia jak wyjdzie ze świętami, ale chyba najbardziej przemawia do mnie opcja, że wigilia w domu a pierwszy dzień świat teściowa zawsze robi obiad wiec pewnie pojedziemy. Od rana sprzątam i ciągle myślę, że może się coś przez to rozwinie dziś :) Torbę do szpitala przejrzałam czy aby na pewno wszystko w niej jest. Tak bym już chciała mieć maleństwo przy sobie, nie chce ciągle patrzeć na puste łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
Anula2500 - u mnie po krzywej cukrowej (po 2h po wypiciu glukozy miałam 147) lekarz orzekł, że to cukrzyca, diabetolog zalecił dietę, no i cały czas na tej diecie jestem. Mierzę sobie cukier 2h po posiłku i powiem szczerze, że rzadko mi się zdarzało przekroczenie normy, a zdarzało się wtedy kiedy troszkę nagrzeszyłam i zjadłam coś niedozwolonego (np jabłko od razu po śniadaniu...). Nie wiem jaki powinien być poziom cukru 1h po posiłku, wiem że 2h po powinno być max 125-130. Więc może te 183 u Ciebie byłoby ok? Co do świąt to jeszcze nie postanowiliśmy na 100%, ale najprawdopodobniej wigilię będziemy mieć tylko w trójeczkę (więc spełni się wreszcie marzenie mojego męża :D), a rodziny nasze być może zjadą się na obiad w Boże Narodzenie. Oczywiście nie zamierzam szaleć przy garach, tylko przygotować coś mało czasochłonnego (żadnej pieczonej kaczki w pomarańczach heheh), no ale to też wszystko zależy od tego jak się będę czuła (myślę że miesiąc po porodzie będę już w formie) i jak się zorganizujemy z Małym. Marczela1985 - witaj w gronie tych, u których na 2 dni przed terminem niewiele się dzieje :) A świąteczne pyszności chyba będziemy mogły skubnąć co? Chociaż po okruszynce :) Marty88 - mój Plemnik też z aktywnością raczej się nie zmienia. Jak się rozciągał i przeciągał, tak nadal się rozciąga i przeciąga i nie zauważyłam, żeby był w tym mniej aktywny. Idę sobie zczekautować cukier po śniadaniu. Tymczasem Kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Co do ruchów dziecka to wydaje mi się, że ogólnie troszkę mniej się wierci, ale za to jak już się ruszy to mocniej to czuję. Od czasu do czasu tak potrafi dać czadu, że hej. Najczęściej i najmocniej teraz w okolicy żeber z prawej strony wypycha nóżki, ale tak porządnie, że ją łapie za tą nóżkę i głaszczę. Ona ją zabiera, ale za chwilę daje znowu:) Ta gra nazywa się "Kopnij mamusię w żeberko". Rano jak się budzę, to mała się nie rusza. Zawsze ją wtedy głaszczę na co ona mi odpowiada jakąś minimalną zmianą pozycji czy wypchnięciem plecków (może się przeciąga) i już wiem, że wszystko u niej ok. Dziś mnie zalewa siara straszliwie. Chyba będę potrzebowała wkładek w końcu użyć. Oby to się utrzymało po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Anuszka za odpowiedź. Z tego co wiem to godz po posiłku powinno byc max 130! Nigdy dotąd nie przekroczyłam normy, nawet jak nagrzeszyłam i to mnie zwiodło, że przestałam mierzyć regularnie. Zazwyczaj miałam 90-110. A tu dziś taka przykra niespodzianka. Właśnie gotuje sobie kurczaka i zobaczymy co będzie po obiedzie i co na to powie jutro lekarz. Co do świąt to spędzimy je z rodziną męża, która jest cała na jednym podwórku, że tak powiem. Zasstanawiam się tylko, co będe jadła. Z tego co patrzyłam po necie to możemy barsz czerw zakwaszony cytryną a nie octem, łososia pieczonego, pierogi zamiast z kapustą to z farszem z ziemniaków i sałatka śledziowa z jabłkiem. U mojego meza są bardzo tradycyjne święta, 12 potraw, więc ślinka będzie lecieć:-(Ale damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main eowina_2010......33...........07,11.......dziewczynka.... Warszawa mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa anula2500............25.........20.11.........chłopiec.. ......dolnośląskie Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie maramaj..............24.........23.11.........dziewczynka ......śląskie moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........Ignaś. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice Lou_La...............29.........25.11..........Kamilek... .......małopolskie fra_nia...............23.........27.11..............?.... .......Gorzów Wlkp. aga_w................25.........28.11............Ania.... ...........opolskie AniaWWW............27.........30.11..........Natalia..... .....Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 05.10__kelis1_______26____Hania________35t____Świetokrzy skie 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y 14.10__Amarantowy__23__Roksanka___3150g/54__35tc___Pomors kie 29.10__Megi84____26___Igorek___3660g/55____39t____Warszaw a 02.11__Drumla_____32___Staś____3500/56_____39t____Opole< br Zareczona_28____Lenka____3050g/50cm 04.11 pestycyda_20____Alexander 3490g/54cm__40+2___Frankfurt 6.11__Anns________26____Natan____3600g/56cm__39___Poznan< br /> 7.11..Zareczona_28____Lenka____3050g/50cm 8.11__geezona___27____Zuzia____3700g/57cm__40+4d_Oborniki Wlkp 8.11__susanaaa___31____Kubuś____4120g/59cm__39_śląskie 9.11__mamaAnia____29__Ilonka-Alicja_ 3250/57____40t4d_ B-stok 9.11_goska32______32__Nikodem_____4300/60_____41_wielkopo lskie Witajcie.Gratulacje dla ropakowanych i cierpliwosci dla czekajacych. U nas poszlo jak z masla. Caly porod trwal 4,5 godziny, z czego 45 min bylam w szpitalu. Nie, ze zwlekalam, ale skurcze wzmagaly sie w expresowym tempie,ze zdarzylam zjesc sniadanie, wykapac sie, oddac core znajomym i pojechac do szpitala. Przyjechalam to mialam rozwarcie na 4cm i po 15 min juz na 8cm i musieli mnie odlaczyc od KTG, bo musialam przejsc na porodowke i juz przec. No i po paru parciach byla Lenka na swiecie. Antybiotyku na paciorkowca tez mi nie podali,ale Lenka sie nie zarazila, bo odeszly mi wody na lozku porodowym i zaraz byla Lenka na swiecie i za malo czasu minelo,zeby ona zdarzyla sie zarazic.Robili mi wszystkie badania i jej i wyniki wyszly ok. Lenka jest zlotym dzieckiem...spi i je, uwielbia sie kapac i pierwszy spacer tez jej sie podobal, wiec zyc nie umierac. Strasza cora (2latka) nawet nie jest zazdrosna i jest bardzo delikatna w stosunku do niej. Dzisiaj jestem pierwszy dzien sama w domu, bez meza,ale jak na razie jest ok. Wlasnie Lenka sie przebudza na jedzenie, a druga zasypia. Szkoda, ze razem nie zasnely hehe. Trzymam kciuki za swiezo upieczone mamy i za oczekujace i zycze takiego porodu jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main eowina_2010......33...........07.11.......dziewczynka.... Warszawa mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa anula2500............25.........20.11.........chłopiec.. ......dolnośląskie Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie maramaj..............24.........23.11.........dziewczynka ......śląskie moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........Ignaś. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice Lou_La...............29.........25.11..........Kamilek... .......małopolskie fra_nia...............23.........27.11..............?.... .......Gorzów Wlkp. aga_w................25.........28.11............Ania.... ...........opolskie AniaWWW............27.........30.11..........Natalia..... .....Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 05.10__kelis1_______26____Hania________35t____Świetokrzy skie 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y 14.10__Amarantowy__23__Roksanka___3150g/54__35tc___Pomors kie 29.10__Megi84____26___Igorek___3660g/55____39t____Warszaw a 02.11__Drumla_____32___Staś____3500/56_____39t____Opole< br 04.11 pestycyda_20____Alexander 3490g/54cm__40+2___Frankfurt 6.11__Anns________26____Natan____3600g/56cm__39___Poznan< br /> 7.11..Zareczona_28____Lenka____3050g/50cm___40+1__Pfungstadt 8.11__geezona___27____Zuzia____3700g/57cm__40+4d_Oborniki Wlkp 8.11__susanaaa___31____Kubuś____4120g/59cm__39_śląskie 9.11__mamaAnia____29__Ilonka-Alicja_ 3250/57____40t4d_ B-stok 9.11_goska32______32__Nikodem_____4300/60_____41_wielkopo lskie Zapomnialam sie wykasowac na gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona miałaś wspaniały poród jeśli poród można nazwać wspaniałym :p Gratulacje, ja to już ponad tydzień chodzę z rozwarciem 4 cm i nic. Jakby u mnie tak szybko to szło to nawet nie zdążę do szpitala :D Nasza córeczka też miała się nazywać Lenka, ale zdecydowaliśmy się na Liliannę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja juz normalnie nie nadążam za Wami! Jak nie bylo tych porodow, to teraz posypały sie bardzo!!!!!!!!!!!! Zareczona, tak bardzo bym chciała miec identyczny porod :))) Gratuluje z całego serca pieknej, zdrowej corci!!! 🌼 🌼 🌼 marty88, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Pieknie by było jakbys dostała TAAAKI prezencik na urodzinki!!! Ciekawe, moze sie ziści. 🌼 🌼 🌼 U nas dzis normalka, jakbym nie widziała brzuszka przed soba, to bym nie wiedziała nawet ze jestem w ciazy! Wlasnie przed chwilka bylam na spacerze z psem i bylo takie fajne, mocne slonce, ze az biegac mi sie zachciało (chyba troche to dziwnie moglo wygladac z boku). hehe Poza tym bylam dzis zrobic badania do ew. znieczulenia (elektrolity, morfoligie, itp). Wszystko kosztowało 45zł. W srode ide w koncu na KTG, moze sie cos objawi :) Zobaczymy... Na wszelki wypadek od tygodnia woze w samochodzie cały ekwipunek to szpitala, abym nie musiała sie wracac :) :) :) Ok, ide robic obiad. Dzis poledwiczki :) Sciskam Was mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona gratulacje. Tak szybki poród to marzenie :) Co do ruchów dziecka to Mały jest nadal bardzo aktywny. Jak byłam na KTG w sobotę to położna prosiła żeby naciskać na taki przycisk jak będę czuła ruchy, więc naciskałam prawie cały czasy. Mam nadzieję, że to nie znaczy, że on nie zamierza wyjść ze mnie :) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista atualna:)
To będzie chyba najabardziej aktualna lista, leciutko uporządkowana. Jak na razie remis 17:17 :) Dwupaki eowina_2010.......33..........07.11......dziewczynka..........Warszawa mgrEndus...........24..........08.11......chłopak............zachodniopom fasolinka............26..........10.11......dziewczynka.....świętokrzyskie Maja112010........30..........16.11......chłopiec..................Katowice Anuszka4 ...........30..........17.11......synuś.......................Pozna& marczela1985......25..........17.11......Aleks................Podkarpackie marty88.............22..........17.11......Franek..................Warszawa anula2500...........25..........20.11......chłopiec..............dolnośląskie Antena1985.........25..........23.11......chłopiec..............dolnośląskie maramaj.............24..........23.11......dziewczynka...............śląskie moni_85.............25..........24.11.......??????????............wielkopolskie Miracle10...........29..........25.11.......Ignaś.......................Gdynia bela_mi..............26..........25.11.......Zosia.......................Gliwice Lou_La..............29..........25.11.......Kamilek...............małopolskie fra_nia..............23..........27.11.......??????????............Gorzów Wlkp. aga_w...............25..........28.11.......Ania........................opolskie AniaWWW..........27..........30.11.......Natalia.................Warszawa Rozpakowane PORÓD_NICK______WIEK__IMIĘ_____ WG/WZR___ TYDZIEN __MIASTO 29.09_asia25______25___Martynka __2600g/51cm_ 35t3d _Warszawa 05.10_kelis1_______26___Hania______???????/????___35t_Świetokrzysk 06.10_lenna1982___27___Hania______2430g/???? ___???????______?????? 06.10_lenna1982___27___Jerzyk_____2330g/????___???????______?????? 08.10_Aisha_hm____25___Adaś_______2150g/49____35t5d_____R-w y 14.10_Amarantowy_23___Roksanka___3150g/54___35tc___Pomorskie 29.10_Megi84_____26___Igorek______3660g/55___39t____Warszawa 02.11_Drumla_____32___Staś________3500g/56___39t_______Opole 04.11_pestycyda__20___Alexander___3490g/54___40t2d___Frankfurt 06.11_Anns_______26___Natan______3600g/56___39t_______Poznan 07.11_Zareczona__28___Lenka______3050g/50___40t1d__Pfungstadt 08.11_geezona____27___Zuzia______3700g/57___40+4d_ObornikiWlk 08.11_susanaaa___31___Kubuś_______4120g/59___39t_______śląskie 08.11_ewelinaer___30__Elżbieta _____2400g/54 __39t_________Łódź 09.11_mamaAnia___29__Ilonka-Alicja__3250/57___40t4d______B-stok 09.11_goska32____32___Nikodem_____4300/60____41t_wielkopolskie 10.11_Pikalinka___27___Alexander____3820/55____40t3d_Frankfurt/Main

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona-zazdroszczę takiego porodu. Mój mały też jest bardzo energiczny.Co chwila mam fale Dunaju na brzuchu. Objawów porodowych u mnie brak.To dobrze, bo tatuś wróci dopiero w piątek wieczorem i chciałabym wytrwac do tego czasu w dwupaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×