Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Coś tu cicho ... W takim razie zaczęły się chyba pustki świąteczne, Kochane życzę Wam ciepłych, rodzinnych świąt, w miłej atmosferze, przy smacznie zastawionym stole, i aby życzenia składane przy śniadaniu wielkanocnym szybko się spełniły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wesolych Swiat i smacznego jajeczka kochane mamusie:) Ja dzis troche zalatana.Z rana zakupy a wszedzie pelno ludzi.Natala w dzien spala az 3h ! jak nigdy.Pogoda fatalna wiec bez spacerku.U nas gotowanie od jutra.Placki juz kupione bo nikomu nie chce sie piec:) MIsty jak chodzi za raczke to wszystko OK.Lada dzien pusci sie sama do chodzenia.A z koncertu przywiez nam fotki. Mamusiu a moze TY bys otwarla ksiegarnie.Taka w Twoim stylu? A dodatkowi sprzedawala kasiazki przez internet z ladna strona? Meaa pamietam krolika z mazur:) Babeczko fajne butki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi zdrowka zycze.Jak Ty mialas jeszcze sile w garach siedziec? Kessi a jak Twoja stronka?Pochwal sie nam. Izu to tak z racji Swiat malutki grzeczny za zakupach hihihi Mamaolka moja tez uwielbia klucze.A przy zabieraniu szal-pal! Cari wracaj do nas szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do takiej knajpki ze stylem-bylismy 3 lata temu we Wrocławiu u naszych dobrych znajomych,nawet przyjaciół:))no i oni nas oprowadzali po pubach,pamietam jeden:GRACIARNAI!!!Kimizi byłaś??jest poprostu boski!!!klimat niepowtarzalny!!przyjemne wnetrze ,mogłabym tam siedziec godzinami:))podaja do herbaty takie malutkie ciasteczka:))urocze to jest!!! http://www.rekreacja.wroc.pl/bazy_obiekt.php5?id=318 o znalazłam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.graciarnia.com.pl/zdjecia.html 🌼 Wiktoria-22.02.2000(3400,60cm) 🌼 Zosia :-))03.01.2009 🌼2800-waga(teraz 9125 )dł.80cm:)) "Kobieta nigdy nie wie czego pragnie,dopóki...nie zobaczy tego u innej kobiety:))" 🌼 Wiktoria-22.02.2000(3400,60cm) 🌼 Zosia :-))03.01.2009 🌼2800-waga(teraz 9125 )dł.80cm:)) "Kobieta nigdy nie wie czego pragnie,dopóki...nie zobaczy tego u innej kobiety:))"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem:) Mamuniu mi tam te sandałki tak srednio na jeza, ale Zuzu o 60proc mniej sie przewraca i bardziej stabilna jest, moze i by juz poszła na dobre ale chyba nie wierzy w swoje mozliwosci. W sklepie mieli ost pare, niebieskie, i przepłaciłam ze 30zl , ale jakbym nie poszła do sklepu i sprzedawczyni by mi nie pokazała ich to i na necie bym ich nie kupiła bo nie wiedziałam o nich! Moze i Zosia pewniej sie w nich poczuje??? Na wesele chyba kupie sobie eleganckie spodnie i tunike bo ja siebie w kietce nie widze!!! RAz ze: z moim brzuchem i tu nie przesadzam, dwa: przy dzieciach wygodniej a nabiegam sie z nimi bo slub wczesnie bo o 15 wiec troche z nami posiedza do 20-21ej:) Mam juz pierwszy element do tortu dla sis na to wesele:) http://www.allegro.pl/item963504681_duzy_walek_penis_wieczor_panienski_prezent_18.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko hahah dobre:) moze ja cos takiego kupie na prezet dla kolezanki hihi A co do kiecki.Mozesz kupic sobie fason tuszujacy brzuszek np. bombka i problem z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryłko najgorzej jak sie bomba ubierze w bombke, no nie wiem bo ja cala jestem pulchna : i ramiona i te cyce!!!, nogi jeszcze ujda, strasznie dziwaczna jestem!!! :) szukam na necie kreacji dla Zuzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola8888
pozwolicie ze sie wetne na moment podobno jestem w ciąży, potwierdze za 10 dni, na usg gin mowila ze raczej ciaza ale potwierdzi wlasnie jw, a na grudzien2010 czytam ze dziewczyna zna juz termin, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola a robilas test? Babeczko przesadzasz! Fajnie wygladasz.A taki biust to tylko eksponowac.Gdybys miala takie wypierdki nie cycki jak ja to bys docenila swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola8888
tak. pozytywny. @ spóznia sie 13 dni, a za 10 dni musi potwierdzic bo mowila ze tak wczesnie jak jakies wady sa to mozna poronic w postaci obfitej @ brzuch mnie boli, mowila ze normalne, ale co mnie zaaboli to mam wrazenie ze zaraz @dostane i tak od 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko ja biore , no bo i babcia tez na weselu wkoncu to slub mojej sis...( a tk na marginesie ( szkoda chłopka:) ) ..........i beda na nim oboje a pozniej zaopiekuje sie nimi siostra meza, przyjedzie specjalnie( ta normala) ....wiecie co! jaszczura na dole i szwagierka w jednym podworku a ja musze myslec z kim dzieci zostawie i wyciagac dziewczyne z daleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarka to we frak wsadze, Zuzu jakas kiecke odlotowa kupie, mam nadzieje ze juz zatrudbi do konca maja chodzenie:) Dzordz garnitur! A ja:( jak zwykle na ist chwile bede szukac,Zawsze taki jest bez wyjatku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko na ostatnia chwile sa najlepsze.Bo gdybys kupila duzo wczesniej to nim bys w nia wskoczyla to juz by Ci sie odwidziala.A ZUzu to jeszcze zatanczy na weselisku! Lola nie stresuja sie tak:) jak wyszedl pozytywny to i Ty zacznij myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam wlasnie kawalek sernika i krolewskiego:) a co mi tam:) Zaraz zmykam spac.Od rana musze szykowac koszyk dla Natalki.No i juz bede czekala na Dzordza. Zycze Wam milego i udanego weekendu Swiatecznego! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola8888
ale mi o to chodzi ze ona zna termin a mi kazali czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz lola date ostatniej
miesiaczki? jesli tak, to znasz też termin! ot i czary mary :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola8888
ale mi mowila zeby sie nie napalac z tych kalk int wychodzi 4.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz lola date ostatniej
urodziłam 1 dzień przed terminem z kalkulatora (z ostatniej miesiaczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola8888
iekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz lola date ostatniej
prosze :) i gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiekana,doprawiona,cierpiwość odnowiona.... mamusiu- tak,tak tak,to jest właśnie to :) troche bym we wnętrzu zmieniła, ale świetna sprawa..... babeczko- :) masz super poczucie humoru-bombka w bombmc...:) a na styl tego http://moda.allegro.pl/item973264295_sisters_point_117az_satyna_srebro_bombka_l.html http://moda.allegro.pl/item981838754_d_79a_sukienka_bombka_ecri_sukienki_japan_style.html ❤️Aleksander 08.12.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam sprawdzic, zeby sie upewnic i nie pomylic, bo czesto Babeczke myle z Barylka, choc doskonale wiem ktora jest ktora :-) Babeczko - super walek ! Najlespsze, ze sama tez potrzebuje :-P Barylko - rechocze ze smiechu za pozytywne myslenie przy pozytywnym tescie ! Mamuniu - alez bym chetnie posiedziala w takiej Graciarni . Mysle, ze teraz szanse maja rzeczy czy pomysly inne jak wszystkie. Teraz jest mnostwo szyki-miki, drogich, wystawnych wnetrz i czasami dobrze robi kontrast. Na pewno w czasach kiedy jest tak latwy dostep do internetu trudniej sprzedac ksiazke w ksiegarni jak przed 15 laty i dlatego trzeba stawiac na orginalnosc. Podobnie z tym Pubem. W Krakowie na Kazimierzu jest knajpa, w ktorej nie znajdziesz dwoch takich samych krzesel, gdzies pod sciana stoi lozko a zeby przejsc z pomieszczenia do pomieszczenia to zamiast przechodzic przez drzwi przechodzi sie przez stare szafy. Ile razy tam ide to zawsze trzeba szukac miejsca. Ja potrafie tylko wejsc do Galerii, zalozylam swoj album ale tez nie umie wstawic zdjecia :-( Mamaolka -a kiedy pieczesz buleczki ? :-) Ciekawe co Olek skombinowal ? :-P Tak bardzo lubie jego pomysly ! A wiesz, ja salatke robie przez dwa dni .Wieczorem gotuje jarzyny, ugotowane wyciagam z garka do ostudzenia i na nastepny dzien z samego rana jak jeszcze wszyscy spia wsteje i je obieram. U nas juz dzisiaj swieto i o 8.00 rano mialam gotowa salatke, ubieglam nawet samego Pascala. meaaa - myslalm, ze mielismy wlamanie do Galerii bo Cie nie poznalam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny- ja tylko macham, czytam, ale nie mam weny do pisania. Jutro rano do gina- denerwuję się. Pia- cudne zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×