Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Gość nelkal
Przepraszam że w tym temacie - czy mogę prosic obecne Mamy i kobiety pod koniec ciąży o odpowiedź na kilka pytań o przyroście masy ciała w ciąży i o osobowości - wypełnienie ankiety trwa tylko minutę!!!! Z góry dziękuję.... http://www.ankietka.pl/ankieta/36255/przyros t-masy-ciala-kobiet-w-ciazy-a-osobowosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!:) Przeczytałam tylko ostatnia stronę,musze jeszcze pare nadrobic:),bo co nadrobie to juz nie mam kiedy i jak napisac,a i tak juz nie pamietam co komu chciałam:( ot ,mam pusty łepek:( Baryłko:) tez sie usmiałam z Twojej rady o pozytywnym myslenie do pozytywnego testu:P Dobre! Pia:) Ja to Ciebie podziwiam,skad Ty czerpiesz energie do tego wszystkiego? O 8 rano juz gotowa sałatka,ja to pewnie bym spała dopóki by sie dzieci nie pobudziły,bo snu mi nigdy dosc:( potem łaże spiaca do południa ,a potem sie powoli rozbudzam i tak wieczorkiem,jak mogłabym dzien zaczynac,to wypada isc spac ,bo jutro rano pobudka!!! Zazdroszcze rannym ptaszkom! Gdybym miała na 6 lub 7 do pracy to bym juz chyba dawno giczałki wyciagneła:P Miła niespodzianke Ci maz zrobił,tydzien w Kołobrzegu,tez uwielbiam morze i bym tam sobie pobyła:) Szkoda,ze taka do kitu zdarzenie sie Wam trafiło z ta kradzieza,a najgorsze,ze to ktos ze "swoich" pacjentów lub pracowników...Trudno o tym nie myslec w ten sposób... Nie wiem czy przeczytałas,jak pisałam,ze dostałam zastrzyki ,jeszcze raz dzieki:) No i mam wrazenie,ze włosków jakby mniej sie ze mnie sypie,chyba mnie uratowałas od peruki :P A to jedno opakowanie mi starczy czy powinnam jeszcze dłuzej tego cuda uzywac? A! i zazdroszcze niemieckiej tradycji obchodzenia swiat Wielkanocnych....żle mi sie kojarza,nie lubie ich...5 lat temu przed swietami ,w srode zmarła moja kochana babcia i musielismy ja zaraz na drugi dzien pochowac,bo ksiadz ani w piatek ,ani w sobote nie chciał robic pogrzebu:( Znów 12 lat temu w srode przed swietami urodziłam Bartusia i spedziłąm Wielkanoc w szpitalu itd,jakos tak nie umiem sie przełamac...Najbardziej lubie świecic jajka,jutro idę z dzieciakami do kosciółka,ciekawa jestem co Przemko zrobi jak zobaczy tyyyyyyle koszyczków:P:P Pytałyscie o mojego Dzordza,juz troche oswoił sie z mysla o operacji,a tak wogóle to mysle,ze chyba "zapomniał" o niej,bo nie ma czasu myślec o chorobie,pracuje po 12 godzin(na szczescie nie fizycznie) i nie ma czasu na chorowanie....Najpierw go czekaja migdałki 7 maja! I dziekuje,ze pamietacie :):) A co u nas?? Kurcze ten czas tak zasuwa,ze nie mam na nic czasu,a najbardziej mnie boli,ze nie mam czasu na kafe:( Rano zawiezc Bartka do szkoły potem do pracy,po pracy do domu z Przemkiem na spacer lub jakis obiad majstruje,potem po Bartka ,potem na spacerek jakis itd i tak w kółko panie Macieju....życie:P No bo z Przemka zrobił sie mały chodziasz lubi sobie potuptac sam i to kawał drogi potrafi przejsc...Chociaz jak idziemy wózeczkiem,to siedzi jak zaczarowany i moge go wiezc na koniec swiata,siedzi i sie rozglada:) W domu to jednej minutki nie usiedzi,ciagle grasuje po domu od szuflady do szuflady albo do szafeczki i ciagle jest Przemuś nie wolno!!! A Przemus mówi NE,NE,NE i dalej robi. Przemko mało mówi,pare słow gada,mama,tata,baba,dziadzia,ne,oć(chodz) ajn(daj:P) i cos tam po chinsku. I kłóci sie z Bartkiem,tzn zabiera Bartusiowi wszystko co tamten wezmie i ryk,jeden wyje i drugi! No i chyba i tym razem bede miała i zdrowe i wesołe swieta,bo Bartus ma goraczke i kaszle tak krtaniowo,kuzwa,zawsze na swieta lub na długi weekend musi mu sie cos trafic....:( Mamoolka:) lubie Cie czytac,mozesz sie mądrzyc:) A jakbys chciała popraktykowac swoja wiedze,to moge Ci swojego Bartunia podesłac:P No i fajne linki wysłałas Babeczce:) A Babeczka niech nie szlocha i nie wymysla,bo moze przeciez sobie kiecke załozyc jak juz dzieciaczki zostawisz w domu :) A te z podwyzszonym stanem pieknie Ci Twój brzusio zatuszuja:)( o ile on tam jest!!!) Dobra:) przelecicie mnie z rana:) Jajka chłopom wyswiećcie:P:P Jeszcze poczytam Was troszke:) PS Meaaa:) slecznie Nadusia wyglada w okularkach,ale mnie uczono,zeby dzieciom nie zakładac okularków słonecznych...chyba,ze jada w jakies tropiki. PS2 A przyjmiecie mnie do nwej galerii? Nie pamietam jak to było z naszym mailem:(:( PS3.Plecki mnie jebia nadal,ale biore od miesiaca prochy antydepresyjne i chociaz juz nie rycze jak mnie bola :( i jestem taka pogodzona z losem i mało co mnie wkurza,a przedtem to wsieklizna ze mnie była okrutna,ale ile ja bede ciagnac na prochach??...pewnie ,az mi flaczki nie siada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - zmobilizowalas mnie ! :-P Po kilku podejsciach udalo mi sie wlozyc zdjecie tyle, ze malej Julki :-) Chcialam wyprobowac i wzielam pierwsze lepsze a teraz nie wiem jak je usunac. Kij z tym, o tyle fajnie, ze nie trzeba zdjec pomniejszac. Mamuniu - jak mi sie udalo to i Tobie sie uda ! Dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nieładnie nieładnie że nie zauwazacie moich postów :( a moze za długie pisze? :P Barylko ja juz podalam adres mojej stronki ze 3 dni temu :) no ale skoro nie widziałaś to ponawiam: www.katestreasures.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, ja jak zwykle z doskoku:( zaraz wyjezdzamy nad morze i chcialam tylko wskoczyc i zlozyc Wam wszystkim najlepsze zyczenia Wielkanocne - zdrowia, szczescia i swiat spedzonych w milej atmosferze! do wtorku papapap!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane weszlam aby zlozyc wam zyczonka:-) brak czasu,a czasami i sil sprawia ze nie zagladam do was,wybaczcie:-) Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka. Życzy kasia z rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni już nie taki poranek:) Jakby któraś mogła to ponownie proszę o namiary do naszego maila i galerii bo wyjszło mi z głowy: josta81@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolka >> fajne te kiecuszki wygrzebałas, podoba mi się ta grafitowa. Mamunia >> o Graciarni nie słyszałam, musi być stosunkowo młoda ta knajpka, bo na studiach mieszkałam przy tej ulicy i Graciarni jeszcze wtedy nie było. Mąż zabrał Lenkę na święcenie jajek, a ja nie mogę się zebrać do odkurzania ... Weszłabym do naszej galerii ale nie wiem jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kimizi ja tam byłam 3 lata temu,ale nie wiem od kiedy istnieje. Pia jak wrzuciłas fotkę-fajna Julka jak była mniejsza:)0choc teraz tez fajna jest:)) Mea nie poznałam Cię:-O sorki:))Nadia parówkowa jest super:)) Ciepla Amelka jak pani prezes siedzi na tym krzesełku:)) Myszko Julka pieknieje w oczach!!! U nas od rana kongo,sałatke mąz zrobił,ja potem zrobie drugą,ciasto upiekę i juz. Nocka ok, pobudka o 4 na picie i spała do 8 prawie. Dzis rano oczom nie wierzyłam,bo za oknem ...leżał snieg😭juz stopniał,ale pogoda kaszana:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zdrowych wesolych i pogodnych Swiat Kobietki:D ja zaraz lece do pieczenia babki, szukam jakiegos madrego przepisu zeby nie sknocic;) ktoras kiedys wklejala te skoki powyzej roczku macie moze gdzies w kt to miesiacu przypadaja???? jesli tak plisss wstawcie. wczoraj Kubus tak dal mi do wiwatu, ze glowa wieczorem doslownie mi pekala. Babeczko- fajne te sandalki. a sukienki super dziewczyny powstawialy, tylko wybierac Babeczko i jak Barylka mowi duzy biust to tylko powod do dumy:D Myszko- trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte. i tez poprosze o namiary na galeryjke mdaga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia to może Ty mi wyślesz namiary na maila i galerię, bo aż mnie skręca jak czytam ko0mentarze, a sama nie mogę zajrzeć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem genialana!!!!!wysłalam najnowsze fotki i sa w galerii:))ale sie namęczyłam;-)) Kimizi kochana juz Ci wysyłam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć... :) pia- :) już się robią bułeczki...sałatkę lubię robić wieczorem bo rano mąż już czeka pod lodówką (mam taką kratkę do warzyw więc czas robienia sałtki skraca się o połowę), a dodatkowo tak jak holly -śpię dopóki olek nie wstanie. Skombinował, skombinował..cały dzień sie nazbierało ale pod koniec dnia...pojechałam do sklepu budowlanego (leroy), tam nie mają koszyków takich by można było posadzić dziekco a jedynie takie jakby towarowe lub samochodziki+koszyk...skusiłam się na ten...i pożałowałam,upociłam się....wychodził i wchodził do niego na wszelkie możliwe sposoby -przez przednie okienko, przez boczne,tylne.....ale stan przedzawałowy ogarnął mnie kiedy, zatrzymałam się przy ekspozycjach kuchennych...brałam ołówek i miarke....a olka brak.........................................naszczęście nie miał tak dużo czasu .....wlazł do jednej z szafek i nie zdążył się zamknąć.................................................... łańcuchem go przypiąć trzeba....zaraz mi przyszły myśli,że poraz pierwszy i ostatni biorę ten zakichany samochodzik.....(pomyśłam, że ktoś by mi ukradł olka :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorku zaraz podeślę, czy to ty pytałać o chorwacje? kessi-ja zawsze cię widzę :) i staram się odpisywać,bo niejest miło być pomijanym , a zwałszcza w toim przypadku kiedy tak uczciwie i solidnie wszystkim odpisujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nawiązaniu do graciarni---mamusiu marzy mi się by w moim mieści taka była mogła z olkiem tam pójść....nic ze sztywnych kawiarni... gdzie ja mogę kawkę wypić...z olkiem w miescie-nigdzie.. :) brakuje miejsc dla spotkań ludzi, którzy mają dzieci dodatkowo wypożyczać taką kawiarnie na wernisaże, minikoncerty, wieczorki z książkę etc lece koszyk uszykować :) dziękuje za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... Jajka wymalowne, czesc w lupkach po cebuli - wyszly piekne zlocisto-miedziane a czesc w soku po burachach, te dla odmiany szaro-bure choc mialy byc bordowe :-P Mamaolka - juz widze Olka jak mu spieszno do szafki a jednym okiem podglada czy sie patrzysz :-P . Ale wiem, ze nie ma gorszego uczucia jak to, ze ktos ukradl dziecko. Zawsze pozniej ( pare razy tez szukalam ) mysle o tych wszystkich rodzicach, ktorzy w taki sposob potracili dzieci. Niewyobrazalny bol i smutek :-( A ja glupia pala zrezygnowalam z buleczek, bo wbilo mi sie do glowy, ze maja byc na sniadanie cieple i pachnace tak jakby nie mozna ich bylo zrobic wlasnie dzien wczesniej :-( Kimizi - jestem pod wielkim wrazeniem Twojej decyzji o kupnie psa ! Normalnie az mnie zatkalo, bo masz taka sama fobie jak ja ..... Myszko - dopiero teraz zalapalam, ze Ty piszesz o pieknych zdjeciach z tego linka jaki podalam a ja myslalam, ze smiejesz sie z tych moich w albumie, ktorych nie bylo bo nie potrafilam wlozyc.....:-) *** Napisz slowko po wizycie u gina. Mamuniu - dobrze, ze Ci sie udalo ze zdjeciami, bo powiem szczerze, ze nie wiem jak do tego doszlam ! Musialam cosik powgrywac , poprzyciskac ale kij wie co to bylo.....:-P Pozniej obskocze galerie, teraz mam tylko krotka przerwe w kuchni. Holly - ciesze sie, ze widzisz poprawe. Ja zuzywalam niecale dwie butelki. Po jednej wlosy mi jeszcze troche wypadaly a przy drugiej nasepowala calkowita poprawa. Jesli faktycznie widzisz, ze jest lepiej to moge Ci kupic kolejne opakowanie. Brakuje mi tu Twoich wpisow - Twojego humoru - ale wyobrazam sobie jaka masz gonitwe. Moze Bartusiowi sie jednak poprawi i nie bedziecie miec chorobowo w te Swieta. Kessi - przyznam sie, ze przelatuje ale to tylko z okazji Swiat i nie tylko Ciebie ale wszystkie jak rowno leci :-) Wybacz kochana ! Barylko - masz juz najmilszego ? No i dla wszystkich WESOLEGO ALLELUJA szczescia,smacznego jajka i mokrego dyngusa , zdrowka i pociechy z pociech i z Dzordzy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka u nas jest dom zabaw,ale godzina kosztuje...25zł!!!paranoja!! Pia ja tez cos wgrywałam irtp:)) Kochane zycze Wam spokojnych,zdrowych i rodzinnych świat🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułeczki pierwsza klasa, Pia takie cieplutkie najlepsze....może w dzień powszedni cię najdzie Radosnych Świąt, spokoju,miłości, mokrego dyngusa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jest ktos kto moze pomoc znalezc przepis kimizi na sernik na zimno i ten biszkopt z jablkami? Baaardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam juz :) strona 42 jakby ktoras szukala;) a z okazji świat: Życzę Wam by na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zając Baranek potem posprzątał stoły a Wam zostały... sex i pierdoły :D:P WESOŁYCH ŚWIĄT dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi kochana już Ci podaje przepis na ten jabłecznik, bo właśnie wczoraj go piekłam, a sernik zaraz znajdę: Biszkopt: - 6 jaj, - 1 szkl. cukru, - 1 łyżka wódki, - 1,5szkl. mąki, - 1,5 łyżeczki proszku do pieczenia, - 3 łyżki oleju, Białka ubić na sztywno mikserem, dodać cukier, dobrze ubić, dodać wódkę, potem żółtka dalej ubijając mikserem. Mąkę połączyć z proszkiem do pieczenia, wsypując powoli mieszać łyżką. Na końcu dodać olej i przemieszać lekko łyżka. Piec ok. 40min. w nagrzanym do 190st. piekarniku. Masa: 2 kg jabłek pokroić w grubą kostkę, wrzucić do garnka, dodać pół szkl. cukru, zalać połową szklanki wody i gotować na małym ogniu ok.20-30 minut, co jakiś czas mieszając. Przygotować 1,5szkl. wody, wsypać 2 budynie śmietankowe i to wlać do masy jabłkowej. Mieszając zagotować. Gorącą masę wylać na przekrojony biszkopt (mi biszkopt wychodzi tak wysoki, że robię z niego 3 części), przykryć drugą częścią biszkoptu. Na wierzch posmarować bitą śmietaną zrobioną z 1/2 litra kremówki ubitej mikserem z połową szkl. cukru pudru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo ja tylko na sekundke...z zyczeniami :) W poniedziałek rano zajączek zalany. Kury z nim tańcują, jajka mu malują. Kogut wciąga kreskę, podkręca imprezkę. Cała sala się buja, DJ gra ALLELUJA! Wesolych Swiat Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi - ale zesmy sie zgrały :) a sernik na zimno znalazlam na mailu naszym ale nie wiem czy to ten (z kremowka?) spadam do kuchni bo pieke i robie obiad - chlopy glodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo :) Zdrowych i Wesołych!! :) wrzuciłam do galerii fotke Nadulki z koszyczkiem :) jeju naprawde tak strasznie wyglądam? :( chyba nie jestem przekonana do grzywki... ale zanim urośnie to musze ponosić Mamuniu - hehehe nie moge z Zosi śpiącej na czworaka :D Myszko - mina Julki przy stole - zabójcza! :P Holly witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zapomniałabym!! Kimizi - 100 lat!! 100 lat!!! :D samych radości i duuuużo miłości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×