Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

nie wiem czemu moj post zniknal... tez sie ciesze, ze jestemy na tym etapie, ze Kubus rozumie polecenia i je wykonuje heheh typu przyniesc pieluszke musimy pupe przebrac, na haslo idziemy wstawic pranie leci do magazynku gdzie stoi pralka albo odkurzymy leci po odkurzacz do , zamknij dzrzwi itd . o wiele bardziej wszytsko jest latwiejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co jest wyslalam posty i lipa..... Mamolka- jaka paste dajjesz Olkowi? i wypluwa ja??? my jeszcze myjemy bez pasty sama woda bo Kubus jak nic pewnie by ja zjadl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko jedyna przestancie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tez skasowało:(co jest???została tylko ten jeden co pisałam Goni o galerii. PEWNIE ZNOWU BEDZI PRZERWA NA KAFE I BEDA NAPRAWIAC. My po spacerku i zakupach,zaraz biore sie za obiad,mała nie spała jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tez skasowało:(co jest???została tylko ten jeden co pisałam Goni o galerii. PEWNIE ZNOWU BEDZI PRZERWA NA KAFE I BEDA NAPRAWIAC. My po spacerku i zakupach,zaraz biore sie za obiad,mała nie spała jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie ! Jestem nieprzyzwoicie najedzona słodyczy po świętach i czuje się jak chodząca kula :-) Pia he he h e dobre z tą wodą .... ale ja będę miała , bo budynek w którym mieszkam ma własną kotłownię :-p ma nie być 24 - 25 maj :-) prace konserwacyjne - dowiadywałam się u źródła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo :) Cos kafe chyba zamula:/ Goniu ja nie wiem jak sobie poradzic ze zloscia dziecka a juz napewno jak przeklina. Moze dziewczyny podpowiedza. A u nas dzisiaj szaro buro i ponuro, a myslalam ze pojade do parku kurde noooo. Szukam rowerku tylko ze dla siebie ale nic fajnego nie moge znalezc. No i chce kupic mlodemu samochod taki na akumlator. Postawie mu w pokoju ibede miala swiety spokoj bo nie bede musiala chodzic na parking :p tylko kurde drogie to cos bo ponad 100 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he dupa dupiasta Pia dobre z tą wodą .... ale ja będę miała bo nasz budynek ma własną kotłownię .... wody nie będzie 24-25 maja prace konserwacyjne - dowiedziałam się ze źródła :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozjadało posty.....tak wczoraj jak i dzisiaj. będąc sprytniejsza piszę w word a póżniej przeklejam...... dla dzieciaków które słabiej chodza i nie tylko, kupiłam miesiąc temu olkowi, przez miesiąc nie spojrzał a od tygodnia szlaleje... http://www.drewniaczek.eu/product-pol-649-Pchacz-duzy-kaczka.html dodatkowo kupiłam mu takie misie siedzi i dopasowuje.(oczyywiście gdzieś moża taniej)... http://www.drewniaczek.eu/product-pol-2785-Puzzle-Slimaczki-rozm-2.html oraz ta http://www.drewniaczek.eu/product-pol-1191-Ukladanka-przebieranie-Misia-Chlopca.html ten misu jes przecięty w połowie jest 6 takich poprzecinanych misów ...dopasowuje się 2częsci ,można miksować pary ze sobą jestem fanką takich zabawek....bo od tych stolków grająco swieccych koloowych,dzieciaki fizia dostają...jak tu mówić póżniej o konentracji i skupieniu uwagi..... amorku-nie zjada pasty,początkowo jadł ale teraz nie..musieliśmy mu kupić bo widział, że sobie coś naładamy a jemu nie...to jest pasta colgate smiles wiek...:) hahaha 0-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozjadało posty.....tak wczoraj jak i dzisiaj. będąc sprytniejsza piszę w word a póżniej przeklejam...... dla dzieciaków które słabiej chodza i nie tylko, kupiłam miesiąc temu olkowi, przez miesiąc nie spojrzał a od tygodnia szlaleje... http://www.drewniaczek.eu/product-pol-649-Pchacz-duzy-kaczka.html dodatkowo kupiłam mu takie misie siedzi i dopasowuje.(oczyywiście gdzieś moża taniej)... http://www.drewniaczek.eu/product-pol-2785-Puzzle-Slimaczki-rozm-2.html oraz ta http://www.drewniaczek.eu/product-pol-1191-Ukladanka-przebieranie-Misia-Chlopca.html ten misu jes przecięty w połowie jest 6 takich poprzecinanych misów ...dopasowuje się 2częsci ,można miksować pary ze sobą jestem fanką takich zabawek....bo od tych stolków grająco swieccych koloowych,dzieciaki fizia dostają...jak tu mówić póżniej o konentracji i skupieniu uwagi..... amorku-nie zjada pasty,początkowo jadł ale teraz nie..musieliśmy mu kupić bo widział, że sobie coś naładamy a jemu nie...to jest pasta colgate smiles wiek...:) hahaha 0-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad prawie gotowy,a mała zołza nie chce spac:((nie wytrzyma do 13:40 zanim wyjdziemy na bilans,a jesli tak to zasnie w 5 sek i jej nie zważę:(( ciekawe czy zeżre posta:-P Ciepla na pomaranczki nie reagujemy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka fajne te zabawki,Zosia ma drewnianego lwa i jemu zmienia sie ubranka i na dodatek mozna przeplatac go kolorowmi sznurkami,ale to jeszcze za szybko na takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goniu-z jednej strony nie chcę cię zostawić bez odpoweidzi a z drugiej forum-internet-jest mało odpowienim miejscem.za mało wiem...a pytań jest bez liku bym miała podstawy do weryfikacji hipotez. by cię uspokić napiszę, że to niejest nic niepokojącego...może coś ogreagowuje,jest zazdrosny,obesrwuje was, jest nerwowa atmosfera, nie umie inaczej wyrazić swojej złości i agresji...masa powodów.oberwacja-zmiana-działanie-łagodznie-unikanie..apytałaś kiedyś o kary są rozwiązaniem dwojakim. aby kara mogła by ćzaakacpetowana musi być: usprawiediwona, wymierzona po upomnieniu, stsowana natychmiast po upomnieniu,dostosowana do wieku,czasem zaniechana.dzieci w tym wieku niemają jeszcze dostatecznej samodscypliny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Widzę że nasze kochane kafe szwankuje:( U mnie dziś Ingunia urzęduje, więc mam więcej czasu dla siebie bo Dawidek znalazł sobie lepszego kompana do zabawy:P Dziś byliśmy razem na spacerku, zazwyczaj to Ingunia wpadała na głupie pomysły dziś niestety pałkę pierwszeństwa ma Dawid. Zachowywał się tak jakby spuszczony z łańcucha. Wchodził na płotki, siatkę, kopał w ziemi, przesadzał "kwiatki" Wrócił tak umorusany że aż wstyd mi było przed sąsiadami. Cały do prania:) Ale za to jak zjadł obiad to padł i śpi:) Mamaolka zabawki są super. Dawidek ma mnóstwo drewnianych zabawek i zawsze jak przychodzą do nas znajomi to się nimi bawią, przez sentyment że oni bawili się identycznymi. Fajnie to wygląda jak 30 letni ludzie siadają na podłodze przy koszu z zabawkami i bawią się jak dzieci. Amorku doskonale Cię rozumiem. Mnie tez jest o wiele łatwiej jak Dawidek wykonuje polecania i potrafi wyartykułować to co chce. GumiAga zazdroszczę obżarstwa ciast bo ja w tym roku czuje ich niedosyt. Zawsze jak podawali ciasto to my musieliśmy już wychodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jakos pusto! Meaa zapracowana bo robi za 2-e....wspolczuje Ci, tym bardziej ze jak piszesz omijaja cie poranne buziaki z Dusia:) Zaraz walne tego naszego pieska w dzióbek bo morde piłuje...a Tuśka spi:):P 2 dzordze sobie pojechali..zupke ugotowalam i Zuzia byla tak głodnaze poazywała palcem na szeroko otwartą buzie zeby juz jej dac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!:):) U nas chorowanie:(:( u Przemusia smarki po kolana i u Bartka zarazy też:(:( Tak znikaja te Wasze wpisy,ze chciaąłm tu Wam nasciemniac,ze ja tu tak pisze do Was,ale mi kafe je zezera:P:P,ale nie bede sciemniac,NIC a NIC nie mam czasu,albo i siły:(:( Ale MYSLE o Was:) Zajrze wieczorkiem,to nie kładzcie sie z kurami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde kafe dzis ma jakies migawki:(chyba kac poświąteczny:-D Holly zdrowka dla chłopców[kwiatek} My po bilansie Wiki-wszystko ok,a Zoska waży 9300!!!znowu pieknie przytyła:)) Sprzedałam ciuchy na allegro po Wiki i zarobiłam...51zł:)) Zoska spała od 14 do 15:40,zjadła obiad i teaz szaleje kolo mnie. A najlepszy numer był u pediatry,TAM STOI TAKI DMUCHANY RENIFEREK ,POSADZIŁAM NA NIM zOSKE,TAK SIE JEJ PODOBAŁO,ZE Z RYKIEM I NA SIŁE JĄ WYCIĄGAŁAM Z GABINETU.No i wynikiem tego jest decyzja tatusia,zeby jej takiego kupic: http://www.allegro.pl/item984263472_osiolek_zabawka_do_skakania_gratis_pompka_balony.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo kafe widze ze bez wiekszych zmian...dziala jak chce:P a my od poniedzialku juz w domu, ale taka pogoda za oknem, ze zal w domu siedziec. przyznam sie ze przelecialam Was, mimo swiat sporo pisalyscie :) Eryk tradycyjnie jak na wyjezdzie... jak wszyscy nie spia to on tez nie, co w efekcie dalo spanie od 22-6,30, a w dzien wcale. Na szczescie jak tylko wrocilismy wszystko momentalnie wrocilo do normy. Mamoolka- a propos zabawek drewnianych Eryk dostal to na zajaczka: http://allegro.pl/item969880220_eichhorn_manipulacyjna_kostka_edukacyjna_centrum_m.html Pia, Holly- co to za specyfik do wlosow? dziala? jak sie nazywa? uuuu lece bo humor sie niektorym wiekszym i mniejszym konczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto jakos:(( My o 18 wyszłysmy przed blok,Zosia przez cały ten czas chodziła z jezdzikiem-tam i z powrotem:))zasuwała na całego!!a w domu pare kroków i juz na kolanka.Nie wiedziała gdzie ma patrzec,bo dzieci pełno biegało,koty i dwa psy:))oczy jak 5zl i piszczała co chwilę:)) Zakwasy murowane:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem, zaraz jedzonko dla Zuzu robie:) Mamuniu....ten osiołek to u nas jest koniem( CZERWONYM), jak Zuzu chce na niego siąsc to pokazuje paluchem chrzaka i siupie dupka....fajna sprawa:) JA KUPILAM NA TARGU U NAS I ZAPLACIŁYM 45ZL wiec tyle samo, ciesze sie ze nie przeplaciłam:) bo do tego jestem zdolna. I sa postepy w chodzeniu- przejdzie przez cały nawet pokoj gdy mnie widzi z wystawionymi do niej rękami:) gdy chce zeby sama gdziesz poszła, dotykam ja reka do plecow i chodzi wszedzie, oczywiscie z kilkoma pacnieciami na dupke ale dobrze jest!! - czuje sie bezpieczniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu ja tego osilka kupilam Czarkowi bo jest bezpieczniejszy niz te pilki z cyckami, a on przy byle dotknieciu do nas to krew mu leci ale osiłek jest super!!! Skacze az sie jaszczurze tynk na głowe sypie !!!! holyy bidniusie twoje chłopaki.zdrowka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee co jest najpierw nie bylo widac wpisow z 78 a teraz z 79 :/ dupiaste kafe... a my caly dzien w domu. Nudy i nie wiem juz co robic :( Mam nadzieje, ze jutro bedzie ladnie na dworze to poszalejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale padam z nog, doslownie ich nie czuje. dzis taka piekna pogoda u nas byla, ze jak wybylismy z Kubusiem po obiedzie to wrocilismy dopeiro przed 19. niestesty obiadku zjadl malo i balam sie, zeby mi nie byl godny ale wzielam prowiant z soba i w dlugaaaaaaa:D no i na spacerze wszamal lubisie, 2 banany, bulke:D i to wszytsko zapijal herbatka:) jezuuuu jak ja uwielbiam taka pogode:D:D az zyc sie chce. wiecie jestem padnieta jak nie wiem co, ale tak wspaniale sie czuje, ze dawno tak sie nie czulam. Izu- ponoc do konca tyg ma byc tak pieknie moze i do Was dotrze ta pogoda:) Mamuniu- obejrzelaas " Wyspe- tajemnic- skazancow"??? a osiolek fajowy:) i gratki za wage Zosienki:) Holly- oj znow szpital masz biedna, zdrowka dla chlopakow a dla Ciebie duzo sily🌼 Samodamo- super te drewniane zabawki, Kubus w Polsce ma takiego pajacyka na kijku. kupilam mu bo caly czas chodzil z wiatraczkiem i nim tak przy podlodze, no to kupilam mu tego pajacyka, bedac pewna ze uszczesliwie swoje dziecko a Kubus.... poogladalm i .... dalej z wiatraczkiem zasuwal:P jejku dziewczyny trzymajcie jutro kciuki idziemy ogladac mieszkanie,:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo :) Nadulka śpi, Dżordża jeścio niet pojechał do stolycy kupić pracownikowi samochód wróci za godzine albo dwie Duśka kochana :) aż normalnie mam pietra bo kolejny skok (już chyba ostatni przed buntem dwulatka) jest przed 17 miesiacem a to już niebawem jeeju żeby jej się nie zmieniło no taka kochana jest!! Odebrałam ją od babci, pojechałyśmy na zakupy, potem do domku, tam już sezamki były więc królewna oglądała a ja wypakowałam zmywarkę i włączyłam pranko :) potem się pobawiłyśmy i już koniec dnia kolacja, kąpiel (troche się dziwiła, że tatuś jej nie kąpie) i pięknie poszła lulu :) Mamuniu pięknie Zosieńka przybrała :) i fajny ten osioł! Ale wiesz może jej nie odpowiadać tak jak reniferem :P dzieci mają swoje kaprysy hehe Babeczko oj taak :( nie mam na nic czasu :( jak robiłam swoją robotkę to mogłam przychodzić na którą chcę i wychodzić o której chce a teraz siedze za koleżanke to musze być w biurze od 8 do 16 i nie ma zmiłuj :( i najsmieszniejsze jest to, że odkąd ją zastępuję to nie zrobiłam nic, kompletnie NIC związanego z moją pracą! Ciągle tylko faktury, faktury, przyjęcie na magazyn, logistyka, oferty, oferty., no szlag mnie trafi a moja sprzedaż stoi! :( Miśka zostałam rozgrzeszona :D czekam teraz aż informatyk przywróci mi uprawnienia :D ale mam ostrzeżenie że jeszcze jeden taki wyskok i żegnamy się na dobre Holly jeju :( biedny Przemuś znów chorutki? :( zdrówka dla chłopaków w takim razie! Ewciu fajna ta kostka Eryczka :) Duśka od chrzestnego zajączka dostała fajową książkę, a od nas nic :( bo poluję na allegro na namioty z tunelem i czekam na dobrą aukcję bo kiedys widziałam za 68 zł a teraz widze tylko takie za 125 wzwyż No i nie widać co na 79 stronie. Dupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ide brac sie za obiad na jutro. wyszperalam w "naszych: przepisach kotlety serowo- migdalowe i je chce zrobic a Kubusiowi ugotuje fileta i sos koperkowy do tego:) ale mi sie nie chce, ale jutro jak taaka pogoda faktycznie to tez wybywamy na caly dzionek takze chce juz miec luzik z obiadem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalallala można pisać pierdoły bo i tak ich nie widać lalalllaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×