Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mamuniu - ja kupilam kiedys jakąs w tesco, ale jeszcze nie uzywalam, bo nie wiem, do czego:) podrzuć jakis pomysł, proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu- tak w każdym sklepie, jesli bardzo chcesz mogę pokupowac i wysłać paczką( bez kosztów- mam możlwiość) babeczko- :) już ci kiedyś pisałam jak ci czytam to mi się gęba smieje :) ta gorszkowa ładniutka :) mamatomka- moje myślenie jest niedziesiejsze -postawnowiałm, że będe z olkiem do czasu jego przdszkola. ..choć czasem mam ochtę zwiąć, ciesze się, że mam możlwiośc go wychowywać.ale pewnie gdybym miała teściów lub rodziców chętnei bym sorzystala :). żłobek żłoblowi nie równy-więc tu bym się nie uczepiała, że każdy jest nieospowiedni a matka najlpesza:) świetnie, że się udało bo wiem, że są duże problemy z zaspianiem dzieci zwąłszcza do tych lepszych. co do grugiego dziecka mamy tak samo z moim T- czyli nie. może to i dobrze...albo i nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam fotki z marca i kwietnia - oj dawno nic nie wrzucałam. dzisiaj tak siedzę i piszę o niczym, bo mały śpi a ja juz zdazylam posprzatac od 6:30:) na obiad dzisiaj sie wypinam - moze gdzies sie ruszymy, na jakas pizze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sobotnio:-D Ale pachnie bułeczkami:-D Mamaolka>> narobiłaś ochoty;-) i napewno wyjdą:-) Mamuniu>> zdrówka dla Calineczki...a kaszki kiedyś kupiłam ale to dawno i ostatnio nie zwracałam uwagi... Mamatomka>> odpoczywaj weekendowo:-) i super prezent od męża dostałaś:-) Dopisuję się do mam którym wystarcza jeden dzieciaczek:-D Amorku>> dużo wytrwałości w poszukiwaniu tego mieszkania, napewno coś znjadziecie dla siebie:-) My pampersy nosimy 4+ chyba Gumiaga pytała:-) U nas dzisiaj piękne słoneczko, narazie Wojtek usnął ale potem pewnie będziemy grasowali pod domem:-) A ja mam stresa bo egzaminy zbliżają się a ja mam wrażenie że nic nie umiem...siadam do nauki:-D Udanej Soboty KObietki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba podskocze do tesco-,ale jakos mi sie nie rzuciły w oczy:)) Mamaolka dziekuję:)w wolnej chwili wrzuce kilka przepisow:))teraz mała sie obudziła-gada w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem p.a.d.n.i.e.t.a. Mam diabla a nie dziecko. Az maz musial wstac i go uspic po swojemu, czyli wlaczyl kompa gre w konie :/ i maly zasnol. w ogole moj Dzordz to tylko malemu by gry albo bajki wlanczal i sie cieszy ze ma spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol dnia milczycie i biore to za dobry omen :-) Stawiam na sloneczna pogode a pewnie i Dzordze pozeskakiwaly z drzew :-P Mamuniu - przedpokoj jak nowy ? :-P Moj dzisiaj oral w ogrodku :-) :-) :-) Nie odezwalam sie jeszcze pol slowem ale u Julki nocuje kolezanka i bedzie trza przemowic :-) Najpozniej jutro przy sniadaniu :-P Smiac mi sie chce z Waszych postanowien o jednym dziecku. Umawiamy sie za 10 lat w tym samym miejscu ? :-P Pewnie sie powtorze, ale gdyby Pascal byl pierwszym to zostalby jedynakiem :-) ( tja, przy drugim mowilam dokladnie to samo ! :-P ) Tomaszkowa - ale Tomcio kawaler sie zrobil ! I jak patrze na jego fryzure, to sobie mysle, ze Pascala tez trzeba podciac. Pamietam, ze byl to pomysl Twojego meza i trzeba przyznac, ze Tomek bardzo fajnie wyglada. Gdzie Ty wyczarowalas taaaki plac zabaw ? Sama bym sie pobawila ! Amorku - szkoda, ze mieszkaniem jeszcze nei wyszlo ale na pewno juz nie dlugo sie cos znajdzie ! Cari - ja tego linku o krecie dobrowolnie nie otworze ! ( brrr ! ) Babeczko - przemyslalm jak sie dogaduje z Pascalem i tak : - jest glodny to wali rekami o lodowke, -chce pic to wspina sie po uchwytach w szafkach i pokazuje glowa na butelki, - przy przemoczonej pieluszcze lapie sie w kroku, - ma kupe to wola "aa", - chce isc spac to przynosi swoj spiwor, rozklada go gdzie popadnie i sie na niego kladzie. - a jak sie obudzi i jest wyspany tozapala swiatlo. No a najlepszy numer odstawia jak widzi, ze jestem na niego zla, przychodzi i mnie caluje. Holly- jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie czy takie dzieciaki moga jesc orzeszki ziemne ?? Bo Kubal ostatnio je ubostwia. Chcialam mu dac wloskie ale nie ziemne i koniec prowadzi mnie do kuchni i na szafki ze tam orzeszki i koniec. Babeczko Kuba jak jest glodny albo pic mu sie chce to za reke mnie do kuchni prowadzi ale na obie rzeczy mowi amam wiec nigdy nie wiem. Zaczyna ostatnio kiwac glowa na tak i nie ale nie zawsze prawidlowo. Jak zrobi kupe to mu to nie przeszkadza tak jak osikana pieluszka. Od urodzenia mu nie przeszkadzalo i moze byc osrany po szyje i mu to dynda. Dlatego boje sie ze bedzie problem z nocnikiem :/ No i dopiero z dworu wrocilismy, musialam go przez okno wkladac bo do klatki nie chcial wejsc a przez okno jakos go wepchnelam ... Oczywiscie 2 godziny w aucie a reszte to chodzenie po schodach :)Brakuje mi tu placu zabaw... Mamatomka super ale macie rajski plac zabaw :) Mozna siedziec caly dzien i sie nie nudzi :) Tomcio super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu - nie wiem jak to jest z orzeszkami ale czesto dzieci maja po nich alergie choc to absolutnie nie musi znaczyc, ze Kubus alergicznie zareaguje. Po prostu obserwuj. Czy Ty Kube dwie godziny wozilas w samochodzie, czy go pakujesz do auta i on na parkingu sie w nim bawi ? Swietny pomysl z oknem :-P Ogladam z zapartym tchem zdjecia z Expo w Szanghaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia Kuba jak ranow staje to przynosi kurtkke i chce isc papa. Jak juz sie zbiezemy to zawsze, poprostu zawsze idzie na parking do auta a jak nie mam kluczy to awantura na calego i nie przetlumaczysz. Wsiada do auta i tam sie bawi. ja wlanczam sobie radio i siedze jak czubek :/ Na sile go dzisij na spacer wyciagnelam bo potrzebowalam isc do sklepu po kukurydze... Teraz siedzi z nosem w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham obecna duchem.... nie mam jak pisac.... ani zbytnio jak czytac :o terrorystka wlasnie przytachala kocyk moze za pol godz zasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ padam:D z nog:D pogoda fatalna byla, wiec po poludniu zebralismy sie i pojechalismy do takiej miejscowosci nieopodal do malpiego gaju:D:D nie uwierzycie ale sama sie wybawilam hehehe:P a Kubus nie widac, ze jedynak i chowany bez dzieci. minute ogarnal wzrokiem gdzie w ogole jest bo tak krzyki, piski ( juz wiem skad ta nazwa):P i dawac w tango. za pileczkami latal, zjezdzal z takiej kreconej zjezdzalni- na brzuchu najbardziej mu sie podobalo:) w basenie z pielczkami a jak dzieci zaczepial hehhe za stopy je lapal jak gdzies tam wyzej wchodzily:D no super bylo, maz do nas tez potem dotarl bo to w tej miejscowosci ma prace:D az chcialam byc na miejscu tych starszakow bo one inne rewory mialy do urzedowania, maskara ile poziomow, no za moim czasow nie bylo czegos takiego:) smialam sie, ze jak Kubus dorosnie do tych wiekszych rewirow to juz nie bede mogla sciemnic i z nim tam isc hehehe:P Mamotomka- a Tomusia to juz taki duzy kawaler, super mu w tej fryzurce, a plac zabaw bombowy, no pierwsza klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- dziekuje:) caly czas mam nadzieje, ze gdzies jest to mieszkanie ale ile czlowiek musi sie naogladac i nalatac. a Kubus tez lapie mi sie za pieluszke jak pelna a jak zrobi kupe a jestesmy w pokoju to od razu leci do dzrwi i klepie drzwi ze musimy isc sie pzrebrac i ze skonczyl robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie! Pia, Izu, Amorku - taki plac zabaw jest w miedzyzdrojach, tam spedzilismy w tym roku Wielkanoc. jakby taki byl pod moim domem, to bysmy siedzieli na nim do wieczora codziennie. niestety na codzien mamy drabinki i hustawki, ktore pamietaja jeszcze poprzedni system:( Tomek padl 20 min temu - jutro pewnie pobudka ok 6. dziekuje za mile slowa o fryzurze Tomka - juz sie przyzwyczailam i nawet mi sie podoba - taki prawdziwy chlopczyk teraz z niego:) dżordż przysypia przy GP w żużlu, ale wieczor sie zapowiada...;/ niby nie taki stary ten moj chlop, a zachowuje sie jak dziad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheh dziad!!! no wiesz co wstydz sie:) hej a u nas Zuzu spi od 20.20, czarek padł niedawno bo i przyjechał niedawno...no przeciez nie moglo kierownicza budowy zabraknac kiedy tata i wuje jezdzili traktorami i koparkami tachajac ziemie na jego działke:) , a Czarus pomagał swoja taczka rozwozikc:D Ato dopiero poczatek jak juz bedzie budowa szła to on tam bedzie dniował i nocował jadł i spał na stojaco:D ...............Sluchac jak woda sie leje na dole, ( bo glosne rury mamy) pewnie jaszczura kompie sie na niedziele:D :P ach dobrze ze sa niedziele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatomka hehe a bylismy na tym placu zabaw w Miedzyzdrojach :P Ale tylko weszlismy na hustawke na samym koncu bo Kuba byl za maly i nie zwrocilam uwagi na reszte a teraz juz kojaze :P Normalnie mialam ochote strzepac dupsko Kubie. Wrrr ale dzisiaj caly dzien okropny byl ale zaczelam liczyc do dziesieciu raz drugi i trzeci... I wsadzilam go do lozeczka i jak nigdy poszedl spac przed 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko :p to jaszczury maja jad a nie TY :P No i juz wiesz co Czarus bedzie robil jak dorosnie :D Inzynier jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu - jeszcze masz ciagle czas, zeby nauczyc Kubusia, ze to Ty decydujesz czy w aucie sie siedzi i bawi czy autem sie jezdzi albo czy do domu sie wchodzi przez okno czy przez drzwi....Ja wiem, ze czasami brakuje sil i dla swietego spokoju pozwala sie wodzic za przyslowiowy nos. Ale to nie Kuba a Ty masz wytyczac ramy-granice. Przyjdzie moment, ze bedzie za pozno i mozecie miec mocno pod gorke. Nie wiem czy dobrym pomyslem jest TV. Mowi sie , ze dzieci do 18 m-cy nie powinny w ogole ogladac, do tego piszesz o komputerze o jakis grach.....moze go to wszystko robi pobudliwym ? Prosze, nie przyjmij tego jako krytyki bo ja wiem, ze wszystko robisz z dobrego serca i chcesz jak najlepiej . Pisze to tylko dlatego, bo szybciutko z dobroci i miekkiego serca nie wiedziec kiedy krecimy bicz na siebie. Babeczko - a no napisano, czcij dzien swiety to sie jaszczurka kapie :-P Tomaszkowa - zapewniam Cie, ze przy zuzlu tez bym zasnela :-P Amorku - chyba wiem na na jakiej "sali zabaw " dzisiaj bylas . Tu tez sa takie ale ja sie jeszcze nie odwazylam bo starsznie tam glosno ....Moze wyprobuje przy brzydkiej pogodzie. Pewnie Kubus sie tak wymeczyl, ze przespi pieknie cala noc. Kessi - jak dlugo bedziecie mieli kolege u siebie ? Znalazl prace ? Nie wiem czy mi zachwile sufit nie spadnie na glowe ! Dwie dziewczyny na gorze a mam wrazenie, ze to stado konni, az sie boje isc zobaczyc co wymyslily :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu :) ja tez mam takie dni ze mam ochte trzepac oba tyłki, jedno po drugim papuguje i czasem to sie chce wyjsc albo w uszy wsadzic korki:) Juztro chyba jedziemy do babci, bardzo słaba jest.... starosc jest okrutna:( Patrzylam trase na mapie samochodowej bo mam zamiar prowadzic( z dzordzem foch) a jak siedze obok kierujacego to mam to gdzies ktoredy jedziemy i nie pamietam trasy!!! Ale na mapie to tak prosto jak w morde strzelił:D ...Leca sami swoi :) 237665444545 raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia nie jest tak, ze siedzi przed kompem czy TV. Jak jest ze mna oglada czasem teletubisie i tyle. Kompa w ogole mu nie daje. Tyle ze mojemu M nie da sie przetlumaczyc i on stwierdza ze jak nie umie go uspic to to najlepszy pomysl wlaczyc mu jakas gre ale to tylko w dzien bo wieczorem spi w lozeczku od razu. Co do auta to nie jest tak ze zawsze mu pozwalam i jak gdzies jedziemy to siada w foteliku i koniec. Poza tym to dzisiaj byl nieznosny bo wszla mu 2 i od razu 4 idzie. A jedyne z czym nie umiem sobie poradzic to z tym nieszczesnym samochodem bo on idzie na praking i chce wejsc do kazdego auta i kladzie sie na ziemi i ryczy. Dizisaj 2 razy lezal na drodze :/ i z rykiem szedl do domu. Nie wiem kompletnie jak to zwalczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiam na 3 raty to co mam zalegle ponad 20 stron temu to co mam zalegle sprzed paru dni od czasow katastrofy i ostatnie 2 dni :D wiec bedzie haotycznie... Goniu - dziekuje wiem ze Ci nie do smiechu ale jak poczytałam o tym Twoim diabełku to sie usmiałam :P skad te nasze dziciaki biorą pomysły? no i przepraszam ale ze niby Ty nie jestes laska?? a lustro masz??:P Pia - kolega bedzie u nas do czerwca bo takie dalismy mu "ultimatum" zapisala sie w urzedzie pracy i na wolontariusza zlozyl aplikacje do pracy u mojego meza a tam teraz szukaja ludzi wiec oby tylko dal rade przejsc rozmowe i go zakwalifikowali i znalazl tez inna oferte w lokalnym posrednictwie i tez czeka na odpowiedz ogolnie to juz byl chyba we wszystkich firmach w miescie wiec tylko czekac na odzew i strasznie to przezywa ze tak cicho a to juz 4 tygodnie... My trzymamy mocno kciuki zeby mu sie udalo wiec zobaczymy jak to bedzie Anetka woła bo sprzata pokoik od rana samego i dlaej bajzel :o powiedzialam ze nie pojdzie spac poki nie posprzata wiec zapowiada sie ciezka nocka dla niej :o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułki wyszły.......ale spędziałm przy nich pół dnia, a piekarnie mam pod nosem ale zrobiłam swoją trasę rowerem(10 km) i się odstresowałam..... jestem padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wymysliłam i sie smialam sama do siebie,tzn bardziej z siebie ze na wesele kupie sobie taka kiecke jak Zuzu , w grochy i bedziemy blizniaczki:) hahahaha:D Pia hehe oj czci jaszczura czci, ma chyba 66lat, juz sily nie ma chodzic na nogach do Koscioła pol km,( ale łazic calymi dniami po calej szerokosci działki, dzwigac gałezie jaiesc kopac w ogrodku,itd ma siłe) ale mniejsza z tym....oglada na cały zycher Msze Swieta , Spiewa z chórem razem....itd a zaraz dupy obrabia ...smiac mi sie chciało bo kiedys na słynnej ławeczce chcac nie chcac słyszłam jak obgadywały jakiegos faceta- ze pijak ze cos tam i mowi jaszczura '' jakby teraz ktos podsuchiwał ze gadam o W to pomyslałby ze plotkujemy a przecie z tylko rozmawiamy o nim''-- no ale za jego plecami czyli obgadywanie--TAK JAK JA teraz:P :D tzn ja nie plotkuje bo nie gadam tylko PISZE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mam sterte prasowania ale mi sie nie chce :/ A na jutro jeszcze salatke zrobie, Karczek przyprawiony udka sie rozmrazaja :))) I grillujemy nad morzem :) Ale sie ciesze. Zabawki do piasku Kubun ma nowiutkie bo z tamtego roku zlamal lopatke hehe :) Ale bedzie mial frajde o n uwielbia piasek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ogladm kiecki i wszystko ładnie pieknie ale mni ewkurza to ze czy rozmiar 36 czy 55 zdjecia te same, tej samej super laski mogli b pokazywac zdjecia osób o takich rozmiarach jak sukienka bo łatwiej sobie wyobrazic a tylko doła łapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×