Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Asik, Izu to witajcie w klubie rozrywkowych nocek ;) Mamuniu super, że nocka lepsza :) może tym razem przejdzie łagodnie :) no i gratulacje nowej umiejętności :D widzisz? powoli do przodu! tak trzymać! :) dzwoniłam do mamy, Dunia wstała o 8.40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea dziękuję:)) Własnie wysłałam aplikację do poczty polskiej-znalazłam świeżutkie ogloszenie.Napisali,ze na zastepstwo,ale zawsze mozna spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... musze sie tez koniecznie rozgladnac za sandalami, bo zapowiadaja 20. Amorku - nie wiem czy macie buty Geox ? Jak dla mnie to rewelacja, bo nigdy sie noga nie spoci, nawet w tych modelach z usztywniona pieta i zakrytymi palcami. One nieprzyzwoicie duzo kosztuja ale bede kombinowala przymierzyc w sklepie a pozniej kupic na eBay. Dla mnie tak samo wazne jak uszytwniona pieta sa zakryte paluszki, bo dzieciaki je czesto rania :-( Mysle o czyms takim : http://cgi.ebay.de/GEOX-SANDALE-TOP-Gr-24_W0QQitemZ190390621828QQcmdZViewItemQQptZMode_Accessoires_Kinderbekleidung_Schuhe_Kinderschuhe_Jungen?hash=item2c542a5684 **** Powodzenia dzisiaj na "ogledzinach" ! :-) Mamuniu - dobrze, ze Zosia sie tak szybciutko wygrzebuje. A jak koleznka po rozmowie ? No i jestem pewna, ze mi moje dziecko jeszcze dlugo reki "na czesc" nie poda :-P meaaa - wiesz, ze jest takie imie Dunia ? Julka ma kolezanke Dunie z Maroka. Kimizi - jestes a nie mozesz sie wkrecic ? Pascal ma jeszcze zalegle szczepienie z grudnia. Tu szczepienia sa dobrowolne i nikt mnie nie pogoni , bo statystyki nie musza sie zgadzac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia ja bardzo lubie klapki,sanadały jakos mi nie podchodzą:)) Koleżanka dzwoniła wczoraj,rozmowa bardzo udana-w miłej atmosferze itp,do konca nast.tyg.maja jej dac odpowiedz.Tak wiec obie czekamy. Nie poda reki???hm..a spróbuj:)) No i jak tam mąz po urodzinach,bo chyba nie pisałas/albo ja przegapiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - ale ja o tych sandalach to dla dzieciakow :-) Sama tez biegam w klapkach :-P Maz po taki sam jak i przed :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! Ja mam głupie pytanie jaki rozmiar pampersów noszą Wasze pociechy :-) bo wczoraj w sklepie spotkałam dwie babeczki , które jak im powiedziałam, że Andzi zakładam 4 to patrzyły się na mnie dziwnie.... jedna była z 9 mies. kruszynką i twierdzi że musi zmienić z 4 na wyższe . Mamuniu jakie Ty zakładasz Zosi ... bo one rozmiarowo podobne :-) Mamuniu mam nadzieję, że Zojka szybko wróci do zdrowia.... Współczuję Wam nieprzespanych nocek... oby ich było jak najmniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sie umówilam do fryzjera zrobić coś z moimi włosami, bo już nic nie chcą się układać a że rzadkie to coś trzeba z nimi zrobić :-) już się cieszę, i chyba znów wyjdę niezadowolona :-( no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_aga - Nadia "nosi" rozmiar 5, ale ona wieksza od Ani, mysle, że czwórka dla Anulki jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_Aga - Pascal nosi 4+ albo 5, w zaleznosci, ktore sa w promocji. Gdzie idziesz do fryzjera ? NA Portowej jest EMA i zaklad kosmetyczny " w jednym " .Ta kosmetyczna spieprzyla mi co prawda brwi ale miala fajna fryzurke. Obcinala ja jedna z tych ( dwoch ) fryzjerek - starsza , z krotkimi wlosami. Mamuniu - wyprobowalam :-P Pascal wyciaga reke na czesc ale jak tylko wyciagne do niego moja to swoja chowa i leje ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :-) Pia idę do miasta ( ale nie tam gdzie Cię kiedyś posłałam :-) bo ten gościu co prawda fajnie mnie kiedyś obciął ale podpadł mi kiedyś bo był "wczorajszy" i nie przykładał się ) .... wiem wiem jestem wymagająca :-) Poza tym zauważyłam, że te fryzjerki fajnie się ocinają nawzajem ale nie zawsze fajnie obetną klientkę :-( zresztą z moimi przerzedzonymi włosami niewiele się da zrobić i jestem tego świadoma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tego fryzjera na przeciw Ratusza juz nie ma. Tez jestem zdania, ze na moje wlosy i moje kaprysy to sie jeszcze fryzjer nie narodzil :-( Meaaa - pozdrowienia dla pani Ani fryzjerki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Andzia jak ktoś do niej wyciąga rękę to przybija piątkę.... a jak idziemy z wózkiem, to zaczepia wszystkie dzieci i wyciąga do nich ręce :-) no komunikatywna jest - przez to złapała zająca i zdrała nosek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zle napisalam moja waga to 56 ale sprawdze dokladnie jak mala wstanie bo sama jestem ciekawa.Wcale sie dobrze nie czuje bo znou mam chude nogi i rece.Ale nie pilnuje sie z jedzeniem a podajalm same pierdoly.Dzis bylam taka zalatana ze dopiero przed 11-00 zjadlam mini pizze. Rano bylam na zakupach i kupilam sobie krem odbudowujacy na wlosy pantene i jedwab do wlosow.AKurat oba na pomocji w rossmanie byly:) mam jeszcze w domu radical i wax ktorych moze po raze uzylam.ALe teraz sobie obiecuje ze zadbam o wlosy.WLasnie umylam i nalozylam tek krem panten i zalozylam sobie folie na glowe no i podsuszylam suszarka.Posiedze tak chwile i zmyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu jak dobrze ze Zosi juz lepiej.Ja tez musze sie pozbyc starego wozka.WYmyje go w weekend i wysawie tez tegionalnie moze ktos sie skusi. Asik i Meaa jejku az sie boje tego szczepienia. PIa i Gumiaga widze ze taz macie problem z fryzjerami:) ale to chyba wiekszosc kobiet.Moja mama cale zycie niezadowolona z wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko ciezko tak sobie porownywac bo ceny sa rozne w zaleznosci od regionu.Ale jak prosilas to zapytalam taty na szybko jak u nas wygladaly te oplaty po zakupie projektu .Tak mi podal bez wgladu w papiety.TYlko to juz bylo jakis czas temu a ceny tez ulegaja zmianie. -projekt wodny 800zl -projekt kanalizacyjny 800zl wykonianie przylacza wodno kanalizacyjnego pod budynek (materialy z robocizna okolo 100 metrow dlugosci ) 9.600zl- jest to koszt bez przylacza wody i bez wodomierzy (bo jeszcze nie podlaczone) -projekt pradu 600zl wykonanie podlacza do budynku z materialem 2.600zl -warunki przylaczy 600 zl Z dodatkowych oplat: - wytyczenie granic (pod budowe) 600zl (w tej chwili koszt 1400zl) -adaptacja projektu 2.200 zl (jako blizniak) -nadzor 1800 zl (jak narazie bo jeszcze nie rozliczylismy sie dokladnie) byly tez oplaty za jakies podklady pod projekt czy cos takiego. Z dodatkowych rzeczy przed rozpoczeciem budowy: -trzeba bylo zrobic studnie na potrzeby budowy.Teraz bedziemy robic jeszcze studnie na potrzeby nasze ale ona bedzie na innej glebokosci i inaczej wykonana. - droge pod budynki zeby ciezkie auta z materialem nie grzezly (kamienna) Nie ma w tym jeszcze gazu,wodomierzy z podlaczami. To tyle co pamietam.Popytaj jeszcze Kimizi bo ona juz mieszka to dokladniej poda Ci koszty i bedziesz mogla sobie porownac. KIedys jak podliczalismy to( bez ogroszenia )przygotowanie z projektami to koszt okolo 30 tys. lacznie.Ale rozne sa ceny i warunki dzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas piekna pogoda wiec jak mala wstanie to dam jej jesc i na spacerek.Ugotowalam jej wczoraj na 2 dni wiec dzis mam luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi dalam dupy z sanadlami wiem :( Pia ja najpierw myslalam o takich z piatka i paluszkiem takie bardziej Polskie ale tu nic nie bylo i mialam teraz w PL kupic ale nie polecialam i kupilam te. Mam nadzieje, ze jak bedzie mial skarpetki to nic mu sie nie stanie a w PL kupie mu jeszcze jedne jak znajde :) GumiAga ja zakladam 5 ale Kubal jest grubasek :) Andzie szczuplutka wiec mysle ze 4 sa ok :) Skoro widzisz ze jej nie cisnie ani nic to co masz zmieniac :) Moja kolezanka ma corke ktora dopiero bedzie w maju miala roczek i ubiera ja w ciuszki jak ja Kube bo jest wielka :) Ale nie wysoka trko w ogole duza taki bajbus jak lalki takie jak ja mialam jak bylam mala :P Pierwszy raz w zyciu robie kotlety mielone, uryczalam sie przy cebuli :/ I nie wiem czy mi wyjda :p Najwyzej nas potruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GumiAgo ja nadal kupuje pieluszki nr.4 ale moze powinnam juz 5? Jak wykocze to opakowanie to kupie nr.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baryłka dziekuje:) ceny zwalaja z nóg! Dzordz dzwonil własnie ze znalazł portfel ....:) bylo ok 300zl bez dokumentow tylko jakis paragon z apteki, lezał na srodku ulicy otwarty jechali z kolega samochodem i mieli go olac ale sie zatrzymał hehe i maja dodatkowa dniówke. 'Ja tez mam szczescie, kiedys znalałam 100zl niedaleko bankomatu, akurat wtedy szukałam pracy. i jeszcze chyba ze 2 razy znalazłam gdzies nie pamietam juz gdzie, a juz wiem...pod sklepem bylam w 8 klasie, a brat mial urodziny znalazłam 50zl, kidys to byla kasa!! i juz mialam na prezent ale sie cieszylam!!!! Ja własnie koncze obiad, Zuzu spi! Czarus cichutko sie bawi w drugim pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkooo na wlosy taka regenerujaca maseczke to polecam z... juz lece do lazienki sprawdzic ... mam... GlissKur taka mala tubeczka troszke wieksza od szminki w zlotym opakowaniu o cos takiego http://www.google.com/imgres?imgurl=http://znam.to/userfiles/R/009/R009-0b86380.jpg&imgrefurl=http://znam.to/recenzje/2709/Gliss-Kur-Hair-repair-silk-Gloss&h=1024&w=465&sz=246&tbnid=c0pJhbQmUmbdjM:&tbnh=150&tbnw=68&prev=/images%3Fq%3Dgliss%2Bkur%2Bhair%2Brepair&hl=pl&usg=__ZERa7vU2_xsJsCQlwPSdMBuszZQ=&ei=EXrRS9jLDqKknQOR0cy4Dw&sa=X&oi=image_result&resnum=5&ct=image&ved=0CBsQ9QEwBA Mam nadzieje ze wejdzie link. Tylko Ja mam :"total repair instant hairtherapy". To mozesz znalezc w rossmanie wlasnie :) Ale polecam. Jejku po tym co napisalas o kosztach budowy to od razu sie czlowiekowi odechciewa:p 🌻 22.12.2008 🌻 Kubuś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nic nie znajduje:( Moj Dzordz tez kiedys znalazla portfel pelen kart,dokumentow i kasa byla.Znalazl po dokumentach wlasciciela bo to byl kuracjusz ktory musial zgubic.Bardzo mu dziekowal a to taki starszy pan z Warszawy sie okazal.Dal mu wtedy chyba 200zl.A potem Dzordz kiedys cos zgubil i tez mu ktos zlalazl i oddal.Karma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieluszek to ja kupuje te pomaranczowe sa troche tansze, ''sleep and play'' i najwieksze 5, ale ost kupilam mi sis 4 i takie na styk , tym bardziej ze one nie maja rozrzerzanych boczkow. kiedys jak Zuzu miala mega brzuszek kupywalam jej 6 nawet ale tylko ze wzgledu ze w mniejsze jej dopijac nie moglam, tzn moglam ale ciasno miala teraz ma 5nr Czarusi jak byla ta katastrofa i w kolko pokazywali rozbity samolot bardzo sie przejął. Gdy bylismy w niedziele u mamy( dzien po katastrofie) Czarus sie pyta mamy mojej -babcia czemu samolt rozbity? -bo paliwka zabraklo!( myslała ze nie bedzie wnikał i ze mu to wystarczy) czarek - babcia ty beee!!! Pilot leciał nie widzial drzewka, boooooo nisko leciał iiiiiiizawadził skrzydłem iiiiiii mgła była iiiii na plecy spadł bo kola dobre, ( i tu patrzy sie na dzordza) Tata czemu koła dobre!!???? .....iiiii ludzie umarły, bo ogien był iii.....iiiii - babcie zamurowało i wiecej sie nic nie udzielała na temat katastrofy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiaga Zosia nosi rozm.4-9-18kg i sa w sam raz tzn lezu jest odpowiednio na siuski i resztę:-D Pia hehe Pascal dowcipniś:)) Malenka pospała,tesc własnie poszedl-ja koncze obiad. Izu jakby co służe przepisem na pyyyyszne mielone;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu to poprosze przepis :P Ale juz je skopalam bo myslalam ze mam czosnek :( A nie mam buuuu. No trudno beda dzisiaj takie sobie te kotlety :/ A nastepnym razem zrobie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzu od jakiegos czasu robi 5tke:) a od niedawna nauczyla sie robic zółwika i jak ktos zacznie sie z nia witac to pozniej juz do kazdego leci z 5tka i zółwikiem:) słodko wyglada przy robieniu zółwika taka malutka pisteczka:) Boziu kochany jak te moje dzieci mi daja po uszach to normalnie szok , ogłochne przed 30tka:) na amen! A sie pochwale dzis wszyscy spalismy do 9 jak nigdy do tad , bo jak jedno dłuzej posi do nas sie budzi i wraz rzeba wstac!! A dzis to super sie wybyczylam, tym bardziej ze wczzraj do polnocy siedzialam przed kompem i tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko nie za dobrze Ci dzisiaj :P Pia znalazlam te Goex-y tutaj ale na ebayu tylko jedna para i to uzywane wiec nie chce. Amorku moze u w Irl beda tansze bo tam u Was taniej :) Kuba umie robic i zolwika i piatke i czesc ale nie chce mu sie. czasem zrobi a czasem nie. Czasem jak mu mowie pokaz wlosy to pokazuje a czasem pokazuje zeby :/ wiec ja nie wiem czy on rozumie czy sie wydurnia albo mu wszystko sie mysli :) Ale jedno pokazuje bezblednie siusiaka :) Kaze sobie sciagac ciuchy i szarpie go na wszystkie strony i nie pozwoli sie ubrac nawet jak zimno mu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Izu jak ja mowie ...Zuzia pokaz włosy - pokzuje jezyk, pokaz oczko pokazuje jezyk, na słowo pokaz pokzuje jezyk...ale jak inczaej sformułuje putanie to pokaze dobrze: gdzie czapeczke zaklada, ost mowe do nie...Zuzu nie grzeczna jestes ..lej sie w dupe, ona siedziala w rozkroku podniosła raczka jedna nozke a druga sie bije po tylku to znaczy bardziej po (jak to Czarek mowi) citce:Dale komicznie to wyglada:) ak sie jej pytam bijemy Zuzu w tylek a ona krotkie Y na znak zgody:) i sie smieje a ja ja leje:) oczywiscie wyobrazacie sobie jak ja ja musze lac w pampersa zeby ona sie smiala:) oj sprzedadza mnie moje dzieci dzikim na pozarcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×