Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Gumiaga mam nadzieje,ze to nic powaznego??? MY w czwartek mamy szczepienie,jakby co to mi przypomnijcie:)) I 12.07 podpis w urzędzie-jak narazie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia :-) no za fajnie to teraz nie mam :-( przez 2 tyg. byłam sama z Andzią - co prawda dzień w dzień wychodziłam na cały dzień z domu, ale po operacji to było mi ciężko... teraz nadal będę sama i dobrze, że moi rodzice mi pomagają bo by była lipa. ze żlobkiem problem i cały czas główkuję :-( Baryłko podziwiam Cię, że sama zajmujesz się Natalką - ukłony kobieto :-) Ciepła gratulacje zdanego egzaminu mężulka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dobrych wiadomości to moja kuzynka urodziła piękną córeczkę:-) a szwagierka jest w ciąży - ciesze sie wraz z nią i kibicuje , bo niestety juz 2 razy poroniła... ostatnio dzwoniła z płaczem ze plami :-) modle sie zeby wszystko było ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiaga,a mąz wyjechaL?moze pisałas,ale nie doczytałam:-O No i gratuluje ciociu:)) Pamietacie jak Wam pisałam o mojej durnej bratowej?no to juz po małżenstwie-mała ma 7 m-cy,a ona wyrzuciła mojego brata z domu:(( Brat mieszka na stancji,zabiera mala do siebie,ale jego jeszcze zona ma cos z deklem-w przeciągu pół godz.potrafi zadzwonic 6 razy pytając co robia,czy mała nie płacze itp-kretynka!jakby moj brat corke bił i torturował!!no i czeka na pozew o rozwod-ona niby ma złozyc.Brat to tez doopa wolowa-przed slubem rozdzielnosc majatkowa,kredyt,ktory spłacal z własnej pensji był na jego tescia,mieszkanie na zone,a on nawet przez 3 lata nie zostal w nim zameldowany!!cwana lisica,nie?no i teraz tak naprawde nic mu sie nie należy.A i jeszcze,JEGO wypłata szła na konto ŻONY!!!Paranoja-on mowi,ze robił wszystko dlatego,ze ona mu zyc nie dawała, jak dał kase to mial spokoj w domu.Nie spali ze soba od narodzin dziecka!!!masakra!!!no i nie wiem po co był ten ich slub+wesele,skoro ona mowi,ze chciala miec tylko dziecko,mąz jej niepotrzebny!Osobiscie uważam,ze chyba powinna udac sie do psychologa,bo to nie jest normalne...aa i jeszcze co do alimentow:uważa,ze moj brat powinien płacic całośc na dziecko,bo ona jest matka i kocha córkę-jakby moj brat nie kochał ...:-O Padłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... Gumi_Aga - lowilam Cie wzrokiem od samego rana, bo przypuszczalam, ze jak sie zjawisz to bedzie to poniedzialek :-). Gdzie zapodzial sie maz, ze jestes sama ? Ja zawsze myslalam, ze jak jestes w pracy to on pilnuje Ani ? meaaa - no to sie opalamy w takich samych koszulkach i pelnych majtasach :-) Bikini zakladam tylko wtedy jak wiem, ze nikt sie nie napatoczy a ze zawse sie ktos nawinie, to praktycznie nie zakladam wcale :-) mamuniu - jak bym byla facetem, to bym pewnie teraz prosila o zdjecia tych czekoladowych nog :-P Calkiem niechcacy przypomnialas mi o szczepieniu Pascala, tyle ze my mamy zalegle od grudnia :-P Pamietam, ze pisalas o bratowej i chyba chodzilo o to, ze na nia duzy wplyw maja jej rodzice , prawda ? Nie wiem dlaczego ludzie dycyduja sie tak szybko na ostateczny krok ? Moze sie im jeszcze odmieni....szkoda dziecka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu ano wyjechał ... ale jaja z Twoim bratem .... a bratowa ja pierdziule cwana jak nie wiem co :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia miło że jeszcze o mnie pamiętacie :-p a to prawda że gdy byłam w pracy Anią zajmował się małżon, tylko ostatnio ma talent do wyjazdów w najmniej odpowiednim momencie... i tylko słyszę od niego że "przecież sobie poradzisz!" tylko mnie to już przestało bawić :-( bo w tym przypadku musze radzić sobie sama i nie mam w nim oparcia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_Aga - smutne te Twoje literki :-( Ja wierze, ze facetowi nie jest latwo byc niania dla dziecka i nie kazdy sie do tego nadaje , wiec maz pewnie szuka powodow, zeby miec troche odskoczni. Szkoda tylko, ze nie pomysli w tym momencie o Tobie :-( Do Julki przyszla kolezanka i od drzwi ( doslownie jeszcze nie weszla do srodka ) zapytala co bedzie dzisiaj na obiad :-( Trafia mnie, bo jeszcze sie nie zdarzylo, zeby Julka u niej dostala cos innego jak chipsy a ona u nas albo obiad albo kolacja....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia juz raczej sie nie zmieni:((ale to chyba nawet dobrze,brat jest wykonczony psychicznie,chudy,nerwowy,ręce mu sie trzęsą-nigdy tak zle nie wyglądał:((Ona teraz wyprowadziła sie do swojej mamy,a mieszkanie wynajęł,żeby miec na spłate kredytu.Sama nie pracuje-choc ma gdzie wrocic,siedzi na wychowawczym za 400zl i jeczy,ze ma mało kasy:-P Brat płaci jej dobrowolne alimenty-300zl.Sprawy jeszcze nie było. Moglaby iśc do pracy,bo miala dośc dobrze płatną jak nasze miasteczko,ale jej sie nie chce-leń totalny,nie gotuje,nie sprzata,dziecku kupuje gotowe jedzenie,a wiadomo,ze to kosztuje.Pampersy tylko oryginalne-jak brat kupił np dada to nie uzywała ich,bo nie sa markowe!!!jakby ludzie na ulicy widzieli jakiego pampersa ma dziecko na tylku:-P Brat pracuje róznie,jej rodzice tez,wiec nie miałaby probemu z opieka nad małą(juz to nawet było ustalone),ale ona "nie" i "nie".Woli jeczec,ze nie ma kasy,niż ją zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemniejszych tematów-czekam na premiere w naszym kinie...3 czesc sagi zMIERZCHU:))IDE SAMA-NIE DAM SIE WROBIC JAK OSTANIO-MĄZ CALY FILM UDAWAŁ,ZE CHRAPIE I ZIEWAŁ BEZCZELNIE:-P Wczoraj naotomiast ogladałam "Plac Zbawiciela",po raz drugi-bardzo mnie poruszył juz za pierwszym razem...straszne,co sie dzieje z ludzmi w obliczu problemów:(( Dzordz oczywiscie jeczał itp,miałam ochote mu przyłozyc czyms cięzkim:)) Pia to u Was jadłodajnia??;-)) Zartuję,oczywiscie.Przykre,ze dziecko u obcych szuka tego,co powinno miec w domu:((coraz wiecej takich domów,niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia może i smutne te moje literki bo nie mam gdzie się wyżalić za co przepraszam, ale staram się jak mogę by było ok. dzięki kilometrom, które zrobiłam przez ostatnie 2 tygodnie jestem fajnie opalona :-) i mam wiecej werwy .... teraz planuje przemalować przedpokój i porobić co nieco w domu puki nie ma dziadygi :-) Mamunia niektórzy potrafią się ustawić nie narabiając się :-) mimo wszystko jest to smutne a dziecko dużo traci mając rodziców osobno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! kobitki! Mamuniu no niestety i takie pokemony nosi ziemia jak moja szwagierka czy Twoja bratowa. A nie moze na nia nasłac jakiego psychologa zeby miec podstawy ze cos ma z głowa moze by mu sie wiecej należało wtedy? Pia, no niezła ta mała, u mamusi łodycze a u Pii życie:) tez mozna zwątpić. A my wczoraj bylismy w stoilcy, mielismy jechac pociagiem ale udało mi sie mowic dzordza zeby polowe trasy w samochodzie przejechac bo Zuzu w zyciu nie wyciedzi 2 godzinki, tak ze zostawiliśmy u dziadka pod wawa pozniej 2km do stacji od niego w pociąg, na wschodi i czerwoniakiem o cerfura dzordz nakupywal sobie spodenek i koszulek na robote w promocji i pojechalismy tramwajem do Zoo, a co am sie działo :) Furore zrobily małpy,,...mo takie pocieszne byly ze dzieci na pierwszym stanowisku gdzie własnie one byly mogły zakonczyc zwiedzanie:) Pozniej słonie:) podszedł do nas machał trąbom pisk i smiech:) i tez wrzask jak musielismy isc dalej:) Ponad to jazda elekt. samochodami mimo ze maja podobne w domu tyle ze byly tez 2 osobowe wiec Zuzu wiatr w lokach i obok Czarka Rajdowca smigali:) I wiele wiele innych atrakcji. Zuzu tez zasneła, A i jeszcze w KFC sie zwymiotowała:) Frytke mi gwizneła albo miesko za daleko jej weszło i zygała to kubełka KFC oczywiscie pustego:) Wyszłam z nią ,ogarnełam, a Jarek mi mowi, ze Czarkowi tez sie juz cofało...:D zarzygance moje kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuniu :) ogladalam tez Plac Zbawiciela, straszny film ale prawdziwy niestety :( jakbym siebie widziala....mnie teraz tak zdolowalo ze z tym mieszkaniem nam nie wyszlo ze nie mam jakiego zajęcia sobie znaleźć ani miejsca, a bratowa cóż... ustawiła sie nie ma co. ale nie ma tego zlego co by na dobre wyszlo, choćby bratu... szkoda dziecka tylko ze taką matkę ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia dopiero zasnęła-przez ten upał marudziła dośc dlugo,w koncu pogłaskałam ją po główce i spi:)) Recznie wypralam czapki z daszkiem dla Wiki,bo juz umorusane miała strasznie. Czas na relaks:)) Babeczko moze to jedzenie w KFC bylo nieświeze?:(( Fajnie,ze w zoo sie dzieciom podobalo:)) Misty nie martw sie kochana,moze jeszce trafi Wam sie ładne mieszkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nuśka spała dzisiaj 3,5 godz. !!! szok , ale tradycyjnie nic nie chce jeść. apetyt ma średnio co drugi dzień mój szczypiorek jeden :-) witam nową koleżankę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi sprzyja szczęście to post pójdzie, a jak nie to po raz setny palnę laptoptem w kąt. Zdjęcia ze ślubu dodam jak sie pogoda spierniczy na dobre i będę miała lepsze połączenie z internetem, bo teraz to bym wyszła z siebie i stanęła obok. Rano wskoczyłam na rower z Lenką i pojechałam do "miasta" na plac zabaw. Potem powrót, i teraz niunia śpi. Plac Zbawiciela też oglądałam, bardzo smutny:( Staram się unikać smutnych filmów bo bardzo je przeżywam. Przed ciążą jeszcze jako tako, a teraz to np. wczoraj wyłam na bajce pt. "Odlot", potrafię też puścić łzę na reklamie:o Odkryłam nowe lody z Zielonej Budki - niebo w gębie, tak pysznych jeszcze nie jadłam. Są w 4 smakach: czekoladowe z chilli i wiśniami kandyzowanymi, biała czekolada z kokosem i ciasteczkami amaretto, czekoladow-pomarańczowe z sosem czekoladowym i ciasteczkowe z żurawiną sosem żurawinowym i posypką amaretto - wszystkie smaki polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_aga >. Lena też ma słaby apetyt. Gdyby mogła to jadłaby tylko danio i bakusie. Nie wiem jakim cudem moja mama utuczyła ją do 13kg, bo przy mnie to chyba w tydzień spadnie do 10, ale ja nie zamierzam dziecku na siłę wciskać jedzenia, choć moja mama twierdzi, że tak nie robi:o A Lena ma uczulenie na truskawki, tak więc sezon truskawkowy był tylko dla nas. Poza tym moja królewna nie lubi owoców, sporadycznie skusi się ale tylko na owoce w słoiczku, te świeże próbowałam już na wszystkie sposoby i nic. A i do tych serków homogenizowanych to mogłaby też tonami wsuwać ogórki kiszone - w ciąży jest czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas aby królewna sie obudziła, bo inaczej obudzi nas jutro o 5! Zatem idę trochę posprzątać to pewnie hałas ją obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam na obiad Lasanie , byscie widzialy talerz tej dziewczynki ! Myc nie trzeba ! To nie jest zaniedbane dziecko - ciuchy z najwyzszej polki i reszta tez zawsze najlepsza - ale matka wyglada na leniwa i zakochana w swojej osobie i figurze. Mamuniu - jesli zwiazek nie ma szans, to czasami im szybciej sie go zakonczy to lepiej. Zawsze mi ogromnie szkoda dzieci, bo to jakby wbrew naturze pozbawic jednego z rodzicow....:-( Nade mna wisi wielka chmura i obawiam sie, ze idzie w Twoim kierunku, wiec dosmaz poki czas nozki :-) Gumi_Aga - jak pokazesz facetowi, ze dajesz sobie swietnie bez niego rade ( np. wyremontujesz mieszkanie ) to mozliwe, ze bedzie mu to na reke i potwierdzisz jego slowa " przeciez dasz sobie rade " . Ale wiesz co ? Dobrze, ze sobie tak swietnie radzisz ! ( a plakac i zalic mozna sie tu zawsze :-P ) Mam do Was intymne pytanie :-P Jak sie depilujecie ? Zaczynaja mi wychodzic lekkie krosty i szlag mnie trafia :-( Mam krem do depilacji, maszynke i pozniej splukuje sie zimna woda, zeby niby zahartowac skore a ta coraz brzydziej wyglada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi witaj marnotrawna;-)) Pia po depilacji miejsc intymnych posmaruj od razu kremem-mi najlepiej słuzy nivea:)) Co do mamy kolezanki Juki-no wiec jak ma czas dla siebie to juz brakuje na obiad,tak jest w wiekszosci przypadkow,na zakupy ciuchowe lataja kiedy sie da-zrobic chocby zupe na2 dni-brak czasu:(( O oooo gwiazda wstala:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam po obiedzie litr lodow... kawowych pycha :p szkoda ze zamarzlam przy tym i wszystko mi w boki pojdzie :/ Mamuniu z mezem jest lepiej. Tak poprostu mam wrazenie, ze jestem do D... Zle matka ze mnie ostatnio coraz gorzej mi idzie wychowywanie Kuby i brakuje mi cierpliwosci i w ogole wszystko na mojej glowie. Wysztkimi problemami sie martwie ja. Niewazne jakos sobie poradze chyba. Kuba zaraz pewnie wstanie pojdziemy na podworko, ale nie chce mi sie bo leb mi peka... Gumi Aga achhh Ci facenci :p Obys mimo wszystko sobie sama poradzila :) Moze jednak uda Ci sie zalatwic ten zlobek :) Apropo Pia gratuluje zlobka :) Zazdroszcze normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do depilacji to az wstyd sie przyznac ale mam ostatnio lenia :( Ale jak juz sie wezme to looo...;p Ja jade depilatorem i czasem az mam czerwone krostki z krwi. Ale to tylko zaraz po. Pokremuje i przechodzi. Kremow nienawidze niestety wiec nie wiem jak jest po kremach... U mnie albo depilator albo wosk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuni szkoda Twojego brata. Ale z tego co piszesz to ta baba nigdy nie ukrywala swoich zamiarow, wiec szkoda, ze dal sie w to wrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyborow to teraz mnie smieszy postawa jednego z kandydatow. Poprostu sie posikac idzie. jakies pogrozki i w ogole. Dobrze, ze byli ludzie ktorzy go przeglosowali bo niewyobrazam sobie jak by zrobil "poprawke" po swoim bracie... Burak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz komentarze. Ja pierdziu prawda jest taka ze zaden nie byl super i nie bedzie. Ale po co wioche na swiat robic :( Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co do wyborów, najlepiej nie głosowałabym na żadnego, ale trzeba było wybrać mniejsze zło. Jula po ostatnim głosowaniu doskonale wiedziała co i gdzie ma zrobić z kartami wyborczymi:) Pia- ja tez miałam zawsze problem z goleniem bikini itp. Zaraz po goleniu smarowałam sie bardzo obficie , ale strasznie dużo krost mi wyskakiwało. Szukałam na necie, i znalazłam topik gdzie dużo dziewczyn pisało , że goli się na sucho. Sprawdziłam i jak dla mnie rewelacja! Tylko dość często trzeba maszynki zmieniać. Ja używam tych jednorazowych z 3 ostrzami. Jak na nogi jedna maszynka wystarcza mi na bardzo długo, to do miejsc intymnych często zmieniam. Mamuniu- to straszne co sie przytrafiło Twojemu bratu. Żal Twojej Bratanicy, że ma taką mamę:( Babeczko- świetny wypad mieliście:) Mamoolka- straszne chwile przeszliście, ale dobrze, że wyszliscie z nich mocniejsi. Kasia30 - jeszcze nie wiem czy bedzie syn czy córka- 19 lipca mam wizytę, moze Maleństwo nie będzie siedziało po turecku:) W.Kasiu - uważam, że nie masz prawo czuć to co czujesz. Nam co prawda jest zupełnie obojętnie co będzie. Jak będzie dziewczynka to będziemy miec problem z wyborem imienia. I nie wiem co ja to jeszcze miałam. Gumi Ago- dobrze, że się odezwałaś. I jak co to marudź nam ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam nowe fotki-kurde,głowa znowu boli😭,padam na twarz-mam juz dosc upałow-Pia podmuchaj na chmury,moze szybciej doleca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×