Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mamolka zycze Wam udanego urlopu.Ciezki mieliscie ostatnio okres ale to wszystko za Wami.Fajne to przemyslenie ktore na koniec napisalas.Bardzo lubie Twoje posty. Babeczko doktorek Wam rosnie:) Juz widze Czasusia skupionego jak bada pacientki:) Wyslij go do Jaszczury niech ja przebada hehe i zrobis zastrzyk w dupsko! PIa ale maja wspaniale wspomnieja chlopaki.Tobie tez zycze udanego wypoczynku. Meaa ale mialas ciezki dzien w pracy.Czytalam w napieciu.Ale dobrze ze juz sie wszystko wyjasnilo.Szefowie przesadzaja troche bo firma z takimi obrotami a sepi na pracownikow.Oby mniej takich sytuacji. Kimizi faktycznie tesciowa ma dziwne podejscie do Lenki.Pewnie wszystko od niechcenia robi.Ciekawe czy ona jada zimny obiad z lodowki? I te paznokcie to przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż ogląda mecz, więc ja w spokoju się uczę. Basen zaliczony, Lena w 7 niebie, płacz był jak trzeba było wyjść. Tylko mąż dał dupy i nie wziął jedzenia dla Leny, a królewna jak tylko zobaczyła, że ktoś coś je to zaraz oczy wygłodniałej hieny i "mniam mniam", a tam w sklepiku tylko chipsy i lody. Ale następnym razem to już się przygotuję:) Ja w nieco gorszym nastroju bo się napatrzyłam na laski w kostiumach, a ja sobie regularnie puchnę:o Piszecie tak o tym barszczu, a ja Wam powiem, że dla mnie ugotowanie zupy to kosmos:o Mięsa bez problemu, sosy, zapiekanki, ale zupa to mi lewa wychodzi i niby robię tak jak moja mama bo mi krok po kroku podpowie a i tak kicha wychodzi. Mama się śmieje, bo uważa, że to najłatwiejsze do ugotowania, a ja jakieś dwie lewe ręce do zup mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mamuniu- sliczna malutka, widac ze bardzo radosna oczka az jej sie smieja. no ale co sie dziwic wszytskie 3 kuzyneczki na modelki:D Izu- wiem, wiem, najgorsze to podejmowanie decyzji ale wiem ze i ulge przynosi takie wygadanie sie i jakos tak nieraz przez to gadanie same przchodza do glowy jakies rozwiazania i tego Wam zycze:) i potrzebne jest czlowiekowi wygadanie sie na dany temat nawet jak decyzje trzeba podjac samemu:) Barylko-dziekuje Ci za pamiec, zaraz polecialam na nk:) ale kurcze nie wchodzi mi ten link, pyta mnie o jakies haslo i login? Kimizi- ja za to nie mam polotu do ciast i wypiekow. nieraz cos tam upieke ale naparwde musze miec natchnienie i mega wene;) stro razy bardziej lubie gotowac. Kessi- wypoczywaj duzo. ja tez na poczatku z Kubusiem non stop bym spala. pamietam jak bylam w Pl i z mama poszlysmy na cmentarz. po drodze mama musiala mi kupic lody zebym sie ocucila bo doslownie szlam spiac. a na cmentarzu to tylko wymatrywalam lawki zeby przysiasc i doslownie marzylam o tym zeby usiasc na niej i zasnac:P no strasznie mialam z tym spaniem. pogoda nadal do bani. po poludniu pojchalismy do tesco na zakupy na jutrzejszy obiad i doslownie koniec swiata, wialo, zacinalo, blisko mamy te tesco a jak doejchalismy mokrzy z mezem byslismy do suchej nitki:O ja chceeeeeeeeee latoooooo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo w upaolny dzień :) teraz tez nie da sie oddychac... bylismy całe popołudnie nad jeziorem i mała sie wypluskała że hej :) Babeczko ja mam taki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b91d16740d20676.html ale wpisz na allegro tankini i wyskoczy ci mnóstwo kostiumów z koszulkami. w moim widac kawałek brzucha, są też takie co siegają do połowy gatek, ze brzucha nie widac. są przeróżne,. znajdziesz cos dla siebie napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko schody wypas, pewnie kupa kasy bo kute to kosztują ;) ale jak tylko spojrzałam na nie to pomyslałam o dziecku i zawału bym dostała widząc Nadię na takich schodach ;) ale w sumie Natalka bedzie starsza jak sie wprowadzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa fajny ten Twoj kostium. Zla jestem bo Dzordzowi padl komp.Akurat przed wyjazdem.A chcialam cos pokupic przez niego.A tu lipa z wysylaniem linkow:( .Moze kupic jakis na szybko tylko ze teraz nie bylo w planie takich wydatkow jak komp wrrrr.Wysylam go na car boot sale:) Tylko pracuje dzis w nocy i watpliwe czy wstanie jutro z rana:).Gdybym ja byla to moze by mi sie udalo cos fajnego upolowac do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa hehe one sa narazie bez stopni jeszcze i porecz bo to sam stelaz i dlatego tak groznie wyglada:).A tak to sa wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chodzi mi o to, ze kręte ;) ale ja mam jakies lęki wiec moje zdanie sie nie liczy :P wrzuciłam fotki z dzis. lece pooglądać Mamusiowe dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ta Julcia :) radosna taka! a twoje dziewczyny jakie opalone!!! |Wiki wygląda na tych zdjęciach poważniej niz na poprzednich. taka jakby dojrzalsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaa dziekuje :) Wczoraj weszlismy wszyscy do basenu, tzm mnie mąż wrzucił:) w ubraniu a Czarek chodził kołem zeby sie nie utopic:D a Zuzu tez z kołem ktorego nie chciała:) ale miała radoche:) do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu jejku jaka zosia opalona az zazdrosna jestem:) Wiki pannica też duza i napewno pomocna, dzidzia rzeczywiscie śmieszek:) Meaa świetny ten twój kostium i świetnie w nim wygladasz, chyba sprawie dziecia taki pontonik super sprawa.... Nadiamały pirat morski:) a tatuś ster tego okreciku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Jestem mamą z Majówek 2008 i odkryłam kilka ciekawych produktów, którymi się zachwyciłam i które stosuję od ponad roku. Głównie interesowała mnie kwestia zużytych pampersów i ich zalegania na Ziemi 500lat zanim się rozłożą... Wynalazłam więc pieluchy wielorazowe- Super w użyciu, chłonne, mięciutkie :) Bardzo podobne do tych dostępnych na naszym rynku firmowych- Fuzzi Bunz czy Bummgenius, tylko o 70% tańsze !!!! Ponadto getry i legginsy- śliczne i idealne do tych pieluch... Ostatnio natomiast będąc na etapie nauki nocnikowania wynalazłam w USA majteczki treningowe- bawełniane- sprawdzają się super :) :) Zajrzyjcie tu, bo warto http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=47077 Pozdrawiam Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wysłałam maila do Meaa, samadama, Amorka, Mamuni, Pia, Ciepłej.. reszty nie mam maili a chciałam Wam podesłac zaproszenie do obejrzenia albumiku :) tak wiec reszte pan prosze o maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wlasnie wróclilismy z nad wody,Zosia cały czas w basenie siedziła-zakupiona biedronka idealnie sie przydała-pamietacie z tamtego roku?:)) Wiki miala pijawke w stroju kapielowym po wyjsciu z wody-wrzask na pól lasu:((Mnie użądliła pszczoła w palec u nogi-stanęłam na boso w kwiatach,a tam sie menda zaczaiła na mnie:-O Tak wiec dzien pełen wrażen-opaleni na maxa,zmeczeni sloncem,objedzeni pysznościami z grilla wrócilismy do domu:))Wiki dzis spi u mojej mamy-mąz juz się cieszy:-P Kessi ja nie mam programu picassa,a jak kiedys sciagnełam to doopa:((rozpierdzielił mi pół danych z kompa:(( No to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u nas dzis pogoda lepsza bo przynajmniej nie pada:) ale dzien jakis dziwny. poznym wieczorem wczoraj Kubus przebudzil sie i tak do 3 w nocy.a za dnia ani razu nie spal, no nic. jak polozylismy Go spac o 10 to doslownie pol dnia zasypial i nic.... w koncu pojechalismy na spacer. teraz wykapany i jakis dziwny cieply mi sie wydaje:O nie wiem, moze z tego przemeczenia taki jakis oslabiony albo cos. Barylko- schody zarabiste:D "koronkowa" robota, w polaczeniu z drewnem no piekne. wlasnie jaki kolor tego drewna do tego wybralas? pokazalam je mojemu mezowi tez strasznie mu sie podobaly:)naparwde super je sobie obmyslialas:) Mamuniu- ale dzien przygod... sprawdz czy nie masz żądła... a sama bym narobila wrzasku jakbym zobaczyla na sobie pijawke;) Kessi- super fotki:D ale Martusia urosla no szok, dawno nie widzialam nowych fotek i bardzo widac no jak przedszkolak:) i jakie super wloski juz w kucyki:D w ogole fajnie macie kolo domku, prawdziwy raj dla maluchow, jest gdzie wie wyszalec no super i wesolo tyle kolegow:) a te zawody Anetki to ze szkoly jakies? zawodniczka pierwsza klasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia, te pieluszki są chyba robione ręcznie, nie mają regulacji na długość- więc mniej uniwersalne, no i zapinane na rzepy - mój synek w 3 sekundy sobie rozpinał ten rodzaj zapięcia... Dlatego wolę zatrzaski... A majteczki i wkład to jednak nie to samo- pielucha typu kieszonka ma tą zaletę, że wkład siedzi na miejscu, nic się nie przesuwa, skóra nie ma bezpośredniego kontaktu z moczem (bo mikropolarek nie nasiąka, tylko przepuszcza wszystko do wkładu z mikrofibry a sam pozostaje suchy) Pozdrawiam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo my dziś popołudnie nad jeziorkiem :) mała nie chciała wyjść z wody. trzeba było ją przekupić nową piłeczką :P Karola " Wynalazłam więc pieluchy wielorazowe", "Ostatnio natomiast będąc na etapie nauki nocnikowania wynalazłam..." kurcze no a opatentowałaś swój wynalazek? :P :D dobra! koniec złośliwosci na dziś. ide sie bzykać :D Nadia cały weekend w majtkach, raz tylko zlała sie na balkonie :P poprosze o fale :P :classic_cool: do jutraaaaaaaaaaaaaaaa widać, ze mam juz w czubie?? Kessi - na trzezwo obejrze fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee no już obejrzałam :P nie mów, że te w szeregu z Anetką to jej rówieśniczki :D a Martusia ma śliczne jak by to powiedziała Nadia KITKI!!słodka dziewczyneczka i cała MAMA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak miło :P Wynalazłam w necie, na ebay'u itd... A jak pisałam że wynalazłam w Usa- to oczywiście na stronkach internetowych- w e-sklepie a nie byłam tam fizycznie... :P :P :P widzę że bardzo dosłowna jesteś :P Ale się nie przejmuję... Jedyne co chciałam, to pokazać że jest coś jeszcze poza jednorazówkami, które zaśmiecają Ziemię... Te wielorazówki w użyciu są jak jednorazówki, tyle, że się je pierze.... i do tego wyglądają ślicznie... Miłej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc mój słodki Aniele, dobranoc kochany mój. Dla Ciebie łóżeczko pościelę, byś przy mnie obok był. Uśmiechem Cię do snu utulę, byś snów miał o mnie moc. Gdy rano wstaniesz wyspany, wspominał tą piękną noc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to meaa zaszalała :D ale faktycznie jakies nie teges te pieluszki, może i wygodne ale niestety tanie dla mnie nie są.... sprawdzilam na necie szkoda kasy:) mój sposób na lato to same majteczki, lub pieluszka tetrowa w majteczkach i juz.. hehe ja bym tez optentowała :P a wlasnie, to mój mail mist7@op.pl poproszę fotki plizz meaa, Kessi, Pia ;) Baryłko fajne te schody znaczy strasznie misterna robota ale ja bym tez zawału dostała jakbym ja sama miała po nich wejść a co dopiero dziecko. a mówilam Wam? z mieszkankiem jednak wypali:)tak, tak to samo co pisałam ze juz oglądaliśmy itp. jakoś to do mnie nie dociera, własne M5, kurcze no:) i dodam ze 9 piętro:) Mamuniu ja bym tez narobiła alarmu jakbym pijawkę miala na sobie:( no i niezle przygody, i zazdroszcze tej opalenizny... a my w koncu kupujemy rowerki, fotelik i bedziemy podróżować, super bo uwielbiam rower a nie mam jak trenować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym juz miala kupować kupilabym takie jakie Mamunia poleca :) nie wiedzialam ze są tańsze..bez podlizywania się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Widze,ze weekend stosunkowo udany(Mea):-P:-D kacyk meczy??:)) Ciepla balety???wooooow!!!szacun;-))ja bym juz chyba nie wiedziała jak sie tańczy:-O Misty nie gratuluje mieszkanka-nie chce zapeszac:))ale bedzie git:))z Ciebie widzę ranny ptaszek:)) Zoska w nocy marudziła,ale za to pospała do 8:40!!szok!o 4 sie przebudziłą,bo pampers mokry i zmienilam jej,dalam pic i juz spała spokojnie. Juz byłam na podpisie-mąz nas podwiózł,bo w ten upał nie dałabym rady iśc z małą.Wiki jeszcze u babci:)) Musze ogarnąc dom,wywiesic pranie,ale kurcze przez ten skwar to nic mi sie nie chce:-O Amorku dobrze,ze pogoda sie normuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×